Секрети зоряної фігури: ти теж так можеш!
 Зірки шоу-бізнесу - це не люди, вважаємо ми. Це клонують зразки ідеальних тіл, кожне з яких забезпечене «замочком з секретом». У одних цей секрет - в природній стрункості фігури, в інших - в армії тренерів і дієтологів, які з використанням ультрасучасної апаратури стежать за тим, що їдять їх підопічні. Третіх ... третій б просто вигнали, якби вони одужали хоч на кілограм. А кому в дні кризи хочеться позбутися роботи?

Насправді все просто. Як казала мама моєї подруги Олесі, для того, щоб досягти якоїсь мети, потрібно виконати ряд певних дій. І ніяких секретів тут немає.

На питання про стрункість відповідають гроші?

Так, зірки за це платять. Платять тренерам і дієтологів. Наприклад, місячна програма з поліпшення фігури популярного серед зірок персонального тренера Девіда Кірша коштує близько 10000 доларів.

Голлівудська актриса Гвен Стефані в жодній поїздці не обходиться без свого дієтолога, катаючи його по всьому світу і компенсуючи всі витрати на додачу до його заробітної плати.

 Секрети зоряної фігури: ти теж так можеш!
   Екс-дружина Бреда Пітта Дженніфер Еністон витрачає на програми пілатесу та східних бойових мистецтв шість тисяч доларів на місяць.

Все це, звичайно, так, але хто вам заважає сходити на консультацію в платний центр до того ж дієтолога? Він підбере дієту відповідно до вашим віком, особливостями метаболізму та іншими факторами. Максимум, що вам залишиться - консультуватися у нього кілька разів на рік. Багато грошей на це не буде потрібно.

Точно так само йде ситуація і з тренером, на заняття до якого ви можете ходити у фітнес-клуб. На пілатес зовсім не обов'язково витрачати такі величезні гроші, як Дженніфер.

Крім того, подумайте ось про що. Скільки б цим фахівцям ні платили зірки, тренери все одно не зроблять замість зірок вправи для досягнення потрібного ефекту. Тому качати прес важко всім - і зіркам, і простим смертним. З накачаними не народжуються!

Нарешті, багато зірок, незважаючи на супердорогих тренерів, розробляють власні фітнес-програми. Вони роблять «добірку» з пари десятків вправ, створюючи свій неповторний «мікс». Але ж ми теж так можемо! Не складає ніяких труднощів скомбінувати найефективніші на наш погляд вправи і починати з них день (все на зарядку!). А вже про біг уздовж лісопаркової зони я і зовсім мовчу - ефективно і безкоштовно.

Де б взяти мотивацію?

 Секрети зоряної фігури: ти теж так можеш!
 У зірок дуже сильна мотивація. По-перше, будь вони «пухнишкамі», їх ніхто б не допустив до зйомок у кіно і подіуму. По-друге, звикнувши до певних високих стандартів життя, вони більше не в силах зупинитися і повернутися до скромного способу життя, а тому повинні заробляти. Заробляти тим, що вміють, а це подіум або кіно, куди, знову ж, їх не будуть запрошувати, якщо вони перестануть за собою стежити. По-третє, зірки практично цілодобово перебувають в об'єктиві камер. Пам'ятайте Уму Турман, зняту на пляжі з «животом»? ЗМІ не лише пропечатали фотографії зірки «Убити Білла», а й почали будувати припущення - чи то актриса вагітна, чи то вона занадто багато їсть. А Кейт Мосс, яка набрала якось 3-4 кілограми, новини про яких в лічені години облетіли весь світ? ..

Звичайно, у вас немає такої потужної мотивації і страхів, що ви перестанете бути затребуваними. Але, може, це й на краще. Добре, що вас не звільнять з бухгалтерії або відділу продажів просто тому, що новорічні свята «осіли» у вас на талії декількома зайвими кілограмами.

З іншого боку, чому не стати самої стрункою і красивою жінкою в компанії? А як без карколомної фігури завоювати Його? А згадайте, згадайте себе в 19 або в 25! Невже не хочеться знову гордо хизуватися по іспанським (ну або кримським, сочинським) пляжам у відкритому купальнику?
Зрозумійте, нарешті, для прекрасної фігури потрібно лише одне - ваше бажання. А чи може бути мотив сильніше, ніж бути стрункою і красивою? ..

Зірки нічого не їдять?

Ви як і раніше вважаєте, що ВОНИ нічого не їдять? І зовсім дарма. Адже ті, хто не їсть, давно захворів на анорексію. Таких зірок «списали на звалище» і оголосили немодними. Сьогодні в моді здоровий спосіб життя. А тому зірки зайняті не тим, як зжити зі свого життя їжу, а як зробити своє харчування збалансованим.

 Секрети зоряної фігури: ти теж так можеш!
 Така система харчування (ця назва видається більш правильним, ніж «дієта») припускає в одному з її варіантів 30% «хороших» жирів, 30% білків і 40% вуглеводів. При цьому віддається перевага складним вуглеводам (зелень, фрукти) на шкоду крахмалсодержащих (хліб, макарони). Так харчується королева поп-сцени Мадонна, нещодавно відсвяткувала своє 50-річчя.

Колишня солістка групи Spice Girls Мелані Браун, більше відома як Мел Бі, велика увага в своєму харчуванні приділяє рибі. Її перевагу грунтується на відкритті, що жирні кислоти Омега-3, що містяться в лососеві і макрелі, посилюють здатність організму розщеплювати жир. При цьому особливо ефективно вони діють на мляві м'язи області живота.

Дружина британського музиканта Рода Стюарта Пенні Ланкастер віддає перевагу дробовому харчуванню. Колишня топ-модель їсть цілих п'ять разів на день, але потроху. При цьому вона не обділяє себе такими делікатесами, як смажена риба або курча, але при цьому утримується від білого хліба, обмежує себе у вживанні макаронних виробів.

Ми нічим не гірші зірок. Ми теж можемо харчуватися більш збалансовано, якщо трохи уважніше поставимося до того, що ми їмо день у день. А систем харчування - ставок-гати. Ви цілком можете вибрати для себе найбільш щадний варіант правильного харчування.

Увага до своєї фігури - це праця! Але кожна праця винагороджується. Будьте стрункими!
Автор: Марина Тумовская


 35 ідей для очей та брів
 Ви правильно фарбуєте очі? У вас хороший олівець для брів? Ви знаєте, як можна фарбувати всі вії? А грудочки на віях - це від чого? Якщо вам цікаві відповіді на ці та інші питання, що стосуються макіяжу для очей, то ми вирішили зібрати поради професійних косметологів та візажистів з цього приводу. Цікаво? Читайте.

  1. Перш ніж наносити туш, вії необхідно знежирити засобом для зняття макіяжу без вмісту масел.


  2. Якщо у вас довге і не дуже густі вії, не варто купувати подовжує туш. Вона візуально зробить їх ще більш рідкісними. Для таких вій потрібна туш, лише робить вії густими.


  3. Туш повинна підкреслити колір райдужки, колір ваших очей.


  4. Кольорова туш хороша, коли багато сонця.


  5. Правильна щіточка - це захист від грудочок. Якщо на щіточку залишаються залишки туші, то саме вони і будуть грудочками. Краще вибирати сучасні туші з хорошими гладкими щіточками, наприклад, з каучуку. Такі щіточки не травмують вії, вони легко «віддають» туш віям.


  6.  35 ідей для очей та брів
  7. Ніколи не наносите туш на вії, уже покриті тушшю, - це не додасть віям об'єму, а лише додасть некрасивих грудочок.


  8. Не залишайте без уваги нижні вії, саме вони розкривають погляд, однак не варто занадто перевантажувати їх, фарбуйте тільки кінчики, якщо не хочете важкого погляду.


  9. Щипчики для вій використовуйте перед нанесенням туші, інакше вії можуть зламатися.


  10. Якщо користуєтеся щипчиками часто, обов'язково інтенсивніше харчуйте вії, адже будь завивка зневоднює і позбавляє харчування.


  11. Не потрібно фарбувати підводкою внутрішньо повіку від початку до кінця одноманітною лінією, оскільки це додає вік і зменшує очі. Штрих повинен бути «живою», різної товщини і тону.


  12. Підводка може скорегувати форму очі. Якщо ви її будете потовщувати в середині століття, то це «округлити» очей, а також скоректує рідкі вії. Якщо потовщення призвести з внутрішнього куточка ока - то погляд буде «здивованим» і ніхто не помітить далеко посаджені очі, а якщо потовщення - із зовнішнього куточка ока, то це позначить класичний «звабливий» погляд, а також скоректує близько посаджені очі.


  13. Якщо хочете підсилити мигдалеподібну форму очі, профарбовують вії таким чином: спочатку одним шаром всі вії, другий і третій шари туші покривайте тільки із зовнішнього куточка ока і по напрямку трохи вбік скроні.


  14. Коричнева туш виглядає також яскраво, але робить погляд більш м'яким.


  15. Маленькі очі: підведіть білим олівцем внутрішню частину нижньої повіки. Потім покладіть світлі тіні в куточок ока і на всю рухливу поверхню століття.


  16. Брови можуть кардинально змінити погляд, образ і вираз обличчя. Один раз зверніться до хорошого фахівця, він зробить вам форму, яку ви будете підтримувати і надалі.


  17. Щоб «відокремити» брови, виділити їх, а також щоб брови не виглядали важкими або занадто густими, безпосередньо під них наносите лінію світлих пастельних відтінків тіней, природно все після ретельно розтушувавши.


  18. Стрілки можна робити не тільки чорною підводкою, але і модною в цьому році світлою або кольоровий: кольору талої води, білої, салатовой і навіть кольору фуксії. Це візуально збільшує очі.


  19. Підводку наносите поверх тіней, так макіяж буде триматися довше.


  20. Туш зазвичай наносять в самому кінці макіяжу, але є образи, де припудрена туш - це задум візажиста, і тоді все треба робити за своїми правилами.


  21.  35 ідей для очей та брів
  22. Якщо у вас чутлива шкіра, шукайте спеціальні засоби для зняття макіяжу з очей, що пройшли офтальмологічний контроль. Тільки такі кошти мають активні речовини, уволожнувачі й рослинні витяжки, вони швидко «розчиняють» макіяж з очей, знімають сухість та лущення, не викликають роздратування і сліз.


  23. Перш ніж змивати туш вологим спонжем, підкладіть під нижні вії серветку, щоб нижню повіку не вбереться колір туші і не отримати темні кола під очима.


  24. Водостійку туш краще змивати спеціальними засобами, призначеними для зняття водостійкої косметики, як правило, це двофазна рідина на масляній основі.


  25. Демакіяж краще проводити в такому порядку: з верхніх повік - від внутрішнього кута ока до зовнішнього, а з нижніх повік, навпаки, - від зовнішнього куточка до внутрішнього. Це дозволить уникнути розтягування ніжної шкіри навколо очей і появи зморшок.


  26. Ідеально фарбує кожну вію вібруюча туш (наприклад, туш Oscillation від Lancome). Але якщо ви не можете з якихось причин її використовувати, то можна просто у неї «повчитися». Туш механічна повторює траєкторію тих рухів, які часто вручну проробляють візажисти, щоб фарбувати кожну вію. Такими можуть бути і ваші рухи тушшю.


  27. Якщо очі маленькі і хочеться їх побільше «розкрити», туш наносите на кінчики вій підкручують рухами. Щоб очі здавалися більше, спробуйте нафарбувати тільки верхні вії двома шарами туші.


  28. Перед сном втирайте в вії рицинова олія або гелі з натуральними рослинними інгредієнтами. Це зміцнить слабкі і ламкі вії, посилить їх зростання, а також буде непоганою профілактикою, якщо у вас поки немає таких проблем.

  29. У зимові місяці дайте віям відпочити від водостійкої туші. Взимку краще користуватися тушшю з вітамінами А, В, С, Е, пантенолом і спеціальним комплексом для відновлення кератину.


  30. Використовуйте палітри тіней, з ними простіше домогтися плавних переходів. Багато виробників «допомагають» нам у цьому, випускаючи готові палетки, використовуйте їх, вони створені професіоналами в області візажу.


  31.  35 ідей для очей та брів
  32. Після 35 років краще відмовитися від кремоподібних тіней: вони можуть підкреслити зморшки на повіках і скататися.


  33. Після 35 років вії краще фарбувати чорною або коричневою тушшю, але не кольоровий! Кольорова туш на дорослій жінці виглядає дещо вульгарно і легковажно. У віці потрібні шляхетні й натуральні кольори в макіяжі.


  34. Жінкам після 40 краще уникати тіней з блиском, вибирайте матові. Туш краще вибирати коричневу. А якщо підкреслюєте брови, то не переборщіть: яскраво намальовані брови додадуть пару-трійку років.


  35. Після 50 років не використовуйте підводку, чорну туш, не робіть яскравий контур очей, інакше привернете увагу до зморшок навколо очей. Туш і олівець для брів - коричневі.


  36. Тіні тримаються довше, якщо спочатку нанести на повіки зволожуючий флюїд і пудру. Або скористайтеся спеціальною базою під тіні, вона перетворить будь тіні в водостійкі. Акварельного ефекту на тінях можна домогтися таким чином: перш ніж відкрити тіні, нанесіть на всю повіку будь бальзам для губ. Потім переходьте до тіней. При ретельній розтушовуванні виходить легкий акварельний ефект.


  37. Олівець для очей потрібно міняти не рідше, ніж туш, він теж може псуватися. Адже якщо туш зберігається в досить герметичній упаковці, то олівець постійно стикається з зовнішнім середовищем, це його сушить, окисляє і так далі. Частіше заточуйте олівець, оновлюючи його поверхню. Хороший олівець повинен бути м'яким і легко наноситися, без додаткового зволоження. При цьому бути стійким і не обсипатися. На століттях дуже чутлива шкіра, і потрібно використовувати тільки «свіжі» олівці, краще з вмістом олії жожоба, яке покращує еластичність настільки ніжної шкіри вік і містить вітамін е, що запобігає появі зморшок.


  38. Найкраще користуватися олівцями з корпусами з натурального цільного дерева. Тільки така основа найгігієнічнішим, є відмінним антисептиком і перешкоджає розмноженню мікробів, тому навіть з виникненням сучасних пластиків і смол, кращі бренди пропонують саме дерев'яні олівці, адже тільки натуральне дерево здатне забезпечити захист вашим очам і шкірі.

Автор: Юлія Гнедина