«Як модно оперуватися в сезоні осінь-зима 2010/2011? »- Кажуть найвідоміші пластики
 Осінь означає не тільки початок наступного бізнес-року, старт навчальних занять, а також масове проведення весіль, що дають початок новим сім'ям. Вересень - це основоположний місяць для затвердження трендів і тенденцій, які будуть панувати до наступного літа. Це проявляється в усьому: способі життя, моду і красу. Говорячи про красу, варто відзначити, що і в естетичне медицині є своя сезонність.

Саме зараз в клініках і салонах починається наплив прагнуть до перетворення пацієнтів, адже прохолодна в міру сонячна погода - це самий благодатний час для відновлення після корекцій. Ми вирішили з'ясувати у провідних московських хірургів, які «ноу хау» вони пропонують в сезоні 2010 - 2011.

Отарі Гогіберідзе, провідний пластичний хірург групи клінік Клазко

 «Як модно оперуватися в сезоні осінь-зима 2010/2011? »- Кажуть найвідоміші пластики


Для мене це буде рік обличчя! У тому сенсі, що я хочу удосконалити освоєння мною ще в минулому сезоні інноваційні методики - такі як ліфтинг з використанням мікроскопічних плат-фіксаторів Endotine і застосуванням ендоскопічних оперативних прийомів .  Зрозуміло, моїми провідними операціями традиційно залишаться такі популярні корекції як ринопластика і збільшення молочних залоз .  Говорячи про останній, хочу зазначити, що спільно з групою вчених ми займаємося вивченням оболонок імплантатів для збільшення грудей - хочемо визначити, які протези найбільш безпечні і забезпечують надійну фіксацію .  За кордоном такі дослідження проводяться давно, а от у нас цим майже не займаються .  Так що треба заповнити прогалину .  Тому цей рік буде ще й часом накопичення теоретичної бази, яку потім необхідно буде нести в народ .  Адже пластика активно розвивається навіть у найвіддаленіших регіонах .  Я, наприклад, запрошений у вересні виступити з навчальним курсом по Endotine у ​​Владивосток . 

Онлайн-консультація Отарі Гогіберідзе працює на нашому портале6 заходьте і спілкуйтеся сос пеціалістом!

 «Як модно оперуватися в сезоні осінь-зима 2010/2011? »- Кажуть найвідоміші пластики
 Едуард Шіхірман, власник і головний хірург клініки Dr. Shihirman

У нашій клініці осінні місяці - це час операцій, які дають найбільш виражений естетичний результат .  Я говорю про пластик носа і ендопротезуванні молочних залоз у дорослих пацієнтів .  А також виправленні капловухості у першокласників ... Справа в тому, що в цей період багато людей починають своєрідну нове життя: хтось іде в школу, інститут, компанію або установу і потрапляє в суспільство, в якому не відомо, як ти виглядав раніше .  Зрозуміло, що нашим пацієнтам хочеться, щоб новий колектив сприйняв їх з найвигіднішого боку .  І вони прагнуть зробити свою зовнішність більш ефектною, щоб позбутися комплексів і придбати 100% впевненості .  Що стосується особистого вдосконалення, то для мене найбільш цікавий зимово-весняний період - це час вдумливої ​​роботи хірурга і пацієнта над виглядом .  Проведення тотальних, часто з елементами реконструкції, операцій: складних фейсліфтінг, об'ємних абдомінальних корекцій, виправлень невдалих результатів операцій, виконаних пацієнтові де б то не було .  Мені надзвичайно цікаво займатися важкими випадками - кожен з них унікальний, і успішне завершення таких корекцій для мене краще інших підвищень кваліфікації .

 «Як модно оперуватися в сезоні осінь-зима 2010/2011? »- Кажуть найвідоміші пластики
 Сарвар Бакірханов, завідувач відділенням реконструктивної пластичної хірургії ЦКБ ВАТ «РЖД», розробник авторських методик інтимної жіночої та чоловічої пластики

П'ять років тому про інтимне пластиці було не прийнято говорити привселюдно, але операції такі виконувалися, і в достатніх обсягах .  Три роки тому цю тему почали обговорювати між собою пацієнти в холах клінік, на профільних форумах, а потім - і за чашкою кави .  У Європі та Америці операції, що поліпшують функціональність і зовнішній вигляд статевих органів, а значить і підвищують якість сексуального життя, давно вважаються нормою .  Нормою це стало і у нас .  Я володію всіма класичними, загальноприйнятими світовим медичним співтовариством, методиками виконання будь-якої операції з розділу інтимної пластичної реконструктивної хірургії .  Роками відточуючи навички, на сьогодні я можу сказати, що привніс у цю сферу чимало власних прийомів і технік, які покликані зменшити травматизм, прискорити загоєння, мінімізувати ускладнення і підвищити естетичний результат .  У моїх планах на цей рік - співпраця з патентними медичними організаціями Росії .

Онлайн-консультація Сарвара Бакірханова працює на нашому порталі: заходьте і спілкуйтеся з фахівцем.

 «Як модно оперуватися в сезоні осінь-зима 2010/2011? »- Кажуть найвідоміші пластики
 Ілля Сергєєв, власник і головний хірург клініки Dr.Plastic

При нашій клініці працює єдиний в Росії спеціалізований Центр збільшення грудей, де практикують пластичні хірурги відповідної спеціалізації .  На етапі планування корекції ми застосовуємо що не має аналогів методику високореалістічним фізичного моделювання результатів операції .  Спочатку ми скануємо всі параметри пацієнтки, потім відповідно до рекомендацій хірурга з приводу відповідних для даних молочних залоз імплантатів комп'ютерна система проводить «віртуальну операцію» .  А в кінці пацієнтка в об'ємному зображенні бачить, як виглядатиме її груди з тими чи іншими імплантатами - це відбувається, як у кінотеатрі 3D-MAX! Якщо результат їй не подобається, ми можемо змінити параметри імплантату (обсяг, форму, висоту і профіль), а також змоделювати його оптимальне місце розташування .  І так до тих пір, поки ми не отримаємо ідеальний варіант .  Це виключає невдоволення результатом операції в майбутньому, і це своєрідна гарантія якості .  Потім наше завдання - втілити все на практиці .  Крім того, нами розроблена власна система ведення пацієнток після операції .  Все це дозволяє нам виконувати найбільшу кількість операцій по поліпшенню форми та об'єму молочних залоз в Москві .  Цього року ми впроваджуємо дві інші інновації: малоінвазивний ліфтинг обличчя за допомогою іспанських ниток Silhouette Lift і атравматичну водоструминними ліпосакцію на німецькому апараті Body Jet .  Останній дозволяє відразу використовувати витягнуту жирову субстанцію для липофиллинга, тобто додання додаткового об'єму в тих частинах обличчя і тіла, де це необхідно . 


 «Як модно оперуватися в сезоні осінь-зима 2010/2011? »- Кажуть найвідоміші пластики
 Ельчин Мамедов, провідний пластично хірург клініки естетичної медицини «Ланцет'» при ЦКБ №1 Управління справами Президента РФ

Якщо театр починається з вішалки, то гарне обличчя, безумовно, зі погляду .  Американські пластичні хірурги провели дослідження: двом жінкам з практично однаковими проявами старіння зробили перший якісну пластику повік, а другий - підтяжку шиї .  Преображення першої жінки помітили всі, а другий - дуже небагато .  При розмові ми звертаємо більшу увагу на очі, очі - це перше, що ховає чоловік під окулярами і капелюхом, коли хоче приховати вік ... При цьому у пластичній хірургії кількість опцій, спрямованих на поліпшення погляду, досить обмежена .  Стандарт, яким володіють хірурги, - це висічення шкірних і жирових надлишків, або «мішків під очима» .  Це часто не покращує, а погіршує картину .  Спеціалізуючись на ендоскопічному об'ємному омолодження обличчя, я вже затвердив у Росздоровнагляді три свої методики комплексного тотального фейслифтинга .  Тепер мені цікаво зайнятися моделюванням параорбітальной області, розширити арсенал прийомів у цій сфері .  Підтягнувши віскі і лоб, вирівнявши становище брів, прибравши нависання лобових кісток і заповнивши запалу очницю жировою тканиною, ми отримуємо зовсім інша якість омолодження - new look .  Подивіться на еталонні особи Кетрін Зети Джонс, Меган Фокс і Анджеліни Джолі - у них у всіх під хвостиком брови є дитячий припухлість .  Додаючи своїм пацієнтам обсягу в цих областях, я іду за тим, що роблять щодня хірурги Голлівуду .


 Флоатінг - райська насолода
 Хто з нас не мріє зануритися в нірвану, у світ гармонії і невагомості, щоб забути про проблеми, турботи, роботі ... про все на світі і присвятити час для себе коханої? Нехай це питання залишиться риторичним. Тепер мрію можна втілити в реальність!

Перш, ніж я розкрию карти і розповім про те, як можна випробувати невагомість тіла і думок, трохи передісторії.

У далеких від нас п'ятдесятих роках вчені, чия мета була вивчити людський мозок, припускали, що якщо людину повністю ізолювати від зовнішнього світу, то діяльність його мозку припинитися. Були й ті, хто вважали, що в даних умовах ситуація виникає прямо протилежна - мозок продовжує активну діяльність. Остання версія була експериментально доведена, дослідження були проведені в спеціальній ізоляційної камері. Більше того, вдалося довести, що в таких умовах розумовий і душевний потенціал відновлюється швидше. Такий метод було вирішено назвати флоатінг   (від анг. float - плавати на поверхні).

Немає нічого дивного, що цей спосіб стали активно використовувати в НАСА для підготовки майбутніх космонавтів. Під час процедури люди відчували практично космічну невагомість.

До чого я все це розповідаю? Справа в тому, що тепер і у нас є можливість випробувати цю невагомість. Уявіть, що тепер ніякої стрес вам не страшний. Достатньо тільки пройти процедуру флоатинга і заново переродитися. Адже не дарма кажуть, що якби хоч на одну мить люди змогли позбутися стресу, то 90% хворих змогли б забути про свої недуги!

Ви тільки не подумайте, що вас пристебнутий ременями і почнуть розкручувати поки ви не досягнете невагомості ... Все набагато приємніше і комфортніше. Сеанс флоатинга проходить в спеціальній флоат-камері, де ви можете відчути себе туристом на Мертвому морі. У воду, у великій кількості, додають англійську сіль.

 Флоатінг - райська насолода


 Флоатінг - райська насолода


Такий соляний розчин і допоможе утримуватися нашому тілу на поверхні, відчуваючи при цьому почуття цілковитої невагомості. А тепер уявіть, що вас більше не турбують ні світ, ні звук, ні інші подразники. Що ще потрібно для цілковитого розслаблення?

 Флоатінг - райська насолода


Не дарма є думка, що найгеніальніші думки приходили людям уві сні, але це твердження не зовсім вірно. Справа в тому, що відбувається це не уві сні, а, в так званому, тета-стані. Погодьтеся, що усвідомлено такий стан випробувати складно, тим більше його проконтролювати. Зробити це під силу лише буддійським ченцям і те, не всім, а також тим, хто все-таки не пошкодував часу і вирішив пройти процедуру флоатинга.

Флоатінг   - Відмінна можливість побути на самоті, дозволити собі розчинитися в просторі, стерши всі грані, випробувати легкість і райську насолоду.

Окрім задоволення процедура флоатинга надає оздоровчу дію. Вона допомагає позбутися стресу, депресії, покращує сон, стимулює роботу мозку, покращує фізичну форму, позбавляє від болю, знімає тілесне напругу, сприяє спортивним досягненням і підвищує ефективність практики йоги.

Тепер, завдяки флоатингу ви забудете про свої фобії і страхи, зможете позбутися поганих звичок, забудете про втому, зміцните своє здоров'я, зможете позбутися від болю при артриті, артрозах, остеохондрозах і т.д.

А як важлива ця процедура для вагітних жінок, особливо в той період, коли хребет і поперек піддається найбільшій напрузі і навантажень! Флоатінг просто необхідний майбутній мамі і малюкові, не тільки для того, щоб відпочити. Дуже важливо, щоб майбутні мами могли надовго зняти стрес, пов'язаний з вагітністю та майбутніми пологами, адже всім відомо, що стрес, який відчуває вагітна жінка, передається і її малюкові.

 Флоатінг - райська насолода


Після сеансу флоатинга ви побачите світ зовсім іншим очима.

Пам'ятайте, що вміння розслабитися - це ціле мистецтво, осягати яке потрібно з почуттям, толком, розстановкою.
Автор: MIRovaya