|
Незважаючи на те, що на створення цієї зачіски надихнули малюнки початку минулого сторіччя, неактуальним цей пучок не назвеш. Зачіска виглядає свіжо і сучасно, хоча і з деяким нальотом ретро. А ретро, між іншим, в моді!
Спочатку ще пару слів про витоки. Чому «Гібсон»? Це прізвище відомого художника кінця 18 - початку 19 століть Чарльз Дана Гібсон, малюнки якого зараз розповідають нам про зачісках і нарядах того часу. «Дівчата Гібсон» - так іноді називають стиль красунь того часу.
Хоча, можливо, в різних країнах і в різний час такий пучок-валик називали абсолютно по-різному. Ми можемо згадати кіногероїні 80-х у виконанні наших красунь Галини Польських, Ірини Мірошниченко, Ірини Купченко, вони піднесли нам своє прочитання зачіски.
А зараз перукарі і стилісти сходяться на думці, що у зачісок немає часу, і будь може бути актуальна, якщо ви себе почуваєте з нею комфортно, стильно і впевнено. Тоді пробуємо! Зробимо і ми свій внесок у розуміння образу «дівчата Гібсон».
Крок 1.
Зробіть невисокий кінський хвіст (десь посередині між потилицею і верхівкою), закріпіть гумкою і трохи ослабте його, потягніть, щоб волосся не були туго утянуть.
Крок 2.
Засукайте хвостик у валик, як ніби ви скачує спальний мішок. Слідкуйте, щоб не тягнути волосся, не повинно бути нерівностей.
Крок 3.
Вам знадобляться шпильки або шпильки, щоб закріпити валик. Намагайтеся, щоб це було зроблено максимально потайним способом.
Крок 4.
Якщо у вас довгий чубок, або ви залишили довгі вільні пасма волосся спереду, то можна ці прядки закриття джгутиком (або заплести в косичку), і закріпити невидимками в пучок. А можете накрутити на щипці і просто залишити вільно спадати.
Крок 5.
Давайте прикрасимо зачіску, це додасть індивідуальності і шарму. Можна приколоти прикраси у вигляді квітів або стрічки. Аксесуари для волосся в моді, не пропустіть шансу підшукати собі актуальне доповнення до зачіски!
Крок 6.
Закріпіть зачіску лаком для волосся середньої фіксації.
Просто у виконанні, надійно в носінні і так красиво!
Автор: Ольга Ларсен
Джерело:
|
|
Якщо робити все правильно, то волосся знайдуть незвичайний ефект, глибину кольору і об'єм. Якщо ви думаєте, що така забарвлення - це просто відросло темні корені освітленого волосся, то помиляєтеся. Відросло коріння виглядають зовсім по-іншому і не виглядають як розкішні і доглянуте волосся. Це особливий спосіб забарвлення, до речі, досить легкий для того, щоб освоїти його самостійно. Потрібно тільки зрозуміти кілька нюансів.
Таке забарвлення підійде і довгому волоссю, і коротким. Колір повинні вибрати ви самі, залежно від того, який результат очікуєте. Наше завдання - максимально природний і акуратний вигляд, при цьому досить контрастний, хоча, звичайно, можна націлюватися і на екстремальні варіанти з рожевими і блакитними кінцями волосся.
Приклад багатьох знаменитостей заворожує і надихає, це точно. І не терпиться спробувати.
А тепер звернемося до особистого досвіду.
Ідея градієнтної забарвлення мені дуже сподобалася. Давно хотіла освіжити колір волосся, не вдаючись до кардинальних змін. До того ж подобалося, що шкіра голови залишиться недоторканою хімікатами. Перший досвід виявився не зовсім вдалим. Тому, що я купила не ту фарбу. У магазині мене неправильно проконсультували й порадили просто відтіночним фарбу без знебарвлення волосся. Для моїх темного волосся це виявилося не зовсім те, що потрібно. Але про все по порядку.
Мені знадобилося:
- фарба для волосся
- Мішок для сміття або старий рушник (щоб захистити одяг)
- Рукавички
- Пластикові миска і пензлик для змішування фарби
- Шампунь і кондиціонер
Мої дії:
- Вирізала отвори в мішку для сміття для рук і голови, покласти на плечі, надіти рукавички.
- Завдала фарбу на волосся нижче вух і залишила на 35 хвилин.
- Потім промила волосся шампунем і кондиціонером.
Тут ви можете подивитися мій колір «до». Для нанесення фарби краще волосся розділити на дві частини і кожну ретельно профарбовувати на кінцях.
Як я вже говорила, результат був не зовсім той, який мені був потрібен. Я хотіла більш контрастного виду. Хоча деяка різниця була, і якщо вам достатньо такої різниці відтінків, то можете наслідувати мій приклад, але я продовжила експеримент.
Різниця кольору начебто була ...
... Але мені вона не дуже сподобалася.
Знайома перукар мені порадила повторити всі дії, тільки тепер вже з іншою фарбою, яка знебарвлює волосся, а не тільки прикрашає.
Тепер я купила фарбу Natural Blonde з освітлювачем. Коли її змішуєш, то вона стає ось такого блакитного кольору.
Решта інгредієнти (рукавички, кондиціонер та ін.) Залишилися колишніми. Всі свої дії я знову повторила, тільки тепер тримала фарбу майже 50 хвилин.
Ну ось, тепер, мені все сподобалося, і контраст видний.
Один нюанс. Можливо, моя перша невдача була пов'язана з тим, що власні волосся досить темні, навіть дуже темні. Тому одне б'юті-блогерша Lily проробила все те ж саме, і в неї вийшло все з першого разу. Її волосся русяве, вони піддалися фарбі відразу.
Ще одна дівчина з мережі, Zoella, також написала, що всього через 40 хвилин фарбування знайшла приємний перехід кольору, відмінні градієнтні волосся.
Ну, що пробуємо до весни нові відтінки без особливої шкоди для волосся?
P.S. До речі, дивлячись на роботи своїх колег в Інтернеті, знайшла і таку пораду. Можна фарбувати дійсно в два-три етапи, як вийшло у мене. Тільки робити це з різними фарбами, близькими за кольором, але різними по тону. Тобто, спочатку хвилин двадцять тримати волосся з більш темною фарбою, потім ще на 20 хвилин додавати інший, більш світлий відтінок, і вже тільки на кінці.
|
|
|
|
|
|