Процедури - для фігури!
 Щоб пройти курс салонних процедур, поліпшити стан шкіри, підтягнути фігуру, зміцнити імунітет не варто чекати весни, зима для цього, цілком, відповідний час!

Існує думка, що взимку важко встежити за фігурою, - і як неминучість до весни майже всі обзаводяться зайвими кілограмами, з якими потім доводиться посилено боротися. У якійсь мірі, це правда, дійсно взимку ми в основному рухаємося менше (якщо звичайно не є прихильниками зимових видів спорту), більше спимо і їмо. Холодна погода, короткий світловий день, брак вітамінів - всі ці специфічні зимові фактори як би спонукають нас укутати в теплий плед, забратися в затишне крісло з цікавою книжкою, а поруч поставити тарілочку з смачними тістечками. Яка насолода! А потім ми з сумом дивимося на свої кілька розпливлися форми і думаємо, які б заходи вжити, щоб привести фігуру в порядок. Дієта, фізичні вправи, перегляд харчування, - часто виявляється, що тільки домашніми засобами з виниклою проблемою не впоратися.

 Процедури - для фігури!
 Ну що ж, - є вихід! Потрібно зважитися і відправитися в салон краси.

Які ж процедури нам там запропонують фахівці?

Лімфодренаж: позбавляємося від «апельсинової кірки» і набряків

Заснований на принципі звичайного масажу. Може бути ручний, але для корекції фігури ефективний апаратний лімфодренажний масаж. Його роблять за допомогою імпульсних струмів, мікрострумів, вакууму, перепадів тиску і ультразвуку. Мікрострумова терапія збуджує нервові і м'язові волокна, що надає загальне нормалізує, на основні функції організму, покращує приплив артеріальної крові і венозний відтік, полегшуючи лімфодренаж. При целюліті судини, в тому числі і лімфатичні, пережаті рубцевими перегородками, це викликає і провокує набряклість, з якою необхідно боротися, - цим і займається лімфодренаж.

Процедура лімфодренажу змушує лімфатичну систему активно виводити накопичилася рідина і шлаки, що призводить до поступового зменшення целюлітних утворень, нормалізації мікроциркуляції та обміну речовин у тканинах. Це відчувається після першої ж процедури лімфодренажу. А проведений курс лімфодренажу з 6-10 процедур дозволяє значною мірою позбутися від подібних неприємностей, проводячи профілактику старіння.

Дуже перспективним методом у справі лімфодренажу вважається ендермологія. При цьому методі відбувається поліпшення ліній і зменшення обсягу проблемних зон, ідеальне утворення сполучно-тканинних структур з підвищенням еластичності, а також згладжування нерівностей рельєфу шкіри. Ендермологія пропонують в салонах краси як найбільш ефективну методику для лікування целюліту, ожиріння та моделювання контурів тіла.

Ендермологія - моделюємо тіло і зміцнюємо імунітет

Ендермологія заснована на активній механічної стимуляції тканин допомогою моторизованих ролерів, багато естетичні проблеми вирішуються комплексно і, в той же час, ефективно: лікування целюліту, зменшення обсягів підшкірно-жирової клітковини, моделювання контурів тіла, скорочення і підтягування розтягнутої шкіри, поліпшення структури шкіри, зняття набряків різного походження.

Під час процедури на вас надягають спеціальний ендермологіческій костюм, який забезпечує ефективний контакт з роллерами і опрацювання тканин на різній глибині. Процедура безболісна, інтенсивність впливу регулюється індивідуально виходячи зі стану шкіри, здатності ролерів утримувати та обробляти складку, а також по відчуттях клієнта.

Перша фаза процедури спрямована на загальне зменшення обсягів і починається з опрацювання всього тіла від лопаток до стоп. Опрацювання не тільки проблемних зон, а саме всього тіла, необхідна, так як технологія надає не тільки локальне, а й загальний вплив на організм. Так що вам обіцяють не тільки поліпшення фігури, а й підвищення імунітету, працездатності та опірності організму, нормалізації функції надниркових залоз, яєчників, щитовидної залози і багатьох інших систем.

Наступна фаза процедури спрямована вже на вирішення локальних проблем. Що кому потрібно: ліфтинг (сідниці, стегна, область талії і ін.) І / або програма «локальний жир і целюліт». У цій фазі фахівець детально опрацьовує тільки ті зони, де присутні дані проблеми.

Завершує процедуру фаза, спрямована на поліпшення якості шкіри. Вплив може надаватися як на все тіло, так і локально - залежно від ваших індивідуальних цілей пацієнта. Фахівці, стверджують, що результати, отримані за курс процедур, не зникають за пару місяців, а зберігаються на довгі роки. Для цього достатньо проводити тільки одну підтримуючу процедуру на місяць.

А якщо ендермологія, поєднати з іншими процедурами, такими як обгортання, пілінги, гідромасажі, електростимуляція та іншими, це тільки посилює їх спільний ефект.

Міостимуляція: лікуємося від обвисання шкіри після схуднення і зміцнюємо нервову систему

На шкіру в певних місцях (руки, ноги, стегна, живіт, груди) накладають подушечки з електродами. Іноді для посилення ефекту попередньо на шкіру наносять спеціальний гель. З допомогою нашкірних електродів на нервові закінчення подається імпульс, і м'язи починають активно скорочуватися. У підсумку, поліпшується кровообіг і лімфовідтікання, активізується обмін речовин: сукупність цих факторів сприяє зменшенню обсягу жирових клітин.

Миостимуляцию ще називають гімнастикою для ледачих. Адже під час процедури можна сидіти або лежати, читати, дивитися телевізор. Але все-таки гімнастикою її називати не варто, - природний рух і скорочення м'язів під дією струму, як кажуть, дві великі різниці. Одне іншого не замінює і не відміняє.

Зараз на екранах телевізорів часто можна бачити рекламу домашніх міостимуляторів, що працюють на батарейках. Наскільки вони ефективні? Фахівці стверджують, що ці малопотужні прилади навряд чи можуть істотно відкоригувати фігуру, а ось підтримувати вже хорошу форму, - це вони, мабуть, вміють!

Отже, позитивна дія миостимуляции:

- На м'язовому рівні, - відновлення тонусу, нарощування і зміцнення м'язової маси;

- На судинному рівні, - активація крово - і лімфообігу;

- На рівні жирової клітини, - локальний ліполіз (розщеплення жирів);

- Загальну дію на організм, - поліпшення функціонального стану нервової та ендокринної систем, активізація обміну речовин, ліполізу і кровообігу.

Особливо корисна міостимуляція жінкам - «грушам» (власницям пишних стегон і обширних сідниць). У таких жінок зазвичай досить тонка талія, вузькі плечі і скромних розмірів груди, яка від дієт і фізичних навантажень починає худнути в першу чергу. У цьому випадку міостимуляція дає помітні результати - зменшуються обсяги стегон і прояви целюліту, в той же час верхня частина тіла залишається такою ж, як була. Миостимуляцию в більшості випадків чергують або поєднують з лимфодренажем. Застосування масажу і обгортань значно прискорює процес корекції фігури.

Ультразвуковий масаж тіла: моделюємо фігуру, покращуємо стан шкіри

 Процедури - для фігури!
 Ультразвуковий масаж підсилює циркуляцію крові та лімфи, розширює судини, покращує роботу шкірних залоз, підвищує еластичність тканин, зменшує запалення, розгладжує рубці, знімає м'язові спазми, прискорює обмінні процеси в клітинах. Крім цього, ультразвуковий масаж сприяє більш глибокому проникненню в шкіру косметичних засобів і лікувальних мазей. Під впливом ультразвуку клітини підшкірних тканин стискаються і розжимають, чим і досягається ефект масажу або стимуляції підшкірних тканин.

Впливаючи ультразвуком, можна зруйнувати ущільнені скупчення жирових клітин, роздрібнити їх. При цьому активізуються лімфодренаж і кровообіг, обмін речовин в клітинах прискорюється, токсини виводяться в кров і виносяться з організму через видільну систему. Тому, на останніх стадіях целюліту (коли багато інших методи неефективні) ультразвукової масажер просто незамінний.

Крім антицелюлітного застосування, ультразвук використовується в косметології для чищення особи і ліфтингу. Ультразвукова чистка дуже щадна, її можна робити всім, незалежно від типу шкіри, вона дозволяє очистити і звузити пори, зняти ороговілі частинки шкіри.
Популярний і ультразвукової ліфтинг. Ультразвук підвищує еластичність шкіри, сприяє зміцненню підшкірних м'язів, стимулює утворення колагенових волокон. Все це сприяє тому, що овал обличчя стає більш чітким, шкіра підтягується, набуває молоду пружність і красу.

Таласотерапія: нормалізує обмін речовин і омолоджує шкіру

 Процедури - для фігури!
 Таласотерапія, - в перекладі з грецької мови означає «лікування морем». Цей метод довів свою ефективність і для зняття стресових станів і перевтоми, ну і звичайно при нашій одвічній боротьбі з в'яненням і зайвою вагою. Не випадково в міфах і легендах радикальне омолодження незмінно асоціювалося з купанням в джерелі або ванні. Адже інтенсивний вплив виявляється на весь організм в цілому.

Морська вода, сіль, водорості, грязі і пісок в досвідчених руках талассотерапевта - ось головні складові успіху. Доступність таласотерапії - одне з її незаперечних переваг. Навіть якщо Ви знаходитесь в даний момент в індустріальному мегаполісі, а на вулиці зимова холоднеча - це не завадить Вам зануритися в дивовижний світ таласотерапії. Морські ванни, водоростеві обгортання, різноманітні очищаючі процедури, вологий масаж - це далеко не повний перелік процедур, які одним своїм назвою тішать слух!

Будь-яке обгортання в салоні починається з очищення шкіри (пілінг), щоб вона краще засвоювала корисні речовини зі складу для обгортання. Після очищення косметологи в SPA-салонах зазвичай рекомендують прийняти гідромасажну ванну з водоростями або морською сіллю. Потім все тіло або ділянки обмазують сумішшю, обертають плівкою або одноразовою простирадлом, накривають термоодеялом, зі встановленою потрібної температурою. Лежите і насолоджуйтеся!

Але є і протипоказання! Так як в компонентах таласотерапії високий вміст йоду, процедури протипоказані при порушеннях функції щитовидної залози, алергічної реакції на йод.

Та й інші процедури в салонах також мають цілий ряд обмежень по застосуванню, тому має сенс порадитися з лікарем у разі серйозних хронічних захворювань.

До речі, щоб пройти курс салонних процедур, поліпшити стан шкіри, підтягнути фігуру, зміцнити імунітет не варто чекати весни, зима для цього, цілком, відповідний час!
Автор: Ольга Травлеева