Фарбування волосся в два кольори: робимо вдома!
 Двокольорове фарбування - сміливий тренд, який дозволить вам поекспериментувати з унікальними колірними комбінаціями. Є кілька способів втілити двокольорове фарбування в життя, про це і піде мова в статті.

Переваги двоколірного фарбування

- Ваш стиль відразу стане унікальним.

- Другий колір додає зачісці глибину кольору і об'єм.

- Двокольорове фарбування - хороше рішення для власниць тонкого волосся, бо такий прийом у фарбуванні робить візуально волосся об'ємнішим.

- Ваш образ буде сміливим, це додасть впевненості в собі, відчуття власної неповторності.

Вибір колірної комбінації

- Найголовнішим принципом у виборі пари квітів є контраст.

- Інше важливе правило: краще всього вибирати кольору з «однією сімейки», тоді вони будуть створювати більш гармонійний образ.

- Не забувайте враховувати тон шкіри і натуральний колір волосся. Якщо є бажання зробити найбільш природну комбінацію - один з відтінків виберіть той, який найближче до вашого власного тону волосся.

- В ідеалі обидва відтінку повинні бути з однієї колірної групи: або холодні, або теплі. Тоді навіть при дуже великому контрасті прийом буде працювати.

- І, звичайно, немає ніяких строгих правил, коли є власне бачення і велике бажання зробити щось оригінальне. Дерзайте!

 Фарбування волосся в два кольори: робимо вдома!
  Фарбування волосся в два кольори: робимо вдома!


Найпопулярніші і гармонійні колірні поєднання:

- Рудий + чорний,

- Платина + чорний,

- Темний шоколад + карамель,

- Баклажан / бордо / яскраво-червоний + темно-коричневий,

- Світла мідь + каштановий,

- Фіолетовий + синій.

Три основні стилі двоколірного фарбування

Якщо ви поки новачок у справі домашнього фарбування, то не шукайте складних прийомів, виберіть один з трьох головних стилів:

1. Верхній і нижній шари.   Це найбільш популярний прийом. Все просто: верхній сегмент волосся забарвлюється в один колір, а нижній - в іншій. Зазвичай, стилісти вибирають світлий відтінок для верхніх волосся, а темніший - для нижніх. Але ви можете спробувати й інший варіант.

2. Кольорові кінчики. При такому фарбуванні яскравий колір додається тільки на кінчики волосся (часто не більше 2-3 см). Особливого ефекту вдається досягти, якщо поєднати такий тип фарбування з ефектною стрижкою, з конічними і трохи стирчать кінцями. Вийде яскравий і завзятий стиль.

3. Сегменти і смуги. Цей прийом популярний у молоді, вони не бояться фарбувати в яскравий колір цілий шматок волосся (наприклад, чубок або частину чубчика), або робити кольорові смуги (вертикальні, горизонтальні, діагональні). Фарбування сегментами і смугами добре підходить для короткого волосся. А такі епатажні зірки як Нікі Мінаж і Ріанна відкрили цьогоріч новий тренд: вони розділяли своє волосся на центральний проділ і фарбували кожну половину голови в свій колір. Пізніше тенденцію підхопили найсміливіші модниці, в Інстаграме предостатньо подібних фото.

 Фарбування волосся в два кольори: робимо вдома!
  Фарбування волосся в два кольори: робимо вдома!


Фарбуємо в два кольори

Якщо ви зважилися на двокольорове фарбування, то це можна зробити в домашніх умовах. Вивчіть наші практичні рекомендації та поради:

- Почніть з вибору відтінків, враховуючи свій стиль, тон шкіри і колір очей.

- Вам потрібно пластикова косинка. Потрібно закривати ділянки волосся, які в даний момент не забарвлюються. Це дозволить не змішувати два кольори, одержати два чистих відтінку.

- Світлий відтінок слід наносити першим, щоб уникнути випадкового фарбування темним відтінком тих сегментів, які повинні бути світлими.

- Вибирайте кольори, які укладаються в межах 3 відтінків від природного кольору волосся (на 3 тони світліше або на 3 тони темніше). Якщо не дотримуватися цього правила, то результат буде дуже штучним, руйнуючим імідж.

- Як тільки ви завдали колір, перш ніж залишати його на кілька хвилин, щоб діяти, ще раз відстежите, що барвник потрапив тільки на необхідні ділянки. Це допоможе уникнути випадкових плям.

Покрокова інструкція, як фарбувати волосся в два кольори

Крок 1.   Підготуйте все, що необхідно для процесу фарбування:

- Стару футболку, яку не будете ніколи більше використовувати;

- Жирний крем або вазелін, їм захищають від фарбування шкіру по лінії росту волосся, особливо на шиї і за вухами;

- Дві барвника;

- Кондиціонер і шампунь.

Крок 2. Розділіть волосся на пасма. Покрити ті ділянки волосся, які будуть пофарбовані в більш темний відтінок.

Крок 3.   Нанести спочатку світлу фарбу. Коли волосся досягнутий потрібного відтінку, слід промити волосся, поки вода не стане чистою. Слід змивати тільки ті прядки, які забарвлювалися. Сегменти для темної фарби повинні залишатися сухими. Якщо випадково ці сегменти теж намокли, то слід трохи почекати, поки вони не висохнуть.

Крок 4.   Добре закрити ті сегменти, які вже пофарбовані в світлий барвник, і нанести темнішу фарбу на незабарвлені ділянки волосся. Наносьте темний барвник акуратно, краще пензликом. Краще витратити зайві хвилини на розподіл кольору, ніж потім бути незадоволеною результатом.

Крок 5.   Після того, як час фарбування минув, ретельно промийте волосся шампунем, а поле - поживним кондиціонером. Не намагайтеся відразу оцінити результат фарбування, він буде видно тільки тоді, коли волосся повністю висохнуть.

 Фарбування волосся в два кольори: робимо вдома!


Зачіски для двоколірного фарбування

Зрозуміло, що такий сміливий тренд передбачає зміни і в стилі, а не тільки в кольорі. Не будь-зачіска вигідно підкреслює двокольорове фарбування. Але є дуже вдалі варіанти, серед них варто виділити деякі, найбільш ефектні:

- Коса. Якщо не хочете стригтися, то вплетена в косу яскрава пасмо створить непередаваний і оригінальний вигляд.

- Пучок. Навіть проста «булочка» стане ефектною, якщо в неї буде включена кольорова прядка.

- Всі короткі стрижки. Дівчатам з коротким волоссям просто обов'язково потрібно спробувати двокольорове фарбування, воно створене для вас!

Не забувайте купити хороші засоби для укладання з термозахистом, щоб зберегти яскравий колірний ефект надовго!
Автор: Юлія Шестакова


 Літній фарбування волосся: балаяж VS Омбр
 Балаяж і Омбр - мабуть, дві найкращі техніки фарбування волосся. Вони дають природні результати, волосся після них виглядають живо, натурально. Однак наші переваги все-таки на боці балаяж. Цікаво, чи співпадуть наші з вами думки в цьому питанні?

Джессіка Біль, Дрю Берімор, Рейчел Білсон - багато приходять в салони з фотографіями цих зірок, і просять повторити їхні колір волосся та укладку. Ці зірки вибрали фарбування методом балаяж.

 Літній фарбування волосся: балаяж VS Омбр
  Літній фарбування волосся: балаяж VS Омбр


Балаяж   - Це спосіб фарбування волосся, при якому створюється максимально природний вигляд волосся. Іноді балаяж називають фарбуванням з ефектом вицвілих на сонці пасом. Це досягається особливою технікою фарбування. В результаті маємо гламурні, натуральні і тривимірні волосся.

 Літній фарбування волосся: балаяж VS Омбр
  Літній фарбування волосся: балаяж VS Омбр


Слово «балаяж» (Balayage) має французьке коріння, як і сама техніка фарбування. Вона зародилася у Франції ще в 1970-х роках, стала популярною в 80-е, а в останні два роки переживає справжнє друге народження і вже успішно конкурує з відкриттям минулого року - градієнтним фарбуванням (омбре). Дослівно «балаяж» перекладається з французької як «прокотитися», а англійське слово «балаяж» можна перекласти як «вимітання». І обидва ці слова разом досить точно передають суть методу.

 Літній фарбування волосся: балаяж VS Омбр
  Літній фарбування волосся: балаяж VS Омбр


Техніка балаяж

Ще одна назва балаяж дослівно перекладається як живопис по волоссю. Це ще одна деталь до розуміння суті методу. Стиліст проводить фарбою по тонкій пасмочці волосся прямо пензлем з барвником і залишає фарбу діяти. Ніякої фольги, целофану і ковпаків, тим більше термовоздействія. Кисть при цьому доходить до самих важкодоступних місць - прямо під корінь волосся, що не завжди виходить при мелірованії за допомогою фольги навіть в хороших салонах.

Зараз багато салонів пропонують якісний балаяж своїм клієнткам. Професійне фарбування в салоні стало більш доступним, завдяки балаяж. Адже тепер клієнтка може приходити на повторну процедуру не раніше ніж через 3-4 місяці. А до цього часу волосся відростає природно і виглядають доглянуто.

 Літній фарбування волосся: балаяж VS Омбр


Балаяж у себе вдома

Професіонали вважають, що техніка балаяж вимагає досить гарної практики, щоб все вийшло. Ось чому радять йти за балаяж в салон. Проте немає нічого неможливого. Якщо ви часто робите собі фарбування, маєте досвід у мелірованії на дому, а також володієте впевненістю в собі - то напевно ви в змозі зробити балаяж для себе вдома.

Заздалегідь приготуйте фарбу, пензлик на пластиковій ручці, чистий пензлик від туші для вій, смужки бавовняної тканини.

1.   Перший порада - не мийте волосся хоча б 24 години перед фарбуванням. Природні масла захистять шкіру голови під час процесу.

2.   Краще фарбувати прядки, які, перш за все, вигоряють на сонці - це пасма навколо особи, на маківці. Відокремте тонку прядку пластикової гребінцем.

3.   Наносьте фарбу пензлем, на дуже тонкі пасма зручно наносити фарбу щіточкою від туші для вій.

4.   Щоб прядка не фарбується собою інші волосся, прокладете під нею смужку бавовняної тканини. Можна не по всій довжині, головне - відокремити забарвлену пасмо на коренях волосся.

Прослідкуйте, щоб пасмо була профарбована наскрізь, з усіх боків. Переваги методу в тому, що ви відразу будете бачити, наскільки забарвилася пасмо, тому годинник вам навіть не знадобляться. Далі - починається творчість, коли ви будете вибирати потрібні прядки для фарбування і вирішувати, наскільки інтенсивно забарвлені вони будуть.

 Літній фарбування волосся: балаяж VS Омбр
  Літній фарбування волосся: балаяж VS Омбр


 Літній фарбування волосся: балаяж VS Омбр
  Літній фарбування волосся: балаяж VS Омбр


Балаяж VS Омбр

Обидва методи хороші тим, що їх легко підтримувати, волосся відростає природно і не виявляють при зростанні фарбування. Обидва способи дають максимально природний результат.

Балаяж і Омбр   на сьогоднішній день - два самих трендових способу фарбування волосся. І все ж влітку ми виступаємо за балаяж. Чому?

- По-перше, балаяж імітує вигорілі на сонці пасма, а це актуальний для літа образ.

- По-друге, балаяж можна робити, осветляя пасма всього на тон або навіть півтону (якщо не тримати фарбу довго), і це важливо для тих, хто побоюється будь-яких кардинальних змін у своєму іміджі.

- По-третє, балаяж можна робити і при дуже короткому волоссі, чого не скажеш про омбре, яке підходить тільки, якщо у волосся є певна довжина.

- Ще одна перевага - балаяж працює з корінням волосся. Найчастіше - це сама проблемна частина волосся у жінок. Темний колір на коренях іноді псує весь образ. Але балаяж дозволяє приховати будь недоліки з кольором коренів, вирівняти і полегшити загальний тон волосся.

- По-п'яте, балаяж працює на будь-якому волоссі: блондинки, брюнетки, рудоволосі - всі жінки можуть спробувати трохи освітлити пасма, зробити натуральний колір багатшими, це надає волоссю ефект додаткового обсягу.

- Незважаючи на те, що метод Обмре зараз на піку популярності, такі зірки як Сара Джессіка Паркер і Жизель Бюндхен вибрали балаяж. Фарбування пензлем дозволило їм зробити колірний акцент не тільки на кінцях волосся, а по всій довжині. Ці знаменитості завжди вибирали для себе більш світлий колір волосся, ніж їх власний, а балаяж дозволяє освітлити загальний тон волосся, чого не можна сказати про омбре. Омбр, навпаки, виявляє власний темний колір волосся.

 Літній фарбування волосся: балаяж VS Омбр
  Літній фарбування волосся: балаяж VS Омбр

Автор: Тамара Василівна