Танець живота. Основи
 Танець - можливість розкрити себе. На планеті існує величезна кількість всіляких його видів. Проте особливе місце серед них займають ті, які допомагають відкрити в собі чуттєву натуру і спокусити чоловіка. Коли думаєш про це, на розум зазвичай приходять стриптиз і танець живота. Ось про останній і пропоную поговорити.

Трохи історії

Танець живота - одна з найстаріших форм танцю, яка була поширена на території від Індії до Близького Сходу. Ентузіасти досі сперечаються, хто ж став його родоначальником. Притому, що для кожної країни характерні свої особливості у виконанні.

Найбільшим помилкою є той факт, що танець живота використовувався для того, щоб розважати чоловіків. Якраз спочатку, їх і не допускали на подібні уявлення. Досить часто, його можна було побачити на дівочих-вечорах, зокрема перед заміжжям.

Танець живота - імітація природних рухів. В більшості своїй він фокусується на певних групах м'язів, які працюють окремо від усього іншого тіла. Тут використовуються і м'язи шиї, і рук, і живота, і спини, і ніг, і стегон.

 Танець живота. Основи
 Що стосується костюмів, то зазвичай вони яскраві, що підкреслюють жіночі форми. Традиційно на них можна побачити різні монети і намистини, які видають звук під час руху, роблячи танець ще більш виразним. Зараз костюм складається з топа і довгою вільної спідниці, зазвичай зробленої з декількох частин. Але в стародавні часи, на жінці було надіто багато одягу, і тільки пояс підкреслював її стегна. Що стосується взуття, то цей танець танцюють тільки босоніж. Можна підкреслити щиколотки браслетом.

Спочатку, танцівниці використовували у своєму виступі меч, свічник, який поміщався на голові, і шаль, щоб тільки почати танець. Сучасна форма танцю живота припускає використання тростини і шалі протягом усього танцю.

Виконаний професіоналами своєї справи, танець живота являє собою дуже яскраве і красиве уявлення, яке не залишає байдужих.

 Танець живота. Основи


Переваги танцю живота

Танець живота надає дуже благотворний вплив на жіночий організм:
  1. Виправляє поставу.   Наш хребет складається з безлічі частин, оточених м'язовим корсетом. Рухи стегнами, кругові рухи й т.п. допомагають зробити хребет більш здоровим, а використання різних предметів для танцю, які поміщаються на голові, просто не дозволять вам сутулитися. Крім того, вам самим захочеться тримати гордовиту поставу.


  2. Підвищує м'язовий тонус.   Під час танцю задіюється велика кількість всіляких м'язів. Тут працюють і руки, і спина, і прес, і стегна. Завдяки цьому утворюється хороша підтримка нашої спині. А також підтягуються м'язи, і ви виглядаєте надзвичайно.


  3. Втрачаємо вагу.   Вважається, що година занять танцем живота спалює приблизно 300 ккал. Ця цифра може змінюватися в залежності від інтенсивності вашого заняття. Однак без дієти і кардиоупражнений схуднути у вас не сильно вийти.


  4. Добре позначається на дітородних органах жінок.   Так Так. Рухи стегнами і животом допомагають натренувати м'язи, які беруть участь в пологах. І чим краще вони підготовлені, тим простіше народжувати.


  5. Допомагає впоратися зі стресом.   Як і будь-який вид фізичних навантажень, танець живота змушує наш організм виробляти гормон радості. Тому в століття, коли стрес підстерігає нас майже на кожному кроці, такі заняття стають віддушиною для багатьох жінок.


  6. Можна займатися де завгодно.   Для тренування не потрібно особливих пристосувань. Розучувати руху можна де завгодно.


  7. Підходить для жінок будь-якої комплекції та рівня підготовки.   Ви можете займатися танцем живота незалежно, чи був у вас досвід тренувань чи ні. Це варіант фізичних навантажень низької інтенсивності, тому підходить більшості жінок. Не повірите, вважається, що навіть вагітні можуть танцювати танець живота.


  8. Танець живота допомагає підвищити свою самооцінку і розкрити в собі сексуальність.   Це дуже жіночний танець. Він створює дуже приємні настрій і дарує відчуття чуттєвості і жіночності. Дає можливість зрозуміти, які рухи може робити ваше тіло. До речі, деякі рухи стегнами можна використовувати і під час занять сексом. Ваш партнер буде приємно здивований.


  9. Танець живота допомагає впоратися з ПМС.   Рухи стегнами підсилюють приплив крові до низу живота, знімаючи тим самим там напругу. А так як виробляється гормон радості, то роздратування і нервозність поступово зникають.


  10. Робить кістки сильніше   і є непоганою профілактикою остеопорозу.


  11. Дає можливість виділитися на танцполі.   Зараз руху, запозичені з цього виду танцю можна зустріти в різних кліпах. Тому після певної кількості тренувань, можна буде похвалитися своєю пластичністю і сексуальністю.

Якщо ви шукаєте щось, що зможе підняти вам настрій, допоможе поліпшити фізичну форму, і підвищити вашу самооцінку, тоді придивіться до танцю живота. Може бути це саме те, що вам потрібно?
Автор: Віра Карабутове


 Така ароматна кориця для харчування, здоров'я і краси
 На територіях Шрі-Ланки, Бразилії, Індії, Китаю та інших країн з давніх пір культивують тропічне коричне дерево і чагарники. Ще давнину корицю використовували для обрядів жертвопринесення і бальзамування. Навіть у записах Старого завіту зустрічається згадка про цінності кориці над золотом. У 16 столітті нашої ери, коли торгівля прянощами набирала обертів, тільки від продажу однієї кориці можна було виручити цілий стан.

Кориця (Коричник цейлонський)   - Це вічнозелене дерево з сімейства Лаврових. Також кориця - висушена кора дерева, яка використовується як прянощі. Шрі-Ланка на сьогоднішній день виробляє корицю самого вищої якості, виготовляючи її з дуже тонкої і м'якою світло-жовтого або коричневого кольору кори, що володіє приємним ароматом і смаком. Виявляється, що більшість кориці, представленої в супермаркетах, не можна назвати справжньою корицею - це касія, чи дешева «фальшива кориця», що поставляється з Китаю, Індонезії та В'єтнаму.

Кориця складається на 0, 5-1% з ароматичної олії, за рахунок якого і формується аромат і смак. Ефірна олія кориці, або коричне масло, виходить в процесі подрібнення кори, подальшого вимочування в морській воді і швидкої перегонки.

Кориця в кулінарії.   У кулінарії кориця використовується як приправа і ароматична добавка для десертів (пудингів, варення, випічки, печива) та напоїв (лікарів, компотів, пуншей, сиропів, глінтвейну). На Сході корицю додають до гострих страв з баранини і курки, в Китаї - до смаженої свинини. Мексиканці люблять помішувати паличкою кориці гарячий шоколад. Особливе поєднання знайшли кулінари, посипаючи ароматною корицею яблука, грушу і айву. Завдяки антимікробні властивості коричного ефірного масла, корицю використовують для консервування продуктів, що дозволяє довше зберігати їх в домашніх умовах.

 Така ароматна кориця для харчування, здоров'я і краси
   Популярним напоєм, особливо в осінньо-зимовий період вважається глінтвейн. Але не обов'язково чекати настання холодів. Приготувати і насолодитися зігріваючими і смаковими якостями глінтвейну можна в будь-який час. Рецептів гарячого напою існує дуже багато: від класичного до фруктового.

Глінтвейн яблучний.   На 1 порцію вам знадобляться: червоне вино - 50 мл, яблучний сік - 120 мл, лимонний сік - 1 ст. ложка, цукор - 1 шматочок, гвоздика - 2 штуки, кориця - на кінчику ножа. Спосіб приготування: змішайте яблучний і лимонний соки, вино і поставте на невеликий вогонь, постійно помішуючи і поступово додаючи цукор, корицю і гвоздику. Важливо стежити, щоб напій не перетримати на вогні, його не потрібно кип'ятити, досить підігріти до температури, коли він стане вже досить гарячим. Процідіть і подавайте готовий глінтвейн в попередньо нагрітій великий гуртку. За бажанням можна додати маленькі кубики свіжого червоного яблука.

Кориця в медицині.   Ефірне масло і екстракт кориці використовуються в медицині як компоненти ліків від простуди, при розладі травлення і кровообігу, при виснаженні. Використовують як засіб від непритомності, нудоти і запаморочення. Ефективно нейтралізує отрути, що потрапили в шкіру при укусах комах. Коричне масло в невеликих дозах додають у зігріваюч-подразнюючої дії мазі. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем, тому можлива токсичність, на увазі чого ефірна олія кориці не варто вживати під час вагітності, в період хіміотерапій при лікуванні раку і літнім людям з гіпертонією.

Кориця в косметології та парфумерії . Створюючи східні аромати, парфумери в першу чергу звертаються саме до кориці. Серед компонентів знаменитих старогрецьких парфумів під назвою «Мегалейон» теж була кориця, яка п'янила, порушувала і зароджується любов.

У мінімальних концентраціях ефірна олія кориці покращує кровопостачання волосяних цибулин, живить клітини шкіри, що в'яне і зміцнює зуби. Для масажу додайте в 20 мл основи 2-4 краплі олії. Для ванни - близько 6-8 крапель. Для косметичного льоду - 2 краплі олії в розрахунку на 1 ч. Ложку меду або косметичних вершків.

Корицю використовують також для обгортань. Будь-якого роду обгортання не просто корисні для шкіри, але і допомагають позбутися целюліту. Перед процедурою обгортання рекомендується прийняти душ і обробити необхідні ділянки тіла скрабом. Наносимую суміш необхідно обертати плівкою і теплим одягом. Після 20-ти хвилинної процедури суміш змивається теплою водою і наноситься антицелюлітний або зволожуючий креми.

Рецепт обгортання №1 . Вам знадобляться: 2 ч. Ложки меленої кориці і 2 ч. Ложки меленого червоного перцю, 8 крапель ефірного масла грейпфрута і трохи оливкового масла.
Рецепт обгортання №2 . Вам знадобляться: 5 ст. ложок подрібненого до стану порошку зеленого чаю, тепла вода, 1 щіпка кориці і 2 ст. ложки меду. Все ретельно перемішується до утворення однорідної кашки.
Рецепт обгортання №3 . Вам знадобляться: 200 грам порошку какао, 2 ст. ложки меленої кориці, вода для перемішування компонентів до отримання однорідної маси.

При використанні коштів з корицею будьте обережні. Кориця та коричне ефірне масло не підходять для людей з алергіями на ці продукти. Варто уникати попадання коричного масла на роздратовані ділянки тіла і в очі. Пам'ятайте і про протипоказання до будь-яких видів обгортань: гострі інфекційні і запальні захворювання, захворювання шкіри, пухлини, гінекологічні та серцево-судинні захворювання, алергічні реакції на інгредієнти, вагітність та ін.

 Така ароматна кориця для харчування, здоров'я і краси
 Кориця для схуднення . Вчені прийшли до висновку, що кориця допомагає при схудненні. Вона допомагає прискорити цукровий метаболізм, тобто цукор краще засвоюється організмом і знижується його рівень в крові, також сприяє очищенню організму від скупчилися шлаків і токсинів. Досить додавати в каву або кашу щіпку кориці або розводити трошки кориці, імбиру і щіпку червоного перцю в склянці кефіру.

Кориця в ароматерапії . Аромат кориці збуджує, додає сили, підстьобує до руху і діям, заряджає оптимізмом, допомагає знайти упевненість в собі і незалежність, позбутися емоційного напруження і депресивного стану. Коричне масло володіє ефектом зігрівання і пожвавлення. Помістіть 3-5 крапель в аромалампу і насолоджуйтеся незабутніми східними нотками.

Ефірна олія кориці можна придбати в аптеках і косметичних магазинах. Вартість однієї пляшечки об'ємом 10 мл - від 150 до 250 рублів.
Автор: Alesya_Marchenko