|
Давно чула про зимову косметику - кошти, спеціально розроблені для збереження краси в холодну пору року. І, незважаючи на те, що косметика називається зимового, у нашій смузі починати використовувати її можна набагато раніше - в листопаді або навіть жовтні. Зазвичай навіть у холодну пору я користувалася своєю звичайної косметикою без позначки «для холодної пори року». Але цього року вирішила провести експеримент і випробувати на собі кілька спеціальних засобів.
Почала я з
крему для обличчя
. Шкіра обличчя у мене нормальна - не надто жирна, але й не суха. При виборі крему головне для мене - щоб він не був занадто жирним і липким. Люблю, щоб крем володів легкою текстурою і швидко вбирався. Враховуючи настання холодів, хотілося захистити свою шкіру від обвітрювання і зберегти її гладкою і доглянутою. І тут як на замовлення отримую в подарунок від колеги крем
Essentials Weather Protective Cream
від
Oriflame
. На етикетці значиться, що крем підходить для щоденного застосування, містить натуральне оливкове масло і вітамін Е, а також, що підходить для всіх типів шкіри і для всіх віків. Виробники обіцяють, що засіб надійно захистить шкіру обличчя від вітру, негоди і запобіжить її від обвітрювання. Саме те, що мені потрібно! Спробуємо ...
І з першого застосування розумію, що крем надмірно жирний! Після використання особа блищить, крем довгий час не вбирається, а після вбирання шкіра зберігає неприємну жирність на дотик. Доводиться відправитися у ванну і просто гарненько вимити обличчя. Що ж ... Може бути, я завдала занадто багато? Спробую завтра. Але на завтра було те ж саме.
У мене виникла ідея використовувати засіб в якості крему для рук (адже шкода, якщо пропаде!) -вони У мене обвітрюються і пересушується частенько. Але й це не принесло бажаного результат: крем настільки жирний, що руки протягом 10-15 хвилин занадто липкі - неможливо ні за що взятися та й відчуття жахливо неприємне.
Вердикт винесено: текстура крему абсолютно не "моя». Поки він стоїть на поличці і не використовується - призначення я йому так і не придумала. Повернуся до мого звичайного засобу (хоч і без усіляких відміток, про те, що він «холодний») -
крему для обличчя і тіла
«Ніжність» (серія Pure Calmille)
від
Yves Rocher
. Шкіра і в теплу, і в холодну пору року після нього виглядає прекрасно і природно, а ніяких шорсткостей і сухості навіть у найлютіші морози не помічалося.
Потім я приступила до вибору
крему для рук
.
Мій вибір припав на
захисний крем від негоди з екстрактом кашеміру
від фірми
Faberlic
. Легка текстура, приємний запах, вбрався досить добре і швидко, хоча і трохи більше жирний, ніж мій звичайний крем - словом, на перший погляд покупка сподобалася. Але подивимося на результат.
Мої руки вимагають особливого догляду - підходить їм далеко не кожен засіб, а змащувати їх потрібно не менше 2 разів на день, а в холодну пору і 3-4 рази - інакше дуже швидко з'являється неприємна стянутость.
Через тиждень після застосування я могла сказати з упевненістю: крем хороший і від обвітрювання захищає руки справді. Але ... не більше ніж мій звичайний крем -
Nourishing Hand Cream for Dry Hands
від
Oriflame
(живильний крем для сухої шкіри рук). Відмінно живить і зволожує масло солодкого мигдалю діє прекрасно, а за ціною цей крем, хоч і без позначок, що він «зимовий», обійшовся дешевше.
Тепер підберемо бальзам для губ. Почала я з «важкої артилерії» -
бальзаму «SOS-відновлення» для дуже сухих і потрісканих губ
від
Nivea
, Оскільки мої губи дуже «не люблять» холодів і вже при найменшому вітерці готові обвітрюється! Виробники запевняють, що бальзам, завдяки корисним складовим, одним з яких є пантенол, миттєво заспокоїть і відновить шкіру губ.
Після використання на губах відчувається холодок - як зазначено на етикетці, так і повинно бути, бальзам володіє охолоджуючим ефектом.
Губи після застосування і справді зволожені, але ... не тільки губи! Щоразу після використання доводилося по кілька разів витирати шкіру навколо рота - і без того рідкий бальзам гріється на шкірі і виходить за лінію губ. Почуття неприємне - постійно хочеться стерти бальзам начисто і скористатися чимось менш вологим.
Як тут не згадати мій старий улюблений бальзам, з яким подібних проблем не виникало! Зазвичай я користуюся
бальзамом для губ Yves Rocher
- Особливо мені полюбився варіант з маслом каріте. Текстура засоби цієї марки дуже приємна, бальзам чудово пахне і зволожує губи і взимку, і влітку, і, що важливо, дуже повільно витрачається. І все це без позначки «зимовий» або «підходить для холодів»!
Мій досвід вибору «зимових» продуктів показав, що холоди абсолютно спокійно можна пережити і без спеціальних «зимових» косметичних засобів, користуючись звичною косметикою, яку ви ретельно підібрали методів проб і помилок. По крайней мере, я буду робити саме так. А який у вас досвід використання зимової косметики?
|
Сьогоднішнє тестування присвячено не косметичним продуктам, ці новинки можна назвати і гаджетами, а попросту - пристосуваннями. Про деякі ви, можливо, чули. А тепер прийшов час перевірити їх у справі.
Clarisonic
Торік був справжній бум Clarisonic. Блогери писали про це пристосуванні для очищення шкіри, зірки радили купити. Серед прихильниць і шанувальниць Кларісоніка - Лів Тайлер, дівчина з майже бездоганною шкірою обличчя. Я теж вирішила спробувати.
Clarisonic - це з вигляду масажер. Рухомі частини - це дуже м'яка щітка. Виробник радить використовувати цей прилад щодня, вранці і ввечері, під час вмивання. Протягом хвилини слід м'яко доторкатися до особи. Практично як електрична зубна щітка! У результаті мертві клітини будуть м'яко відлущити, циркуляція крові активізована, що створить всі умови для сяючою і гладкої шкіри.
Тестуємо
Я користувалася Clarisonic майже шість місяців. Річ не з дешевих. Мені привезли її з Америки. Коштувала ця щітка 149 доларів. Спочатку знадобилося 24 години для зарядки щітки. Але далі - користуватися також просто, як електричної зубною щіткою. Натискаємо кнопку і м'які насадки в дії. Щітка робить більш 300 рухів в секунду і, за словами виробника, видаляє макіяж в шість разів ефективніше, ніж при звичайному очищенні. При цьому очищаються пори, скорочуються зморшки, жирні і сухі ділянки шкіри вирівнюються. Clarisonic можна використовувати з будь-яким миючим засобом.
Виникає закономірне питання: а що, якщо користуватися звичайною щіткою для особи, що не електричної? Ефект такий же? Я пробувала, але, скажу вам, що знаходжу звичайну щітку абсолютно даремною для обличчя, навіть в деяких місцях було роздратування, все-таки складно руками контролювати і кругові рухи, і силу натиснення щітки на обличчя.
- Перший тиждень.
Я використовувала насадку з самими м'якими щетинками для чутливої шкіри, робила це протягом 1 хвилини. Подразнень шкіри не було. Все було дуже делікатно. Стан шкіри помітно покращився. І це не просто слова. Шкіра вирівнялася, Герасимчука такої сильної різниці між сухими і жирними ділянками шкіри, трохи скоротилися зморшки на лобі, пори виглядали більш чистими, практично не було шелушащихся ділянок шкіри.
- Третій тиждень.
Однак через кілька тижнів на щоках з'явилася плямистість, нерівність шкіри. Але я вперто продовжувала щоденне використання Кларісоніка в надії, що це тимчасові невдачі, не пов'язані з приладом.
- Шостий тиждень.
Нерівність не припинилися. І через шість тижнів я знову повернулася до очищення за допомогою звичайного лосьйону і марлевої серветки.
Висновок:
Clarisonic - річ хороша, але не для щоденного використання. Це як курс салонних процедур, які рано чи пізно повинні закінчитися. Одного тижня достатньо. Потім перерва на кілька тижнів. Я так раджу.
Спонж Konjac
До коньяку ця губка відношення не має, хоча звучить дуже красиво - «Я вмиваюся коньяком». Але правильно це слово вимовляти як «Конжак» або «конжек». Amorphophallus Konjac - це багаторічна рослина, його ще називають картоплю Konjac, виростає в Азії, там його ім'я звучить як Konnyaku.
Цю картоплю вирощують в Японії і Кореї, але дикі форми рослини зустрічаються ще і в Китаї. Більше 1500 років японці вживали Konjac в їжу. У шостому столітті ця рослина використовували виключно як лікарський, а зараз його часто використовують як загусник для желе і локшини.
Однак не прагнете покласти губку Konjac в рот, тому що вони зроблені саме як очищає засіб. У губку додають бамбуковий вугілля або французьку глину, щоб поліпшити її очищаючі властивості.
Склад губки унікальний - білки, вуглеводи, залізо, фосфор, мідь, цинк, вітамін А, вітамін Е, вітамін D, вітамін В1, вітамін В2, вітамін В6, вітамін В12, вітамін С. Губка є лужним продуктом зі збалансованим рівнем PH.
Тут губка білого кольору, але якщо купувати з глиною, то буде сірувато-синюватий
Тестуємо спонж Konjac
Губка на дотик дуже приємна, як м'яка мочалочка. Дотики її ніжні, що дає великі надії, адже очищати шкіру губкою я буду щодня. У ній немає абразивних частинок, що теж радує. Мені дісталася губка натуральна, без всяких добавок у вигляді вугілля або глини.
Хоча їх можна використовувати без миючих засобів, я тестувала з невеликою кількістю гелю для вмивання (брала набагато меншу кількість, ніж використовую зазвичай). На відміну від марлевої серветки (мого звичайного очищаючого кошти), губка не вбирає бруд і макіяж. Потрібно просто віджати з неї воду після закінчення процедури, і це більш гігієнічно, ніж звичайні губки для вмивання.
Після очищення спонжем Konjac шкіра залишається трохи вологим, злегка бархатистою на вигляд. А після тижня використання я бачила в дзеркалі відображення чистою і здорової шкіри. Мені сподобалося, особливо приємно усвідомлювати, що це повністю натуральний продукт.
Недолік один - досить висока ціна. Порядку 20 доларів, а зберігає свої властивості губка всього від місяця до трьох. Але якщо ставити оцінку, то я б поставила цій новинці 10 з 10.
Серветки з натурального мусліну
Вирішила спробувати ще одне нововведення у справі очищення шкіри - серветки для обличчя з органічного мусліну. Взагалі, муслінову тканину в очищенні особи - не новина. Це дуже хороший варіант. Тканина двостороння. Теплішу сторону можна використовувати для очищення з миючим засобом, а більш блискучу - для видалення залишків миючого продукту. Муслінові серветки для очищення є в колекціях Liz Earle, Body Shop, і навіть IKEA пропонує муслінові серветки. Але з'явився і окремий продукт - органічний муслін. Його і спробуємо.
Тестуємо
Крім очищення серветка з органічного мусліну забезпечує і м'яке відлущування. Проблема в одному - на серветках залишається бруд, вони швидко брудняться і «виходять з ладу». Їх можна прати, але після прання властивості серветки дещо змінюються.
Друга проблема - дорожнеча. Все-таки платити за звичайні з вигляду ганчірочки більше 500 рублів не хочеться. У мене були і серветки від Liz Earle, і від IKEA (дитячі), і органічні від Voya. Всі сподобалися. Міцні, м'які, з добре обробленими швами. Але деякі дуже маленького розміру. Так що, якщо будете шукати або шити самі - зробіть гарного розміру, щоб повністю покривало обличчя.
Раджу використовувати серветки так: змочіть в дуже гарячій воді, нанесіть на обличчя, пори розкриються. Потім наносите миючий засіб і масажуйте теплою серветкою. І після змочуйте серветку в холодній воді, перевертайте на чисту сторону і прибирайте надлишки миючого засобу. В принципі, хороший спосіб очищення обличчя, натуральний, не подразнює шкіру, якщо серветки часто міняти або хоча б прати.
|
|
|
|
|
|