Miele Vita - медове обгортання
 Медове обгортання - дуже ефективний вид обгортання. Мета цієї процедури в більш глибокому проникненні біоактивних речовин меду в підшкірні тканини організму. Різноманіття впливу медового обгортання обумовлено унікальними властивостями меду.

Мед ретельно:

-   очищає і Детоксіцірующая шкіру;

-   зволожує і насичує шкіру мікроелементами;

-   підсилює мікроциркуляцію в шкірі;

-   активно стимулює обмінні процеси в клітинах дерми і підшкірно-жирової клітковини;

-   покращує тканинне дихання; має виражену протизапальну дію;

-   розгладжує поверхню шкіри і сприяє розсмоктуванню грубої сполучної тканини (рубці, розтяжки, целюлітні фіброзні капсули) за рахунок поліпшення трофіки (живлення) тканин;

-   розгладжує і регенерує шкіру, повертаючи їй молодість і пружність.

Рецепти складів для обгортання

Для обгортання нам знадобиться широка кисть, харчова плівка і марлеві бинти. Після нанесення ухаживающего складу на шкіру тіла або після обмотування тіла вимоченими в спеціально приготованому розчині бинтами, обертаємо тіло плівкою, надягаємо махровий халат або просто Накриваємося махрової простирадлом і релаксуючи протягом 40-60 хвилин. Далі приймаємо теплий душ.

Важливо!   Перед обгортанням бажано відлущити омертвілі клітини шкіри за допомогою скрабу.

1.   5-6 столових ложок протертого сиру змішати з 5-6 столовими ложками меду. Накласти на обличчя і через 20 - 25 хв змити теплою водою. Склад не тільки відбілює, але і добре живить шкіру.

2.   Взяти по 5-6 столових ложок меду і гліцерину, змішати їх з 3 столовими ложками води і 2 столовими ложками вівсяної муки, яку додавати її поступово, розтерти до отримання однорідної маси і нанести на шкіру тіла. Ідеально для схильної до акне шкіри тіла.

3.   У ступку помістити 5-6 столових ложок меду, 2 чайні ложки квіткового пилку, 2 чайні ложки сметани і все ретельно розтерти. Наносити маску на попередньо очищену шкіру. Склад добре живить шкіру, надає їй пружність.

4.   Розвести мед молоком у співвідношенні 1: 1. Вимочити марлеві бинти в складі і обернути навколо тіла. Склад ефективний при млявою, старіючої шкірі.

5.   Взяти 3 яєчних жовтки, з'єднати з 3 чайними ложками меду, 2 чайними ложками мигдалевого масла і 10 краплями лимонного соку. Все збити до утворення піни, після чого додати 2 столові ложки з гіркою вівсяних пластівців. Склад живить і очищає шкіру, а також регулює її водний баланс.

6.   Приготувати відвари з гірчичного насіння в співвідношенні 1:10 і з квіток білої лілії (1:20). Взяти їх по 50 мл, додати 300 мл кип'яченої води, розвести 3 столові ложки меду. Вимочити марлеві бинти в складі і обернути навколо тіла. Склад відмінно пом'якшує шкіру.

7.   Розігріти на водяній бані 100 г меду, поступово додати в нього при постійному помішуванні 50 мл горілки. Склад пом'якшує шкіру і робить її еластичною.

8.   Рідкий мед розлучається з йогуртом в пропорції 2: 1, потім суміш нанести на тіло.

Важливо!   Протипоказанням до медотерапію є непереносимість цього біологічно активного продукту.

Мед проти целюліту

Медове обгортання - корисна і приємна програма для оздоровлення та схуднення. Стимулювання кровообігу в глибоких шарах шкіри і підлеглих м'язах сприяє посиленню живлення внутрішніх органів і тканин. Мед, віддаючи біологічно активні речовини, вилучає і виводить токсини з організму. За рахунок такого активного впливу відбувається розсмоктування целлюлітних фіброзниx капсул. Щоб збільшити дію меду можна додати в нього пару крапель ефірних масел.

Ефірне масло розмарину   стимулює місцевий кровообіг і оновлення клітин, збільшує циркуляцію крові, відновлює еластичність, знімає набряки, регулює водний баланс в шкірі, покращує колір шкіри. Розмарин вирівнює рельєф шкіри. Масло пом'якшує грубі ділянки шкіри, усуває ороговілі ділянки, відновлює ніжність і еластичність епідермісу. Сприяє усуненню пігментних плям, розгладжує зморшки і складки, розсмоктує рубці і шрами.

Обережно!   Масло розмарину протипоказано при вагітності. Його слід з обережністю застосовувати гіпертонікам.

Ефірне масло лимона   - Ефективний тонізуючий засіб для системи кровообігу: розріджує кров і підсилює кровотік. Ефірне масло, отшелушивая омертвілі клітини, надає більш здоровий вигляд блідою і тьмяною шкірі. Відновлює пошкоджені капіляри, ефективно очищає жирну шкіру і волосся. Популярний засіб видалення мозолів, наростів і бородавок. Ефірне масло розм'якшує рубцеву тканину.

Обережно!   Можливо подразнення чутливої ​​шкіри.

Ефірне масло апельсина використовується як ефективний засіб догляду за шкірою. Воно прискорює процес виведення токсинів з набряклою шкіри, при цьому благотворно впливає на суху шкіру, розгладжує зморшки, добре тонізує, даруючи шкірі красивий колір обличчя. Завдяки всього вищепереліченого, ефірне масло апельсина допомагає позбутися целюліту.

Обережно!   Не рекомендується використовувати на шкірі в сонячну погоду, тому це масло є фототоксичності, тобто акумулює сонячне світло і може викликати опік.
Автор: Інна Сєдих


 Miele Vita - медові SPA-процедури
 «B меді природа надала нам один з найкоштовніших своїх дарів, значення якого для людського організму в даний час занадто недостатньо пізнане або дуже слабо пізнається».
Є. Цандер


Догляд за шкірою рук

Перед нанесенням доглядають складів необхідно зробити пілінг шкіри, щоб відлущити мертві клітини і пом'якшити огрубілі ділянки. Для цих цілей відмінно підійде соляної скраб (сіль дрібного помелу з вершками). Після процедури пілінгу витираємо насухо шкіру рук. Тепер приступимо до нанесення ухаживающего складу. Для цих цілей краще скористатися пензликом. Потім обертаємо руки харчовою плівкою і одягаємо бавовняні рукавички.

Важливо!   Для досягнення максимального ефекту необхідно провести курс з 10 масок.

Рецепти масок - розкішних доглядів

-   Взяти 1 столову ложку огіркового соку, 1 столову ложку жирних вершків. Все змішати, збити до утворення піни і накласти товстим шаром на шкіру. Обернути плівкою. Через 25 - 35 хвилин змити маску теплою водою і змастити руки кремом. Для повноти ефекту бажано зробити самомасаж рук.

-   Розплавити 50 г вершкового маргарину. Додати до суміші 1 столову ложку оливкової олії, 1 чайну ложку меду, 1 ампулу масляного розчину вітаміну А і 1 чайної ложки кашки з кропу і кінзи. Отриманий крем нанести у вигляді маски на шкіру рук.

-   Розтерти 1 яєчний жовток з 1 чайною ложкою масла шипшини і 1 чайною ложкою меду, додати по 10 крапель жирового концентрату вітамінів Е і А, все перемішати і нанести маску руки. Через 20 хвилин змити її теплою.

-   Взяти 2 яєчних білка, 1 чайну ложку меду, ½ чайної ложки персикового масла і добре перемішати до отримання однорідної маси. Після чого додати 2 столові ложки вівсяних пластівців і перемішати. Отриману масу нанести на шкіру рук. Через 20 хвилин змити.

-   Приготувати пюре з половини яблука, потім ретельно розтерти її з 1 жовтком, 1 столовою ложкою меду, 1 столовою ложкою яблучного оцту і 1 ампули вітаміну B. Отриману маску нанести на шкіру рук. Змити її через 25 - 30 хвилин.

Рецепти відбілюючих складів

-   Змішати 3 чайні ложки протертого сиру з такою ж кількістю меду і нанести на шкіру рук.

-   2 столові ложки меду змішати з соком половини лимона. Марлевий бинт просочити розчином і обернути руки на 15 - 20 хвилин, помити руки теплою водою.

-   Взяти 1 чайну ложку меду, 1 чайну ложку свіжого сиру, 1 чайну ложку кефіру, змішати і ретельно розтерти. Нанести маску на шкіру рук на 30 - 40 хвилин, потім змити теплою водою.

-   Взяти 2 столові ложки свежеізмельченной зелені петрушки залити окропом і варити на слабкому вогні 15 хвилин, настояти 30 - 50 хвилин і процідити. Потім додати 1 столову ложку меду, збитий яєчний жовток і добре перемішати, Маску нанести на 15 хвилин, після чого змити холодною водою.

Медові ванни

Медові ванни дуже корисні для нас. Вони заспокоюють нервову систему, пом'якшують шкіру, затягують тріщини на руках і п'ятах. Але найголовніше, шкіра стає на дотик оксамитової і пружною. Температура води повинна бути в середньому 37-38оС, час прийому ванн 15-30 хвилин. Процедуру прийому медової ванни небажано робити частіше, ніж через 1-2 дні. Курс - 15-20 ванн.

Перед прийомом медової ванни слід прийняти душ і вимитися з милом, після закінчення процедури душ приймати не можна, інакше лікувальний ефект від медової ванни буде знижений. Після процедури необхідний півгодинний відпочинок.

Варіанти медових ванн:

1.   Набрати у ванну води, розчинити в ній 200-250 г меду. Тривалість прийому ванни - 15 хвилин.

2.   1 склянку меду розчинити в одному літрі теплого молока, додати одну столову ложку рожевого масла, змішати і вилити у ванну.


Протипоказання:


- Серцево-судинна і легенева недостатність;

- Пухлинний або запальний процес;

- Активний запальний осередок;

- Захворювання крові;

- цукровий діабет;

- Непереносимість меду.


Важливо!   Застосування медової води сприяє набухання клітин шкіри, підтримання їх у стані тургору, поліпшенню обміну речовин і забезпечує живлення клітин цінними косметичними та антибіотичними речовинами.

Медові скраби

-   Змішайте 2-3 столових ложки меду з 2 чайними ложками солі. Можна додати ще 1 чайну ложку кориці або кукурудзяного борошна. Масажними круговими рухами нанесіть на шкіру тіла. Залиште на 2 хвилини і змийте теплою водою.

-   Візьміть 2-3 столових ложок рідкого меду і змішайте зі столовою ложкою пшеничних висівок, і 2 чайними ложками лимонного соку.

-   2-3 столових ложок меду змішайте з такою ж кількістю вівсяних пластівців і теплого молока.

-   Змішайте по 1 столовій ложці мед, натуральний мелений або спить кави, вершки і оливкове масло.

-   2-3 столові ложки меду розітріть з 2 столовими ложками полуниці, і з 1 чайною ложкою мигдалевого масла.

-   2-3 столові ложки меду розмішайте з 1 столовою ложкою оливкової олії і з чайною ложкою темного цукру. Додайте в суміш ще кілька крапель олії виноградних або гранатових кісточок.
Автор: Інна Сєдих