Три укладки для стрижки «боб»
 Стрижка «Боб» припускає такі ж креативні варіанти укладок, як і довге волосся. Пропонуємо три укладки для такої стрижки: повсякденна, вечірня і для відпочинку.

Будь-яка із запропонованих укладок буде відмінно триматися не так на тільки що вимитих волоссі, а на волоссі, які мили день тому. Відмінний аргумент не мити волосся часто, а хоча б через день, правда?

УКЛАДАННЯ НА КОЖЕН ДЕНЬ
На роботу, навчання, для зустрічей з подругами і навіть на співбесіду.

Крок 1. Розподіліть волосся по проділу, так, як будете носити (на прямий або косий проділ).

 Три укладки для стрижки «боб»


Крок 2.   Візьміть щипці для завивки волосся, діаметр 2-3 см. Накрутіть верхні прядки, всього 3-4 прядки з кожного боку. Волосся накручуйте в напрямку від обличчя. Нижній ярус волосся можна не чіпати.

 Три укладки для стрижки «боб»


Крок 3.   Вз'ерошьте пасма пальцями, можна на руки попередньо нанести спрей для укладки, тоді хвиля трохи розпрямиться і стане більш природною. Крім цього, спрей для укладки трохи поглине жирність, якщо волосся занадто брудні.

 Три укладки для стрижки «боб»


Укладання готова! Всього п'ять-сім хвилин, і можна вирушати на роботу або навчання. Найвигідніший стиль макіяжу при такому укладанні - це червоні губи і яскраві рум'яна з 40-х років. Зробіть акцент на губи, це швидкий і ефектний варіант щоденного макіяжу.

 Три укладки для стрижки «боб»


УКЛАДАННЯ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ
Хто сказав, що кіски не для короткого волосся? У макіяжі зосередьтеся на очах, і отримуємо образ романтичної і цікавою дівчини. З повною ілюзією довгого волосся.

Крок 1.   Робимо косий проділ.

 Три укладки для стрижки «боб»


Крок 2. Візьміть спереду невелику прядку волосся і сплетіть з неї звичайну російську косичку, до самого кінця. Низ косички закріпіть гумкою. Чим ближче до чубку ви візьмете прядку, тим краще. Коса в даному випадку буде працювати як аксесуар, прикраса.

 Три укладки для стрижки «боб»


Крок 3. Все волосся перекиньте на бік, де у вас кінчик косички. Заколіть кінець косички назад, одночасно з усіма волоссям. Можна забирати не все волосся, тобто з швидкістю не хвостик, а тільки хвостик з верхньої частини волосся.

 Три укладки для стрижки «боб»


Нанесіть лак для волосся ззаду на волосся, спереду нехай залишаться вільними. Відмінна зачіска для брудного волосся. Тепер додайте акцент очам (лайнер, два шари туші і трохи консілера під очима) і вирушайте на зустріч з друзями або подругами, на природу, на прогулянку з дитиною.

 Три укладки для стрижки «боб»


ВЕЧІРНЯ УКЛАДАННЯ
Не думайте, що укладання для особливого випадку зажадає від вас професійних умінь. Всього три кроки і ви готові чарувати і спокушати. До речі, це може бути не тільки зачіска для вечора, презентабельний вигляд потрібен і на роботі.

Крок 1. Начешіте злегка все волосся, чубок начешіте посильніше, гребінцем з дрібними зубцями.

 Три укладки для стрижки «боб»


Крок 2.   Якщо вистачить довжини волосся, то закріпіть їх в хвіст або черепашку. Якщо ні, то декількома невидимками закріпіть назад чубок, а потім волосся зі скронь.

 Три укладки для стрижки «боб»


Крок 3. Візьміть на долоні гель для волосся або віск для укладання. Розітріть в руках. Руками «залижемо» волосся на скронях, а також кілька прядок спереду. Закріпіть все лаком для волосся сильної фіксації.

 Три укладки для стрижки «боб»


Макіяж для очей найкраще робити «smoky» або «котяче око», не забудьте про рум'яна. Якщо шкіра і волосся світле - вибирайте холодні відтінки, якщо шкіра оливкова - підійдуть бронза для очей і персик для щік. Губи - nude або натуральні.

 Три укладки для стрижки «боб»


Фото: Sunny Shokrae, refinery29.com
Макіяж: Claudia Lake
Модель: Taylor Vasi

Автор: Ольга Ларсен


 Мій улюблений перукар
 Напевно, майже у кожної жінки є свій улюблений перукар, людина, якій вона зі спокійною душею довіряє своє волосся. 14 вересня Як раз той день, коли можна зробити йому квіти, так як в цей день відзначається свято перукаря.

Про те, коли з'явилися найперші перукарі можна тільки гадати і фантазувати.

Первісна людина   міг побачити своє відображення лише у воді і може бути одного разу, він вирішив, що непогано було б вкоротити і якось облагородити свою шевелюру ...

Відомо, що первісні люди підрізали волосся кремінним ножем, який обпалювали над полум'ям. Вже тоді жінок плели коси, а чоловіки зав'язували волосся в пучки.

Перші письмові свідчення про існування перукарського мистецтва відносяться до V століття до нашої ери у єгиптян. Із записів і малюнків на папірусі ми дізнаємося про існування гребенів, шпильок зі слонової кістки і дерева, і навіть барвників для волосся.

У Давньому Єгипті   в моді були перуки, які виготовлялися з вовни, людських волосся і рослин. Носили їх, звичайно, знатні люди, у фараона був перуку, витканий з безлічі кісок, просочених запашним маслом.

 Мій улюблений перукар


Єгиптяни робили завивку за допомогою дерев'яних коклюшок і ... бруду, яка висихаючи, відвалювалася.

  Судячи зі знахідок археологів, були перукарі і у стародавніх вавилонян і ассірійців.

У Греції   перукарське мистецтво було більш високого рівня. Знатні люди віддавалися в руки каламістров   - Спеціально навчених рабів на кілька годин. Їх зачісуватися, стригли, завивали, надягали перуки.

Вже тоді античні перукарі вміли підбирати зачіску до лиця. Довге волосся укладали в конусоподібні пучки, завивали хвилями і дрібними кучериками.

Гречанки по більшій своїй частині були пекучими брюнетками, хоча ми і читаємо в міфах про златокудрих богинях. Златокудрих досягалася за допомогою молока ослиць, різних лужних складів, товченого рису і борошна.

 Мій улюблений перукарДля прикраси волосся в Стародавній Греції   використовували стрічки, діадеми, квіти.

У Римської імперії   перукарі - раби тонсоресс   спочатку копіювали стиль греків, а потім дали волю буйству своєї фантазії.

Волосся мили в ароматичних настоях на травах. Локони і шиньйони набули популярності саме в Стародавньому Римі . Для освітлення волосся в Римі користувалися сірчаними препаратами. Завивка була гарячою за допомогою металевих стрижнів і холодної «мокрою» за допомогою клейких складів.

 Мій улюблений перукар
  Мій улюблений перукар


На збереженому зображенні Мессаліни Валерії   - Дружини Клавдія   волосся красуні розділені вертикальними проділами, заплетене в дрібні коси і прибрані на потилиці.

 Мій улюблений перукар


У V- XV сторіччі в Європі   дівчата найчастіше носили розпущене волосся, а дами зв'язували їх у вузол на потилиці або накривали хусткою. В епоху Ренесансу у жінок красивим вважався відкрите високе чоло. З'явилися складні зачіски прикрашені перлами, стрічками, вуалями.

  У Іспанії   носили волосся, розчесані на прямий проділ і спущені уздовж щік.

Найбільшого розквіту перукарське мистецтво досягло в першій половині XVII століття, законодавцем мод стала Франція . Перукарі стали створювати всілякі складні зачіски, особливо вправлялися королівські лейб-перукарі.

Для розчісування королівських перук існували спеціальні гребінці з подвійним рядом зубців і спеціальним футляром для них.

Жіноча зачіска протягом другої половини XVII століття змінювалася і ускладнювалася. З'явилися зачіски на каркасі з дроту і поступово вони перетворилися на високу вежу. Іноді на голову водружали макет корабля або кошик з плодами ... На виготовлення модної зачіски йшло по кілька годин.

 Мій улюблений перукар


Зачіски злегка спростилися до XIX століття. У Відні   в 20-х роках виник стиль ампір - пишні локони обрамляли віскі, а волосся на потилиці вкладалися візерунком.

Після того, як відгриміла буржуазна революція 1848 року зачіски стали ще простіше.

У 1881 році француз Марсель   винайшов щипці для гарячої завивки, в 1884-1885 роках він же удосконалив винайдений німцем Фішером   метод хімічної завивки волосся.

У 1904 році німець Шарль Нестле   винайшов метод тривалої завивки волосся за допомогою використання хімічних засобів і обігріву.

 Мій улюблений перукар
  Мій улюблений перукар


У моду ввійшла коротка стрижка. З'явилося багато працюючих жінок, які не мали можливості просиджувати у перукарів годинами.

У 1924 і 1925 роках в моду ввійшла шестимісячна завивка.

Наприкінці 60-х років англійський перукар Відал Сассун   створив свою так звану демократичну стрижку, яку «легко зберегти, вимивши волосся, висушивши і просто струснувши головою».

 Мій улюблений перукар


У 70-ті роки минулого століття популярною була хімічна завивка.
Зараз жінка сама вирішує, яку їй носити зачіску і як доглядати за своїм волоссям.

Але саме перукар здатний так укласти волосся жінки, що з Попелюшки вона перетворитися на Принцесу. Тому хочеться побажати всім дівчатам і жінкам знайти свого власного чарівника ножиць і гребінця.
Автор: Наталя Алексєєва