Нюанси осіннього макіяжу +2011
 Осінні тренди цього року не застали нас зненацька. Багато чого з тенденцій макіяжу сезону Fall-2011 ми знаємо і вміємо. І стиль вамп, і смокі айз, і акцент на підводку очей ... - «все це ми вже проходили», - скажете ви. І матимете рацію. Однак деякі нюанси нового сезону все ж є. Вивчимо деякі з них!

Губи з градієнтом кольору
Візажисти охрестили цей новий стиль нанесення помади «Ombre Lip». Якщо інтерпретувати по-російськи, то я б назвала це «розтяжкою кольору» або «губами з градієнтом кольору». Але, напевно, неважливо, як назвемо. Важливо, що це по суті.

Ідея в тому, щоб додати губам насичений колір, при цьому не позбавляючи їх обсягу. Все-таки, «зафарбовуючи» губи однією помадою, часто вони виглядають як трафарет, особливо це стосується глибоких матових відтінків. Рішення запропонував візажист Пет Мекграф (Pat McGrath), що працював на показі Gucci AW-2011. Ось як це виглядало на показі:

 Нюанси осіннього макіяжу +2011


А ось які продукти використовувалися візажистом: лайнер для губ, два кольори помади, фінішне покриття для губ (всі продукти Max Factor).

 Нюанси осіннього макіяжу +2011


Коротко техніка нанесення губ з градієнтом від Пета Мекграфа:
1. Обводимо губи лайнером (Max Factor Colour Elixir Lip Liner) глибокого червоного відтінку.
2. Наносимо помаду Colour Elixir Lipstick, відтінок Mulberry. Намагаємося наносити не на всю поверхню губ, а ближче до краю.
3. Помада Colour Elixir Lipstick, у більш світлому відтінку Ruby Tuesday. Наносимо ближче до центру. Кажемо «ем», енергійно і різко.
4. Фінішне покриття Max Factor Vibrant Curve Effect Lip Gloss, у відтінку Understated. Це такий прозорий блиск-закріплювач для губ. Надає ефект глянцевих губ, але не блискучих.

 Нюанси осіннього макіяжу +2011


До речі, ідея прижилася. Уже в показах недавньої Нью-Йоркського тижня моди, що проходив у вересні і представила колекції Весни-Літа-2012, градієнтний макіяж губ набуває нового звучання.

 Нюанси осіннього макіяжу +2011
Градієнт у фіолетових тонах, ефект морозних губ, макіяж Spring-2012, Doo'ri


Ну, і я спробувала зробити свій варіант губ з градієнтом кольору. Для цього взяв не такі темні кольори.

 Нюанси осіннього макіяжу +2011


Далі мої дії майже такі ж як у візажиста Gucci:
1. Обвела контур губ лайнером. Завдала насичену рожеву помаду Rimmel.

 Нюанси осіннього макіяжу +2011


2. Ближче до центру наношу світло-рожеву помаду-блиск

 Нюанси осіннього макіяжу +2011


3. «Еммммм»

 Нюанси осіннього макіяжу +2011


4. І отримуємо трендові губки з градієнтом.

 Нюанси осіннього макіяжу +2011


Верхнє фінішне покриття, як виявилося, не обов'язково. Робити все дуже легко і просто, ніякого розтушовування, пензликів і іншого не потурбувалися!

Думається, що найкраще градієнтний макіяж буде виглядати на повних губах, а також, якщо товщина і верхньої, і нижньої губи приблизно однакові. Якщо губи (або одна губа) тонкуваті, то ефекту може не вийти.

Вії як з басейну
Рекламний слоган «вії довгі, ідеально розділені» у новому сезоні не зовсім актуальне. Довгі - так, потрібні. Але ось про поділ є деякі сумніви. Новий стиль вій назвали «мокрі вії», «вії після дощу» або «вії після басейну». Загалом, зрозуміло. Обов'язковою умовою є чорний насичений пігмент туші, а також глянець, що створює ефект мокрих вій. Глянець досягається або якістю туші, або спеціальним фінішним покриттям.

 Нюанси осіннього макіяжу +2011


Цей новий тренд мені дуже сподобався, бо стоїть просто відмовитися від зайвої скрупульозності під час нанесення туші, не стежити за кількістю туші на щіточці (можуть бути і надлишки), а такий предмет як расчесочка для вій і зовсім нехай чекає наступних сезонів.

 Нюанси осіннього макіяжу +2011


Порада: після прокрашивания вій як зазвичай, візьміть щіточку з тушшю перпендикулярно і зробіть пару рухів вгору-вниз. Ефект трохи склеєних вій вийде дуже легко!

Театральна підводка
Dior втілив ідею в життя, на своїх показах. Раніше британський бренд Illamasqua всіляко просував креативну підводку. Нарешті, можна констатувати, що це вже не тільки для сміливих і зухвалих, але й для всіх, хто слідує трендам. Про популярність і невідворотності тренда говорить хоча б той факт, що лінія макіяжу Dior цієї осені пропонує наступний новий продукт: стікер-підводку.

 Нюанси осіннього макіяжу +2011


 Нюанси осіннього макіяжу +2011
  Набір стікерів Dior включає в себе 4 пари наклейок: 2 чисто чорних, 1 з сірими кристалами, 1 з білими кристалами, а також клей. Варто наборчик стікерів-підводок від Dior 59 $


Тепер уже складно сказати, що «я цього не вмію» і «у мене не вийде». Пробуйте! І обов'язково вийде!

Осіння підводка 2011 - яскрава і креативна. Одній лінії недостатньо, краще малювати два і більше штриха.

 Нюанси осіннього макіяжу +2011
Японський Vogue у вересні запропонував сміливі варіанти підводок


 Нюанси осіннього макіяжу +2011


 Нюанси осіннього макіяжу +2011


А в тому, що ці знання і навички вам знадобляться в подальшому, я не сумніваюся. Ось і підтвердження моїх слів прийшло. І теж з Нью-Йорка. Показ Monique Lhullier (сезон SS-2012) відзначився ось такими яскравими «стрілками».

 Нюанси осіннього макіяжу +2011


Що ж, восени відпрацюємо прийом в класичному чорному варіанті, а до Весни-2012 сміливо перейдемо на яскраві неонові лайнери!
Автор: Ольга Ларсен


 Інтелектуальна мода як нове віяння
 Історія моди - цікавий історичний процес, який безпосередньо пов'язаний з традиціями і звичаями різних народів, їх розумінням прекрасного, поглядом на життя.

У наш час склалося так, що основні тенденції у сфері модної індустрії задають світові столиці моди і, звичайно ж, популярні дизайнери, чиї бренди висвітлюються на сторінках глянцевих журналів.

Але наш бурхливий XXI століття - це час постійних нових відкриттів, змін та інновацій у всіх сферах. І зараз склалося так, що жителі мегаполісів і розвинених великих міст бажають піти від монотонної життя, від повсякденності. При цьому кожен день ми прагнемо до якихось експериментам, змінам, неординарності (особливо це стосується сучасної молоді).

Все це задало умови для появи і розвитку абсолютно нового напряму в fashion-індустрії під назвою «Інтелектуальна мода» ( Smart Couture ). Засновником даного віяння вважається найвідоміший український дизайнер Андре Тан , Який займається дизайнерським мистецтвом зі шкільних років і при створенні нового одягу продумує не тільки красу, зручність і практичність, але також прагне до розкоші і неповторності в своїх колекціях.

 Інтелектуальна мода як нове віяння


Вперше інноваційна одяг в стилі Smart Couture від Андре Тана була представлена ​​на модному показі «Fall-Winter 2006-2007». Однак, як визнає сам дизайнер, витоки ідеї зародилися ще задовго до її втілення в його новій колекції, в рішеннях і роботах відомих європейських і японських дизайнерів.

Smart Couture - це свого роду вихід за рамки традиційних уявлень про модному одязі, це ділова розкіш, яка є найбільш доречною у величезному мегаполісі, це стиль, що підкреслює неповторність.

Характерною особливістю цього стилю є його універсальність - такий одяг доречна і в офісі, і на діловій зустрічі, і на вечірці, і на романтичному побаченні. До того ж, інтелектуальна розкіш (саме так охарактеризував сам творець своє нове віяння) у розумінні Андре Тана та інших модних дизайнерів, які переймають дані тенденції і трудяться в цьому напрямку, повинна підкреслювати зовнішні достоїнства і передбачати максимальний комфорт.

 Інтелектуальна мода як нове віяння


Інтелектуальний стиль заохочує використання чорно-білої класики, особливо в тому випадку, якщо мова йде про офісної формі. Але ця класика в роботах Тана має ніжне, вишукане і романтичне оформлення.

Крім цього, цей новий стиль передбачає експерименти з деталями і кольоровою гамою, легкість і свободу, яка в той же час виглядає розкішно.

 Інтелектуальна мода як нове віяння


Завдяки своїй універсальності інтелектуальна розкіш цінується сьогодні і за межами України, одяг від Андре Тана реалізується в багатьох країнах світу.

 Інтелектуальна мода як нове віяння


Але не можна забувати, що мода - це також мистецтво, яке, як будь-яка сфера для прояву творчості, знаходиться в безперервному динамічному розвитку. До того ж, в колоритному світі моди зараз враховуються всі деталі та побажання людей.

 Інтелектуальна мода як нове віяння


Одна з основних сучасних тенденцій, яка задає фон для появи і впровадження дизайнерських ідей - гармонійне поєднання одягу та аксесуарів .  Йдучи в ногу з часом, Андре Тан на Українському тижні моди 2010 продемонстрував нову колекцію одягу, яка найоптимальнішим чином поєднується з оригінальними мобільними телефонами Samsung La'Fleur .  Це був спільний проект виробників телефонів та відомого дизайнера .  Ідея такого нововведення полягала в тому, що модні телефони, як і бренд Андре Тана, підкреслюють витонченість, стиль і смак їхніх власниць .  До того ж, з практичної точки зору вони є досить зручними і, звичайно ж, неповторними (як і наряди популярного дизайнера), що дуже цінується серед мешканок мегаполісу .  Багато модниць змогли переконатися в тому, що модні наряди і вишуканий телефон (особливо в комплекті з іншими стильними аксесуарами, які підходять за кольором і іншим характеристикам) здатні зробити їх прекрасними і неповторними королевами великого міста . 

Враховуючи всі ці аспекти, можна з упевненістю говорити про те, що інтелектуальний стиль - це стиль майбутнього, який задає нові стандарти в fashion-світі. Це віяння, яке створює новий настрій і атмосферу шику і вишуканого гламуру. І можливо, в майбутньому цей стиль пошириться на всі модні столиці, де цінується неповторність і краса.
Автор: Алла Пилипенко