Візажист Робін Блек про осінні тенденції в макіяжі (частина 1)
 Візажист Робін Блек розповідає про свою роботу і ділиться своїми думками про те, як можна адаптувати макіяж з подіумів для повсякденного look'а. Хочете дізнатися, як носити чорну помаду? Читайте далі.

Робін Блек - професійний візажист, яка створювала образи для британської співачки MIA і для американської актриси і моделі Хлое Севіньї. Її стиль відрізняється поєднанням класичних рис з окремими сильними елементами, які роблять образ сучасним. Наприклад, надуті губки і милі рум'яні щоки в поєднанні з великими окулярами в стилі 80-х - її look для MIA

Чи є у вас якісь секретні способи, як можна швидко, на ходу зробити повсякденний макіяж?

Багато жінок намагаються рівно намалювати контур губ, а це займає дуже багато часу. Візьміть олівець для губ і нанесіть його на всі губи, а не тільки по контуру, а зверху - звичайну помаду. Це буде набагато швидше і вийде рівніше, бо в цьому випадку не треба вести лінію, яка весь час намагається піти кудись не туди. Ще я думаю, що в арсеналі сучасної жінки абсолютно необхідні серветки для зняття макіяжу - вони економлять дуже багато часу.

Коли ви працюєте в команді з перукарем, стилістом, фотографом, дизайнером, як ви створюєте свої образи?

Зазвичай дизайнери починають з представлення своєї концепції: вони показують малюнки, пояснюють основні моменти - і на основі цих ідея я розумію, в якому напрямку мені працювати. Потім я інтерпретую ці образи в макіяж. Фотографи та стилісти показують освітлення, декорації, одяг і місце зйомки. Мені представляють модель. Потім стиліст показує ескізи або фотографії для натхнення - і тут ми з перукарем починаємо працювати. Ми переводимо всю цю інформацію в створюваний нами образ, грунтуючись на тому, яке зараз час року і які кошти у нас є зараз під рукою. Ми намагаємося, щоб виходило якомога красивіше і відповідало концепції.

Це складно, йти попереду тенденцій?

Іноді це по-справжньому збиває з пантелику. Здається, що я роблю все не по сезону. Зараз у Лос-Анжелесі літо, а я ходжу в темній помаді кольору бургундського вина. Мені здається, деякі люди думають, що я стала "готом", але це всього лише тому, що косметичні компанії вже прислали мені зимову колекцію, і вона мені так сподобалася, що я не можу чекати.

Схоже, що в моду повертаються темні губи, але їх складно носити. Чи якийсь спосіб внести цей елемент у повсякденний макіяж?

Я зазвичай наношу контур для губ темного кольору - сливовий або чорний. Як я вже говорила, покриваю їм всі губи, а зверху наношу помаду яскраво-червоного або іншого, більш м'якого кольору. В результаті ви отримуєте той же глибокий ефект, як і при чорній помаді, але образ стає більш відповідним для повсякденного макіяжу. До речі, я застосувала цю ідею при створенні макіяжу для зйомок колекції BCBG.

За матеріалами BellaSugar
Автор: Лаврушина Людмила


 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010
 Власницям довгого волосся пощастило. Модні покази колекцій fall / winter 2009-2010 представили різноманіття зачісок для них. Пучки, вузли, шпильки, а також укладені розпущене волосся - все це тренди нового сезону. Отже, якщо ви хочете якось по-новому побачити свій образ, подивіться, що запропонували дизайнери в цьому сезоні. І, швидше за все, багато чого з цього ви зможете втілити і для свого волосся.

Все пучком

Мабуть, пучок - це основний тренд сезону. Він, звичайно, ніколи не виходив з ужитку жінок з довгим волоссям, але сьогодні можна говорити і про певні типи і різновиди пучка, які запропонували сучасні дизайнери перукарського мистецтва.

Сем Макнайт, арт-директор Pantene Pro-V, називає найпопулярніші в цьому сезоні пучки «нео-вузлами». Вузли пропонуються найрізноманітніші - акуратні, маленькі, великі, закручені, сплетені і нарочито неохайні. Подивимося, що було на подіумах?

Акуратні і маленькі

Такі вузлики підійдуть власницям не дуже густим, що не дуже довгих, і не дуже пишних волосся. Одна неодмінна умова - волосся повинні бути доглянутими, гладкими, распрямленнимі. Може, тому зараз у виробників засобів по догляду за волоссям спостерігається бум пропозицій продуктів для розпрямлення волосся? Адже прямі і акуратні волосся в пучку - тренд осені!

 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010


 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010


Маленькі, але неакуратні

Теж тренд, який, схоже, легко приживеться в наших офісах і на наших вулицях. Це - пучки, з яких визирають вільні прямі пасма. Неакуратні - це тільки так здається, природно, волосся для такої зачіски повинні бути рівно підстрижені, чисті і гладкі. Взагалі, чоловіки без розуму від таких недбалих пучків, тому що вони обожнюють дивитися, як довге волосся спадають на плечі граціозною дівчини, а при такому пучку «на швидку руку» ця фантазія відразу постає перед очима.

 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010


 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010


Такі пучки, як у Calvin Klein називаються «Mulberry».

І збоку бантик

Ну, не бантик, а вузлик. Тобто пучок. Тугий, маленький на абсолютно гладкій голові. Таке запропонував Armani на своїх показах осінніх колекцій. Все повинно мати ідеально геометрічний силует, тому можна пучок «упакувати» сіточкою, а носити таку зачіску краще з жакетик і сукнями з дещо піднятою і розширеною лінією плеча.

 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010


Шпильки і шпильки. Багато

Черговий тренд - це велика кількість шпильок. Вони можуть бути абсолютно різні за формою, кольором і розміром, вітається також і безліч шпильок і гумок однотипних.

 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010


Пучок замість чубчика

Такі зачіски повертають нас у 40-ті. І не забувайте, що ці пучки можуть сусідити з одягом з подплечниками або складної обробкою. Інакше не буде балансу між формами та обсягами вашого силуету в цілому.

 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010


Різниця фактур

Цей тренд ми ще побачимо в розпущеному волоссі, але в пучках він теж зустрічається. Мова йде про те, коли гладкі форми вузлів перекриваються косами, начесані пасма, «розкреслює» окремими прядками в різних напрямках.

 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010


Прямі і розпущене

Таке волосся завжди в моді, скажете. І матимете рацію, тільки кожен сезон можна і тут щось міняти. Ми вже почали говорити про різноманітність фактур в осінніх трендах. Ось як це виглядає в розпущеному волоссі. Наприклад, це гладко зачесане волосся назад, тісно прилеглі до голови біля коріння, і спускаються на спину вільними хвилястими пасмами. На думку Сема Макнайта, арт-директора Pantene Pro-V, такі зачіски дозволяють створити одночасно відчуття контролю та свободи в одному образі.

 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010


 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010


Але ефектніше всіх цю ідею втілили на показі Givenchy:

 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010


А вранці вони прокинулися

Це - теж «вічний» в якомусь сенсі тренд. Але якщо кілька сезонів тому начісування був протипоказаний, і дівчата демонстрували волосся як з реклами найсучаснішого кондиціонера, то тепер просто розпущене волосся можуть бути поплутаними і навіть кілька неохайними. Особливо, якщо ви створюєте образ модних у цьому сезоні 80-х. «Подружка рокера» у сезоні fall / winter 2009-2010 - це теж тренд. Але в більшості випадків волосся досить щільно прилягають до голови, добре закріплені біля коріння волосся, і лише на кінцях дозволяють собі розвиватися на вітрі.

 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010


 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010


 Довге волосся: тренди fall / winter 2009-2010

Автор: Юлія Гнедина