Танець живота - танець пристрасті
 Східні танці дозволяють сучасній жінці пізнати себе, розкрити свою жіночність, проявити свою творчу енергію, запалити вогонь всередині. Це відмінний спосіб укріпити своє здоров'я, стати вільною, красивою і впевненою в собі!


Танець живота має дуже давнє коріння. Досі точаться суперечки про походження класичного танцю живота, існує багато версій про те, де і як він розвинувся. Багато версій вже стали міфами. Однак, танець традиційний для країн Близького Сходу. Набір рухів - змішання стилів багатьох областей Лівану, Північної Африки, Єгипту, Перської Затоки, Туреччини, який стався в результаті культурного обміну через торгівлю і зміну національних кордонів. Крім того, часто використовуються руху грудей, плечей, голови, рук, а також змієподібні і хвилеподібні рухи тулуба. Інша загальна властивість таких танців - різна ступінь флірту і кокетства. Ритми та інструменти, використовувані в різних регіонах, часто мають великі відмінності, але спільне в них те, що завжди є акцент на ударі.

Сьогодні танець живота приносить насолоду, завдяки майстерності виконання, етнічної приналежності і красі рухів.

Східні виконавиці танцю животи все життя шліфують своє мистецтво. Але опанувати декількома елементами можна в будь-якому віці, з будь-якою комплекцією і з будь-яким рівнем хореографічної підготовки.

Плюси занять східними танцями

1. Ваше тіло стає гнучким і пластичним, так як своєрідність східного танцю - в його пластичності.

2. Ваше тіло звикає до фізичних навантажень. Розучуючи елементи танцю, збільшуємо навантаження на організм. Однак, безперечне достоїнство східних танців полягає в тому, що навантаження не може бути занадто сильною, так як обмежена танцем. У підсумку ви стаєте більш витривалими.

3. Під час танцювальних тренувань ви можете схуднути і знайти рельєфні м'язи, що стає помітно вже після першого місяця занять.

4. Унікальний елемент белліданса - тряски - являють собою своєрідний масаж внутрішніх органів живота і малого тазу. У процесі танцю поліпшується кровообіг і функції кишечника.

5. Під час занять ви зміцнюєте м'язи спини та попереку. Зміцнення відбувається, так як в рухах танцю беруть участь всі відділи хребта. Навіть після кількох занять ви помітите поліпшення постави.

6. Ви навчитеся робити дихальну гімнастику, яка є невід'ємною частиною bellydance. Правильне дихання дозволяє танцювати протягом довгих годин.

7. Після регулярних занять танцями ви знайдете витончені форми арабських танцівниць. Заняття допомагають зберегти форму грудей, так як танцювальні рухи зміцнюють грудні м'язи. Повороти і нахили - відмінна зарядка для осикою талії.

Головне в танці живота не суворе дотримання канонів, а темперамент і розкутість. Основа танцю живота - це імпровізація. Однак, правила і вправи для оволодіння мистецтвом танцю живота існують.

Важливо!   Ідеальний стан танцівниці під час виконання східного танцю - розслабленість упереміш з напругою.

Схема занять

- Розминка. Потрібна для того, щоб розігріти всі м'язи тіла і підготувати їх до подальшої навантаженні.

- Повтор танцювальних елементів, розучених раніше.

- Розучування нових рухів танцю.

- Зв'язка старих і нових елементів.

- «Фінальний» танець.

Розминка

- Повільно присядьте на п'яти, нахилившись вліво, потім - у вихідне положення, потім вправо. Повторіть 8 разів.

- Встаньте на коліна, спина пряма. Зробіть чотири великі обороту стегнами вліво, потім вправо. Намагайтеся виконувати вправу так, щоб торс залишався нерухомий. Рухатися повинні тільки стегна.

- У тому ж положенні намалюйте стегнами «вісімку», спочатку назад, потім вперед. Повторіть вправу 8 разів.

- Початкове положення - лежачи на спині. Підніміть ноги вгору під кутом 45 градусів і зміщайте їх відносно один одного - хрест-на-хрест.

- Початкове положення - лежачи на правому боці. Піднімайте і опускайте ліву ногу. Потім перекиньтеся і повторіть вправу з правою ногою.

- Початкове положення - лежачи на лівому боці, ліва нога зігнута перед собою, права зігнута в коліні і відведена назад. Праву ногу перевести вперед і дістати коліном до підлоги перед собою. Повторіть вправу з лівою ногою.

Базові танцювальні вправи

Вправа 1.   Поставте ноги разом, носки вперед, коліна прісогнути. Стегно плавно тягнеться вгору. Торс зафіксований, рухаються лише стегна. Чергуються руху лівим і правим стегном.

Вправа 2. Коліна злегка прісогнути. Скорочуючи торсовие м'язи, підтягується стегно вперед вгору назад, потім вправо вгору, назад вгору і вліво вгору. Чергуються руху лівим і правим стегном. Рухи з'єднуються плавно, без ривків. У результаті виходить коло. Торс зафіксований, рухаються лише стегна.

Вправа 3.   Вага тіла перенесена на одну ногу, яка стоїть на повній ступні. Інша нога на носку. Підніміть стегно, одночасно підтягуючи його вгору. Коліна обох ніг прісогнути. Скидання - повернення стегна на вихідну позицію. При ударі стегном рух має бути плавним. Під час виконання руху голова залишається на одному рівні, а рівень колін не змінюється.

Вправа 4. Поставте ноги разом, носки вперед, коліна прісогнути. Зробіть крок і підтягніть стегно вгору. Зробіть крок іншою ногою і також підтягніть інше стегно.

Вправа 5. Ноги на ширині таза, руки паралельно підлозі, долонями вгору, трохи зігнуті в ліктях. Переносимо вагу тіла з ноги на ногу.

Вправа 6.   Поставте ноги разом, носки вперед, коліна прісогнути. При нерухомому корпусі, руках і ногах виконується тряска сідницями. Тряска повинна виконуватися на розслаблених м'язах сідниць. Зберігається нерухомість колін і корпусу.

Вправа 7. Поставте ноги разом, носки вперед, коліна прісогнути. Стегна повертаються як би навколо уявної вертикальної осі, що проходить уздовж хребта. Стегна рухаються вправо і вліво по черзі. Торс зафіксований, рухаються лише стегна.

Вправа 8.   Голова тягнеться вбік, вправо і вліво по черзі, без ривків і напруги.

Вправа 9. Опора на обидві ноги, плечі паралельні підлозі. Виконуючи плечове обертання, ми описуємо вертикальний круг по черзі одним, а потім іншим плечем. Вправу можна прдолжіть. Плавно по черзі обертаємо передпліччями, спочатку - вперед, потім - назад.

Вправа 10. На утягненому животі покашляти. Можна покласти руку на діафрагму і відчути як вона працює.

Вправа 11. На вдих живіт втягується, на видих надувається. Можна чергувати рухи животом і діафрагмою.

Упражненте 12. Ноги на ширині плечей, коліна розслаблені, грудна клітка тягнеться вгору. Руки розслаблені. Втягніть глибоко живіт. Утримуйте живіт втягнутим так довго, як тільки можете. Потім сильно розслабте його. Повторюйте цю вправу кілька разів в день.

Важливо! Відчути розкріпачення в танці - найскладніше, але його можна досягти, якщо налаштуватися відповідним чином.

Якщо ви займаєтеся будинку:

- Постарайтеся переконати домашніх не відволікати вас.

- Займатися не менше однієї години.

- Заняття повинні бути регулярними.

- Займайтеся в зручному костюмі, який не буде сковувати рухів.

Східна танцівниця, вміло поєднує в своєму танці форму, стан і зміст, здатна прикувати до себе увагу всього залу. Танець стає задоволенням для самої виконавиці і чудесним екзотичним видовищем для аудиторії.
Автор: Інна Сєдих


 Бінді - «камінчики на шкірі»
 Бінді - це чудове прикраса для обличчя і тіла.

Бінді поширилося по світу із загадкової Індії. У цій країні прикрашати себе блискучими камінчиками існує дуже давно. В день весілля індійські жінки наклеювали собі на середину лоба червоний камінчик, який приносить щастя в шлюбі. Крім того, він вважається символом фізичного об'єднання підлог. Червона крапка у лобі символізувала «третє око», тобто людський розум, зв'язок між нашою реальністю та іншими світами. Червона крапка повинна була охороняти свого власника від нещасть, хвороб і т.д.

В давнину прикрашали лоби не жінки, а чоловіків. Фарба містила олія сандалу і попіл. Жінка, чий лоб прикрашали червоною крапкою, символізувала удачу і висхідне сонце. Зараз бінді є вельми поширеним прикрасою серед жінок у всьому світі, причому, не обов'язково червоного кольору, та й форма може бути зовсім не круглої. Зустрічаються трикутні, овальні, дугоподібні і т.д. Віртуозні майстри створюють чудові композиції бінді з використанням стразів або навіть дорогоцінних каменів, шовку або пір'я. В принципі, використовувати для створення візерунка можна все, що завгодно.

В останні роки дівчата і жінки віддають перевагу клеїться бінді. Такі прикраси прості у використанні, і їх можна «приміряти». Клеящиеся бінді можуть бути різних кольорів і розмірів, мати форму метеликів, квітів, тварин.

Не менш популярні і малюванням бінді. Для їх нанесення використовуються олівці для татуажу, водостійкі фломастери, паста із хни.

Далі потрібно правильно вибрати місце для бінді, щоб воно прикрашало, але не виглядало зухвало.

Найлегше використовувати самоклеючі стрази, тоді спеціальний клей вам не знадобиться, а сама процедура спроститься. Але після багаторазового використання клейка основа на стразах стирається. Якщо хочете створити візерунок з елементів без клейкою основи, можна скористатися гримерного клеєм або клеєм для наклеювання штучних вій.

Якщо немає під рукою страз, то можна використовувати звичайну фольгу. Головне, щоб візерунок не видався надто вже нав'язливим: насамперед, він повинен відповідати вашому способу, а також ситуації. Потрібно, щоб бінді гармонійно вписувалося в Ваш образ і поєднувалося з Вашим одягом і макіяжем.

Бінді можна зробити і зовсім маленьким, і великим, і розкішним, з'єднавши татуювання хною зі стразами, камінчиками і фольгою.

Рада.   Перед наклеюванням камінчика потрібно ретельно підготувати шкіру. Найкраще скористатися отшелушивающими засобами, тобто, зробити пілінг. Потім поверхню потрібно знежирити спиртовим розчином. І тільки потім на суху шкіру наклеюють бінді. Якщо заходів з підготовки шкіри не зробити, прикраси дуже швидко відклеяться.

Колір бінді

Кольори бінді повинні відповідати не тільки одязі та макіяжу, але і Вашому емоційному настрою.

Блакитний або зелений колір   - Більш-менш офіційні заходи

Червоний колір   - Романтичні зустрічі наодинці

Жовтий, охра або коричневий колір - Ідеально підходять для пляжу і засмаглої шкіри.

Чорний колір   - Підкреслити вишуканість і аристократичність вашого образу.

При створенні композицій можна використовувати різні поєднання кольорів. Але підбирати їх потрібно дуже обережно.

Бінді для лоба

Традиційне місце для бінді на обличчі - лоб. Але треба бути обережним при виборі форми елементів прикраси. Вузьке, овальне бінді зробить візуально обличчя вужчим, а кругле - більш округлим. До речі, в Індії жінки ретельно підбирали (і підбирають) бінді під форму і колір обличчя. Тому, перш, ніж остаточно зупинити свій вибір на тій чи іншій формі, приміряйте різні моделі. Просто встаньте перед дзеркалом і олівцем для очей намітьте контури бінді. Таке екзотичне прикраса додасть ващему образу сексуальність і східний колорит.

Бінді для щік

Дуже мило виглядає маленьке бінді на щоках. Це може бути кольоровою маленький камінчик у формі сердечка або квітки. Все залежить від вашої фантазії.

Бінді для очей

За допомогою бінді можна підкреслити контури очей і брів. Дрібні стрази можна наклеїти в куточках очей або по верхньому краю брів. Можна викласти дугу уздовж вій у вигляді ланцюжка дрібних різнокольорових або одноколірних каменів.

Бінді для нігтів

Бінді для нігтів - дуже красиві і різноманітні. Часто це півмісяці з кольорових кристаликів і камінчиків, або ж невеликі фігурки, які весело кокетують на нігтях пальців рук і ніг.

Бінді для рук і ніг

Бінді на щиколотці або зап'ясті стане кокетливим доповненням до вашого наряду. Такі прикраси можуть мати форму браслета на ногу або більш сміливе рішення - імітація мереживний гумки панчохи. Бінді у формі браслета виконується з страз довгастої або загостреної форми, але можна зробити «розсип» з дрібних камінчиків.

Рада. Бінді на одній нозі виглядає краще і ефектніше, ніж на двох.

Аналогічний браслет можна зробити на зап'ясті. На пальцях дуже ефектно виглядають бінді у формі кільця. Така прикраса краще робити тільки на руках, так як на нозі страз довго не протримається, як би ви добре його ні приклеювали.

Дуже сміливо і яскраво буде виглядати імітація кольє. Нанесіть малюнок спеціальним олівцем для татуажу, а камінчики приклеюються зверху.

Бінді навколо пупка

Бінді навколо пупка - чудове прикраса. Воно відмінно виглядає на засмаглій шкірі. Перш за все, слід знежирити шкіру. Можна помити її милом або протерти спиртовмісних лосьйоном. Потім наносити самоклеючі стрази. Тут переважно використовувати великі і, як слід, їх приклеювати.

Бінді - це чудова альтернатива пирсингу. Можна прикрасити пупок, ніс, губи і брови, уникнувши болісного проколювання і тривалого процесу загоєння. Але продумувати композицію потрібно дуже ретельно, оскільки визиваюшее бінді вас врядли прикрасить. Прикраса на шкірі притягує погляди оточуючих, фокусує на себе їх увагу, тому краще всього буде нанести придуманий вами візерунок спочатку на аркуш паперу і подивитися, як будуть поєднуватися між собою вибрані елементи. Якщо вам не вдалося створити гармонійну композицію, і ефект далекий від очікуваного, то краще все переробити, якщо є час, або відкласти до наступного разу, якщо часу немає.

Бінді здатні виділити вас з багатолюдного натовпу і створити неповторний образ. Простота нанесення дозволить за лічені секунди змінити ваш зовнішній вигляд, доповнити макіяж. Різноманітність малюнків, кольорів і розмірів задовольнить навіть самих примхливих модниць.
Автор: Інна Сєдих