Світло мій, дзеркальце ...
 Що хоче бачити жінка, яка розглядає своє відображення в дзеркалі? Та, задзеркальна богиня, що відбивається в наших очах, неодмінно повинна мати здоровий колір обличчя і рівну шкіру, доглянуте волосся, загадкову посмішку і вабливий блиск в очах.

Блиск в очах з'являється у жінки, коли вона закохана або захоплена, захоплена чимось незвіданим, новим і захоплюючим; блиск в очах - це відображення внутрішнього щастя.

Блиск волосся - це теж відображення їх внутрішнього щастя, точніше, показник їх здоров'я. Тільки здорова, що зберіг цілісність, волосся здатний відбивати світло і перетворювати його в дзеркальний блиск, безумовно, важлива роль в цьому блискучому завданні відведена гладкості волосся.

Кучеряві, кучеряве, хвилясте волосся трохи інакше заломлюють світло. Якщо в кучерявості волосся є своя, виняткова і непередавана принадність; якщо волосся, спадаючі красивими хвилями і локонами, незрівнянні самі по собі, то що ж робити, наприклад, вашої покірної слуги, якої від природи дісталися вельми норовливі і локально-кучеряве волосся?

Іноді мені хочеться легкості, і я злегка накручую свою шевелюру при укладанні - і нехай вони собі в'ються, як їм завгодно.

Але в ті моменти, коли зачісці хочеться додати максимальну витонченість, строгість і глянець, я користуюся випрямлячами і стайлери. Не скажу, що подібні кампанії по випрямленню йдуть на користь волоссю, але краса ... краса того варто, а жертвам, що приносяться до ніг краси, завжди можна знайти гідну альтернативу.

Майстри перукарського мистецтва, знаючи досконально всі типи волосся та його особливості, все частіше розробляють свої іменні лінії по догляду за волоссям.

Нещодавно я вперше взяла в руки два бульбашки бузкового кольору, що переливаються в променях, на жаль, вже не ласкавого зимового сонця. Ці флакони - шампунь і бальзам ополіскувач SUNSILK Cо-Creations «Дзеркальний блиск», для позбавлених блиску волосся .

 Світло мій, дзеркальце ...


Лінія Co-Creations   була розроблена провідними фахівцями з догляду за волоссям зі світовими іменами - серію «Дзеркальний блиск» , Наприклад, розробляв Джамаль Хаммаді, експерт по доданню блиску волоссю в Голлівуді.

Шампунь і бальзам містять у своєму складі екстракт перламутру і масла, які живлять, зміцнюють і розгладжують поверхню волосся.

 Світло мій, дзеркальце ...
   На перевірку шампунь, як і бальзам, мають приємний, ніжний запах, відразу викликав у мене асоціацію з чимось ляльково-дитячим. Шампунь прекрасно промиває волосся, не залишаючи на них почуття тяжкості, правда, у мене дивна звичка - мити волосся до «скрипу», який фахівці вважають нездоровим - занадто ретельне промивання волосся позбавляє шкіру голови і коріння захисного жирового шару, яким їм вкрай потрібен.

У цьому випадку, все було в порядку, волосся були помиті, промиті, зволожені бальзамом, ще раз промиті і надані висиханню на повітрі.

 Світло мій, дзеркальце ...
 Зазначу, що на відміну від безлічі інших бальзамів, бальзам SUNSILK Cо-Creations Дзеркальний блиск   дуже легко змивається, без плівок і важкуватий відчуттів на душі волосся. Так само його застосування Ніяк не обтяжує волосся і при висиханні, але - дійсно, надає їм гладкість.

Цю особливість оцінила і моя подруга, яка зайшла до мене по-дружньому вимити голову перед важливою зустріччю. А, треба сказати, що подруга моя ще більш кучерява, ніж я.

Блискуче волосся, радісний блиск в очах - блискучий результат!
Автор: Щиро ваша, Марина К.


 Зупинити мить
 Хоча ми завжди рухаємося вперед (а в нашому косметичному подорожі особливо і постійно), не зупиняючись на досягнутому і прагнучи до більшого і кращого, деякі моменти в житті хочеться втримати, зафіксувати, і, хоч на секунду, але умовити годинник сповільнити свій хід.

Моя бабуся, яка працювала косметологом в Інституті Краси ще тоді, коли я і не те, що косметичний - життєву подорож ще не починала, говорила, що замислюватися про зморшки слід в 25 років, раз на тиждень користуючись кремом від зморшок.

У ті дні, коли мені ще не було 25, я не тільки не замислювалася про зморшки, я вважала, що їх у мене не буде ніколи. У дні сьогоднішні, коли мені вже не 25, зізнатися, я про зморшки і поготів не думаю - ніколи. Справи, турботи, клопоти, робота - то одне, то інше змушує супити лоб і підтискати губи. Друзі, зустрічі, побачення, розмови за північ, сміх доньки - і я посміхаюся, спілкуюся, сміюся на весь голос, про які зморшках може йти мова?

Деякий час тому моя подруга, з якою ми разом провели чимало веселих днів, а так само безсонних ночей з підручниками, готуючись до іспитів-сесіях, по секрету сказала мені, що робила ін'єкції ботокса. Вибірково, в куточках очей і під нижню повіку. Угледівши мій жах і подив, вона ствердно закивала головою.

«Так, подруга, час іде, і кожен день як-небудь, та відображається на наших обличчях, - змовницьки сказала вона, обережно піднявши брови, - І, до слова сказати, твоя багата міміка - тому помічник».

Задумалася я тоді, і довго-довго розглядала своє обличчя в збільшувальному дзеркалі. Так, звичайно, і навколо очей дрібні зморшки - але я ж багато сміюся і щурюсь на сонці; лоб - а що лоб? Все життя мені робили зауваження з вимогою його не сумує. А це звичка така - дивуюся Чи, серджуся чи - звичка. Намічається складочка в носогубного трикутника - наша фамільна риса, вона у всіх була, і губи потім, пізніше, злегка опустяться вниз ...

І ввечері важкого дня, тональний крем, перемішаний з пудрою і приправлений втомою, зрадницьки ховається саме в ці складочки. У штучному світлі дуже добре, до речі, помітно.

Я ледь не зів'яне, зізнатися. Але смуток - мало того, що гріх, так ще й здатне істотно погіршити ситуацію. Відкинувши смуток і печаль, я вирушила на пошуки кошти, здатного не повернути час назад, ні - злегка уповільнити і відкласти те, що буде. Поки страх перед доктором в білосніжному халаті з маленьким шприцом і тоненькою голочкою все ще підігріває мій ентузіазм, діяти потрібно швидко і грамотно. Сказано - зроблено, і ось я вже сама тримаю в руках шприц.

Хоча ні, про що це я - в моїй долоні міцно затиснутий красивий тюбик у вигляді шприца з чудовим засобом всередині. Чому у вигляді шприца? Тому що саме така форма дозволить локально нанести препарат, причому, гранично точно й акуратно.

 Зупинити мить


А називається він DEEP WRINKLE FILLER   від RoC . Цей диво-крем, точніше, заповнювач глибоких зморшок миттєвої дії , Звичайно, не змусить літати по кімнаті, подібно Маргариті, але при регулярному застосуванні може скоротити глибину зморшок на 30%, завдяки фрагментованою гіалуронової кислоти, молекули якої наповнюють вологою простір в епідермісі і змушують зморшки «розпрямитися». Крім того, полімерна основа крему, що включає світловідбиваючі частинки пудри, вирівнюють шкіру і зорово маскують зморшки. Крем сприяє розгладженню глибоких зморшок в зрілому, і перешкоджає їх появі в більш молодому віці.

Засіб має досить щільну, густу консистенцію начебто пасти, але розподіляється по шкірі легко, мабуть, завдяки апплікатору - зникає за секунди, яким, так, я веду безперервний облік. Воно абсолютно не має запаху - в ньому немає барвників та ароматизаторів, і навіть трохи дивно, що крем ні чим не пахне - але це факт.

Наноситься з прицілом на глибокі зморшки - на ту область, яка цього потребує - лоб, носогубний трикутник і навколо очей.

 Зупинити мить


Засіб можна наносити кілька разів на день, навіть на макіяж - зізнаюся, я не зважилася на цей експеримент, обмежившись єдиним, ранковим разом. До слова сказати, макіяж на засіб лягає більш рівно - за рахунок однорідності маси і заповнення зморшок, нанесення тонального крему виявилося вкрай простим заняттям.

Я стала частіше дивитися на себе в дзеркало, намагаючись помітити зміни у своєму виді. На жаль, за неповнолітню мене приймати не стали, але що мене здивувало - мої, злегка помітні вже, зморшки під очима, стали як би тонше і глаже - тобто, я перемогла? Ні, не перемогла, і не повернула час назад - а встигла зупинити мить, і тепер можна сміятися, будувати вічка і хмурити лоб, скільки мені заманеться, радіючи кожному дню і кожної емоції. І не думати про зморшки - нехай про них думає моє засіб.
Автор: Щиро ваша, Марина К.