Зачіски. Тренди осені: Nomad Couture
 Wella Trend Vision 2010 - це чотири модних образу: Techno Poetry, Nomad Couture, Nature's Goddess і Midnight Stage, кожен з яких відображає всі аспекти життя сучасної жінки, від її ставлення до навколишнього середовища до стилю її життя в місті, сучасної сексуальності і романтичності. Сучасний ритм і мобільність впливає на наш зовнішній вигляд і одяг. Результатом постійних подорожей і знайомств з різними культурами став стиль Nomad Couture, який ідеально відображає стиль сучасного космополіта.

Традиції змішуються з модою. Мандрівник вбирає в себе стилі усіх міст світу. Зіткнення еклектичних культур народжує нові напрямки, які не мають культурних і регіональних бар'єрів. Життя без кордонів відкриває нові перспективи, які залишаються за рамками нашої уяви.

Nomad Couture - це есенція того, що твориться в голові людини після навколосвітньої подорожі , Виражена мовою моди і зачісок. Тільки для вільних духом!

 Зачіски. Тренди осені: Nomad Couture

На показі Yohji Yamamoto були очевидні яскраво виражені руді тони, волосся зав'язані у вузли, заплетене або розпущені. Текстура волосся матова, як ніби дівчата щойно повернулися з пустелі. Сітки з тонких пасм волосся, що нагадують павутину і пофарбовані шарами на маківці, контрастували або доповнювали основні кольори, додаючи елемент творчості в еклектичну тему.

 Зачіски. Тренди осені: Nomad Couture

Для Moschino креативний директор Wella Professional Юджин Сулейман об'єднав традиційну іспанську зачіску наїзниць - зібраний на маківці пучок - і моду, підвернувши довгий хвіст всередину у вигляді скрученого пончика.

 Зачіски. Тренди осені: Nomad Couture

Для Haider Ackermann він створив красиві скульптурні "інопланетні" форми.

"Я хотів підсилити тему Хайдера про красиві, майже інопланетних створеннях, тому я придумав ці витягнуті форми, які виглядають майже як скульптури" , - Говорить Юджин.

 Зачіски. Тренди осені: Nomad Couture

Тренд Nomad Couture демонструє різноманітність текстур і кольору в експериментальних зачісках , А також чіткість виконання та фарбування, обсягу і стайлінгу в показі Хайдера Аккерманн "Beautiful Aliens" ("Прекрасні ангели". Тренд проявив себи в скульптурних та органічних формах, навіяних роботою скульптора Brancusi. "Сама форма дуже елегантна і трохи старомодна, але представляє нову текстуру в завершальному етапі, тому остаточний образ виглядає дуже модно" , - Говорить Юджин.

 Зачіски. Тренди осені: Nomad Couture

Зачіску Beautiful Aliens з показу Haider Ackermann можна створити самостійно:
1. Висушіть волосся феном до гладкою текстури.
2. Нанесіть лосьйон для укладання Wella Professionals High Hair Crystal Styler по лінії росту волосся і висушіть волосся по лінії росту, отчесивая волосся назад і трохи піднімаючи їх біля коріння.
3. Відокремте круглу пасмо на маківці, відокремте висушені волосся по лінії росту.
4. Зробіть пучок з центральних волосся і закріпіть його гумкою - це і буде база для витягнутої форми.
5. Закрийте пучок за допомогою волосся на скронях по лінії росту, підтягнувши їх нагору і закріпіть кінці шпильками, підтикаючи волосся в пучок.
6. Випустіть одну пасмо волосся на шиї, а решта волосся ззаду зачешіте наверх. Закріпіть кінці волосся всередині пучка.
7. Нанесіть на кінці волосся по передній крайової лінії росту лак для волосся Wella Professionals High Hair Finishing Spray. Підніміть волосся біля коріння за допомогою фена, потім зачешіть тому.
8. Закріпіть волосся шпильками в центрі пучка, але цього разу не чіпайте кінці, зробивши з них хвіст.
9. Нанесіть трохи лаку для волосся Wella Professionals High Hair Finishing Spray на закінчений образ.

Рада стиліста:   Щоб домогтися природної фіксації, наносите лак з великої відстані, щоб він легко і невагомо потрапляв на волосся.

 Зачіски. Тренди осені: Nomad Couture

"Родзинкою стилю Nomad Couture є протиставлення несподіваних тонів: оранжевий і блакитний, жовтий і фіолетовий" , - Говорить креативний директор Wella Professional по фарбуванню волосся Дхош Вуд.

Nomad Couture - це експерименти з кольором волосся. "Ця жінка багато подорожує, купила незвичайне прикраса в Японії, і носить його в Нью Йорку. Її стиль - це розплавлення етнічних культур в західному суспільстві" , - Говорить Джош. З точки зору кольору волосся, для цього безстрашного і яскравого рішення - веселки відтінків в натуральній базі - підходить все що завгодно, за умови, що це безстрашно і контрастно. Джош використовує крем-фарбу Koleston Perfect Special Mix, яка пропонує безмежний спектр варіантів фарбування.
Автор: Лаврушина Людмила


 Зачіски. Тренди осені: Techno Poetry
 Wella Trend Vision - це щорічний прогноз перукарень трендів, який веде за собою моду волосся на подіумах. Цього року Wella виділила для нас чотири модних образу: Techno Poetry, Nomad Couture, Nature's Goddess і Midnight Stage, кожен з яких є уособленням сучасної жінки. Techno Poetry - це сучасна фантазія, втілення міражу. Урбаністичний спосіб життя з превнесенной в нього красою за рахунок нових технологій, які роблять життя і відчуття від неї м'якше і поетичнішими. Це жіночність у мужньому світі.

"Пошук м'якості і краси пластики у світі грубих текстур і жорстких матеріалів підводить риску під темою Techno Poetry"   - Юджин Сулейман, креативний директор Wella Professional по відходи і стайлінгу волосся

Урбаністичний, але при цьому поетичний Techno Poetry перетворює наше життя, привносячи в неї поетичність і футуризм. Це в деякій мірі переродження естетики "гранж": м'якість грає в жорсткість, що дуже помітно представлено на всіх показах у дизайнерів, які звернулися за натхненням в дев'яності.

Мовою моди, Techno Poetry - сильне позитивне заяву, що включає в себе романтичні образи майбутнього. Образ поетичний, але з сучасними технічними елементами в більш м'якому сприйнятті.

 Зачіски. Тренди осені: Techno Poetry

На показі Cerruti, образи виконані в насичених відтінках журавлини, дикої качки (у синьо-зелених), абрикоса і рожевих рум'ян.

 Зачіски. Тренди осені: Techno Poetry

На Thakoon казкова палітра мерехтіла і похмурими і безрадісними, і сонячними тонам від золотисто-жовтих до слонової кістки.

 Зачіски. Тренди осені: Techno Poetry

На показі Rochas в Парижі, не можна було звинуватити глядачів, які думали, що це була весняно-літня колекція, в палітрі використовувалися кольору примули, бірюза, золотисті та кремові тони й багряна палітра.

 Зачіски. Тренди осені: Techno Poetry

У показі Kenzo, сучасна романтика проявилася в колекції вишуканого клаптикової роботі в стилі "патчворк" і струмуючих насичено прикрашених формах, а Blumarine показав сучасних ідеальних богинь.

 Зачіски. Тренди осені: Techno Poetry

Для деяких дизайнерів, відволіктися від будинку і навколишнього життя виявилося дуже простим завданням, а от для Isaac Mizrahi і його шоу кемпінг Ескімосів з парками і Анораки, було перенесено не далі, ніж в дику природу нью-йоркського Central Park.

У зачісках Techno Poetry відповідає певному набору правил. "Це розслаблені волосся,   - Говорить Юджин, - але відчувається, що все-таки щось було з ними зроблено, просто незрозуміло, що " .

 Зачіски. Тренди осені: Techno Poetry

У показі Cerruti, використовувався більш класичний стиль в Techno Poetry за рахунок гри різних текстур і руху в класичному Шиньйоні, асиметрично виконаному на боці. Вийшов граціозний, але модний образ, з акцентом на легкість і прозорість. "Я намагався створити образ, який би контрастував з насиченістю одягу люкс,   - Говорить Юджин, пояснюючи цю ефірну, але яскраво-виражену і романтичну тему. - Текстура - ключовий компонент образу, саме тактильность робить цю зачіску модною. Мені хотілося, щоб дівчатка виглядали розпатланим на вітрі, неначе вони щойно увійшли з вулиці " .

 Зачіски. Тренди осені: Techno Poetry

Для теми показу Blumarine's Street Deluxe - сексуальної і гламурної класики Rock'n'Roll в шкірі з бахромою, заклепками і блискавками - Юджин створив образ в тренді Techno Poetry, названий їм grunge look . За прогнозами, саме він стане домінуючим трендом наступного сезону.

"Це комбінація Glamour і Grunge,   - Говорить Юджин. - Скуйовджений і пошарпаний, жіночний і в той же час сексуальний і владний " . Це втілення сучасної фантазії, міське життя в красі поетичності, ідеально відповідне тренду Techno Poetry.

 Зачіски. Тренди осені: Techno Poetry

Створити образ Blumarine grunge можна самостійно вдома:
1. Чисте волосся розділіть прямим проділом.
2. Підготуйте волосся, завдавши лосьйон для укладання Wella Professionals High Hair Crystal Styler і висушіть з об'ємом біля коріння за допомогою великої круглої щітки.
3. На кінці нанесіть зволожуючий флюїд для укладання System Professional Startup для зволоження і блиску.
4. Розділіть волосся на великі секції, потім кожну секцію розділіть ще раз навпіл і накрутіть на щипці нижню пасмо від середини довжини до кінців, використовуючи найбільший діаметр щипців для створення вільних локонів.
5. Коли волосся охололи, змішайте прямі пасма і локони різко прочесавши все волосся пальцями для створення текстурного нерівномірного образу.

 Зачіски. Тренди осені: Techno Poetry

А що з кольором волосся? "Колір стає холодніше в цьому сезоні,   - Говорить Джош Вуд, креативний директор Wella Professional по фарбуванню волосся. - Це проявляється в більш м'якій, більш романтичною палітрі " .

З точки зору кольору волосся, палітра Techno Poetry об'єднує традиції минулого - напудрені перуки, пастельні змивки і те, що Джош Вуд називає "вицвілі солодкі тони Tutti Frutti" з дуже блідим "baby blonde" як домінуючого базового кольору. Прозорий блиск мерехтливих пастельних тонів блонд об'єднують гостроту модного образу з делікатною невинністю. Джош використовував крем-фарбу Koleston Perfect Special Blondes для створення тонких, мерехтливих пастельних відтінків в градуюванні грайливих тонів і засіб для блондирования Blondor для створення індивідуальних світлих ефектів.
Автор: Лаврушина Людмила