Нігтьовий сервіс: Вибір майстра
 Проблема вибору актуальна завжди. В даний час, крім салонів краси, з'явилося багато приватних нейл-майстрів, і знайти того, хто допоможе завершити ваш імідж хорошим манікюром, дуже непросто. Давайте трохи прояснимо ситуацію.

Послуги манікюрного кабінету вам можуть запропонувати в перукарні і на дому. Різниця між цими двома варіантами - в основному, в ціні і комфорті. Деякі вважають за краще атмосферу студії краси, але є й ті, хто шукає не менш якісного обслуговування за більш демократичну вартість. Отже, розглянемо, як вибрати приватного майстра і не помилитися, заощадивши кошти, час і зберігши здоров'я.

Основні вимоги до фахівця нігтьового сервісу такі: наявність відповідної освіти (підтверджуваного документами), певного досвіду, якості виконуваних робіт, їх вартість.

Вибираючи майстра, багато клієнток орієнтуються на ціни .  Тут можна порекомендувати уникати надмірно дешевих послуг в вашому регіоні, так як перед вами, швидше за все, непрофесіонал .  Зрозуміло, такий варіант краще виключити зі своїх пошуків якісного нігтьового сервісу .  Іноді початківці майстра щойно закінчили своє навчання і не встигли напрацювати достатнього досвіду, встановлюють досить низьку вартість послуг .  Про таку ситуацію обов'язково попереджають заздалегідь, щоб уникнути непорозумінь .  Приготуйтеся до того, що процедура манікюру або нарощування нігтів триватиме довше, ніж зазвичай, манікюр - від години, нарощування - від 4-5 годин, тобто ви виступаєте в якості моделі, ніж клієнтки .  Варіант дуже гарний для дам, які мають вільним часом, студенток .  Єдиний мінус у зв'язку з «відпрацюванням практики» - можуть бути злами, відшарування штучного матеріалу від натурального нігтя, не зовсім естетичний вигляд готових штучних нігтів або манікюру .

Занадто високі розцінки при абсолютній доступності майстра теж дивне явище - якщо людина дорого цінує свою роботу, значить, він працює вже тривалий час, багато вкладає в розвиток себе як фахівця. Як наслідок, у такого віртуоза багато відвідувачів і потрапити до такого майстра «з вулиці» проблематично, найчастіше нові клієнтки приходять за рекомендацією старих. Виняток тут може бути тільки у випадку, якщо майстер змінив місце проживання, наприклад, переїхав в інше місто. У такому випадку, доречно поцікавитися досвідом, освітою фахівця, назвою матеріалів, використовуваних в роботі.

Середня цінова категорія представлена ​​більшим кількістю майстрів. Однак, і вона приховує деякі небезпечні моменти. Зрозуміло, ви зацікавилися пропозицією, вас влаштовує ціна, близькість до місця Вашої роботи або будинку. Щодо досвіду може виникнути такі ж обставини, як і в попередньому випадку: він обширний, але тоді у майстра навряд чи буде багато вільного часу. Однак, якщо досвід відсутній, або він незначний, не кожен у цьому зізнається.

 Нігтьовий сервіс: Вибір майстра
   Припустимо, Ви все-таки вирішили нанести візит .  Зверніть увагу на робоче місце фахівця .  Воно не обов'язково може перебувати в окремій кімнаті (самі розумієте, квартирне питання!), Може розташовуватися і на кухні .  Зрозуміло, приміщення має бути чистим, добре провітрюваним .  Вітається наявність очисника повітря, це говорить про те, що майстер піклується не тільки про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких, але і про Ваш .  У разі роботи з такими речовинами, як акрили, безацетоновие розчинники (наприклад, рідини для зняття лаку), це суттєвий момент, оскільки взимку довго тримати відкритим вікно досить проблематично .  З обладнання обов'язково повинен бути стерилізатор, найчастіше Гласперленовий (кульковий), що нагрівається до 250˚ C, для температурної обробки металевого інструменту, або сухожарової шафа .  Багато майстрів користуються спеціальними настільними пилососами для витяжки пилу, це допомагає і йому, і клієнткам вдихати мінімальне її кількість .  Якщо Ваш майстер користується спеціальним апаратом для виконання апаратних процедур, корекцій, це ще один плюс на його користь .  Майже кожен якісний освітній курс нігтьових послуг включає в себе заняття, вишколи користуватися даним приладом .  Якщо дозволяє місце, то фахівці вважають за краще зберігати свої інструменти в УФ-камері, але вона не є повноцінним стерилізатором!

Чималу роль відіграють і матеріали та засоби, якими користується Ваш фахівець для догляду за нігтями. Серед них можуть бути і бренди, широко розрекламовані в ЗМІ (Creative Nail Designe, Ez Flow, OPI, Orly) і більш нові системи матеріалів для моделювання нігтів (Entity, Odyssey Nail Systems, CNI і т.п.). Під час телефонної бесіди Ви можете запитати, якими системами користується цікавить вас професіонал. Це не така конфіденційна інформація, щоб її приховувати, тому поважає себе і своїх клієнток майстер не буде її приховувати. Зрозуміло, в його арсенал також не належать китайські матеріали!

Що стосується освіти, то гідний приватний майстер не стане приховувати документи про свою освіту, найчастіше, якщо є можливість, дипломи та сертифікати красуються в рамках, на стіні. Чим вони більшим і різноманітніше, тим більше Ваш шанс отримати якісне обслуговування. Тут же кілька слів про рекламу: якщо у майстра є свій сайт із зразками робіт, докладним описом послуг та їх вартості - це дуже важливо! Ви не купуєте «кота в мішку», ви вже можете розраховувати на те, що Ваш майстер дбає про свою репутацію.

Таким чином, ми висвітлили основні критерії, згідно з якими пошук потрібного саме Вам людини може значно скоротити Ваш час і заощадити кошти. Бажаю удачі!
Автор: Анна Найкіна, майстер нігтьового сервісу


 Новорічний манікюр і тенденції зими 2010
 У новорічну ніч кожна з нас хоче бути найкрасивішою, чарівною, привабливою і найголовніше, чарівною. При створенні бездоганного образу навіть маленька деталь відіграє важливу роль. Вибівшаяся із зачіски пасмо, невелика складка на сукні, або відсутність манікюру може легко зіпсувати новорічний образ. Давно доведено, що чоловіки при знайомстві з жінкою, звертають увагу на її руки, нігті, тому до новорічного манікюру потрібно підійти з усією відповідальністю, особливо, якщо в якості подарунка ти попросила у дідуся Мороза собі принца.

У цю чарівну ніч жінці мало мати просто бездоганний манікюр, він повинен бути ще й модним. Які ж тенденції увійдуть в моду 2010?

А в моді знову класика.   Якщо ви є володаркою довгих штучних нігтів, віддаючи тільки данина моді, то в новому році ви можете сміливо їх зняти. Короткі нігті і природне їх покриття - ось писк моди. Французький манікюр і округла форма нігтя витіснили кричущі малюнки гострих як бритва нігтів. З такими нігтями і салатик зручніше різати, і картопельку чистити.

Говорячи докладніше про форму нігтя, то в 2010 році, дійсно, в моді будуть природні форми . Загострені, квадратні залишаться в минулому році.

 Новорічний манікюр і тенденції зими 2010


Що стосується кольору, то взимку дуже модними будуть темні, готичні відтінки   - Чорний, коричневий.

 Новорічний манікюр і тенденції зими 2010


До речі, про чорному. Мода 40-х повертається. Популярний в ті роки «Місячний манікюр»   знову стане одним з найпопулярніших. Лунку нігтя прийнято виділяти білим лаком, у вигляді півмісяця, що залишилася поверхню нігтя покриваємо чорним лаком. Виглядає дуже ефектно і універсально.

 Новорічний манікюр і тенденції зими 2010


Такий манікюр підійде як для вечірки, так і для ділових переговорів.

Обмежуватися тільки цими квітами не варто, експерименти вітаються, але не варто змішувати матовий і глянсовий відтінки.

 Новорічний манікюр і тенденції зими 2010


 Новорічний манікюр і тенденції зими 2010


Так само популярними будуть сталеві відтінки , І це не дивно, вони ідеально поєднуються з навколишнім нас зимової обстановкою.

 Новорічний манікюр і тенденції зими 2010


Відмінно в новорічну ніч буде виглядати манікюр з використанням блискіток . Так як 2010 рік - це рік жовтого металевого Тигра, то блискітки можна використовувати як раз таки жовтого кольору. У новому сезоні в моді буде манікюр градація   - Плавний перехід від темного відтінку кольору до світлішого. А тепер уявіть, як здорово буде виглядати градація з блискіток.

 Новорічний манікюр і тенденції зими 2010


Правда, доведеться обійти не один магазин в пошуку необхідних відтінків. Такий манікюр буде дуже виграшним як при денному світлі, так і при світлі свічок.

Для новорічного манікюру також можна використовувати всілякі стрази , Бульонкі і інші прибамбаси для нігтів. У цю ніч не існує ніяких правил. Фантазуйте, пробуйте, експериментуйте.

 Новорічний манікюр і тенденції зими 2010


Ще один варіант новорічного манікюру з використанням декількох кольорів . Можна використовувати лак декількох, абсолютно різних кольорів. Нанесіть спочатку шар одного лаку, потім шари наступних. Після повного висихання, пилою спиляєте шари, в залежності від того, який малюнок ви хочете отримати.

Також в моді, як втім завжди - червоний колір . Червоний колір - колір пристрасті, не одна фатальна жінка не зможе відмовитися від такої спокуси. Червоний лак, червона помада, хіба не цей колір зводить чоловіків з розуму? Милі пані, червоний колір дуже підступний, ваші нігті можуть запросто пігментувати, так що не забуваємо спочатку покрити ніготь спеціальної основою під лак.

 Новорічний манікюр і тенденції зими 2010


Для тих модниць, які не є володарками міцних і здорових нігтів, але теж хочуть здивувати всіх в новорічну ніч вишуканим манікюром, можна наростити нігті за допомогою біогелю . Це нова тенденція нарощування нігтів, в 2010 році саме такий вид нарощування займе лідируючі позиції. Біогель не тільки не псує нігтьову пластину, а навіть навпаки, зміцнює її. Біогель - це справжній прорив в нарощуванні нігтів. При такому нарощуванні нігтьову пластину не треба ні спилювати, ні обробляти розчином, що псує ніготь. Модно нарощувати френчі за допомогою біогелю, а можна і покрити лаком і зробити малюнок. Все залежить від ваших уподобань.

 Новорічний манікюр і тенденції зими 2010


Новорічна ніч - це пора чудес і виконань всіх найзухваліших бажань і перевтілень. Не бійтеся пробувати, можливо, саме в цей момент ви знайдете свій новий образ, який підкорить не лише вашої коханої людини, але всіх оточуючих!
Автор: MIRovaya