Довгі багаторівневі стрижки Весна-2011
 У вас довге волосся? Тоді, звичайно, в новому сезоні як і раніше актуальні коси, вузли і хвости. А, може, зробити стрижку? Не поспішайте відмовлятися! Довжина залишиться колишньою, адже ми пропонуємо багаторівневі стрижки для довгого і дуже довгого волосся. Ризикнете приміряти новий образ цієї весни?

Багаторівневі стрижки створюють ілюзію об'єму і великої кількості волосся, і про це знають дівчата з рідкими волоссям. А чоловіки говорять, що дівчата з подібними стрижками виглядають дуже сексі. Крім усього іншого, довгі багаторівневі стрижки дозволяють зробити укладку максимально простою і швидкою! Можна навіть не боятися романтичної ночі у одного, бо на ранок власницям такої стрижки іноді достатньо просто розчесатися великим гребенем.

У сезоні Весна-2011 дозволяється «грати» з текстурами і асиметрією.

М'яка асиметрія
Вам набрид нудний хвіст, який мляво висить за плечима і ніяк не передає вашу індивідуальність? Носіння такої зачіски постійно, дійсно, не покращує структуру волосся. І будь-який перукар вам скаже, що рішенням може стати багатошарова асиметрична стрижка. Це дуже легкий шлях зберегти довжину, але позбутися при цьому від посічених кінців і довгих укладок.

Якщо ви працюєте або навчаєтесь, вам також припаде до душі асиметрична стрижка, коли пасма не заважають роботі і не бентежать оточуючих. Ви можете просто помити таке волосся і висушити, а можете і трохи накрутити пасма на круглу щітку або термобігуді. Придивіться до новинок Весни 2011 року від кращих світових салонів:

 Довгі багаторівневі стрижки Весна-2011
зачіски салонів Convict Cutters і Affinage Hair Salon


 Довгі багаторівневі стрижки Весна-2011
зачіски салонів Affinage Hair Salon і GoldwellТекстурована асиметрія
Якщо довге каскадні пасма здадуться вам простими, то варто додати новизни: новий відтінок + чубчик + нестандартна укладка. До того ж, це спосіб додати волоссю догляду. Адже фарбування або кольорове ламінування вже давно перестали бути для волосся мукою. Зараз це рятівна і доглядає процедура. Навіть салонні фарби сучасних брендів позбавлені аміаку, і обов'язково супроводжуються зміцнюючими структуру волосся бальзамами і складами.

А нової текстури додадуть сучасні засоби для стайлінгу. Якщо віск - то маємо більш окреслені і геометрічниє пасма, якщо мус - то м'які і хвилясті, і так далі. Не забудьте спробувати шампуні і бальзами-ополіскувачі нового покоління, які є і стайлінгу, вони полегшують укладання. Експеріметріруем:

 Довгі багаторівневі стрижки Весна-2011
зачіски салонів Great Lengths і Ferber


 Довгі багаторівневі стрижки Весна-2011
зачіски салонів Framesi і Moving HairЕкстрім
Якщо ви досить сміливі, зробіть стрижку з ефектом короткого волосся. Для цього вам доведеться попрощатися з трохи більшою кількістю волосся, особливо в районі чубчика і у верхніх шарах. Нижні шари залишають довжину. Головне - простежте, щоб не прибрати волосся над вухами і зі скронь, щоб не вийшло зачіски а-ля панк. Все-таки ми добиваємося зачіски для сучасної працюючої дівчини, а не для неформалки.

А над укладанням тут доведеться потрудитися, якщо ви зважилися зняти зверху багато волосся. В іншому випадку - досить просто сушіння волосся з плоскою щіткою і хорошим мусом.

 Довгі багаторівневі стрижки Весна-2011
зачіски салонів Essensuals і Bonomini


 Довгі багаторівневі стрижки Весна-2011
зачіски салонів Hair Machine і Vladimir Tarasyuk
Фото: becomegorgeous.com

Автор: Юлія Шестакова


 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»
 Почавши роботу над черговою статтею про створення зачісок, я й не припускала, що вмію плести французькі кіски. Проте трохи пізніше мною було зроблено відкриття: те, що я називала з дитинства косичками «дракончик», дуже схоже на техніку плетіння у французькому стилі. Ріднить їх те, що обидві утворюють досить чіткі проділи, що формують візерунок на голові.

Французькі кіски також називають «Косичками по голові» або «плетінням по шкірі» . Назви ці говорять самі за себе, тому як плетуться такі кіски впритул до шкіри голови і утворюють на ній своєрідний геометричний малюнок. Форма останнього може бути підібрана за бажанням клієнта і буде залежати тільки від його уяви, так як на сьогоднішній день майстри перукарського мистецтва здатні реалізувати практично будь-який каприз і здійснити найсміливіші мрії.

Трохи історії
Французьке плетіння в числі перших оцінили представники екстремальної молоді вулиць. Нова зачіска була настільки функціональна, що заплетені по-французьки волосся не заважали займатися активними видами спорту, такими як стрітбол, сноуборд, або скейтборд. Крім того, власник такої зачіски міг легко танцювати брейк з усіма його акробатичними рухами, не боячись того, що волосся не дозволять виконати найсміливіші трюки.

Французькі косички досить швидко перекочували з вулиць на подіуми, глянцеві сторінки і зоряні голови. А з тих пір, як такою зачіскою обзавівся футболіст Девід Бекхем, стало очевидно, що такі модні та актуальні на сьогоднішній день поняття, як молодість, екстрим і неординарність стали також і найбажанішими характеристиками індивідуальності людини в незалежності від того, якої він статі: чоловічого або жіночого.

Завдяки французьким кісок їх володар негайно виділяється з натовпу, так як він був не тільки носієм стильної зачіски, але і як би говорив про те, хто він такий і ким він себе хоче бачити.

Французькі косички   - Зачіска для людей, впевнених у собі, здатних по-новому подивитися на світ. Комплекси давним-давно вийшли з моди, а разом з ними канули в лету приховують очі людини кошлаті довгі чубчики. Французькі косички характеризують їх володаря як людини, що йде в ногу з часом. Така людина не тільки не боїться подивитися людям в очі, але і готовий показати себе світові з несподіваного боку, хоче, а головне вміє бути різним, не втрачаючи при цьому своєї індивідуальності.

Виплетені у французькому стилі косички стали також справжньою знахідкою для красунь, що віддають перевагу довге волосся і локони. Вважається, що чим довше волосся - тим ширше поле для експериментів (при належному рівні майстерності перукаря). Але що робити жінці, якій чи то в силу наближення літа, чи то просто за настроєм, хочеться відчути себе не тільки жіночною, але і молодий, сучасною, незвичайною, і хоч трішки - але божевільною? У цьому випадку французькі кіски - оптимальне, а, можливо, і єдино вірне рішення. Крім того, плетіння в такому стилі легко можна комбінувати з косичками іншої форми, наприклад, Афрокосічкі, або ж з прямим волоссям і такими жіночними кучериками.

Втім, для того щоб стати володарем французьких кісок, зовсім не обов'язково бути володарем пишної шевелюри. Цілком достатньо того, щоб власне волосся досягали довжини десяти - п'ятнадцяти сантиметрів, все інше забезпечать руки майстра і спеціальний матеріал для афроплетении - канекалон .

Штучні пасма можуть використовуватися також і при великому обсязі власного волосся для того, щоб якомога довше зберегти зачіску в первозданному вигляді.

Якщо говорити про термін життя французьких кісок, то в середньому її тривалість коливається від півтора до двох місяців. Протягом цього часу можна мити голову (із застосуванням м'якої губки або ж без неї) звичними для волосся засобами з періодичністю не частіше разу на тиждень.

Основа зачіски - французькі косички або кіски «Дракончик». Що вибрати?

Хотілося б відразу попередити, що техніка плетіння французьких кісок відрізняється від того, що багато хто і зараз називають плетінням в стилі «Дракончик».

Відмінна риса в тому, що косичка «Дракончик», як правило, плететься косою всередину і не дозволяє досить чітко окреслити проділи, які і формують характерні для французьких кісок геометричні фігури.

Оригінальні французькі косички заплітати набагато складніше, вони вимагають більшої майстерності перукаря, а також посидючості і терпіння моделі. Новачкам в цьому мистецтві значно легше буде освоїти техніку плетіння кісок «Дракончик», і в міру вдосконалення навичок переходити до більш складних французьким кісок.

У нашому випадку (при підготовці майстер-класу) питання вибору кісок в стилі «Дракончик» був обумовлений тим, що модель занадто молода і не була готова до тривалого сидіння на прийомі у перукаря, який за сумісництвом був ще й її мамою.


Плетіння основи для зачісок

Спочатку потрібно сплести декілька вертикальних кісок. Яку техніку при цьому використовувати - «дракончик» або ж «косички по-французьки» - вибирати тільки Вам.

Отже, для плетіння основи необхідно за допомогою гребінця розділити волосся на три нерівні частини: бічні повинні бути приблизно однаковими, середня ж повинна бути набагато більше, так як припускає подальший розподіл. Найкраще закріпити волосся, щоб вони не заважали плетінню.

 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»


З бічних частин виконати плетіння кісок в стилі «дракончик» і закріпити їх тонкої гумкою для волосся.

 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»


 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»


Зібрані в пучок волосся потрібно розпустити і ще раз розділити на три, але тепер уже рівні, частини. Середню частину волосся також краще закріпити нагорі, щоб зайві волосся не заважали виконанню плетіння.

 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»


 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»


 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»


Заплести ще три косички в стилі «дракончик». Спочатку також потрібно виконати плетіння бічних частин, а потім, повернувшись до середньої частини, розпустити волосся і оформити і їх в косичку.

 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»


Основа для виконання різних зачісок з п'яти кісок готова. Треба сказати, що кількість кісок може бути іншим: все залежатиме від густоти волосся, а також від того чи будуть використовуватися штучні волокна для плетіння.

«Зміїний клубок»
Ця зачіска формується з кісок, зібраних в довільному порядку у хвіст. Чим нижче буде хвіст, тим довше буде пучок волосся. Кінчики кісок потрібно сховати всередину, а хвіст закріпити красивою гумкою.

 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»


 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»


«Корзиночка»
Щоб зробити цю зачіску знадобляться шпильки, які також називають «крабами». Закріпити кожну кіску за допомогою шпильки, сховавши кінчики волосся всередину, попередньо переплівши косички у формі кошики.

 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»


Зачіска «Змійки»
Для того щоб виконати цю зачіску, потрібно частково розпустити волосся, заплетене на ніч. Якщо у Вас злегка відстовбурчені («ельфійські») вуха, то дві крайні кіски потрібно розплести трохи більше, що дозволити приховати цей незначний дефект. Закріпіть кожну косичку шпилькою, краще всього використовувати також так звані «крабики». Розпущене волосся злегка розчешіть або просто розпушити їх руками.

 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»


 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»


 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»


Зачіска «Хвилястий водоспад»
Після того, як зачіска «Змійки» Вам злегка набридне, можна розплести все волосся. При цьому краще знову ж таки не розчісувати волосся, а лише злегка розпушити їх руками.

 Майстер-клас: Зачіски на основі технік плетіння «французькі косички» або кіски «Дракончик»


На закінчення хотілося б ще раз звернути вашу увагу на те, що дуже багато залежить не тільки від майстерності, а й від польоту фантазії перукаря, як втім, і вашу, бо як і ви самі можете запропонувати ідею для створення шедевра.

Заплітаючи основу з французьких кісок один раз (на чисте волосся), можна надалі просто формувати з неї різні зачіски, радуючи себе і своїх близьких неповторними (і кожного разу новими) образами.

Прийшовши ж вечірку в такому (можливо, новому для себе) образі, ви безумовно станете не тільки королевою балу, а й законодавицею мод у вашій компанії.

Творіть чудеса разом з нами і пам'ятайте, що головне - вірити!

Фото автора
Автор: Стелла Аллатес