Модний експеримент: наносимо гель-лак будинку
 Стійке лакове покриття ... Чи не це мрія сучасної жінки, змушеної скрізь і в усьому економити свій особистий час? От би лак тримався хоча б тижнів зо два! За цей час його колір вже якраз набрид був. А скільки б це часу допомогло заощадити на докрашіванія і перефарбовування нігтьової пластини!

Частково з цією проблемою справляється штучне нарощування нігтів. Але даруйте, в чому тут економія часу? На нарощування ви змушені витрачати години три, не менше! Додайте сюди час на дорогу до салону потрібного майстра. Словом, економія часу виходить досить спірна. А вже ціна цього задоволення і зовсім кусається. Хоча естетика нігтя і стійкість покриття незаперечні.

Новомодна альтернатива нарощуванню - покриття нігтьової пластини гібридним гель-лаком. Наноситься це диво-засіб на ваш власний ніготь, полімеризується під УФ-лампою і є досить стійким. Власне, воно не сколюється зовсім. Просто тижні через 2-3 ніготь відростає і починає неестетично виглядати не біля краю, а у кутикули.

Ціна такого покриття в салонах в рази менше, ніж той же нігтьове нарощування. Але сьогодні ми будемо вчитися робити його будинку !

Для цього нам знадобиться:
1. УФ-лампа.
2. Прозорий гель-лак основа / закріплювач (2 в 1).
3. Кольоровий гель-лак.
4. Спирт медичний.


Ви вже схопилися за голову? Нічого з вищенаведеного списку у вас немає? Не хвилюйтесь. Нанесення гель-лаку в домашніх умовах дійсно потребують початкового капіталовкладення. Але подумайте про те, скільки в підсумку ви заощадите часу і грошей на нейл-процедурах. Поки просто повірте: воно того варте!

Отже, давайте по порядку. Купити засоби, розташовані на перших трьох позиціях, можна в будь-якому спеціалізованому магазині для майстрів манікюру. Зрештою, все вищеперелічене є в Інтернет-магазинах, і в найкоротший термін буде доставлено в ваше поштове відділення.

Якщо ви не збираєтеся займатися нейл-покриттям професійно, то для особистого користування вам буде цілком достатньо самої простенької ультрафіолетової лампи. Її ціна становить приблизно 12, 5 доларів. У стільки ж обійдеться один флакон гель-лаку. Правда, в даному випадку мова йде про нерозкручених товарних брендах. Гель-лаки, наприклад, такого відомого бренду як Shellac коштують у два рази дорожче. Поспішаю вас порадувати, що в середньому і вартість покриття гель-лаком в салоні тяжіє мінімум до 12, 5 доларів. Тобто ми в три процедури повністю покриємо для себе витрати на наш модний домашній експеримент. Але вистачить розрахунків! Давайте ближче до справи!

Рада.   Для того, щоб гель-лак добре заполімерізовался, покривайте окремо великі пальці, а потім інші.

Крок 1.   Наносимо на нігті великих пальців гель-лак основу. Тримаємо під УФ-лампою 2-4 хвилини в залежності від потужності лампи.

 Модний експеримент: наносимо гель-лак будинку


Рада.   Наносьте гель-лак дуже тонким шаром, інакше покриття швидко відшарується. Також не підкрадайтеся пензликом занадто близько до кутикули, це може викликати ефект з'їхав спотвореного покриття на фінальному етапі процедури.

Крок 2.   Тонким шаром наносимо на нігті великих пальців кольоровий гель-лак. Тримаємо під УФ-лампою 2-4 хвилини в залежності від потужності лампи.

Попередження.   Ні в якому разі не пишіть пальці під УФ-лампу, якщо гель-лак потрапив на шкіру. Обов'язково попередньо усуньте помилку за допомогою ватного тампона.

Крок 3.   Для насиченості наносимо ще один тонкий шар кольорового гель-лаку. Тримаємо під УФ-лампою 2-4 хвилини в залежності від потужності лампи.

Крок 4.   Наносимо на нігті великих пальців гель-лак закріплювач. Тримаємо під УФ-лампою 2-4 хвилини в залежності від потужності лампи.

Крок 5.   Виконуємо кроки 1-4 для інших пальців.

 Модний експеримент: наносимо гель-лак будинку


 Модний експеримент: наносимо гель-лак будинку


 Модний експеримент: наносимо гель-лак будинку


Крок 6.   Змочуємо ватний тампон медичним спиртом і протираємо нігтьові пластини. Це необхідно для того, щоб ті перестали бути липкими.

 Модний експеримент: наносимо гель-лак будинку


Ось, власне, ваше стійке покриття для нігтів готово. На пару тижнів можете забути про корекцію.

Необхідно зауважити, що ацетоносодержащіе рідини для зняття лаку таке покриття видалити не зможуть. Для того щоб зняти гель-лак з нігтьової пластини, необхідно трохи запиляти ніготь і зняти гібридне покриття з допомогою палички.

За цією ж схемою можна робити педикюр.

 Модний експеримент: наносимо гель-лак будинку


Часу, звичайно, вся процедура займає більше, ніж покриття звичайним лаком (близько 1:00), але стійкий ефект того вартий. Вдалого експерименту!
Автор: Наталя Гришко


 Модний експеримент: робимо кракелюр
 - Зараз це дуже модно - растрескивающийся лак, - недбало кидає колега по роботі. На мене, як червона ганчірка на бика, діє слово «модно». Повинна зауважити, все, що модно - мені завжди цікаво. Причому цікаво не просто дізнатися, а спробувати.

- Розтріскується лак? Це ще що таке? - Тут же хапаюся за нововведення я.
- Так його зараз скрізь повно у продажу. Виглядає як звичайний лак, але при нанесенні на ніготь сам розтріскується. Ніби павутинка на нігтях виходить. Цікаво виглядає, - пояснює колега.

І що, Ви думаєте, я роблю в обідню перерву? Ну, так, бігу, стрімголов, в найближчий магазин косметики і купую растрескивающийся лак. Він дійсно абсолютно доступний і в плані наявності, і в плані ціни. За свій растрескивающийся лак Flоrmar я віддаю щось близько 2 у.о.

Погуглити в мережі інформацію про розтріскуються лаках, я дізнаюся, що поверхня нігтьової пластини, яка виходить в результаті їх нанесення, називається кракелюр.

Взагалі саме слово «Кракелюр»   позначає тріщини шару фарби або лаку на творах живопису.

 Модний експеримент: робимо кракелюр


Техніка кракелюра активно використовується сьогодні рукодельницами при прикрасі різних виробів hand-made: шкатулок, горщиків, фоторамок і т.п.

 Модний експеримент: робимо кракелюр


Тобто по суті кракелюр - це досягнення ефекту штучного старіння поверхні. А моду на вінтаж ще ніхто не відміняв. Тому я запрошую Вас в свою студію модного експерименту, де ми сьогодні будемо робити кракелюр стосовно до нігтьової пластини.

Для цього нам знадобиться три лаку:
1. прозора основа / закріплювач;
2. звичайний лак, колір якого буде проступати крізь растрескивающийся;
3. власне растрескивающийся лак.

Готові? Почали!

Крок 1 . Профілактичний. Наносимо на нігті прозору основу і даємо їй добре просохнути.

 Модний експеримент: робимо кракелюр


Крок 2 . Базовий. Наносимо на нігті звичайний лак.

 Модний експеримент: робимо кракелюр


Будьте уважні при його виборі. Він повинен гармоніювати з розтріскується лаком і бути досить контрастним, інакше просто ефект кракелюра буде непомітний.

 Модний експеримент: робимо кракелюр
Приклад того, як срібний кракелюрний лак втрачається на прозорому базовому шарі.


А ось деякі вдалі поєднання звичайного і розтріскується лаків.

 Модний експеримент: робимо кракелюр


Як видно з вищенаведених зразків, найбільш оптимально вибирати білий або чорний растрескивающийся лак. Вони чудово поєднуються з будь-якими звичайними лаками з уже наявною Вашої домашньої колекції.

Рада . Вкрай важливо добре просушити базовий шар лаку, інакше растрескивающийся лак при утворенні тріщин потягне за собою і погано просушений перший шар. У результаті потрібний ефект не буде досягнутий, а поверхню нігтьової пластини буде виглядати неохайно і аляпісто.

 Модний експеримент: робимо кракелюр
Приклад того, як растрескивающийся лак «порвав» сирої шар базового бордового лаку.


Крок 3 . Найвідповідальніший - наносимо растрескивающийся лак. Повинна попередити, що сохне він дуже швидко. Тому наносити його слід буквально одним-двома мазками. Якщо Ви хоч трохи забаритеся, то ризикуєте, що растрескивающийся лак візьметься грудками. Чим тонше шар кракелюрного лаку Вам вдасться завдати, тим більше делікатну павутинку на нігті він утворює. Більш товстий шар розтріскується лаку теж дуже ефектно береться на нігті випадковими сегментами. Так що з товщиною шару Ви сміливо можете експериментувати. Тріщини будуть утворюватися моментально прямо на Ваших очах.

 Модний експеримент: робимо кракелюр


Застереження . Не намагайтеся робити кракелюр розтріскується лаком на нігтьової пластини, покритої гель-лаком. На такій поверхні кракелюрний лак втрачає свої властивості і не утворює тріщин.

Крок 4 . Необов'язковий. Покриття нігтьової пластини прозорим лаком-закріплювачем. Я назвала цей крок необов'язковим невипадково. Справа в тому, що після висихання розтріскується лаку поверхню нігтя стає матовою, і її можна такою і залишити. Якщо ж Ви більше любите глянсове нігтьове покриття, то нанесіть поверх додатково прозорий лак-закріплювач.

 Модний експеримент: робимо кракелюр


Ось власне наш кракелюр і готовий. Можна прибирати кисті в стіл. На закінчення мені хотілося б сказати ще пару слів про чудесну довгограючою стійкості кракелюра. Справа в тому, що получающаяся сегментна поверхню нігтьової пластини дуже здорово краде і робить непомітними як невеликі відколи біля краю нігтя, так і відросло ніготь у кутикули. Завдяки оптичному обману Ваші нігті по кілька тижнів виглядають цілком охайно. Вдалих експериментів!
Автор: Наталя Гришко