Ретро-зачіски у фільмі Великий Гетсбі
 Унікальний і обдарований багатою уявою автор, продюсер і режисер Баз Лурман представляє нову екранізацію роману Ф.Скотта Фіцджеральда «Великий Гетсбі». Творець фільму відображає своє власне бачення класичної історії, переносячи глядача в далекі часи з неймовірними декораціями і Леонардо Ді Капріо в головній ролі.

«Великий Гетсбі» оповідає про те, як навесні 1922 року, в епоху розкладається моралі, блискучого джазу і «королів контрабандного алкоголю», Нік Каррауей приїжджає з Середнього Заходу в Нью-Йорк. Переслідуючи свою американську мрію, він селиться по сусідству з таємничим мільйонером Джеєм Гетсбі, відомим своїми гучними вечірками, а на протилежному березі бухти проживають його кузина Дейзі з чоловіком Томом Бьюкененом, паливоду та аристократом. Нік виявляється залученим у захоплюючий світ багатих - їх ілюзій, любові і обманів. Він стає свідком відбуваються в цьому світі подій і пише історію про неможливою любові, вічних мріях і людської трагедії, які є відображенням сучасних часів і звичаїв.

 Ретро-зачіски у фільмі Великий Гетсбі


Майстер Будинки експертів Джона Фріди (John Frieda House of Experts) Керрі Уорн   (Kerry Warn) став автором всіх образів головних героїв фільму База Лурмана (Baz Lurhmann) "Великий Гетсбі". У створенні зачіски використовувалися засоби для волосся бренду John Frieda.

 Ретро-зачіски у фільмі Великий Гетсбі


Працюючи з Лурманом і Катрін Мартін (Catherine Martin), що отримала дві премії Академії за продакшн і дизайн костюмів у фільмі «Мулін Руж», Керрі Уорн створює зачіски в концепції Епохи Джазу, але в сучасному прочитанні. «Стиль 20-х років так красиво втілений у безлічі кінострічок» , - Каже стиліст по зачісках, чиє ім'я ми зустрічаємо в титрах таких фільмів як «Дев'ять», «Австралія», «Золотий Компас» і майбутню прем'єру «Грейс монакський».

«Після безлічі обговорень, було все-таки вирішено зберегти стиль твіст модерн у власній інтерпретації образу 20-х років».   Натхненням для База Лурмана   послужили згадки і докладні описи з роману, в які він, як звичайно, привніс своє унікальне мистецьке прочитання, намагаючись зобразити час через сучасну естетику.

Провідним актрисам фільму, включаючи Кері Малліган   (Carey Mulligan), що знялася в ролі Дейзі Б'юкенен   (Daisy Buchanan), Керрі Уорн запропонував сучасну версію класичного бобу, визнаного символу тієї епохи. Він надав її чубку м'якість і рухливість в стилі зачіски Луїзи Брукс   (Louise Brooks), американської кіно діви 20-х років.

Детальніше про стиль Дейзі Б'юкенен

Керрі Уорн: "Для створення образу головної героїні Дейзі Б'юкенен, ми вирішили використати нестандартний відтінок блонд. Основна ідея полягала в тому, щоб вона виглядала так, ніби її повністю занурили в кремову фарбу. Все повинно було бути пастельно-бежевим, наче вона ніколи не бачила і промінчика сонячного світла, тому волосся осветлялись відповідно з цією ідеєю.

 Ретро-зачіски у фільмі Великий Гетсбі


У Кері Малліган, яка грає Дейзі Б'юкенен, вже впізнавана стрижка - короткий Боб, тому я додав чубок для м'якості і надав форму зачісці, виділивши чіткі пасма у особи. "

 Ретро-зачіски у фільмі Великий Гетсбі
  Ретро-зачіски у фільмі Великий Гетсбі


Образ Міртл Уїлсон у виконанні Айли Фішер

 Ретро-зачіски у фільмі Великий Гетсбі
  Ретро-зачіски у фільмі Великий Гетсбі


 Ретро-зачіски у фільмі Великий Гетсбі
  Ретро-зачіски у фільмі Великий Гетсбі


Для сцен з великими вечірками Керрі Уорном і його команді потрібно укладати до 300 актрис, у більшості з яких, було довге волосся; їм створювалися зачіски в ретро стилі «холодна хвиля» (finger waves). «Дівчата могли нескінченно танцювати - і вони приголомшливо це робили! - Кружляти і навіть ходити колесом, але їх зачіски завжди залишалися на місці ».

 Ретро-зачіски у фільмі Великий Гетсбі


 Ретро-зачіски у фільмі Великий Гетсбі


Однією з додаткових завдань для Керрі Уорна стало створення зачісок для зйомок в 3D. «Працюючи в 3D, потрібно бути особливо уважним, домагаючись, щоб укладання не втратила форму».   Що ж допомогло стиліста у цій роботі? «Мені вдавалося повністю контролювати і фіксувати укладку за допомогою лаку для волосся сильної фіксації John Frieda Frizz-Ease із захистом від вологи і атмосферних явищ . Він приголомшливо впорався зі своїм завданням і був незамінним помічником! » .

 Ретро-зачіски у фільмі Великий Гетсбі

Автор: Анна Шустрова


 Як вибрати праску для волосся?
 Пряме волосся актуальні завжди. Проте хто з нас є володаркою ідеально гладких від природи локонів? Практично немає таких щасливиць. Тому для всіх стражденних і був придуманий чудо-прилад - випрямляч для волосся. Але як не розгубитися в різноманітті пропонованих моделей? Дізнаємося прямо зараз, як вибрати свій ідеальний праску. Отже, на що звертаємо увагу при покупці:

1. Покриття щипців

Покриття бувають різної природи, але не всі вони однаково гарні для здоров'я волосся. Наприклад, металеві - найжорстокіші по відношенню до шевелюрі: спалюють волосся, які стають крихкими, тьмяними і січеться. Кераміка ж, навпаки, делікатна: її згубний вплив на волосся зведено до мінімуму, та й ціна на подібні утюжки не захмарна. Титанові прасування - кращий вибір на сьогоднішній день, тому безпечні для локонів, миттєво нагріваються, гарантують довгу укладку. Вони мають найвищу ціну і найчастіше використовуються професіоналами.

2. Функція регулювання температури

Чим вище нагрів прасування, тим швидше можна розпрямити волосся. Однак якщо вони пошкоджені або тонкі від природи, високі температури їм протипоказані. Тут-то і приходить на допомогу регулятор нагріву. Умовно всі прасування можна розділити на прилади з поворотними регуляторами (механічні) і з електронним дисплеєм. Недоліком «механіки» є те, що не можна напевно визначити встановлювану температуру і відрегулювати її. Тому «електронні» прасування з функцією точної настройки і дисплеєм більш кращі.

 Як вибрати праску для волосся?


3. Ширина пластини

При виборі цього параметра варто керуватися наступним: чим довше волосся, тим ширше повинна бути нагріває поверхню прасування. Якщо виразити це в цифрах, для коротких стрижок оптимальним варіантом стануть тонкі пластини шириною 2 см. Для власниць розкішних довгого волосся можна взяти щипці в 8 см. Однак майте на увазі: якщо ви поки недосвідчені в плані спілкування з подібними приладами, то великий шанс спалити волосся, перетримавши випрямляч. Адже чим ширше пластини, тим швидше йде «чаклунство» над шевелюрою. Тому недосвідченим довговолосим панночкам для початку можна вибрати ширину прасування в 3 см.

4. Додаткові можливості

Зараз ринок рясніє безліччю моделей, що мають додаткові насадки і функції: гофрування, можливість завивати волосся, роблячи локони різної величини, обдув холодним повітрям, іонізуючий ефект і т.д. Потрібні вони вам чи ні, вирішуйте самостійно. Врахуйте тільки той момент, що за подібні прасування-випрямлячі «2 в 1» і «3 в 1» доведеться доплатити в порівнянні з їх простими побратимами. Однак це дешевше, ніж купувати всі прилади окремо.

 Як вибрати праску для волосся?


5. Вартість приладу

Вибір випрямляча - класичний випадок, коли скупий може заплатити двічі. Тобто при неякісній покупці і гроші викинути на вітер, і зіпсувати волосся. Тому краще не економити і придбати професійні утюжки. Вони хоч і коштують від 2000-3000 рублів, але прослужать довго, будуть ефективно виконувати свою роботу, збережуть шевелюру здоровою. Однак якщо ви обмежені у фінансах і свідомо знаєте, що будете користуватися випрямлячем дуже рідко, можна звернути свій погляд і на бюджетні варіанти.

Чи стоїть перед покупкою читати відгуки про прасування в інтернеті? Швидше за все ні: волосся у представниць прекрасної статі різні, значить і ефект буде індивідуальний для кожної. А що дійсно варто зробити, так це заздалегідь проаналізувати, для яких цілей вам потрібен праску для волосся і як часто ви будете вдаватися до його допомоги. Знання відповідей істотно полегшить вам вибір і заощадить час.
Автор: Яна Колосовська