Сльози богинь любові, або перли
 Перли один з найвідоміших засобів традиційної східної медицини, його тисячоліттями використовували як косметичний і лікувальний засіб для уповільнення процесів старіння та продовження життя.

Назва "перли" імовірно походить від китайського слова "чжень-ГЖУ" через "зенгуг". За старокитайськими уявленнями стверджувалося, що перли впав з неба, коли дракони боролися серед хмар під час грози, і утворилися краплі дощу. У Месопотамії та Єгипті перли вважався втіленням Місяця. Згідно з іншими віруваннями, перли народжується з роси - сліз богині любові.

В Азії високо цінувалися цілющі властивості перлів. Так, перловий порошок тисячоліттями використовувався традиційною китайською медициною для лікування різних хвороб. Перлову пудру також використовували для відбілювання та пом'якшення шкіри обличчя.

Цікаво!   Деякі голлівудські зірки в цілях омолодження використовують індивідуально розраховану домашнім доктором порцію тертих перлин, розведених у воді, і приймають усередину.

Хімічний склад перлів

Хімічний склад перлів залежить від відносних кількостей мінеральної речовини (карбонату кальцію), органічної речовини (конхиоліном) і води, з яких він складається. У середньому перлини містять приблизно 86% карбонату кальцію, 12% конхиоліном і 2% води.

Конхиоліном   - «Шостий елемент життя» - це єдині в природі їстівні харчові волокна з вільних амінів лужних катіонів тваринного походження. Він здатний активізувати клітини імунної системи людського організму, тим самим підвищувати здатність організму до самолікування. До того ж конхиоліном легко розчиняється в кислотному розчині, утворюючи катіон-групи., Здатні виводити з організму різні токсини, хімічні пігменти, солі важких металів і радіоелементи.

До складу конхиоліном входять 22 види амінокислот - основного матеріалу для створення нових здорових клітин (метіонін, глутамінова кислота, гліцин, аланін, аспарагінова кислота та ін. 18 мікроелементів, такі як Al, Cu, Mn, Na, Zn, Sе, Ti, Sr та ін.). Він також містить глюкозу, зміцнюючу м'язи обличчя, вітаміни В, D і протеїни.

Карбонат кальцію, що входить до складу перлів, створює охолоджуючий ефект, будучи джерелом заспокійливих цілющих вібрацій, що призводять до гармонізації функцій організму.

Цікаво!   Хімічний склад перлів і перламутру ідентичний, тому сучасній косметиці та медицині цілком припустимо замінювати більш дороге перлове сировину дешевшим перламутровим.

Перлова вода

Згідно з давньою системі оздоровлення Аюрведе, перлова вода - це лікувально-оздоровчий питної комплекс. Перлова вода володіє сильним протизапальним і антимікробну дію, вираженим кровоспинну ефектом, загальнозміцнюючим і биостимулирующим дією.

Спосіб приготування:   4-5 перлин (або намиста) з натуральних перлів залити склянкою води і настоювати протягом ночі. Пити по склянці 1 раз в день.

Цікаво!   Вважається, що споглядання перлів заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і умиротворення.

Перлова косметика

В даний час розроблено ряд способів гидролизации та екстракції перлів, які дозволяють отримувати різні рідкі фракції для введення до складу косметичних засобів. Сировиною для косметики служить низькосортний перли, відходи ювелірного виробництва і перламутр, що вистилає раковини молюсків-жемчужниц.

 Сльози богинь любові, або перли
 Compact Foundation with Crystal Pearls SPF 20 від Guerlain.   Cпециально розроблена формула робить текстуру пудри прозорою і сяючою, а входять до складу мікрочастинки перлів розгладжують шкіру, вирівнюючи її структуру і усуваючи недоліки, додаючи природного сяйва.

 Сльози богинь любові, або перли
 Маска Перлинний Блиск "Захист Кольори 30" від Gliss Kur   - Продукт по догляду за волоссям з аміно-мінеральним комплексом, що містить екстракт перлів. Екстракт перлів зміцнює волосся зсередини, надає додатковий блиск і пружність, надійно захищає колір фарбованого волосся, а активні протеїни, мінерали та поживні речовини, відновлюють практично всі пошкодження волосся, роблять їх м'якими.

 Сльози богинь любові, або перли
 Крем-мило "Перлова краса" від NIVEA   містить натуральний екстракт перлів, завдяки якому мило м'яко очищає шкіру, роблячи її красивою і гладкою.
Автор: Інна Сєдих


 Чари самоцвітних дотиків
 Дорогоцінні камені надають масажу додатковий лікувальний ефект, а сам масаж дає можливість більш інтенсивно відчути дію сили каменів.

Багато дорогоцінні мінерали володіють цілющими властивостями. У країнах-перлинах Стародавнього Сходу - Персії, Індії, Китаї, Єгипті - врачеватели цілеспрямовано використовували силу дорогоцінних каменів для лікування та підтримки молодості і краси. Опис магічних властивостей дорогоцінних каменів міститься в єгипетських папірусах, датованих II тисячоліттям до н.е. В таких же стародавніх роботах по китайській та індійській медицині так само є згадки про всі відомі тоді самоцвітах.

Масаж дорогоцінними каменями

Масаж дорогоцінними каменями володіє синергетичним ефектом. Cинтез інтенсивних дотиків і гармонізує, яка зцілює сили каменів дає просто приголомшливі результати. Основна мета такої терапії - домогтися максимальної м'язової релаксації, зняти явища застою в тканинах, поліпшити метаболічні процеси. Залежно від того, як і які застосовуються камені, можна впливати ними на різні області: на тіло, нервові закінчення, психіку, розум - в кінцевому рахунку, результат завжди буває цілісним.

Цікаво!   Служачи продовженням руки майстра, камені підсилюють ефект масажу, будучи справжньою «гімнастикою» для судин.

Малахіт   допомагає при застудах і алергіях, сприятливий для шкіри і діє як загальнозміцнюючий засіб.

Рубін   допомагає при головних болях, очищає кров і зміцнює серце, знімає стрес.

Топаз   захищає імунну систему, зміцнює нерви, вселяє оптимізм, допомагає зрівноважити емоції.

Бурштин   - Активний біостимулятор, стабілізуючий внутрішні ферменти, що відповідають за обмінні процеси. Янтар має цілющий ефект при інфекціях, приносить спокій і врівноваженість, допомагає приймати рішення.

Аквамарин   знімає метеозалежність, допомагає при захворюваннях дихальних шляхів, прояснює свідомість і підсилює екстрасенсорні здібності.

Лазурит   заспокоює, знижує температуру тіла, захищає серце і нирки, зміцнює почуття довіри.

У цій унікальній методиці масажу поряд з дорогоцінними каменями використовуються косметичні засоби на основі рослин та ефірних олій. Камені підбираються індивідуально залежно від параметрів кристалів і біоритмів людини. При підборі каменю враховуються дані про зв'язок каменю зі стихією, з планетою, з днями тижня, а також з енергетичними центрами - чакрами - в організмі людини.

Процедура масажу зазвичай починається зі стимуляції семи основних енергетичних центрів шляхом ароматичних розтирань, потім слідує накладення дорогоцінних каменів. Камені розкладаються по чакрам послідовно зліва направо, починаючи з першої.

Цікаво!   Цілющу енергію дорогоцінних каменів і мінералів можна задіяти при їх носінні у вигляді прикрас або залишаючи дорогоцінні камені на ніч у воді, щоб випити її на наступний день.

Форми каменів для масажу:

-   гладко відполіровані, закруглені камені;

-   масажні палички з дорогоцінних каменів;

-   грифелі;

-   кулі;

-   камені з розсипних родовищ;

-   лінзоподібні камені;

-   багато інші форми каменів, такі як необроблені камені, кристали і екстракти з дорогоцінних каменів.

Цікаво!   У ході застосування багатьох методів широка сторона каменю надає швидше розслабляючу і заспокійливу дію, більш гостра сторона, навпаки, активізує і оживляє.

Температурний режим

Масаж гарячими каменями сприяє розслабленню м'язів, збільшує інтенсивність обмінних процесів, приносить відчуття фізичного спокою і душевної рівноваги. Локальна дія гарячих каменів на тканини зумовлено розширенням судин, при цьому досягається поліпшення місцевого кровообігу, більш інтенсивний обмін речовин, швидке виведення продуктів метаболізму.

Масаж холодними каменями (при чергуванні з гарячими) викликає звуження судин і капілярів шкіри, усуває венозний застій, підвищує м'язовий тонус, збільшує надходження свіжої збагаченої киснем крові в тканини.

Протипоказання:

-   загальний важкий стан;

-   інфекційні захворювання;

-   важкі захворювання внутрішніх органів;

-   кровотечі;

-   вагітність;

-   злоякісні пухлини;

-   доброякісні новоутворення.
Автор: Інна Сєдих