Майстер-клас: створюємо локони за допомогою щипців
 У будь-який час року жінка хоче виглядати розкішно. Дуже стильні укладки, які можна зробити за допомогою зручних приладів від Remington, легкі у виконанні і бездоганні на кожен день. Найпопулярніший мотив в зачісках цього року - ніяких ідеальних образів. У пріоритеті природні, злегка недбалі зачіски.

Крок 1

Ми пропонуємо Вам дуже простий образ, який легко зробити самостійно. Для початку, розчешіть волосся гребінцем, щоб волосся не були заплутаними.

 Майстер-клас: створюємо локони за допомогою щипців


Крок 2

Для укладання ми будемо використовувати конічні щипці SilkCI96W1   від Remington . Завдяки незвичайній формі, ви зможете створити неповторний образ, адже діаметр локонів буде зменшуватися у самих кінчиків волосся, а от ближче до коріння завиток буде більшим.

Обов'язково надіньте рукавичку, що додається в наборі, вона захистить вас від ризику отримати опік. Притримуючи пасмо рукою, починайте накручувати волосся по спіралі від кінчика щипців до їх основи. Завдяки обертовому шнуру харчування, процес укладання буде дуже зручним і швидким.

 Майстер-клас: створюємо локони за допомогою щипців
  Майстер-клас: створюємо локони за допомогою щипців


Крок 3

Продовжуйте закручувати пасма одна за одною.


 Майстер-клас: створюємо локони за допомогою щипців


Сформувавши структуровані локони по всій голові, нахиліть голову вниз і зафіксуйте кучері лаком.

Потім різко підніміть голову нагору, це допоможе додати зачісці обсяг.

Крок 4

Щоб надати отриманому образу велику елегантність, закріпіть волосся шпилькою трохи лівіше верхівки. Невелика асиметрія і хвилясті по всій довжині локони додадуть створеному образу особливу родзинку!

 Майстер-клас: створюємо локони за допомогою щипців
  Майстер-клас: створюємо локони за допомогою щипців


Крок 5

Для створення практичного й, в теж час, стильного образу, шпильку можна опустити трохи нижче, як показано на картинці. Тоді, ваше волосся ляжуть акуратними, природними хвилями. На створення зачіски ви витратите близько 20 хвилин, а от захоплені погляди будете ловити цілий день!

 Майстер-клас: створюємо локони за допомогою щипців
  Майстер-клас: створюємо локони за допомогою щипців Асиметрична зачіска-пучок з французькою косою
 Ідея досить проста. І ми покажемо, як зробити асиметричний пучок з французької коси не тільки для довгого волосся, але і для волосся до плечей.

Крок 1. Вимийте голову. Висушіть мокре волосся повністю. Волосся повинні бути слухняними, без вибиваються кучерявих волосків, для цього збризніть спреєм для укладки (для додаткового обсягу) і сушіть за допомогою щітки з натуральної щетини (наприклад, щетини кабана). Волосся не будуть електризуватися і стануть легко укладатися.

 Асиметрична зачіска-пучок з французькою косою


Крок 2. З одного боку почніть плести бічну французьку косичку. Вона повинна починатися від скроні і тривати майже до протилежного вуха (огинаючи голову по нижній лінії росту волосся). Коли доплетете косу до точки прямо під протилежним вухом, закріпіть косу гумкою або затиском.

 Асиметрична зачіска-пучок з французькою косою


Крок 3.   Частина волосся, яка не увійшла в косу, завийте щипцями у напрямку від обличчя. Завиток повинен вийти як спіраль, для цього знімайте щипці у напрямку до кінчиків волосся. Збризніть локон текстуріруют спреєм, щоб волосся краще тримали форму.

 Асиметрична зачіска-пучок з французькою косою


Загорніть локон в джгутик і закріпіть на місці, де він з'єднається з косою.

Крок 4. З кінців волосся зробіть низький пучок. Він буде асиметричний (не по центру голови). Закріпіть шпильками або невидимками. Зверху закріпіть зачіску лаком для волосся сильної фіксації.

 Асиметрична зачіска-пучок з французькою косою


Така зачіска однаково ефектно виглядає і як вечірня, і в якості зачіски в офіс (або на навчання).

 Асиметрична зачіска-пучок з французькою косою


Хочеться заспокоїти тих, хто зараз журиться: «Знову зачіска для довгого і густого волосся! А що робити дівчатам зі звичайними волоссям до плечей? ». Візьміть ідею односторонньої французької кіски за основу і застосуєте до свого волосся.

Крок 1. Розділіть волосся на дві частини. Це можуть бути рівні частини, а можна - на косий проділ. Починайте роботу з одного боку - це буде французька косичка. Початок коси - над скронею, а закінчуватися вона буде під вухом. Не варто плести косу туго, щоб залишити зачісці об'єм. Закріпіть гумкою.

 Асиметрична зачіска-пучок з французькою косою


Крок 2. Тепер волосся з другої половини потрібно розподілити так, щоб вони закрили проділ. І все волосся прибрати в низький і вільний хвіст.
 Асиметрична зачіска-пучок з французькою косою


Крок 3. Начешіте хвіст для текстури і об'єму. Прядки з хвоста закріпіть наверх навколо гумки невидимками (шпильки поміщайте в основу хвоста). Закріпіть зачіску лаком для волосся.

 Асиметрична зачіска-пучок з французькою косою


Стилісти: Маріо Руссо з салону Salon Mario Russo, Бостон; Кейт Брайан (Kate Bryan)
Автор: Юлія Гнедина


 Трояндова зачіски сезону весна / літо 2012
 З появою пробуджуючих весняних і зігріваючих літніх променів ми завжди починаємо думати про власний перетворенні. Зміни, які відбуваються в природі в цей час, міняють наш образ думок. І, прагнучи слідувати бажанням, безтурботно насолоджуватися поривами легкого вітру і сонячним сяйвом, бути спрямованими і незворушними, ми мимоволі починаємо змінюватися зовні.

Найчастіше першими ознаками «пробудження» будь-якого жіночого організму під час весняно-літнього сезону стають природний рум'янець, блиск в очах, розкутість. При всьому цьому підкреслити особливості нового образу після зимових змін кожної з нас завжди допомагає ... правильно підібрана зачіска.

 Трояндова зачіски сезону весна / літо 2012


Трохи про роль зачісок в перетворенні
Звикаючи під час зимових холодів ховати волосся під теплими шапками, навесні ми експериментуємо з різними способами їх укладання, адаптуючись морально до сезонних змін погоди. І наповнюємо домашні косметички модними муссами, пінками та іншими засобами, що допомагають надати шевелюрі обсяг і розкішний вигляд.

 Трояндова зачіски сезону весна / літо 2012


Примітно, що в цей час року саме зачіски (поряд з новими модними аксесуарами і легкими нарядами) акцентують розкривається ніжність і неповторність кожної дівчини. Тому, орієнтуючись на ті з них, які максимально підходять тобі зараз, ти можеш сміливо продумувати штрихи свого нового стилю, ретельно розробляється для прийдешнього пляжного сезону.

Вічна класика як основа зачісок цього року
Звичайно, розуміння підходящої весняно-літньої укладання у кожної з нас своє. І багато хто погодиться з тим, що воно у величезній мірі залежить від способу проведення теплої пори року і намічених цілей. Проте варто знати, що є ряд моделей зачісок, які вже протягом кількох десятиліть залишаються поза модою (а при появі нових стайлінгу міняються тільки способи їх створення).

Багато з них були продемонстровані на модних показах останніх місяців. І вже закономірно стали трендовими. Пропоную ознайомитися з коротким переліком їхніх різновидів та сучасними методиками укладання.

Варіант 1. Косичка-плетінка.   Різні моделі традиційних кіс здавна вважаються своєрідними еталонами краси в пережив століття слов'янському стилі. І, разом з тим, часто використовуються для виділення характерних елегантних чорт гречанок і представниць інших націй з тривалою історією. Адже заплетене в косичку пишні пасма виглядають доглянуто і свідчать про природну лагідності (ніжності, дбайливості) своїх власниць.

 Трояндова зачіски сезону весна / літо 2012


Образ романтичної принцеси з такою укладанням був представлений нещодавно на модному показі Valentino. І був визнаний, згідно fashion-прогнозам, ідеальним для травневих відлиг.

Методика створення.   Завдяки великому вибору стайлінгових «пристосувань» сьогодні навіть власниці рідкого волосся мають можливість створити круглу «плетінку», характерну для цього образу. І надати з її допомогою непоказним локонам класичний - охайний і досконалий - вид.

Перед її плетінням стилісти рекомендують власницям будь-яких типів шевелюр рівномірно нанести на зволожені заздалегідь волосся стайлінг-основу (нежирний мус), здатну надати локонам струмливу структуру. І посушити їх феном з круглою щіткою (не збільшуючи при цьому об'єм).

До слова, завдяки цим простим процедурам, а також додатковим пристосуванням (стрічкам, кольоровим шпилькам) можна досягти особливого ефекту звичної коси.

Потім, згідно зі стандартною схемою створення плетінки, необхідно виділити пучок волосся трохи правіше маківки і розділити його на три пасма. І приступати до знайомого плетінню, вплітаючи пасма, якщо дозволяють навички, знизу вгору. Додаючи при цьому таким же способом залишилися локони.

Заплітати косу такого зразка слід, рухаючись по колу в наступній послідовності - праве вухо - лоб - ліве вухо - потилицю. Решту волосся, для додання зачісці завершеності, слід стягнути гумкою і зафіксувати шпильками або невидимками у вигляді лаконічного пучка. Але, якщо дозволяє довжина, можна експериментувати з удосконаленням описаного типу укладання.

 Трояндова зачіски сезону весна / літо 2012
Примітка.   Відзначимо, що штрихи легкої недбалості вважаються в цій зачісці сьогодні трендовими. Але створювати їх, природно, слід уміло.


Варіант 2. «Свобода 70-х».   Так умовно можна назвати розпущене, злегка скуйовджене пасма, пофарбовані в модні відтінки.

 Трояндова зачіски сезону весна / літо 2012


На відміну від скромної кіски, ця зачіска ототожнюється з духом волелюбності 50-70-х років минулого сторіччя - часу, відомого диско-лихоманкою, царюванням рока і частковим впровадженням в моду унісексу. І, природно, має всі шанси зараз (в століття появи нових засобів для завивки та фарбування пасом) знову стати трендової в молодіжних колах.

Методика створення.   Тим, хто вибирає таку зачіску як основу свого нового стилю, рекомендується пофарбувати кілька локонів в модний відтінок, що поєднується з основним кольором волосся. На першому етапі створення укладання необхідно злегка завити вимиті локони стайлером. Потім, опустивши голову, розчесати і наїжачити волосся для максимального збільшення їх обсягу.

Примітка.   Закріпити обсяг і забезпечити стійкість зачіски на час дискотеки або іншого молодіжного заходу можна за допомогою спеціального спрей-гелю перевіреної марки. А надовго зберегти ефект колірних відтінків - за рахунок правильно підібраного спрею для фарбованого волосся (для захисту кольору і блиску).

Варіант 3. «Вічна молодість».   Таку назву можна дати характерною зачісці учениць (і дорослих «школярок», яким в душі завжди не більш 18). Головна родзинка її - у недбалих і ефектних передніх пасмах, які цього року стали частиною багатьох модельних образів на масштабних показах.

 Трояндова зачіски сезону весна / літо 2012


Методика створення.   Для створення такої зачіски основну частину волосся досить просто укласти ззаду в пучок (або заплести круглої кіскою), залишивши при цьому спереду кілька тонких пасом. І зміцнити ці самі пасма, надавши їм трендовий вигляд, за допомогою легкого мус-догляду.

Примітка.   Усунути проблему посічених кінчиків на передніх локонах (здатних зіпсувати ефект зачіски) можна, регулярно обробляючи їх спеціальним поновлюючим еліксиром.

Варіант 4. «Сліди на воді». Під такою загальною назвою зараз відомі трендові зачіски з мокрого волосся будь-якої довжини. Оптимальними ж вони вважаються для довговолосих дівчат.

 Трояндова зачіски сезону весна / літо 2012


Методика створення.   Подіумні покази дають можливість зрозуміти, що укладання з зволожених локонів повинні виглядати, насамперед, доглянуто. Так, найбільш вишукано мокре волосся виглядають в укладеному вигляді (наприклад, заплетене в кінський хвіст). Адже при його створенні створюється ефект стильних мокрих слідів на маківці.

Крім спеціальних засобів для зволоження і розгладжують шампунів, стилісти рекомендують застосовувати при їх створенні особливі креми (які роблять локони слухняним і шовковистим).
Автор: Алла Пилипенко