Бразильська епіляція
 Бразильська епіляція стала популярною в 90-х роках. І з кожним роком все більше жінок стають її прихильницями з різних причин. Хтось це робить для себе, хтось для того, щоб принести задоволення своєму чоловікові.

Чим же вона відрізняється від звичайної процедури видалення волосся в зоні бікіні? Ну, головна відмінність, полягає в тому, що епіляційних все і скрізь, і навіть між сідниць. Можна, звичайно, залишити невелику смужку посередині (це справжня бразильська епіляція), але найчастіше жінки наполягають на повному видаленні волосся (називається, Сфінксом). У загальній складності, така процедура може зайняти від 15 до 30 хвилин.

Що думають з цього приводу лікарі?

Раніше деяким органам була потрібна додатковий захист від впливу зовнішніх факторів. Зараз така потреба відпала, так як одяг дає певний захист. Деякі лікарі навіть вважають, що відсутність рослинності на інтимних ділянках більш гігієнічно. Ніхто не може дати однозначної відповіді про те, чи потрібні волосся в низу чи ні. Це особисте рішення кожної жінки.

Отже, як же цю процедуру роблять у салоні?

Бразильська епіляція починається спереду і закінчується ззаду. Іноді може знадобитися міняти положення тіла і приймати дивні пози, щоб було легше видалити все непотрібне.

Перед видаленням відразу обговоріть, чи хочете ви залишити трохи рослинності. Деякі жінки навіть просять пофарбувати те, що залишається.

1.   Вас відводять в окрему кімнату. Потім залишають одну, щоб ви змогли роздягтися і лягти на стіл. Тому про всяк випадок варто прихопити з собою простирадло.

2.   Якщо там все запущене, тоді вас можуть злегка поголити, оскільки необхідна довжина волосся для проведення бразильської епіляції повинна бути менше 1 см.

3.   Чим краще фахівець, тим швидше пройде процедура. Думаю, не варто розповідати, як наноситься віск на тіло. Всі вже або на власному досвіді знають, або бачили в фільмах. Для тих же, хто не знає, розповідай. Спеціаліст бере гарячий віск і наносить на шкіру. Потім бере смужку тканини і накладає на віск. Після того, як віск охолоне, роблять ривок. Не забувайте в цей час дихати.

4.   Якщо при першій спробі не вдалося все видалити, то фахівцеві доводиться висмикувати пінцетом прямі волоски.

5.   В кінці процедури фахівець завдає лосьйон на проепілірованние ділянки. Відразу запитаєте, що робити, якщо з'являться почервоніння, врослі волосся або інші неприємні явища. Кваліфікований персонал знає, що потрібно зробити в таких випадках.

Деякі жінки після воскової бразильської епіляції хочуть назавжди видалити волосся. А може одна думка про воску викликає у вас паніку? Або вас дратують постійно відростаючих волосся? Тоді можете зробити лазерну бразильську епіляцію . Хоча така процедура і дорожче, але підновляє воскової епіляції кожні 4-6 тижнів рано чи пізно виллються в таку ж суму.

Після лазерної епіляції, результат більш стійкий. Під час процедури рука рухає лазер, який впливає на волосся і цибулину, в результаті такого впливу волосся перестають рости.

Таку процедуру доведеться проводити кілька разів, щоб домогтися стійкого ефекту. Однак виходите з доцільності та фінансових можливостей, перш ніж почати робити цю процедуру. Лазерна епіляція менш болюча і у неї менше побічних ефектів. У будь-якому випадку вибирати вам.

Корисні поради

Будь-яка процедура воскової епіляції болюча. Але при постійних відвідинах больові відчуття стають менше. Можете спробувати випити чогось знеболюючого десь за годину до процедури.

Не соромтесь. Ви ж не боїтеся свого гінеколога. Повірте, фахівець бачив таке і раніше. І ви просто ще одна клієнтка.

Бразильська епіляція перший час тримається 3 тижні, а потім знову на процедуру. З часом, ви зможете рідше відвідувати кабінет, десь раз на 2 місяці.

Волосся повинні бути певної довжини.

Готуйтеся, що можуть бути побічні явища.

Розслабтеся. Не забувайте дихати. Пам'ятайте, ваш головний ворог - страх.

Краще не проводити таку процедуру будинку.

Ну що, леді, скоро купальний сезон, так що пора задуматися про те, щоб привести свою зону бікіні в порядок. А може ваш чоловік давно наполягає на експерименті. Порадуйте його і себе. Відкрийте нові грані своєї сексуальності.
Автор: Віра Карабутове


 Макіяж: поради професійного художника
 Чому багатьом художникам вдається кистями і фарбами створити таку ілюзію, що ось-ось картина «оживе»? А у нас не завжди виходить створити такий ефект в макіяжі? Не завжди вдається «обдурити» за допомогою макіяжу оточуючих і намалювати потрібну особу. Відкрию секрет: художники знають кілька законів живопису, які допомагають створювати ілюзію об'єму. Давайте візьмемо на озброєння деякі їхні секрети. Повчимося, як вони це роблять. І зможемо тоді собі «намалювати» та особа, яка нам потрібно.

«Тепло-холодно»

Спочатку невеликий лікнеп: всі кольори і відтінки діляться на теплі і холодні. Теплі - це ті, які ближче до червоного кольору, а холодні - ближче до синього. Не складно. А тепер сам закон, власне: Якщо світло теплий, то тінь обов'язково - холодна. Якщо світло холодний, то тінь - тепла . Все. Винятків немає. Білий колір вважається холодним.

На практиці

Якщо основний тон особи (тональний крем або пудра) теплі, то рум'яна, тіні для повік, а також туш для вій краще брати холоднуваті, це краще передасть обсяг. І навпаки.

 Макіяж: поради професійного художника
  Макіяж: поради професійного художника


Звичайно, якщо стоїть завдання зробити макіяж природний і натуральний. Це - серйозна обмовка, і відноситься вона до всього нижче перерахованого теж.

Світло, тінь, півтінь

Обсяг можна передати всього трьома тонами: найсвітліший (світло), самий темний (тінь) і середній (півтінь). Решта - похідні від цих тонів. Таким чином, щоб «ліпити» собі обличчя макіяжем, потрібно мати як мінімум три тони. Основний тон, яким ви користуєтеся як тональним засобом (тон або пудра), світлий тон (пудра більш світлого тону, ніж основа) і темний тон (рум'яна або більш темний тональний крем).

На практиці

Обов'язково заведіть собі крім основного тонального засобу, ще два: більш світле і більше темне. За допомогою них можна моделювати форму.

 Макіяж: поради професійного художника


Більше світла пудра додає не тільки свіжість особі, а й допомагає зробити обсяг більш чітким і промальованим, додаючи контраст! Чим контрастніше - тим обсяг більш виражений. І навпаки. Але обсяг бути повинен! Інакше особа буде плоским і нецікавим.

Строго за місцем!

Тільки тінь, покладена в потрібному місці, створює ілюзію справжнього обсягу, а не руйнує його. Помилка в цьому законі часто не так очевидна, але може багато ваші старання зіпсувати.

На практиці

Наприклад, якщо ви правильно виберіть колір і тон рум'ян, і навіть акцентуєте їх більш світлою пудрою, але все це буде не на своїх місцях, а де-небудь в районі вуха, то всі зусилля - даремно. Висновок: витратьте трохи більше часу на «ліплення» обсягів, але зробіть це правильно. Тоді й результат вас порадує. Ось порівняйте, як одне і те ж особа може бути «намальовано» правильно і неправильно.

 Макіяж: поради професійного художника
  Макіяж: поради професійного художника


Те ж можна сказати і про тінях.

У живописі головне - тон!

Парадоксально, але так. Не колір, а саме тон. Що це означає? Це означає, що на полотні не може бути плям, однакових по тону (тон - це відносини «світліше-темніше»). Тобто, якщо роботу сфотографувати на чорно-білу плівку, то не повинно бути однорідною «сірої» каші, все має бути чітко, і кожен колір відрізнятися один від одного по тону. Ми, до речі, швидше за все, цей закон використовуємо в одязі, коли надягаємо контрастні наряди, або однотонні з акцентами кольору (а по суті, тони теж). Давайте це використовувати і в макіяжі.

На практиці

Подивіться на цей приклад. Рум'яна і тіні одного тону з тональної основою не "роблять» нічого для коригування особи.

 Макіяж: поради професійного художника


У той час як тіні і рум'яна, що відрізняються по тону від основи - «ліплять» форму і допомагають передати потрібний обсяг.

 Макіяж: поради професійного художника


  Особливо часто цю помилку можна зустріти на засмаглих обличчях. Загальний насичений тон шкіри «зобов'язує» і темний тон (тіні, рум'яна) вибирати більш насиченим.

У кожного кольору є свій додатковий колір

Що таке додатковий колір? Це колір-пара, колір-протилежність. У кожного кольору є своя пара. Будь-який колір «забарвлює» в додатковий все, що поруч з ним. Як би відкидає якийсь колірної відблиск, відтінок.

На практиці

Як це використовувати? Це означає, що будь-який ваш наряд надає якийсь додатковий відтінок і вашому обличчю. І знаючи це, можна і потрібно коригувати макіяж.

 Макіяж: поради професійного художника


Кольори, розташовані навпроти один одного - і є додаткові. Додатковий колір є у кожного кольору, у кожного відтінку!

А ось на прикладах. Ефектний і притягальний червоний колір в одязі не так нешкідливий, він може вас затьмарити, адже він забарвлює особа в додатковий зелений. Поспостерігайте, якщо у вас є червоне у гардеробі. Відмовлятися від нього? Зовсім ні. Щоб обличчя не виглядало зеленим, використовуйте більш активні фарби в макіяжі. І додайте бронзи і бузкового (вони нейтралізують зелений). При цьому уникайте всіх відтінків зеленого в макіяжі - це ще більше додасть зелені всьому обличчю.

А от не дуже нами улюблені кольори: фіолетовий (колір старих дів) і зелений (колір бабусь) як не дивно «підносять» обличчя в кращому вигляді! Адже вони підсвічують особи персиковим і рожевим. А це дуже свіжо і молодо! Так що пора ці кольори реабілітувати, вони не такі баб'ячі, як багато хто вважає.

Світло теж має свій колір

Помічали, як по-різному ви іноді виглядаєте з різницею в кілька секунд? Ось вийшло сонечко - і ви одна, ось увійшли в підземний перехід - і ви зовсім на себе не схожі. Справа не тільки в освітленні або його недоліку. Справа в кольорі самого світла. Заплутано? Зараз буде простіше.

Помічали, що різне освітлення буває від різних ламп? Люмінесцентні трубки дають світло холодний, синюватий. А ось звичайні лампочки мають дуже теплий жовтий світло. Такий же теплий світло має сонячне освітлення, а от у похмуру погоду світло, швидше, холодний, ніж теплий. Використовуйте це!

1.   Яскраве весняне сонечко додасть макіяжу дуже сильний жовтий або навіть помаранчевий відтінок. Тому не варто захоплюватися земляними тонами, вони будуть просто коричневими і дуже неприродними.

2.   Холодний колір офісних ламп, навпаки, може зробити ваш «холодний» макіяж ще холодніше. Поменше синього і фіолетового, вони і так вийдуть зі звичайних малинових відтінків.

3.   Не варто поправляти макіяж туалеті, де світять жовті лампи, якщо ви після цього вийдете в приміщення з холодним світлом. Знайдіть для цього місце зі схожим освітленням. Тоді в перебуванні біля дзеркала буде сенс.

І на останок. Всі секрети, які були перераховані, ніяк не суперечать тими правилами, які в візажі вже існують, або якими користуєтеся ви. Нові знання можуть тільки доповнити та урізноманітнити наш звичний підхід. Постійно експериментувати, пробувати, знаходити свій метод в макіяжі - ось чому можуть допомогти деякі секрети професійних художників.
Автор: Юлія Гнедина