Японська косметика: що потрібно спробувати
 Що ви знаєте про японській косметиці, крім всесвітньо відомих брендів Shiseido і SK-II? А адже це наш сусід, і японських новинок представлено чимало і в косметичних мережах, і в Інтернет-магазинах. Хочете дізнатися, що точно слід спробувати з японської косметики?

Японська туш для вій

Чи знаєте ви, що японська туш має один дуже важливий відмітна ознака? Це найдовший термін використання в порівнянні з французькою чи британської тушшю. Саме тому деякі американські марки підписали важливі контракти з японськими виробниками, і тепер туш цих марок упаковується тільки в Японії. Наприклад, багато японської туші від американських брендів продається зараз в магазинах Sephora.

Побачите туш, на якій у графі «виготовлено» або «упаковано» коштує заповітне "Japan" - сміливо купуйте. Вам сподобається і формула вироби. Японські туші, як правило, володіють не тільки довгим терміном придатності, але й гарним ліфтінговим ефектом. Наносити слід у два шари. А ось видаляти таку туш простою водою не вийде. Буде потрібно двофазний засіб для зняття макіяжу.

 Японська косметика: що потрібно спробувати


Японське очищає масло

Ще один чудовий косметичний продукт, який слід привезти з Японії або купити при наявності в магазинах - це очищає масло з країни Висхідного сонця. Справа в тому, що очищення за участю масла - це один з винаходів японок. Вони, можна сказати, гуру в такому двухфазном очищенні. Тому можна сміливо покластися на очищаючі якості японських масел.

Більшість масел з Японії має таку формулу, що їх легко перетворити на емульсію при додаванні води. Цього складно досягти з важкими європейськими маслами. Наносити на обличчя можна чистий продукт, а можна - заздалегідь розведений водою. Але японки застосовують масло наступним способом: наносять на обличчя, потім бризкають на обличчя водою і таким чином очищають шкіру від макіяжу. Під час всієї процедури шкіра дихає.

 Японська косметика: що потрібно спробувати


Японки проти наших звичок використовувати для зняття макіяжу серветки, вони воліють користуватися тільки руками, так як вважають, що серветки надто суворі для шкіри. Тим більше японки проти європейських серветок для зняття макіяжу, просочених засобами для демакіяжу. Основний аргумент - наявність алкоголю в таких серветках. Взагалі, вони уникають будь-яких засобів з вмістом спирту, тому майже вся японська косметика не містить цього інгредієнта, а значить, підходить навіть дуже сухою і роздратованою шкірі.

У Японії для демакіяжу також користуються молоком замість масла, спробуйте і ви цей спосіб, для цього не потрібно купувати рідкісне засіб з далекої Японії.

Японські колагенові маски для обличчя

Японки дуже люблять використовувати для своєї краси маски для обличчя. Їх можна назвати процедурою must-try для кожної японки. І одним з кращих японських винаходів можна назвати колагенові маски для обличчя.

Краще купувати такі маски саме японського виробництва. Ці маски мають дуже хороші викрійки, і ідеально розташовуються на обличчі, на відміну від європейських гелевих масок. Японська колагенова маска - це бавовняне полотно, яке просякнуте спеціальною емульсією, воно має отвори для очей, носа і губ. Застосовується ткана маска після охолодження на обличчя. Вона просочує шкіру обличчя, і її інгредієнти проникають в пори. Маску залишають на обличчі на 15 хвилин, а результат - гладка і сяюча шкіра.

 Японська косметика: що потрібно спробувати


Японські очищаючі засоби

Як ви вже зрозуміли, японки - визнані знавці в області очищення шкіри. Тому всі засоби, призначені для очищення шкіри та вироблені в Японії - це найбільш ефективні варіанти косметики. Наприклад, є серед цих продуктів не тільки звичні нам гелі та пінки для вмивання. Є так звані «збиті вершки» для вмивання - продукт, що нагадує за текстурою харчові збиті вершки. При зіткненні з водою вони перетворюються в м'яку легку піноподібну текстуру і збільшуються в об'ємі в кілька разів. Такий продукт є у Shiseido - Perfect Whip , Він призначається для видалення макіяжу, очищає шкіру, але не позбавляє її натуральних олій, чого так побоюються японки.

 Японська косметика: що потрібно спробувати


Японські б'юті-гаджети

Це окремий рядок японського косметичного ринку. Хтось називає ці речі божевільними, але є і прихильники, і не тільки в самій Японії. Усілякі масажери, міні-сауни, портативні ліфтінгові системи проникають на російський Інтернет-ринок. І поки я не зустрічала жодного поганого відгуку про такі речі. На відміну від китайських пристосувань, про японських в мережі хороші думки. У них відмінна якість і довгий термін служби. Хоча найчастіше ці речі купують більше з цікавості, ніж для конкретної користі. А користь-то буде! Варто подивитися на японок, щоб переконатися, що всі ці штуки працюють.

 Японська косметика: що потрібно спробувати


 Японська косметика: що потрібно спробувати


 Японська косметика: що потрібно спробувати


Так що, якщо в наших Інтернет-магазинах вам зустрінуться японські б'юті-гаджети - сміливо купуйте, будь то ліфтингова маска-шолом від зморшок (вона надівається на ніч), пристосування для подовження та випрямлення носа або тренажер для зміцнення м'язів шиї.

 Японська косметика: що потрібно спробувати


І ще трохи слів про косметику в Японії. Чи знаєте ви, що всі сезонні новинки першими надходять до Японії? Тобто, навіть новинки від європейських і американських марок раніше всього можна побачити в японських магазинах і японські Інтернет-магазинах. Наприклад, багато блогери, які стежать за новинками косметики, часто черпають актуальні анонси саме з японських сайтів, тому що там все нові колекції представляються першими. Хоча складна мова іноді дозволяє дивитися тільки картинки новинок, а не їх опис. Дійсно, можна підтвердити: «Сонце встає на Сході».
Автор: Тамара Василівна


 Японська система догляду за обличчям
 Ні для кого не секрет, що японки володіють дуже хорошою шкірою. Гладка, сяюча, вона буквально світиться зсередини. У чому ж їх секрет? А секрет в давно сформованій системі догляду, яку японські дівчата використовували і в давнину, використовують і донині.

Очищення шкіри

Одне з головних відмінностей - це очищення шкіри. В Азії давно прийнято двоетапне умивання. Якщо ми використовуємо якийсь один універсальний продукт, то в Азії їх як мінімум два. Одне використовується для розчинення макіяжу (зазвичай це гидрофильное масло), друге - для видалення залишків макіяжу, розчиненого маслом, і очищення шкіри.

Таке ретельне очищення дає вражаючі результати і благотворно впливає на стан шкіри. Пори стають чистішими і менш помітні, колір обличчя вирівнюється, набуваючи здоровий рум'янець.

Мабуть, саме очищенню шкіри японки віддають найпильнішу увагу. Логіка зрозуміла - чим ретельніше очищена шкіра, тим краще в неї проникають корисні речовини подальшого догляду. Недостатнє ж очищення може призвести до забитих порах і запалень.

Умивання і зняття макіяжу - це різні процеси

Частинки косметики і шкірний жир - абсолютно різні за складом, тому і видаляти їх потрібно різними засобами.

Для видалення косметики використовується гидрофильное масло. Воно наноситься на суху шкіру обличчя, масажується кілька секунд, розчиняючи косметику. Потім необхідно додати трохи теплої води - масло емульгується і перетвориться на піну, яка і очищає обличчя. Але цього не достатньо. Навіть якщо здається, що обличчя чисте, необхідно видалити залишки масла і шкірного жиру милом або пінкою.

Чому масло? Тому що саме масло найкраще розчиняє бруд і жир і, отже, очищає шкіру.

Чим більше піни - тим якісніше очищення

За правилами японського умовно можна наносити мило або пінку відразу на обличчя. Спочатку їх потрібно збити у велику шапку піни, використовуючи для цього спеціальну сіточку. Вона, до речі, дуже добре економить кошти - досить зовсім невеликої кількості, щоб отримати величезну хмару піни.

 Японська система догляду за обличчям


Основний догляд

Основний догляд зазвичай включає дуже багато коштів, які наносяться один на одного, шарами. Вважається, що тільки так можна добитися видимих ​​результатів і запобігти старіння шкіри.

Він може дещо відрізнятися, залежно від марки, але найчастіше включає наступні засоби:

Тонік.   Служить для тонізації шкіри і підготовки її до нанесення подальшого догляду.

Сироватка.   Вона підбирається залежно від потреб шкіри або бажаного результату. Наприклад, зволоження, живлення, запобігання та боротьба із зморшками, підвищення пружності шкіри.

Концентрат.   Він служить для посилення дії крему або лосьйону.

Лосьйон.   У нашому розумінні, лосьйон і тонік - це приблизно одне і те ж. Але не в Японії. Тут лосьйони нагадують молочко або рідкий крем, і здатні замінити його. Особливо, якщо шкіра жирна або проблемна.

Крем.   Якщо шкіра потребує додаткового зволоження або харчуванні, то використовується крем. Але в жарку пору року його можна виключити з щоденної рутини або використовувати тільки ввечері.

Захист від сонця.   Це обов'язковий пункт програми, тому що японки, та й всі азіатські дівчата в цілому, ставлять білосніжну шкіру на перше місце, вважаючи це красивим. Але і справа не тільки в цьому. Ультрафіолетові промені руйнують природний захист шкіри, порушуючи бар'єр, і сприяють її передчасному старінню. Тому користуватися кремом з сонцезахисним фактором потрібно обов'язково.

Дивлячись на цю картину або на батарею баночок, які входять в щоденний японський догляд, виникає логічне запитання - а чи не буде шкіра перевантажена стількома засобами? Якщо використовувати європейські кошти, то ефект «пирога» на обличчі забезпечений. Шкіра не зможе дихати під такою кількістю засобів. Але японські продукти мають якнайлегшими текстурами, миттєво вбираються і не перевантажують шкіру.

Не дарма, все-таки, азіати дотримуються саме такої системи догляду.

 Японська система догляду за обличчям


Додатковий догляд

В якості додаткового догляду в Японії використовуються такі засоби:

Маски.   Найчастіше це тканинні одноразові маски, просочені корисним складом. Залежно від просочення, вони володіють різними властивостями - освітлюють пігментні плями, розгладжують зморшки, зволожують шкіру. У японських засобах практично немає звичних нам масок в тюбиках, оскільки вважається, що саме тканинні маски сприяють кращому проникненню корисних речовин в шкіру.

Пілінг-скатки.   Це альтернатива звичним нам скрабам. Такі засоби не містять абразивних часток і не травмують шкіру, а очищають нітрохи не гірше. Вони наносяться на сухе обличчя, перетворюючись на катишки, які збирають омертвілі клітини і жир з шкіри.
З одного боку, здається, що японська система догляду незвичайно складна. Але це тільки на перший погляд. Зазвичай, варто тільки спробувати, як виявляється, що все це займає не набагато більше часу, зате результат перевершує очікування.
Автор: Катерина К.