Африканські пристрасті. Частина 2
 Всім з нас знайоме це ні з чим не порівнянне бажання повністю поміняти свій спосіб, струсити колишній колір волосся і звичну зачіску як стару шкіру. Але всякий раз, коли ми замислюємося про тотальну зміну іміджу, нас починають мучити питання і долати сумніви: «підійде мені нова стрижка? »,« Яким буде новий колір волосся? »,« А раптом Йому не сподобається? " і т.д.

Але як ми вже знаємо, є альтернативний спосіб без ризику змінитися, і головне, що дозволяє в будь-який момент повернутися до свого звичного вигляду - афропріческі. Різноманіття варіантів афропрічесок дозволяє вибрати найоптимальніший варіант і підкреслити свою індивідуальність.

Цікаво!   Відтінки синтетичного матеріалу варіюються від натуральних до найфантастичніших.

Нова класика - африканські косички

 Африканські пристрасті. Частина 2


Африканські кіски - найпоширеніший і найбільш популярний вид афропріческі. У процесі створення цієї зачіски, до вашого волосся приплітати пасма з канекалона (або іншого синтетичного матеріалу). Африканські кіски однаково добре поєднуються як з класикою, так і з більш сміливими стилями.

Мінімальна довжина власного волосся   - 6-8 см.

Термін носіння таких косичок   - 2-4 місяці.

Вибір сміливих - французькі косички

 Африканські пристрасті. Частина 2


Французькі косички або «плетінням по шкірі» або «косичками по голові» - дуже авангардний варіант афропріческі. Такі коси виконуються за методом плетіння впритул до шкіри голови, утворюючи тим самим чіткий малюнок. Візерунки можуть являти собою як прості паралельні ліній, так і більш складний орнамент.

Мінімальна довжина власного волосся   - 10-15 см.

Термін носіння таких косичок   - 1-1, 5 місяці.

Джгутики і спіральки - сенегальські кіски

 Африканські пристрасті. Частина 2


Сенегальські кіски також плетуться з використанням штучного матеріалу, фактично так само, як і африканські, з відзнакою лише в методиці плетіння (з двох пасом).

Мінімальна довжина власного волосся   - 6-8 см.

Термін носіння таких косичок   - 2-4 місяці.

Зі-зі

 Африканські пристрасті. Частина 2


Кіски зи-зи з'явилися порівняно недавно. Зі-зі - це готова дуже тонка косичка, а вся зачіска створюється шляхом вплетення готових кіс у волосся. Кіски зи-зи бувають декількох видів:

- Прямі;

Гофровані;

з крупною хвилею;

спіралеподібні.


Мінімальна довжина власного волосся   - 6-8 см.

Термін носіння таких косичок   - 2-3 місяці.

Гофре

 Африканські пристрасті. Частина 2


Гофре або африканське нарощування створюється за допомогою вплетення у волосся спеціальних гофрованих пасом. Залежно від вашого бажання гофре може мати як жіночний, так і екстремальний характер, більш консервативний і елегантний або ж незвичайний, яскравий і сміливий.

Мінімальна довжина власного волосся   - 10-15 см.

Термін носіння таких косичок   - 2-3 місяці.

Поні-Тєїл

 Африканські пристрасті. Частина 2


Для створення афропріческі Поні використовується спеціальне синтетичне волокно, яке має закручивающиеся локони на кінцях. Матеріал Поні вплітається у волосся класичної Афрокосічкі, як правило, середньої довжини. При цьому на кінці афрокосічкі залишається красивий хвилястий кінчик довжиною 15-20 см.

Мінімальна довжина власного волосся   - 5-7 см.

Термін носіння таких косичок   - 2-3 місяці.

Кетрін-твіст

 Африканські пристрасті. Частина 2


Кетрін-твіст - також досить нова зачіска. Для її створення використовується спеціальний матеріал, скручений в джгут, що має круглий, досить невеликий завиток. Плететься на повну довжину власного волосся з випуском пасма, за рахунок чого візуально прикриває косичку і надає додатковий обсяг біля коріння.

Мінімальна довжина власного волосся   - 5-10 см.

Термін носіння таких косичок   - 3 місяці.

Суперлокони - альтернатива нарощуванню

 Африканські пристрасті. Частина 2


Зачіска Суперлокони виконується з використанням спеціального синтетичного матеріалу - хвилястих прядок з досить великим завитком, оброблених спеціальним складом.

Мінімальна довжина власного волосся   - 5-10 см.

Термін носіння таких косичок   - 3 місяці.
Автор: Інна Сєдих


 Африканські пристрасті. Частина 1
 Якщо ви любителька всього незвичайного і екзотичного, то самобутні, оригінальні і стильні афропріческі саме для вас!

У сучасному світі мода на африканські зачіски існує давно. І, що дивно, не тільки не проходить, але і, з плином часу, знаходить все більше і більше послідовників. Одна з найпопулярніших афропрічесок на сьогоднішній день - це афрокосічкі, «прабатьками» цієї сучасної зачіски були маленькі кіски, які заплітали жителі спекотної Африки. Було це пов'язано, швидше за все, з жаркою погодою, адже з такими косичками в спеку набагато легше, ніж з густою копицею волосся. Крім того, такі кіски були дуже поширені у африканських чаклунів і шаманів. Вважалося, що така зачіска здатна оберігати свого господаря від негативних чаклунських практик. Вони вірили, що в косичках полягали сила і могутність, здатні привернути увагу оточуючих, змусити підкорятися кожному їхньому слову або захоплюватися кожному їх вчинку.

Завдяки європейцям, переселившись в інші країни і континенти, африканці не втратили своїх традицій і продовжували заплітати косички в Новому і Старому Світі. Згодом європейські та американські майстри адаптували афропріческі для своїх білошкірих клієнтів, так як структура і товщина волосся у представників негроїдної і європеоїдної рас сильно відрізняються. Враховуючи особливості волосся європейців, стилісти внесли зміни і в саму, традиційну для африканців, технологію плетіння, адаптувавши її для менш густих і слабших європейських волосся.

Плюси афропрічесок:

1.   Зміна кольору і довжини волосся, без шкоди для них. Однак це можливо тільки при дотриманні трьох умов: при заплітання кісок висококваліфікованим майстром, при використанні синтетичного волокна каннекалона і при дотриманні правил догляду за Афрокосічкі протягом періоду шкарпетки.

2.   Правильно підібрана афропріческі дозволяє збільшити об'єм волосся в два-три рази, що виглядає дуже ефектно.

3.   Волосся, заплетене в кіски, що не піддаються негативному впливу укладань і гарячого повітря при сушінні їх феном.

4.   Великий модельний ряд зачісок з афрокосічек дозволяє задовольнити будь-які запити та побажання.

Процес заплітання кісок

На даний момент існує кілька основних видів африканських плетінь: дреди, синегальська кіски, афрокосічкі, джгути, французькі кіски, поні-тейл, гофре, зизи, твіст, локони леслі та ін.   Індустрія не стоїть на місці, постійно з'являються і входять в моду нові види плетіння.

Для створення афропріческі цілком достатньо мати власні волосся 3-4 см, так як кіска в будь-якому випадку плететься зі штучного волокна (каннекалон, акрил, нитки та ін.). Навіть, якщо своє волосся досить густі і довгі, «справжні» африканські косички з них заплести неможливо, так як необхідно, щоб кіски були рівними по всій довжині і досить щільні. Тому, тільки синтетичний матеріал здатний впоратися з цим завданням. У процесі плетіння майстер повинен обов'язково задати кісок правильний напрямок, проте повністю зачіска оформиться через 2-3 дні. В кінці процедури, залежно від обраного плетіння і товщини і густоти власного волосся, виходить від 140 до 200 кісок.
Важливо!   Якщо у вас слабкі волосся, то вони можуть не витримати важких навантажень від більшості способів плетіння. Перед тим як зважитися зробити афропріческі, потрібно спочатку зміцнити своє волосся і проконсультуватися з лікарем.

Корекція афропрічесок

Зазвичай зачіска тримається від 1 місяця до 6. Тривалість шкарпетки залежить від професійності майстра, а також від довжини, товщини і кольору обраного матеріалу. Однак серед професіоналів є думка, що замість корекції простіше розплести волосся і створити зачіску заново.

Догляд за афропріческі:

1.   Не потрібно розчісувати афрокосічкі (виняток поні-Тєїл і деякі інші види зачісок, що імітують незаплетене волосся). Гребінець може тільки зашкодити зачіску, висмикнувши прядки із зачіски.

2.   Вимите волосся можна сушити феном, але струмінь повітря повинна бути прохолодною, щоб не розплавилося штучне волокно під впливом високої температури. Відвідувати сауну і загоряти на сонці можна.

3.   Мити голову рекомендується через 10-15 днів після заплітання. Часте миття голови призведе до псування зачіски і неохайності увазі. Рекомендується спочатку нанести шампунь на підставу голови і масажними рухам промити. Потім нанести шампунь безпосередньо на довжину кісок і рухами від основи голови до кінчиків акуратно промити. Користуватися бальзамами і масками можна!

4.   У процесі носіння кісок може з'явиться свербіж від рідкісного миття голови або від штучного матеріалу. Сверблячка можна зняти спеціальними антисептичними препаратами, купленими в аптеці (наприклад, мірамістин). Потрібно змочувати ватяний тампон і промаківать всю шкіру голови.

Протипоказання:

- вегето-судинна дистонія;

- Порушення шкірного покриву голови;

- Грибкові захворювання;

- Нейродерміти;

- Псоріаз;

- Педикульоз;

- випадання волосся;

- Себорея, себорейна екзема.

Далі буде...

Автор: Інна Сєдих