Шиньйон в зачісках зірок
 У гонитві за новим образом зірки вдаються до різних хитрощів, будь то ультрамодна стрижка, нарощування волосся або їх новий звабливий колір. Не менш популярним останнім часом стало і використання в зачісках шиньйону, який не вимагає високого перукарської майстерності та підчас застосовується навіть при повсякденній укладанні волосся, красиво підкреслюючи лінію шиї і плечей і роблячи образ дуже жіночним.

Зробимо огляд деяких особливо вдалих зачісок зірок з використанням шиньйону.

Останнім часом стало модним укладати зачіску з шиньйоном з використанням стрічок, пов'язок або обручів для волосся, які у вечірньому варіанті можуть бути прикрашеними стразами, паєтками або навіть перлинами. Шиньйон може бути як скрученим у вузол, так і спадати прямими пасмами, бути гладким або зачесаним вгору, що робить образ строгим і класичним. А завдяки недбалим хвилястим Прядка зачіска з шиньйоном робить красиві обличчя зірок ще більш привабливими, роблячи їх стиль романтичним і незабутнім.

 Шиньйон в зачісках зірок
 Джессіка Біл   воліє носити шиньйон високо зачесаним, при цьому зачіска доповнена подвійним тонким обручем для волосся. Завдяки тому, що шиньйон НЕ зачісується гладко, а зберігається його природний обсяг, зачіска виходить натуральної, а не химерною.

 Шиньйон в зачісках зірок
 Брітані Сноу   використовує тонку пов'язку, практично шнурок, для створення зачіски з шиньйоном в стилі «організованого безладу». Для кілька недбалого і богемного стилю хвилясті прядки волосся м'яко спадають на плечі, обрамляючи обличчя і роблячи його риси м'якше.

 Шиньйон в зачісках зірок
 Хіларі Дафф   вибирає зачіску з шиньйоном в стилі «принцеса». Широка шовкова стрічка, гладка чубчик і зафіксований лаком обсяг створюють класичний і жіночний стиль.

Гвінет Пелтроу   виглядає дуже мило з зачесаним і акуратно покладеним наверх, практично на потилиці, шиньйоном.

 Шиньйон в зачісках зірок

Така зачіска нагадує класичний вузол балерин і додає образу простоту і благородство.  Шиньйон в зачісках зірок
 Не менш витончено виглядає такий варіант зачіски і у виконанні Кейт Бекінсейл .


Інша тенденція в зачісках з шиньйоном - це його використання в різних варіаціях кісок для створення романтичного образу голлівудських красунь.

 Шиньйон в зачісках зірок
 Наприклад, Джессіка Альба   воліє романтику в її класичному виконанні: акуратно укладене волосся, з чітким проділом посередині, зібране ззаду в хитромудрий вузол, а плетіння кісок починається від центру.

 Шиньйон в зачісках зірок
 Джессіка Сімпсон   віддає перевагу більш вільний стиль в зачісці. Вибиваються із широкої «африканської» косички пасма волосся підсилюють її асиметрію, а сама зачіска дозволяє підкреслити красивий овал обличчя.

 Шиньйон в зачісках зірок
 В іншому варіанті Джессіка   все ж вирішила зупинити свій вибір на безпрограшної класиці і використовувала в зачісці масивний об'ємний шиньйон, який обрамляється двома рядами тонких кісок. Така зачіска додає актрисі воістину величний, княжий вигляд і красиво підкреслює її природну красу.

Кожна з голлівудських зірок намагається не тільки створити новий образ, але і підкреслити природну красу свого волосся.

 Шиньйон в зачісках зірок
 І якщо володарка шикарних рівних і блискучого волосся Єва Лонгорія   воліє гладко зачесане і зібрані в тугий шиньйон волосся, то Лорен Конрад   створює зі своїх кучерявих від природи волосся справжній шедевр з безладно переплітаються прядок.  Шиньйон в зачісках зірок
 При цьому обидві виглядають просто карколомно і підтверджують по праву заслужене звання «зірки».
Автор: Наталя Біатова