Бразильська депіляція: все що ви хотіли знати
 Приємно було дізнатися, що все-таки є люди, які не соромляться цікавитися і пробувати щось нове. Окреме вам повагу. Прочитавши коментарі до минулій статті на цю тему, я вирішила виправити свої недоліки і докладніше розповісти про цю процедуру.

Мабуть, у будь-якої людини, яка хоче спробувати зробити подібну процедуру виникає безліч питань. Саму процедуру бразильської депіляції я вже описувала. Так що давайте подивимося, що найчастіше хвилює перед першим відвідуванням салону.

1. Які несприятливі наслідки можуть бути після проведення процедури бразильської депіляції воском?

Важливо замислюватися про такі речі, перш ніж іти в салон. Навіть якщо таке трапляється в 1% випадків, все одно потрібно знати про такі речі. Тому, пропоную подивитися, що може вас чекати при найгіршому варіанті розвитку подій.

• При недотриманні техніки безпеки і санітарних норм, ви можете заразитися молочницею   або який-небудь бактеріальною інфекцією .

• Рідше можна підхопити що-небудь з роду ЗПСШ . Наприклад, герпес .

• Більше поширеними і нешкідливими наслідками є почервоніння, лущення, свербіж і врослі волосся.

Далі я розповім, на що потрібно звернути увагу, щоб звести до мінімуму всі ризики.

2. На що звернути увагу?

Коли справа доходить до інтимних зон, гігієна та санітарні правила виходять на перше місце. Тож перебуваючи в салоні, зверніть увагу на наступне:

• у будь-якого поважаючого себе салону, передбачена окрема кімната для проведення процедури бразильської депіляції;

• переконайтеся, що кожен раз фахівець використовує новий аплікатор для нанесення воску;

• стежте, щоб працівник був у рукавичках;

• всі предмети, які використовуються в кабінеті, повинні бути продезінфіковані (зазвичай стоять спеціальні камери, де вони зберігають свої інструменти);

• стежте за тим, щоб фахівець не завдавав двічі віск на одне і те ж місце. Так що тримайте все під контролем.
Запорукою того, що все пройде добре є кваліфікований фахівець і дотримання санітарних норм.

3. Наскільки це боляче?

Взагалі, у кожної з нас свій больовий поріг . Прийміть лише до відома, що ця процедура болючіше, ніж інші види видалення волосся . З часом біль стане менше, але не зникне. Так що не варто думати, що щось не так, якщо ви відчуваєте сильні неприємні відчуття. Непоганий варіант, випити знеболююче засіб, десь хвилин за 15 до процедури.

4. Як підготуватися до бразильської депіляції?

Отже, ви все-таки зважилися. Тоді ось що слід знати, перш ніж іти в салон:

• довжина волосся повинна бути не менш 1 см , Якщо вони будуть коротшими, то просто не приклеїться до воску;

• візьміть до уваги те, що у волосся цикли зростання   різні, і при першій процедурі не все волосся вдасться видалити відразу. Не хвилюйтесь. Якщо регулярно проводити таку депіляцію , То життєві цикли вашого волосся   на всіх дільницях будуть збігатися, так що все стане простіше.

• коли волосся занадто довгі, їх можуть злегка вкоротити до потрібної довжини. Якщо цього не зробити, то біль може бути дуже-дуже-дуже сильною. Так що, якщо вас не голять, то не соромтеся уточнити, нормальна чи довжина волосся. Зрештою, боляче буде вам, а не тому, хто робить процедуру.

• не проводьте процедуру під час менструації. По-перше, це не естетично. По-друге, в цей період ми сильніші відчуваємо біль.

• прийміть душ і злегка зволожите область бікіні безпосередньо перед походом в салон. І, як слід, подмойтесь.

• не використовуйте ніяких лосьйонів для зони бікіні перед процедурою.

• в день процедури і якийсь час після, носіть тільки бавовняну нижню білизну.

5. Як доглядати за шкірою після бразильської депіляції?

Ну от, найстрашніше позаду. Тепер необхідно потурбуватись про шкіру на самому ніжному ділянці. Ось загальні правила:

• не носіть занадто вузьке нижню білизну;

• не чіпайте шкіру відразу після депіляції , Можна занести інфекцію;

• Не приймайте гарячу ванну після процедури;

• ніяких саун, басейнів та інших процедур протягом 2 днів після депіляції (повний список уточніть у фахівця в салоні);

• Протягом наступних 2 днів зволожуйте шкіру;

• на випадок появи врослого волосся , Проконсультуйтеся з фахівцем в салоні. Відразу після процедури запитаєте, що він порадить робити і чим користуватися в цьому випадку.

Бразильська депіляція   зони бікіні не повинна перетворитися на найбільший кошмарний експеримент у вашому житті. Тому прийшовши в салон, не соромтеся контролювати процес і задавати питання. Адже чим ми більше знаємо, тим менше боїмося.
Автор: Віра Карабутове


 Бережіть ноги, ніжки бережіть!
 Весна! Час оновлення і преображення, коли буквально все, - і тепле сонечко, і синіючих небо над головою, і щебечущие пташки, і дзижчать комахи, - надихає на активні дії. Так і хочеться розпрямити плечі, підтягнути живіт, надіти спортивний костюм і нові кросівки, ... і вперед до здоров'ю, молодості, красивої фігури! Бігові доріжки, тенісні корти, спортивні зали і майданчики чекають нас! Тим більше, що за допомогою фізичних вправ можна скинути вагу, виправити деякі недоліки фігури і навіть частково форму ніг.

Але на що слід звернути увагу, щоб ці благі пориви не принесли замість користі шкоду. По-перше, не переоціните свої сили, якщо ви всю зиму просиділи з книжкою на дивані не слід відразу ж максимально навантажувати свій організм, адже це загрожує не тільки болем у м'язах, але і розтягнення, вивихи та іншим неприємностями і навіть травмами.

Обережність - насамперед

Особливо це стосується ніг. Якщо ви звикли багато років ходити виключно на високих підборах, а потім раптово вирішили вдатися до аеробіки, або скинути вагу за допомогою бігу, слід пам'ятати про небезпеку запалення так званих ахіллове сухожилля.

Ахіллове сухожилля   - Це продовження триголовий м'язи гомілки, воно прикріплюється до п'яткової кістки. Так от, досить часто у жінок це сухожилля слабке і коротке (стислий) від багаторічного носіння взуття на високих підборах. Якщо не підготуватися до занять (вправи на розтяжку, розминка), то це сухожилля може запалитися, і тоді від тренувань доведеться відмовитися, у всякому разі, на найближчі тижні.

Навіть якщо у вас немає проблем зі стопами (плоскостопість), необхідно правильно підібрати взуття для занять . Інакше вам буде бракувати стійкості, що запобігає надмірний поворот стопи під час занять. Пам'ятайте - недоліки будови стоп, ніяк не виявляють себе при звичайній ходьбі, можуть стати джерелом численних проблем, якщо ноги піддаються тривалій та інтенсивної навантаженні. А якщо зі стопами все-таки є проблеми, це не привід відмовляти від фізичних вправ, просто потрібно підібрати гарне спортивне взуття з супинаторами (після консультації з ортопедом), і може відмовитися від бігу на користь ходьби або катання на велосипеді, виключити з комплексу занять стрибки.

Фітнес для ніг. Де, з ким, коли і скільки ...

Пробіжки


 Бережіть ноги, ніжки бережіть!


Де займатися? Якщо є можливість, то пробіжки найкраще робити на спеціальних грунтових бігових доріжках або по стежках в парках. Бажано бігати не по асфальту і бетону, - трава і грунт в набагато більшому ступені амортизують поштовхи і удари. При цьому необхідно, щоб поверхня для пробіжок була без вибоїн, різких ухилів і не занадто вигнута. Один невірний крок на нерівній поверхні, і ви можете отримати серйозну травму щиколотки або колінного суглоба. Кожна постановка ноги на землю під час бігу - це своєрідний удар, хвилі від якого поширюються по тілу і може спричинити пошкодження.

Краще рішення в цій ситуації - надіти кросівки з товстою підошвою, пружинисті (з амортизатором в п'яті і фіксованим голеностопом), на яких значиться «бігова модель» або running. Якщо таких немає, можна використовувати кеди або напівкеди з товстою м'якою підошвою. Перед виходом на бігову доріжку, для того щоб розігріти м'язи, проведіть 5-хвилинну розминку, в яку обов'язково включайте вправи для ніг і особливо для стоп.

Щоб розробити гомілковостопний суглоб, виконуйте обертання стопою, пересувайтеся вправо і вліво, піднімаючись по черзі то на носки, то на п'яти, не відриваючи стопи повністю. Мінімальна тривалість пробіжки 20 хвилин. Якщо немає поблизу парку, лісу чи стадіону з біговою доріжкою, а бажання бігати величезне, - то рішенням проблеми може стати придбання бігової доріжки - тренажера, який можна встановити вдома і бігати, не виходячи з квартири.

Коли краще бігати, питання неоднозначне і думки фахівців розходяться. Все залежить від індивідуальних біоритмів людини. Для "жайворонків" краще займатися фізкультурою вранці і вдень. Для "сов" - увечері. "Сови" пізно прокидаються і їм треба багато часу, для того щоб організм "отямився" після сну. А якщо ви встаєте самостійно в 6 ранку і у вас є вільний час на розминку і тренування, то саме час піти побігати. До речі так робить довгонога красуня Кемерон Діас . Вона прокидається о 5 ранку і інтенсивно бігає протягом години.

 Бережіть ноги, ніжки бережіть!


Аеробіка

Аеробіка - це прекрасний спосіб повернути втрачену форму і скинути зайві кілограми без виснажливого голодування.

Більше того, зміцнюючи серцево-судинну і дихальну систему, ви в результаті краще себе почуваєте розумово і фізично і, отже, краще справляєтеся з життєвими проблемами. Але і в аеробіці наші ноги підстерігають небезпеки!

Через величезного навантаження на ноги при повторенні одних і тих же рухів, що захоплюються аеробікою люди часто страждають від «Розколотої гомілки» (періоститу) . Бачите, навіть такий спеціальний термін є, а по суті перенапряжённая м'яз ноги «відриває» окістя від кістки.

Займатися аеробікою (або близькими видами) найкраще з інструктором в групі. Тренер допоможе вам уникнути спортивних травм. Адже основна їх причина - неправильні методи тренувань, а зовсім не ігрові епізоди. Хороший тренер познайомить вас з комплексом вправ для розминки і розтяжки і навчить розслаблятися після тренування, знову розтягуючи м'язи та сухожилля.

Зверніть увагу на підлогове покриття, воно не повинно бути надмірно жорстким і твердим. Гнучке і пружне - це те, що потрібно для безпечних занять. Якщо покриття жестковато, надягайте бігові кросівки, т. К. Вони найкраще амортизують навантаження на ноги.

Останнім часом фітнес центрів пропонують і такий вид аеробіки, як степ-аеробіка   - Тренування на спеціальній степ-платформі.

 Бережіть ноги, ніжки бережіть!


Велику частину часу доведеться підніматися і спускатися з неї: нагадує ходьбу по сходах, тільки сходинка всього одна. Базові кроки утворюють безліч комбінацій. Легкі, ритмічні рухи під музику рівноцінні пробіжці. Для початківців у фітнес-клубах зазвичай пропонують спеціальний курс step beginners - тренування низької інтенсивності. Навантаження на суглоби в степ-аеробіки зазвичай не такі високі, як у класичному варіанті і небезпека пошкодити їх значно нижче, а от користі саме для ніг і фігури від занять багато: по-перше, спалюються калорії, по-друге, м'язи ніг зміцнюються, опрацьовуються сідниці і задня поверхня стегна, поліпшується координація рухів. Степ-аеробіка допомагає відновитися після травм і служить профілактикою артриту та остеопорозу. Взуття для занять степом потрібна зручна і комфортна. Не можна займатися в шкарпетках або чешках. Оптимальний варіант - кросівки.

Виправляємо недоліки ніг

Фізичне навантаження здатна зробити наші ноги не тільки сильними, але й істотно поліпшити їх форму.

У жінок, які постійно носять взуття на високих підборах, часто відбувається потовщення литкового м'яза   в її верхній частині, при цьому її нижня частина, що переходить в ахіллове сухожилля, залишається тонкою. Щоб усунути цей недолік слід виконувати вправи на розтягування і розслаблення литкового м'яза. Дуже ефективні пружинисті присідання, не відриваючи п'ять від підлоги і торкаючись сідницями гомілок. Їх потрібно повторювати 12-16 разів по 3 серії. Корисно щодня на менше години ходити без каблуків, можна босоніж або у взутті на низькому каблуці.

Нерідко у жінок буває слабо розвинена внутрішня головка трицепса гомілки , Вона нерельєфна, тому гомілка зсередини виглядає плоскою. Даний недолік можна усунути. Для цього згинайте великий і інші пальці ноги, приводите стопу всередину. Опір цьому руху виявляйте рукою або стопою іншої ноги. 8-10 разів по 4-6 серій. До речі, заняття степ-аеробікою виключно добре впливають на форму гомілки!

Якщо ви незадоволені надмірною повнотою ніг   і бажаєте зробити їх поизящнее, то кращим помічником буде біг підтюпцем. Такий біг дозволяє скинути зайвий жир, який покриває м'язи ніг. Непоганим засобом для цього є також вправи на розтягування м'язів. Тривалість їх виконання 15 і більше хвилин.

Багато неприємностей доставляють жінкам так звані «Галіфе» - потовщення у верхній частині стегна збоку . Для усунення цього дефекту потрібно звільнитися від зайвого жиру, який відкладається на зовнішньому широкому м'язі стегна. Допоможуть наступних вправ.

1.   У положенні стоячи робіть махи ногою вбік і всередину. 30-40 разів кожною ногою.

2.   Положення стоячи. Кругові рухи ногою в одному і іншому напрямку.

Для більш яскравого ефекту ці вправи треба чергувати з бігом, стрибками, а також з масажем і самомассажем бічній поверхні стегон.

Отже, який можна зробити висновок? Фізичні вправи нам потрібні і корисні, але все-таки підходити і до вибору занять і ступеня навантаження потрібно дуже уважно. Не прагніть до швидкого максимального результату. Навіть невеликий "перевага" за певних вправах може дуже негативно відбитися на стані ваших суглобів, зв'язок, сухожиль

Бережіть себе і свої ноги - вони вам ще знадобляться!
Автор: Ольга Травлеева