|
Кожна жінка прагне виглядати ідеально, часом навіть не уточнюючи, що і хто є для неї ідеал. Можливість виглядати красиво надає жіночій половині суспільства впевненість у собі, бажання домагатися і завойовувати чоловіків.
Виразні очі, чіткі лінії брів і яскраві губи вимагають постійного догляду та уваги. Згадайте, як дівчинка-підліток Чійо (або Сайюрі) у фільмі «Мемуари Гейші» одним тільки поглядом змогла зупинити чоловіка. У Японії процедура нанесення макіяжу для гейш була тривалою і кропіткою. Сьогодні макіяж у сучасної жінки раніше забирає багато часу, а зірки шоу-бізнесу, щоб виглядати по-можливості ідеально, вдаються до послуг і хитрощів візажистів.
Новітні технології в області косметології вже давно зробили крок вперед на щабель «вічного» макіяжу, коли багато жінок можуть на довгий час забути про важкі косметичках, які доводиться брати в подорож, про розмите макіяжі на обличчі вранці після бурхливої вечірки, і він «не пливе »при виході з води і під дощем.
У багатьох на слуху нове словосполучення
"перманентний макіяж"
- Макіяж, який дозволить завжди залишатися красивою. З англійської мови слово
permanent
перекладається як
постійний, довготривалий, незмінний, стійкий
.
Перманентний макіяж або татуаж, як по-іншому його називають, стався від татуювання, але на сьогоднішній день відрізняється від класики обладнанням, технікою виконання і глибиною введення барвника-пігменту. Татуаж дозволяє змінити і підкреслити контури, форму і колір губ, брів і вік на довгий час, а також застосовується для маскування дефектів на шкірі обличчя і тіла. Для перманентного макіяжу використовуються фарбувальні речовини на рослинно-мінеральній основі та електричні дермопігментатори.
«Вічність»
перманентного макіяжу: 1, 5-4 роки.
Можливість повторити:
кожні 1, 5-2 роки.
Рекомендований період проведення процедури:
прохолодну пору року (осінь, зима, рання весна). Проведення процедури в даний період дозволяє уникнути зараження з причини відсутності пилу і уникнення купання у водоймах, дає можливість швидкому загоєнню унаслідок менш активного потовиділення.
Тривалість процедури:
від 40 хвилин до 2:00, корекція через 3-4 тижні.
З одного боку, татуаж дозволяє не витрачати час на класичний макіяж, з іншого, вимагає уваги і до своєї персони, вводячи
необхідні обмеження і вимоги
, Особливо в перший час після процедури:
- Після процедури оброблені дільниці не чесати і не обдирати скоринки, не терти мочалкою і уникати осветляющих кремів і скрабів;
- Щодня по 2-3 рази рекомендується обробляти татуаж спеціальними кремами і мазями, які порекомендує фахівець;
- Перші 2-3 тижні уникати впливу на татуаж прямих сонячних променів;
- НЕ заклеювати оброблені місця пластиром, даючи постійний потік кисню, але при цьому виключаючи попадання бруду;
- Не відвідувати солярії, сауни і лазні, не приймати ванни і не зіграти аж до загоєння;
- Виключити дотик губ з гарячим, якщо ви зробили татуаж губ.
Фото: charmbeautyspa.com
Ціни в Москві в залежності від салонів:
Татуаж брів - 4800-10000 рублів залежно від техніки нанесення («растушевка» або «волосками»).
Татуаж губ - 4500-10500 рублів (контур і колір на всі губи).
При цьому, якщо ви звернетеся за видаленням старого татуажу з брів або губ, поки він сам не зійшов, це вам обійдеться ще в 3000 рублів і більше.
Татуаж століття - 4500-7000 рублів (заповнення межреснічного простору), при цьому окремо класична стрілочка обійдеться в середньому в 2500 рублів, а східна стрілочка в 4500.
У салонах можуть запропонувати послугу з нанесення мушок (1 мушка -1500-3000 рублів), що були знаряддям флірту в 18 столітті в аристократичному середовищі.
На жаль, прийняте рішення і певна сума в гаманці ще не розташовують до перманентного макіяжу.
Існує ряд обмежень
:
- Татуаж протипоказаний людям з цукровим діабетом, епілепсією, герпесом і шкірними захворюваннями, бронхіальною астмою, хворобами крові і серця;
- Не рекомендується робити його під час вагітності, місячних і вірусних захворювань, а також при алергії на знеболююче.
Плюси перманентного макіяжу:
стійкі і чіткі контури, відсутність закупорки пір і роздратування від декоративної косметики, можливість в середньому через 2 роки змінити малюнок, економія часу на нанесення макіяжу, мінімізація витрат на покупку косметики.
Мінуси перманентного макіяжу:
недосвідчений і непрофесійний працівник може нанести травму і не дотримати пропорції і підібраний клієнтом колір, небезпека підчепити заразу (як у випадках і зі звичайними татуюваннями), можливість роздратування, татуаж вимагає постійного догляду, процедура має свої обмеження.
Макіяж, татуаж - вам вирішувати, але завжди потрібно пам'ятати і про внутрішню красу кожної людини. Будьте красиві!
|
Прокидатися красивою щоранку, звести до мінімуму щоденний макіяж і виглядати чудово 24 години на добу - мрія будь-якої жінки. Позитивний приклад багатьох зірок естради - Анджеліни Джолі, Анастасії Волочкової, Йосипа Кобзона, Меган Фокс, Шакіри або Марини Хлебникової надихає на дії. Але перш, ніж ви зважитеся на проведення косметичної процедури, оцініть її переваги та ризики.
Побоюючись виглядати непрезентабельно на знімках всюдисущих папараці, багато знаменитостей вирішуються на перманентний макіяж. Кажуть, що хворобливі відчуття під час проведення процедури ні в яке порівняння не йдуть з душевними муками зірки, відображеної в непривабливому вигляді. За іронією долі саме такі знімки розходяться по інтернету з космічною швидкістю. Чи не ідеальні зображення з рекламних фотосесій хвилюють громадськість, а фотографії, які дозволяють відчути «вразливість» зірки і хоч на одну мить віднести її до категорії «простих смертних».
Сьогодні перманентне слово в макіяжі - це не тільки очі, губи або брови. Сучасні досягнення косметології дозволяють коригувати щоки, підборіддя, область над верхньою губою і інші ділянки. За допомогою татуажу можна забути про шрамах, пігментних плямах і створити спокусливу родимку на власному обличчі, як у Мерилін Монро.
На відміну від звичайної татуювання, перманентний макіяж з часом повністю зникає. Відбувається це тому, що регенерація клітин шкіри обличчя протікає значно швидше, ніж на тілі. Крім того, перманентні фарби менш стійкі, так як створені на основі рослинних барвників.
Розглянемо найпоширеніші техніки перманентного макіяжу.
Перманентний макіяж губ
Дозволяє поліпшити форму, контур і колір губ, збільшити обсяг і позбавити від асиметрії. Існує дві схеми проведення процедури:
контур + растушевка
і
контур + повне заповнення
. Підсумком першого виду процедури стане помітний контур і природний колір губ, другий - форма і колір губ можуть повністю змінитися.
Американський майстер Фабріс Кондемі попереджає: якщо фахівець з проведення перманентного макіяжу вийде за природний контур губ більш ніж на один міліметр, підсумок процедури буде плачевним. Крім цього, навіть самий кваліфікований фахівець не може передбачити, як поведе себе фарбувальний пігмент в реакції з вашою шкірою. Результатом складних біохімічних процесів може бути зміна природно рожевого кольору губ на яскраво-цегляний. Якщо ви піддаєтеся татуажу губ вперше, обговоріть з майстром, щоб він вводив пігмент не глибше, ніж на 0, 5 міліметрів. Зробити відтінок більш світлим, згодом, не завжди надається можливим. У ряді випадків доведеться вдатися до лазеру, що дуже болісно.
Перманентний макіяж століття
Створює ілюзію підведених очей рідким лайнером або олівцем. Традиційно виконується в чорному кольорі, проте за бажанням клієнта майстер може «намалювати стрілки» синім, зеленим, коричневим або іншим відтінком. Лінія по війкового краю верхньої повіки зробить очі виразнішими, а вії більш «пухнастими». Промальовування нижньої повіки краще не проводити, так як вона може візуально звузити очі і реально погіршити стан шкіри, спровокувавши появу зморшок.
Фабріс Кондемі впевнений, підводити очі срібним пігментом набагато виграшніше, ніж яким-небудь ще. У цьому випадку, погляд придбає сяйво, а стрілки практично непомітні. Чорна ж підводка вимагає дуету з нафарбованими віями. Якщо вії не підфарбовувати, дисонанс між стрілкою і «голими» віями буде кидатися в очі.
Перманентний макіяж брів
Відмінне рішення, якщо у вас від природи дуже світлі брови або їх форма залишає бажати кращого. Процедура проводиться у двох варіантах.
М'яка растушевка брів
- Більш краща, виглядає красиво і природно.
Техніка «волоски»
- Для промальовування по всій довжині брів небажана, виглядає «штучно», але якщо необхідно замаскувати рубці або шрами - прекрасно.
При проектуванні нової форми брів, необхідно враховувати рельєф обличчя, положення надбрівних дуг, будова перенісся і характер скроневої западини. Широкі брови не слід робити дівчатам з дрібними рисами обличчя. Абсолютно всім категорично не можна їх «носити» постійно. Експлуатація таких брів впродовж п'яти, і більше, років незмінно призведе до утворення рубців. І хоча в більшості випадків рубці знаходяться під шкірою, якщо ви надалі побажаєте змінити форму брів на більш «тонку», вони будуть відчутно видно.
Порядок проведення процедури
Первинна консультація.
Майстер, спільно з клієнтом, створює ескіз майбутнього малюнка, визначає техніку, підбирає колір.
Знеболення.
Є необхідною частиною процедури. Якщо ви не впевнені у власному спокої під час нанесення тату, наполягайте на анестезії. Але знайте, побічним ефектом останньої можуть бути набряки.
Процедура.
Залежно від складності, може тривати від сорока хвилин до трьох годин. Не виключено, що майстер запропонує розділити процедуру на два відвідування.
Період загоєння
У середньому, становить три-п'ять днів, проте насолодитися остаточним результатом ви зможете тільки по закінченню трьох тижнів. Весь період загоєння потрібно користуватися спеціальними ранозагоювальні препаратами. Умиватися тільки теплою водою, виключаючи застосування косметичних засобів.
Як довго буде триматися результат?
Стійкість перманентного макіяжу залежить від багатьох факторів. У середньому його стійкість коливається в межах 6 місяців - 3, 5 років.
Чи варто вносити корективи у власну зовнішність, вирішувати тільки вам, однак пам'ятайте, фахівці не рекомендують малювати більше двох елементів одночасно. Зробіть свій вибір на користь однієї з зв'язок: «стрілки» + «брови», «стрілки» + «губи» або «губи» + «брови». Будьте красиві!
|
|
|
|
|
|