Який підхід найефективніший в лікуванні целюліту?
 Ми не можемо все життя провести в максі або парео. Ми хочемо купувати нові бікіні і шорти. Тому нам потрібна сама достовірна і сама перевірена інформація про целюліт. Ворога треба знати, щоб з ним боротися. Так, що ж на сьогоднішній день найефективніший проти целюліту?

Перш за все, погані новини. Целюліт майже нікого не обходить стороною. Їм страждає близько 85% жінок планети у віці старше 20 років. А тепер хороша новина: є деякі речі, які ви можете зробити, щоб максимально зменшити поява целюліту.

Що таке целюліт?
Під шкірою існує мережа сполучних тканин, їх називають перегородками, які накопичують жир. Якщо перегородки тісно переплітаються (це викликано генетикою), починають накопичувати жир, то на поверхні шкіри виникають нерівності, які ми називаємо целюліт. Жінки частіше, ніж чоловіки, мають целюліт, оскільки підшкірні перегородки у чоловіків розташовуються не так щільно, і не є такими великими. Посилює становище те, що у жінок шкіра тонша, впливають і гормони, які координують розмір жирових клітин і величину перегородок. Таким чином, щоб по-справжньому усунути проблему целюліту, нам потрібно вирішити відразу два завдання: 1) позбутися від жиру; 2) змінити внутрішню структуру шкіри. Чи це можливо?

 Який підхід найефективніший в лікуванні целюліту?
 Завдання 1. Позбутися від жиру
Тут все просто. Начебто потрібно схуднути за допомогою дієти і фізичних вправ. Проблема тільки в тому, що не у всіх результат буде антицелюлітним. Дерматолог Моллі Вайнер і Гарвардської Медичної Школи вважає, що багато чого буде залежати від еластичності вашої шкіри. Не у всіх шкіра приходить в норму після втрати ваги. Якщо ваша шкіра не настільки еластична (а в цьому можуть бути винні гормони і старіння), то при схудненні вона просто буде прогинатися, що зробить нерівності на шкірі ще більш рельєфними, і зовнішній вигляд шкіри буде навіть гірше, ніж до схуднення.

Якщо одним зниженням ваги ви не можете позбутися від апельсинової кірки, то слід працювати над завданням №2.

Завдання 2. Змінити внутрішню структуру шкіри
Подивимося, що пропонується в цій області, і які результати.

 Який підхід найефективніший в лікуванні целюліту?
 - Антицелюлітна косметика
Найпростіший спосіб поліпшити зовнішній вигляд шкіри з целюлітом - лосьйони і креми. Правда, варто відзначити, що цей метод і самий короткочасний по ефективності. Кошти від целюліту можна розділити на дві великі групи: що містять кофеїн (він дає тимчасовий ефект у підвищенні еластичності шкіри, вирівнює її) і містять вітамін А і всі його похідні (ці компоненти накопичуються у верхньому шарі шкіри і створюють ефект вирівнювання). І кошти з кофеїном, і кошти з вітаміном А, іноді збагачуються іншими активними компонентами, такими як гінкго або вітамін С, які покращують циркуляцію в шкірі, підтягують шкіру.

Але основні недоліки лосьйонів і кремів - це недовговічність результату, а також поверхневу дію. Дія масажних кремів закінчується наступним походом в душ. Тому для більш реальних результатів варто звернути увагу на салонні процедури.

- Професійні процедури

• Ліпомассаж (технологія Endermologie)
Це довгострокове рішення проблеми включає в себе розминку шкіри всмоктуючим пристроєм, що підвищує кровообіг і стимулює вироблення колагену. Таку процедуру можна зустріти на багатьох курортах. А для результату знадобиться, принаймні, шість сеансів. Варто один сеанс від 1500 до 4500 рублів. А результат триває до декількох місяців.

 Який підхід найефективніший в лікуванні целюліту?


• Лазер і радіочастоти
Це крок вперед у порівнянні з ліпомассажем, більш високотехнологічний і дорогий спосіб. Пропонується використання лазера або радіочастотного пристрою. Цими методами вдається робити масаж і всмоктування, як при ліпомассаже, тільки ці вібрації набагато сильніше, в результаті вироблення колагену стимулюється більш ефективно, перегородки змінюються і ямочки на шкірі зникають. Плюсом до цих процедур додається тепловий ефект, що впливає на жирові клітини. І лазер, і радіочастоти щодо безболісні для пацієнта. Дерматологи радять 4-8 сеансів (30-хвилинних). Правда, вартість значна - може доходити до 500 доларів. У результаті 50% -ве скорочення рельєфу. Результати тривають від 6 місяців до 2 років, і навіть довше! А далі - всього одна процедура в рік для підтримки ефекту.

 Який підхід найефективніший в лікуванні целюліту?


• Лазерна ліпосакція
Її ще називають Smartlipo, або «розумна ліпосакція». Ця процедура вимагає місцевої анестезії, включає в себе уколи під шкіру крихітним волоконним лазером, який розтоплює жир, а потім жир відсмоктується з-під шкіри. Вся процедура займає близько 2:00, процес реабілітації - кілька днів після операції. Однією сесії достатньо, але коштує це пристойно - порядку 5000 доларів. Результати тривають до шести років, потім буде потрібно повторення процедури.

 Який підхід найефективніший в лікуванні целюліту?

Автор: Юлія Шестакова


 Фотоепіляція - видалення небажаного волосся назавжди!
 Серед методів видалення волосся найбільш ефективним на даний момент є метод фотоепіляції. Незважаючи на те, що фотоепіляція була розроблена понад 10 років тому, в даний час цей метод вважається одним з новітніх.

У чому ж привабливість фотоепіляції?
В ефективності, безпеки та безболісності.   Секрет ефективності фотоепіляції полягає в тому, що світлові імпульси, якими обробляється поверхню шкіри, поглинаються меланіном, відповідальним за пігментацію. Він, у свою чергу, нагрівається і руйнує волосяну цибулину, після чого волосся на обробленій ділянці перестає рости.

Фотоепіляція ефективна на будь-якій ділянці і будь-якому типі шкіри, впливає на волосся майже всіх кольорів (виняток становлять сиве волосся через відсутність в них меланіну).
Безпека процедури забезпечує її безконтактність - ні апарат, ні руки фахівця не стикаються з поверхнею шкіри пацієнта.

Як проводиться процедура фотоепіляції?
Обов'язковою умовою перед початком процедури є консультація лікаря-дерматолога, який аналізує дані про здоров'я пацієнта, його індивідуальних особливостях, алергічних реакціях і т. Д. Тільки на основі отриманих даних лікар визначає оптимальний режим фотоепіляції і кількість процедур.

 Фотоепіляція - видалення небажаного волосся назавжди!
 Сама процедура вельми комфортна для пацієнта, який влаштовується на спеціалізованому кріслі і надягає захисні окуляри, щоб повністю виключити вплив імпульсів світла на очі. На шкіру наноситься охолоджуючий крем або спрей, покликаний поглинати теплову енергію, що виділяється світловими імпульсами апарату. Одна спалах апарату обробляє 4-5кв.см поверхні шкіри, так що процедура не встигне вас втомити.

Скільки сеансів потрібно?
Кількість сеансів визначається індивідуально, але в середньому потрібно 3-5 процедур з перервою в півтора місяці, щоб домогтися повної зупинки росту волосся на вибраній вами ділянці шкіри. Чому це неможливо зробити за один сеанс? Просто тому, що волосся росте нерівномірно - в той час як одні волоски виросли, інші ще тільки чекають своєї черги ...

 Фотоепіляція - видалення небажаного волосся назавжди!
   Звичайно, як і будь-яка косметична процедура, фотоепіляція має ряд протипоказань:
- Обмежені фотодерматози і гострі запальні явища в місці проведення процедури є одним з основних протипоказань фотоепіляції;
- Гострі алергічні захворювання з шкірними проявами;
- Цілий ряд хронічних захворювань відноситься до істотних протипоказань фотоепіляції, серед них: псоріаз, парапсоріаз екзема іхтіоз, атопічний дерматит, червоний плоский лишай, червоний вовчак, склеродермія та інші колагенози, васкуліти, міхуреві дерматози, дисхромії;
- Важкі форми гіпертонічної хвороби та ішемічної хвороби серця;
- Гострі форми герпесу та інфекційні хвороби також можуть призвести до суттєвих наслідків фотоепіляції;
- Келоїдна хвороба в анамнезі, злоякісні новоутворення, гострі інфекційні захворювання і гострі паразитарні захворювання, гельмінтози, Дерматозоонози та ін.
- Епілепсія, вагітність, загар, порфірія, келоїдні рубці в анамнезі, темні татуювання, псоріаз, цукровий діабет, екзема, фоточутливість, пігментні невуси у великій кількості, «Золоті нитки», відкриті рани.

Потрапляєте ви в цей «чорний список» чи ні, визначить лікар.

 Фотоепіляція - видалення небажаного волосся назавжди!
 Після проведення процедури фотоепіляції протягом 5-10 днів варто дотримуватися кількох простих правил , Щоб уникнути неприємних наслідків світового впливу на шкіру:
- Обмежте своє перебування на сонці,
- Не користуйтеся спиртовмісними засобами для обробки епілірованного ділянки шкіри,
- Утримайтеся від нанесення татуювань,
- Для епіляції використовуйте тільки бритва,
- Користуйтеся сонцезахисними засобами,
- Відмовтеся на час від масажу на обробленій ділянці шкіри.

Перед тим, як вибрати салон, де ви будете проводити процедуру фотоепіляції, важливо пам'ятати: даний вид послуг повинні надаватися тільки високопрофесійними, ліцензованими спеціалістами, які мають вищу медичну освіту та пройшли кваліфіковане навчання роботі з апаратом для фотоепіляції. Подумайте, перш ніж спокуситися на низьку вартість процедури - для якісних процедур використовується дорога апаратура, так що висока вартість абсолютно виправдана. І не соромтеся попросити ліцензію та інші документи, що підтверджують кваліфікацію фахівця, який проводить фотоепіляцію!

Будьте впевнені: скориставшись наведеною вище інформацією та порадами, ви дійсно назавжди позбавитеся від небажаних волосся на тілі і не придбаєте сумного досвіду.
Автор: Катерина Хетагурова