|
Красуні Сходу в усі часи намагалися якомога довше зберегти красу і молодість своєї шкіри і користувалися тільки натуральними і перевіреними часом продуктами.
Іран
Ефірне масло троянди
надає антидепресантну і гармонізуючий дію (заспокоює при збудження і додає сил, тонізує при втомі). Є протигрибкову, антисептичну, противірусну, протизапальну, в'язку, кровоочищающее, маслом. Омолоджує, регенерує, розгладжує, підвищує еластичність і пружність шкіри, нормалізує роботу сальних залоз, допомагає в боротьбі зі шрамами і стриями, надає шкірі рівний і красивий колір.
Масло зіри
- Однієї з найпопулярніших в Азії прянощів - містить більше 100 різних компонентів і близько 50 каталізаторів природного біосинтезу клітин в тому числі: ліпаза, токофероли, провітаміни груп А, В, Р, ефірне масло, алкалоїди (зокрема дамасценін), ацетилхолін, катехіни , цитокініни, ензими, кальцій, залізо, мідь, цинк, фосфор, вітаміни групи В. Масло відновлює шкірний імунітет надає могутню антиоксидантну дію, усуває застійні процеси шкіри.
Індія
Масляна суміш Бхрінградж
відома в Аюрведе як засіб для оздоровлення волосся, їх зростання і зміцнення. Воно живить коріння волосся, надаючи їм блиск і природний колір. Традиційно використовується для профілактики і лікування випадіння, посивіння та інших проблем, пов'язаних зі здоров'ям волосся.
Цікаво!
Один з варіантів масляної суміші Бхрінградж - кунжутну олію, кокосове масло, алича, сімплокос гроновидний, червоне сандалове дерево, грудника серцелиста, куркума довга, барбарис, камфора, Мезу залізна, солодка гола, лотос орехоносний, гемідесмус індійський.
Масло солодкого мигдалю
оптимізує оновлення шкірних тканин. Його жировий склад ближче до людського, і за свій сприятливий вплив на шкіру воно отримало назву "шкірне" масло. Надає дуже гарний вплив на суху, чутливу, старіючу і обвітрену шкіру. Регулює ліпідний і водний баланс шкіри, активізує процес регенерації клітин, надає очищаючу, пом'якшувальну, що живить, легку відбілюючий, регенеруючу, протизапальну дію. Може застосовуватися при екземі і шкірних подразненнях.
Важливо!
Мигдальне масло не дратує і не викликає алергічних реакцій!
Індонезія
Масло какао
надає на шкіру пом'якшувальну і зволожуючу дію. При тривалому використанні шкіра стає гладкою, поліпшується колір обличчя, без дрібних зморшок (у тому числі, якщо використовувати масло замість крему для очей, зникають «гусячі лапки»). Це масло є хорошою профілактикою розтяжок. Крім того, завдяки своєму складу масло какао перешкоджає проникненню в шкіру шкідливих речовин, що особливо актуально для мешканців великих міст. Ще одна корисна властивість, яке не можна не відзначити - це здатність масла відновлювати пошкоджені клітини.
Масло квітів Франджіпані (магнолії)
пом'якшує і робить шкіру шовковою, не сушить її. Пом'якшує вплив сонячних променів і дозволяє шкірі довше зберегти гарну засмагу. Ідеальний засіб після епіляції, заспокоює почервоніння і роздратування.
Китай
Масло абрикосових кісточок
багата ненасиченими жирними кислотами. Воно дуже поживне, багате вітамінами, не має запаху, добре вбирається в шкіру. Володіє зволожуючим, регенеруючу, омолоджуючий, тонізуючу дію. Використовується дуже часто в складі якісної косметики проти зморшок. Сприяє відновленню пружності шкіри, розгладженню дрібних зморшок, загоєнню саден, надає шкірі красивий і здоровий колір.
Рисове борошно
чудово очищає шкіру. Змелений рис м'яко отшліфовививает відмерлі клітини, роблячи шкіру обличчя більш рівною. Крім того, він багатий гамма-орізанол - потужним антиоксидантом, а також містить жири, які регулюють синтез колагену.
Марокко
Вулканічна глина Ghassoul
відрізняється високим вмістом кремнію і магнію. Сприяє виведенню токсинів, має протизапальну дію, розгладжує зморшки, заспокоює шкіру, підвищує її тургор. Використовується як маска для шкіри обличчя, тіла і голови. Обов'язковий атрибут марокканського SPA.
Арганова олія або олія з насіння арганії
, Дерева, що росте лише на південному заході Марокко, в долині річки Дра на околицях Сахари, вважається одним з найдорожчих рослинних продуктів у світі. Воно має глибокий золотистий колір з червонуватим відтінком. Масло живить, зміцнює і розгладжує шкіру, має антиоксидантну властивість, запобігає передчасному старінню, зволожує і захищає шкіру від сухості і роздратування.
Судан
Масло каріте (ши)
спрадавна застосовується в косметичній області, як рідкісний і цінний продукт. Масло володіє чудовими пом'якшуючими і регенеруючі властивостями, роблячи вплив на синтез колагену. Якщо додати до цього і УФ-фільтри, то це робить масло інгредієнтом регенеруючих і противікових композицій з великою перспективою в майбутньому. Також масло дерева ши надає пластифікуючі дію і впливає на захисні властивості шкіри.
Японія
Сушені водорості
- Популярний японський продукт. Більшість водоростей відрізняються незвичайно високим (більше 50%) вмістом вуглеводів, що сприяють травленню. Крім цього водорості багаті залізом, кальцієм, фосфором, йодом і вітамінами А і С. Сушені водорості - ідеальний засіб для обгортань.
Порошок перлів
зміцнює захисні сили організму, підвищує стійкість до зовнішніх несприятливих факторів, у тому числі і до інфекції, активує мляву, втомлену шкіру, підвищує її імунні здібності. Колір обличчя стає більш рівним і свіжим, а шкіра - чистою і гладкою. Перлова пудра містить 22 види амінокислот - основного матеріалу для створення нових здорових клітин і 18 мікроелементів. Вона також містить глюкозу, зміцнюючу м'язи обличчя, вітаміни В, D і протеїни.
|
"Таїті - це рай, куди пускають навіть грішників. Ми думаємо, що потім, швидше за все, ми раю нічого удостоїмося, потрібно встигнути зараз ..."
У романах класиків, на картинах іменитих майстрів і в голлівудських фільмах Таїті уособлює собою земний рай і найромантичніше місце для закоханих. Таїті - це гори, оточені бірюзовими лагунами з кришталево-чистою водою, це витончено вигнуті стрункі стовбури кокосових пальм, білосніжні пляжі і повільний, неквапливий стиль життя і велнесa.
Полінезійський масаж
Полінезійський масаж Ломі-Ломі
- Це найдавніше мистецтво зцілення, що поєднує в собі дотики і ритміку дихання, традиційно супроводжувані національними піснями і благотворно діючими ефірними маслами. Полінезійські майстра Ломі-Ломі кажуть: "Ми вкладаємо наші руки в руки Творця, ми лише посудина, яку Творець використовує, щоб допомогти іншим. Звертайтесь до Нього і Він вам допоможе через нас ... Якщо наші руки будуть ніжними і люблячими, пацієнти відчують щирість наших сердець, наші душі з'єднаються, і Божественне зцілення потече через нас ".
Цікаво!
У полінезійських сім'ях масаж Ломі-Ломі робиться дружиною чоловікові.
Ломи ломи виступав частиною обряду посвячення і вступу в новий етап життя. Йому супроводжували пісні, молитви, обряди. Масаж служив для очищення, зміцнення і зцілення. Масаж міг тривати навіть кілька днів.
Сьогодні багато людей, завдяки цьому виду масажу, знаходять фізичне здоров'я і психологічну рівновагу, позбавляються від стресу. Масаж послаблює напругу м'язів і усуває внутрішні блокади.
Техніка полінезійського масажу являє собою екзотичну суміш із прийомів класичного європейського масажу, різні види лікувальних ванн, прийоми хіропрактікі, остеопатії, прийоми мануальної терапії, стоунтерапії, навіювання і стародавнього мистецтва "покладання рук". Масаж може виконуватися двома і навіть трьома масажистами. У ході процедури весь час чується глибоке ритмічне дихання пацієнта, завдяки цьому майстер підлаштовується під його вібраційний ритм, рухаючись танцювальними рухами.
Цікаво!
Масаж ломи ломи дуже популярний на Гавайських островах. Гавайці вважають, що тіло повинне бути бадьорим, а розум незамутненим, тому кожен раз, коли наближалося важлива подія в житті, зверталися до цілителя, щоб через масаж усунути, вгамувати свої страхи і зміцнити дух.
Звичайне час масажу: 1, 5 - 2:00.
Лашла
Лашла - популярний полінезійський SPA-догляд на островах Таїті і Бора Бора. Лашла являє собою релаксуючий догляд за руками і ногами. Унікальність догляду складають компоненти, які несуть енергетику чотирьох стихій, а разом складають гармонійне ціле. Отже, для домашнього лашла нам знадобиться:
- Кілька махрових рушників середнього розміру;
- Тазик для ніг і мисочка для рук;
- Пилка для нігтів, засіб для видалення кутикули, паличка з апельсинового дерева, лопаточка-терка для п'ят;
- Поліетиленова плівка для обгортання;
- Пелюстки троянд, інші живі і засушені квіти. Головна умова - аромати повинні поєднуватися один з одним;
- Пару пакетиків косметичної глини, придатної вашому типу шкіри;
- Кокосове масло, ефірна олія гарденії;
- Морська або океанічна сіль дрібного помелу;
- 1 маленький пакетик жирних вершків;
- Теплі шкарпетки, бавовняні шкарпетки, бавовняні рукавички:
- Ароматичні свічки;
- Диск з приємною релаксирующей музикою.
Перед початком процедури, хочу вам нагадати, що азіатська філософія SPA полягає в неквапливому дбайливого догляду, тому відключіть телефон, загасіть світло, запаліть свічки і включіть музику. Присвятіть годину-півтори особисто собі!
Отже, почнемо приводити в порядок наші ніжки. Знімаємо лак з нігтів. Надаємо форму нігтям за допомогою пилки. Наносимо засіб для видалення кутикули (для її розм'якшення можна скористатися кокосовим маслом), видаляємо апельсиновою паличкою зайву шкірку. Протираємо ватним диском пальці.
Сам екзотичний ритуал починається з квітковою ванни для ніг. Багато релігій світу обмивання у воді розглядають, як ритуал очищення, адже вода є м'якою, але могутньої стихією. Крім того, жителі Полінезії вірять, що квіти - це реальний зв'язок з божественними силами, оскільки вони уособлюють собою символічну чистоту нашого земного існування. Для приготування ванни, насипаємо в тазик 1 столову ложку морської солі, 2 чайні ложки кокосового масла і пару крапель ефірного масла гарденії. Додаємо свіжі або сушені квіти, заливаємо на половину окропом, даємо постояти 2-3 хвилини і розбавляємо холодною водою.
Опускаємо ніжки у воду і насолоджуємося, поки не набридне. Трьом лопаткою п'яти, щоб видалити мертві клітини. Тепер робимо пілінг. Для цього беремо 2 столові ложки вершків і з'єднуємо їх з 3 столовими ложками солі. Обережними масажними рухами наносимо склад на стопи. Залишаємо на 2-3 хвилини і опускаємо в тазик з водою. Витираємо насухо рушником.
Настав час обгортань. Наносимо на шкіру ніг розведену до кашоподібного стані глину. Можна капнути в неї масло гарденії. Наносимо суміш на ноги, замотуємо плівкою і одягаємо теплі шкарпетки або обертаємо ноги рушниками. Закриваємо очі і релаксуючи під музику. Тіло відпочиває, емоції вщухають ... Це стан стає відправною точкою для наступного етапу ритуалу.
Хвилин через 15-20 повертаємося в дійсність, знімаємо плівку і обполіскуємо ніжки у ванні з квітами. Витираємо насухо рушником. Тепер робимо масаж стоп з кокосовим маслом. Коли масаж закінчено, наносимо ще раз кокосове масло і одягаємо бавовняні шкарпетки.
Отже, ваші ніжки божественні, тепер переходимо до рук. Повторіть все ті ж маніпуляції, що і з ногами.
Рада!
Щоб підсилити дію корисних речовин глини на ніжну шкіру рук можна поступити наступним чином: нанести на шкіру рук глину, надіти гумову рукавичку, опустити руку в гарячу воду (не в окріп!), Потримати пару хвилин.
Приємного Вам SPA-відпочинку!
|
|
|
|
|
|