Осінь - сезон омолоджуючих процедур і вітамінних масок
 Щоб там не говорив класик російської поезії, називаючи осінь «сумній часом і часом в'янення», для нас і нашої шкіри осінь - це прекрасний час релаксації, відновлення і омолоджування.

Вже немає виснажливої ​​літньої спеки, а й до зимової холоднечі досить далеко. Осінні деньки ще час від часу балують нас майже літнім теплом, а часті дощі наповнюють повітря вологою, по якій ми так скучили цим сухим і спекотним літом. А якщо ще додати велика кількість натуральних вітамінів, - виноград, гарбуз, яблука .... Восени, особливо ранньою, ми ще насичені енергією сонця, у нас прискорений обмін речовин, організм активно позбавляється від старих клітин, стан шкіри поліпшується, швидше ростуть волосся і нігті, - тобто відбувається процес природного омолодження.

А якщо цьому процесу ще й трішечки допомогти, підштовхнути в потрібному напрямку - ефект не сповільнить виявитися дуже яскраво.

Отже, які ж процедури і заходи необхідні восени, щоб допомогти організму у справі оновлення та омолодження?

По-перше, максимально використовуємо всі дари осені - починаючи від останніх теплих деньків і ... до свіжого меду, гарбуза і пізніх яблук.

Більше прогулянок, більше свіжого повітря, десертів з фруктів і страв з овочів, поки вони ще не втратили левової частки своїх корисних компонентів.

Ну а по-друге, активно займаємося своєю шкірою, реабілітуємо волосся, зміцнюємо нігті. Якраз восени настає час проводити салонні процедури, від яких доводилося утримуватися влітку - пілінги, мезотерапію, биоревитализацию, їхня мета це підвищення пружності шкіри, позбавлення від дрібних дефектів, пігментних плям і поліпшення кольору обличчя.

 Осінь - сезон омолоджуючих процедур і вітамінних масок
   В принципі, косметичний поверхневий пілінг   цілком можна виконувати вдома. Процедура пілінгу в салоні більш ефективна, але в повсякденному житті, коли часто не вистачає часу на відвідування салонів, побалувати свою шкіру можна і в домашніх умовах. Це пілінг за допомогою скрабів або гоммажа, і легкий хімічний пілінг із застосуванням спеціальних кремів з фруктовими кислотами.

• Мигдальний пілінг для тіла
Змішуємо стакан меленого мигдалю з рожевим маслом, щоб вийшла густа маса. Повільно масажуємо тіло получившимся скрабом, а потім приймаємо душ. Мигдаль ніжно відлущує омертвілі сухі клітини шкіри, а рожеве масло сприяє регенерації клітин. Шкіра після такої процедури буде виглядати здоровою і сяючою.

До механічному пілінгу   відносяться ультразвуковий пілінг, броссаж, вакуумний пілінг і мікродермабразія. Самі травматичні види пілінгу - мікродермабразія, під час якої відбувається шліфування шкіри за допомогою кристалів окису алюмінію, і глибокий хімічний пілінг, який проводять із застосуванням трихлороцтової, або саліцилової кислоти. Ці кислоти проникають досить глибоко, шкіра після процедури покривається скоринкою і вимагає тривалого реабілітаційного періоду.

А ось пілінг з ультразвуком - більш щадна процедура. При ультразвуковому пилинге на шкіру наноситься гель або мінеральна вода, а потім шкіра обробляється з використанням генератора ультразвукових хвиль. Техніка броссажа також нескладна і не травматична - очищення відбувається дуже м'яко за допомогою обертових щіточок. Перед процедурою проводиться вапорізація (розпарювання), або теплий компрес. Розпарену шкіру промокають серветкою, наносять отшелушивающую емульсію або скраб з дрібними крупинками. Обертові щітки, напрямок руху яких і інтенсивність регулюються, розпушують і відлущують ороговілий епідерміс по масажних лініях, очищаючи шкіру. При вакуумному пілінг відбувається видалення вугрів і комедонов, а також відшарування верхнього шару епідермісу.

Такі дефекти шкіри як: пігментні плями, судинні утворення, ослаблення тургору шкіри успішно усуваються за допомогою лазера.

 Осінь - сезон омолоджуючих процедур і вітамінних масок
 У домашніх умовах поліпшити стан шкіри допомагають вітамінні маски .

• Яблучні маски
Недарма яблучка часто фігурують в казках як «молодильні» плоди. Навіть просто натерте на тертці яблуко являє собою чудову цілющу маску - освіжаючу, зволожуючу, протизапальну. Якщо шкіра суха, то до натертого яблуку слід додати вершки, сметану, жовток, мед, якщо шкіра жирна - кращої добавкою буде яєчний білок. Універсальна маска для будь-якої шкіри: очистити яблуко від шкірки і натерти на дрібній тертці, додати, 2 ст. ложки знежиреного сиру, перемішати. Обполіскуй обличчя спочатку теплою водою, а потім - холодною.

• Маска з моркви
Натріть на тертці пару невеликих морквин, змішайте з 2 ст. л. крохмалю і 1 яєчним жовтком. Нанесіть на шкіру на 15 хвилин. Ця маска живить, освіжає і розгладжує шкіру. Морквяна маска благотворно впливає на будь-яку шкіру, і робити її можна порівняно часто.

• Маска для повік з гарбуза
2 столові ложки дрібно нарізаної гарбуза доведіть на слабкому вогні до однорідної маси в невеликій кількості води, додайте 0, 5 чайної ложки меду і добре перемішайте. Гарбузову масу накладіть на марлеву серветку, а потім на обличчя і в тому числі на повіки.

• Зволожуюча маска з шипшини
Плоди шипшини заливаємо окропом і заварюємо протягом 5 хвилин. Охолоджуємо, додаємо столову ложку меду і трохи вівсяних пластівців. За допомогою блендера змішуємо всі компоненти в однорідну масу - маска готова. Наносимо її на обличчя на 15 хвилин. Змиваємо маску теплою водою

• Маски з винограду
Речовини, які містяться у виноградних ягодах, запобігають руйнуванню колагену і появу зморшок, допомагають зберегти шкіру еластичною. Крім того, вони добре зміцнюють стінки капілярів. Свіжий виноградний сік - відмінний очищає засіб, а маски для обличчя з виноградом дозволяють зробити шкіру гладкою і красивою.

- Взяти по одній столовій ложці меду і виноградного соку, ретельно змішати, змочити в суміші марлеву серветку і покласти на обличчя на 20 хвилин. Змити теплою водою

- Чверть склянки свіжовичавленого виноградного соку змішати з такою ж кількістю злегка підігрітого молока. Змочити марлю і зробити компрес на обличчя, зверху накрити рушником. Через 20 хвилин шкіру промокнути м'яким махровим рушником і змастити зволожуючим кремом.

- Через день корисно протирати шкіру обличчя і шиї кубиками із замороженого виноградного соку. Процедура омолоджує, тонізує і освіжає шкіру.

• Капустяні маски
Здавна застосовується капуста для косметичних цілей.

- Для сухої шкіри обличчя можна зробити таку маску: кілька капустяного листя обшпарити невеликою кількістю окропу, щоб стали м'якими. Вийняти листя з води, змочити їх рослинною олією і покрити ними обличчя і шию, через 20 хвилин листя зняти і вмитися теплим відваром ромашки.

- Подрібнене листя капусти відварити в молоці, зробити кашку, нанести її на 20 хвилин на обличчя.

- 100-150 грамів дрібно нашаткованої капусти змішати з 1 столовою ложкою розігрітого мигдалевого масла. Нанести на шкіру на 20 хвилин, змити прохолодною водою і нанести на шкіру зволожуючий крем.

Омолоджуючу дію надає на шкіру умиванням соком капусти, а при млявою зморшкуватою шкірі, веснянках та пігментних плямах корисні маски з капустяного соку з вівсяним борошном.

• Маски для зміцнення волосся:

- До 1 ст. ложці меду додати жовток 1 яйця, 1 ст. ложку оливкової або лляної олії, 1 ст. ложку коньяку і 1 ст. ложку лимонного соку. Гарненько перемішати всі компоненти, нанести на злегка вологе чисте волосся, втерти в коріння, утеплити на 30-40 хвилин. Змиваємо маску своїм звичайним шампунем, ополосківаем волосся настоєм кореня лопуха, потім настоєм кропиви і, нарешті, водою з лимонним соком.

- Для сухого волосся з пошкодженими кінчиками чудово підходить гарбузова маска. Стиглу, соковиту гарбуз (250-300 гр.) Очищаємо, натираємо на тертці, злегка віджимаємо зайвий сік, додаємо 1 ст. ложку оливкової масло і ароматичні олії базиліка і іланг-ілангу (по чайній ложці). Наносимо суміш на волосся і втираємо в коріння. Через 30 хвилин змиваємо теплою водою, застосовуючи шампунь

- Для всіх типів волосся підійде зміцнювальна цибульна маска. Очистіть цибулину і натріть на дрібній тертці, відіжміть сік. Додайте в сік 2 чайні ложки реп'яхової олії, жовток і 2 чайні ложки меду, перемішайте. Маску нанесіть на волосся, залиште на 30 хвилин під утепленням. Потім вимийте голову теплою водою з шампунем і обполосніть водою з яблучним оцтом.

Ці нескладні осінні маски, засновані на натуральних продуктах, овочах, фруктах і ягодах, поряд зі здоровим харчуванням та оздоровчими та косметичними процедурами допоможуть організму оновитися і відновитися після спекотного літа і підготуватися до майбутніх холодів, вітрам і морозу.
Автор: Ольга Травлеева


 Екранування для краси і здоров'я вашого волосся
 Ми вже знаємо чимало секретів красивих волосся. Досконально вивчили ряд дуже корисних процедур - елюмінірованіе, ламінування, біоламінування, і навіть процедура глазурування волосся не викликає у нас здивування. У всьому цьому ми з успіхом розібралися. Залишився ще один маленький секрет. Ось про нього ми сьогодні і поговоримо.

Багато хто плутає цей спосіб оздоровлення волосся з ламінуванням, але це неправильно. Спробуємо самі у всьому розібратися і побачити різницю. Отже, сьогодні мова піде про екрануванні волосся .

Як ламінування, та й інші процедури, екранування надає сприятливу дію на наше волосся. Забезпечує необхідний догляд, захищає наше волосся від негативного впливу ззовні, тобто довкілля. Таким чином, після екранування наше волосся отримують додаткове зволоження і, що ще дуже важливо, харчування.

Такий ефект досягається завдяки тому, що волосся обволікається дуже щільною і стійкою плівкою, що створює глянсовий ефект. Не варто переживати, що плівка буде виділятися, вона абсолютно прозора, а, отже, зовсім непомітна на волоссі. Завдяки захисній плівці кожен волосся стає більш жорстким, збільшується в об'ємі і підводиться. Дівчата, яких природа обділила густотою і пишнотою волосся, обов'язково оцінять всі переваги цієї процедури.

Що стосується складу, за допомогою якого виконується екранування, можна сміливо заявити, що він абсолютно безпечний для здоров'я волосся. Так, і якої шкоди можуть завдати зволожуючі компоненти, до складу яких входить соєвий білок, рослинні речовини і амінокислоти?

 Екранування для краси і здоров'я вашого волосся


Якщо говорити про тривалість, то екранування волосся зберігається до 6 тижнів. Звичайно, не у всіх ця захисна плівка збережеться на такий тривалий час, але не поспішайте лаяти майстри салону. Справа не в тому, що він неякісно або непрофесійно щось зробив. Справа в тому, що тривалість безпосередньо залежить від структури вашого волосся.

Якщо структура вашого волосся занадто пошкоджена, то ефект від екранування може тривати не більше 2 тижнів. Взагалі, фахівці рекомендують виконувати екранування в сукупності з ламінуванням. Це дасть подвійний ефект, так як деякі майстри переконані, що екранування захищає волосся зсередини, а ламінування зовні. Звичайно, це всього лише думка, але, думаю, що варто обговорити цей варіант зі своїм майстром. Загалом, в комплексі ці процедури дадуть неперевершений ефект, що збільшує не тільки об'єм волосся, але і їх силу.

 Екранування для краси і здоров'я вашого волосся


Кожна з нас, хто хоч раз у житті фарбувала волосся, знає, як швидко «змивається» колір. Екранування волосся допоможе вирішити цю проблему. Захисна плівка не тільки забезпечує захист волосся від негативного впливу, але і не дає фарбі змиватися, тим самим помітно збільшуючи її стійкість. Якщо ви ще тільки зважилися на фарбування, то можна сміливо поєднати приємне з корисним, так як екранування можна зробити кольоровим. Найголовніше, що в барвному складі не містяться аміак і перекис водню, які псують волосся. Більше того, така фарба зможе пожвавити волосся зсередини оскільки до її складу, який проникає вглиб волосся, входять ліпіди і кераміди.

Ось і виходить, що наші волосся набуває не тільки насичений колір або відтінок, але і виглядають більш доглянутими, здоровими і блискучими. Найголовніше - не забувати і не лінуватися повторювати процедуру. Щоб добитися максимального ефекту і 100% результату волосся необхідно підготувати, пройти курс додаткового лікування. Для початку необхідно очистити волосся за допомогою шампуню для того, щоб поживні речовини могли без проблем проникнути в розкрилися лусочки і повністю їх заповнити. Після цього фахівець завдасть маску на вологе волосся. Все це потрібно для того, щоб захисна плівка зберігалася на волоссі якомога довше.

Тепер ми знаємо, мабуть, все про основні оздоровчих процедурах для волосся. Залишилося тільки вибрати для себе найбільш підходящий спосіб. Найголовніше, не поспішайте, а підійдіть до цього питання з почуттям, толком і розстановкою.
Автор: MIRovaya