Мезодіссолюція: схуднення в два рахунки і без втручання хірурга
 Погодьтеся, милі дами, що більшість з нас потай мріє позбутися від пари-трійки зайвих сантиметрів на талії і не дорахуватися пари-трійки зайвих кілограмів, ставши на підлогові ваги. І так, щоб диво це сталося, минаючи дорогі абонементи тренажерного залу да вимотуючі тіло і душу дієти. При цьому сперечаюся, що під ніж хірурга на ліпосакцію, тягне вас навряд чи. Але, виявляється, існує більше лояльна салонна процедура, яка за кілька сеансів дозволяє точечно позбутися жирових накопичень в найбільш проблемних місцях. І ім'я їй мезодіссолюція. Який принцип її дії, яких результатів дозволяє досягти, кому протипоказана, скільки коштує і де проводиться: давайте розбиратися разом.

Мезодіссолюція являє собою досить глибоку підшкірну ін'єкцію (10-13 мм) спеціальним коктейлем, який просто руйнує жирові клітини. Продукти їх розпаду вже не можуть знову абсорбуватися клітинами і легко виводяться з організму за допомогою нашої системи обміну речовин. Замість знищених жирових клітин після періоду статевого дозрівання нові - на їх місці вже не утворюються. Така наша фізіологія. Правда, якщо після ефекту схуднення за допомогою мезодіссолюціі не піклуватися про свою новознайденої більш стрункою формі, то залишилися в організмі жирові клітини можуть почати рости і збільшуватися в об'ємі до 60 разів!

Найчастіше мезодіссолюція застосовують в зоні стегон, сідниць, живота, плечей, підборіддя. Відмінно зарекомендувала себе ця процедура і в справі боротьби з целюлітом.

Особливістю суміші для мезодіссолюціі, яку ще називають гіпоосмолярності розчином, є те, що вона містить багато води, а концентрація розчинених у ній речовин невелика. Ці речовини - це жіроразрушающіе ліполітікі, знеболююче (наприклад, лідокаїн), кофеїн, вітамін С, іноді екстракти гуарани, артишоку, зеленого чаю, L-карнітин та органічний кремній. Після введення гипоосмолярной рідини в жировий прошарок проблемної ділянки за законами фізики вода спрямовується в жирові клітини, де концентрація розчинених речовини природно більше, і руйнує їх.

 Мезодіссолюція: схуднення в два рахунки і без втручання хірурга


Склад мезодіссолюціонного коктейлю для кожного пацієнта підбирається індивідуально залежно від віку клієнта, стану його шкіри, індивідуальних реакцій на складові суміші, зони, в якій буде виконуватися мезодіссолюція і кількості жирових відкладень в ній. Точно так само індивідуально встановлюється кількість необхідних процедур. Для різних людей воно може коливатися від однієї-двох до десяти. Причому перерва між ними повинен складати 3-4 дні.

Послуги з мезодіссолюціі виконуються в клініках естетичної медицини і салонах краси. Вартість однієї процедури коливається в межах 100-150 у.о. Крім того, після мезодіссолюціі фахівець обов'язково вам порекомендує процедури лімфодренажу   (обгортання, вакуумний масаж ультразвуком, ручний масаж тощо) для прискорення висновки з організму продуктів розпаду жирових клітин і додання вашій шкірі гладкості, пружності та еластичності.

В якості побічних ефектів після мезодіссолюціі у деяких пацієнтів зафіксовані нудота, легка слабкість, запаморочення, набряки, гематоми, біль в області уколів, зниження апетиту. Але всі ці симптоми тимчасові і, як правило, не вимагають медичного втручання.

Зате результат! Спеціальні дослідження ефективності мезодіссолюціі показали, що талія після ін'єкцій в середньому зменшується на 6 см, стегна - на 4 см, а жировий прошарок на 30%. При цьому отриманого результату вистачає на декілька років.
Найбільш відомим автором в галузі досліджень ефекту мезодіссолюціі вважається директор відділення пластичної хірургії медичної школи Лос-Анжелеса містер Стівен Хофлін . Його сенсаційні публікації датуються 1997 роком і засновані на дослідженнях, які проводилися кілька років. Також на великій групі пацієнтів проводили свої успішні експерименти по мезодіссолюціі французькі доктора К.Бонне, Б.Паскіні і Ж.-Ж.Перен. Таким чином, вищезазначені практики мезодіссолюція і подальший досвід застосування цих ін'єкцій повністю довели свою ефективність і безпеку для організму.

Проте протипоказана   мезодіссолюція в наступних випадках:

1. ніжний вік до 18 років;
2. при будь-яких запальних процесах;
3. при алергічних реакціях на компоненти коктейлю;
4. при цукровому діабеті;
5. при пошкодженнях шкіри;
6. при варикозному розширенні вен;
7. при порушеннях згортання крові;
8. при хронічних захворюваннях печінки і нирок;
9. при вагітності;
10. в період грудного годування;
11. при міомі матки.

Також фахівці рекомендують утриматися від мезодіссолюціі в кінці менструального циклу і за тиждень до початку регул. А в день самих маніпуляцій варто відмовитися від спортивних тренувань.

Таким чином, мезодіссолюція на сьогодні справедливо визнана реальною альтернативою ліпосакції і кращим способом позбутися зайвих жирових відкладень без втручання хірурга. Адже такі косметологічні процедури як електроліполіз, апаратний або ультразвукової масажі на відміну від мезодіссолюціі вплинути на кількість жирових клітин не здатні. А, значить, для людей із зайвою «тілесним мотлохом», позбутися якого не виходить ні за допомогою збалансованого харчування, ні за допомогою фізичних навантажень, ні за допомогою класичних салонних процедур не вдається, мезодіссолюція може стати справжнім шансом пожити життям більш стрункої людини.
Автор: Наталя Гришко


 Все, що потрібно знати про нарощування вій
 Накладні вії - хороше рішення, але тимчасове. Все-таки багато хто з нас хочуть мати довгі і пишні вії в будь-якій ситуації, навіть без макіяжу і вранці. Тоді на допомогу приходять салонні варіанти нарощування вій.

Порада перша, і найголовніший:   Не довіряйте свої вії кому попало. Перевірте, що салон, в який ви прийшли, має хороші відгуки рядових клієнтів, його послуги сертифіковані. Обов'язково переконайтеся в тому, що всі інструменти дезінфікуються після кожного клієнта. Крім цього, попросіть показати вам результати «до» і «після» нарощування, щоб вибрати підходящий спосіб нарощування. Адже є варіанти, коли додається тільки обсяг, а є нарощування по довжині. Ще одним показником хорошого салону є проведення тесту необхідних препаратів на алергію та особисту сумісність.

Перевагою процедури нарощування вій є її Напівперманентні результат. Тобто нічого фатального не відбудеться, це не тату. Нарощені вії не будуть з вами вічно. Багато клієнток салонів кажуть, що процедура нарощування допомогла їм зробити краще свої власні вії. У них з'явилася можливість відростити власні вії без обважнення величезною кількістю туші.

 Все, що потрібно знати про нарощування вій


Процедура

Коли ми говоримо про сучасний нарощуванні вій, то маємо на увазі так званий «напівперманент». Хоча думки тут різняться. Кожен місяць ми втрачаємо 10-15 власних вій. На місці виростають нові. Це природний процес, подібно до того, як ростуть і випадає волосся. Процес нарощування вій - це потовщення і подовження кожної окремої власної вії клієнта. Тому, якщо вія випадає, зберігаючи нарощування (яке триває 2-3 місяці), то можна говорити про перманенті. Якщо ж нарощування саме опадає раніше, ніж випаде вія, - то це називають напівперманент. Погодьтеся, нам зовсім неважливо, як це називають фахівці, нам потрібен гарний і природний остаточний вигляд.

Сучасне нарощування вій підходить і для особливого випадку, і для повсякденного способу. До процедури вдаються жінки після хіміотерапії, коли їх власні вії тільки починають рости. Технології дозволяють зробити синтетичні вії практично невагомими, це практично і легко носити. По суті, процедура - це подовження і потовщення кожної натуральної вії клієнта. Тобто, це більше схоже на «роботу» туші, що подовжує, ніж на накладні вії.

 Все, що потрібно знати про нарощування вій


Частий питання: наскільки нарощування безпечно для своїх вій? Адже нарощена вія наноситься (приклеюється спеціальним складом) безпосередньо на натуральну вію. Можете бути спокійні, клей нешкідливий для вій. А те, що нарощена вія не стосується шкіри, - дає надію, що алергічні реакції бувають вкрай рідко. Коли клей висихає, натуральна вія зберігає власну гнучкість і продовжує зростати.

Досвідчений майстер витратить на процедуру нарощування близько 2:00. Ви будете зручно лежати на кріслі-ліжку із закритими очима. Нарощуються тільки верхні вії. На нижні буде завдано гель, що захищає від попадання на них клею для нарощування. Нарощування майстер проводитиме для кожної окремої вії.

Клієнт завжди може вибрати тип нарощування: це може бути тільки потовщення, може бути сильне подовження. У кожному разі, майстер порадить оптимальну форму майбутніх вій і їх довжину.

 Все, що потрібно знати про нарощування вій


Нарощування зроблено, але догляд за віями залишається

Штучні вії будуть триматися до восьми тижнів. Багато що залежить від швидкості росту ваших власних вій, але в більшості випадків вія відростає і опадає саме за цей час. Разом з цим, майстри радять прийти до них знову через 3-4 тижні, щоб зробити невеликі поліпшення нарощених вій по мірі росту власних. Процедура займе 30-45 хвилин.

Під час, поки ви будете носити нарощені вії, не варто забувати про своїх натуральних віях. Потрібно періодично їх розчісувати (щодня), діяти завжди дуже делікатно, уникати тертя, зайвих дотиків.

Нарощені вії не зажадають туші для вій. Але якщо ви захочете коли-небудь скористатися тушшю, щоб зробити погляд драматичним, то не використовуйте водостійку туш ! Її складно знімати, її склад може зіпсувати синтетичні вії. Вам потрібна туш тільки на водній основі. При нанесенні туші дійте делікатно, прокрасьте тільки кінчики нарощених вій, що не захоплюйте вії близько до основи, де починається нарощування. При видаленні туші з нарощених вій використовуйте рідину для зняття макіяжу на водній основі.

Ще одне питання, яке хвилює багатьох: Чи зможу я ходити в басейн, приймати душ, ходити в сауну з нарощеними віями? Якщо ви зробили нарощування в хорошому салоні із застосуванням якісних матеріалів, то займатися фітнесом, приймати водні процедури можна безбоязно. І це ще один аргумент на користь хорошого, перевіреного майстра (те, про що ми говорили на початку статті). Застерегти варто тільки від застосування води і миючих засобів в області навколо очей протягом перших 2-4 годин після процедури салонного нарощування.

 Все, що потрібно знати про нарощування вій


Однак, не все так безхмарно. Є й суворі обмеження на деякі дії. Отже, НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ :

- Використовувати курлери для завивки вій. Вони можуть зашкодити не тільки нарощування, а й власні вії. Гарне нарощування і так має власний завиток, але якщо все-таки дуже захотілося додатково завити нарощені вії, то можна використовувати тільки щипці з підігрівом (не механічно курлери!).

- Ходити в лазню або сауну. Занадто гаряче і вологе повітря руйнує нарощування.

- Мочити вії в перші 2-4 години після нарощування.

- Тримати нарощені вії під струменем проточної води.

- Терти очі, тягнути вії.

НЕ МОЖНА   робити нарощування, якщо у вас є очна інфекція або ви недавно перенесли операцію на очах. У цьому випадку потрібно почекати, поки очі повністю не зціляться.

Чи можна видалити нарощені вії?

Це можна зробити в будь-який час, яке побажаєте. Багато студій та салони надають цю послугу безкоштовно, якщо ви робили нарощування у них. Процедура зняття нарощування проста і не займе багато часу. На вії буде завдано склад, що руйнує клей, і не ушкоджує ваші власні вії. Але, будь ласка, не намагайтеся прибрати нарощування самостійно, це може зруйнувати ваші власні вії.
Автор: Юлія Шестакова