|
Всім відомо, що вода - це джерело життя. Вона володіє безліччю оздоровчих властивостей. Недарма людині необхідно випивати декілька літрів води в день для підтримки життєвого тонусу. Не дивно, що воду стали застосовувати в різних процедурах оздоровлення. Однією з таких процедур є душ, а саме душ Шарко.
Душ Шарко
- Це струевой вид душа. Свою назву він отримав на честь французького невропатолога і психіатра Жана Мартена Шарко. Шарко і винайшов цей самий душ.
Він допомагає зняти напругу, підвищити тонус м'язів, незамінний у зниженні ваги, при лікуванні целюліту. Завдяки тому, що після процедур поліпшуються обмінні процеси і розщеплюються жири, ви зможете забути про целюліт і надлишковій вазі назавжди, але тільки в тому випадку, якщо закріпіть результат фізичними навантаженнями і правильним харчуванням.
Ця процедура проводиться наступним чином. Необхідно встати від трьох до п'яти метрів від самої душової кафедри, після чого людини спочатку ззаду обдають віялової струменем з ніг до голови, а потім та ж процедура спереду, 1 або 2 рази. Після віялового струменя слід компактний струмінь. 2 або 3 рази струменем проводять по ногах знизу вгору. Розпорошеної струменем обдають спину, потім руки. Після цього людина стає боком, далі переходять на бічні сторони, які теж обдають струменем. Після того, як людина повертається обличчям, струмінь води знову направляють на ноги. Далі струмінь переміщають на живіт, але дуже обережно. Якщо є показання, то можна виконати кругові рухи, масаж. Закінчується процедура віялової струменем. При всьому при цьому області обличчя, хребта, статевих органів впливу струменя не піддають.
Що стосується температури води, то на першому етапі вона становить 35 градусів за Цельсієм, пізніше її опускають до позначки 15. Саме завдяки впливу такого контрасту на організм, робота судин поліпшується, а також збільшується приплив крові.
Тривалість такої процедури може доходити до 15 хвилин. Час залежить від показань і загальної переносимості. Курс душу Шарко становить від 15 до 25 сеансів. Проводити процедури можна через день, але для максимального ефекту краще щодня.
Такий точковий масаж сприяє поліпшенню кровообігу, виведенню шлаків з організму, а, отже, ви помітите, що ваше самопочуття покращилося, шкіра підтяглася, покращився стан імунної та нервової систем.
Кому показаний душ Шарко?
Основні показання:
- При порушенні функцій нервової системи
- При психогенних захворюваннях
-при хронічної втоми
- При остеохондрозах
-при порушенні функцій серцево-судинної системи
- При надмірній вазі або порушенні жирового обміну
- При лікуванні і профілактиці целюліту
Навіть якщо ви просто втомилися і хочете розслабитися, набратися сил і енергії, тоді ви обов'язково повинні спробувати для себе цю процедуру.
Душ Шарко відмінно підійде спортсменам або просто тим, хто регулярно займається у фітнес-центрах, виконує фізичні навантаження. Такий душ особливо ефективний, коли ваші м'язи напружені після тренування, а сеанс такого водного масажу зробить їх більш еластичними і допоможе розслабитися.
Протипоказання
. Душ Шарко протипоказаний:
- При вагітності
- При серцево-судинної патології
- При інфекційних захворюваннях
- При захворюваннях шкіри
-гострі запальні процеси
Часткові протипоказання при варикозному розширенні вен, онкологія. Під час процедури важливо не впливати струменем води на проблемні місця.
Часто можна чути про «Домашньому душі Шарко» або про те, що сеанс такого водного масажу можна пройти в салоні краси. Не варто поспішати. Запам'ятайте, що це в першу чергу лікувальна процедура, а значить, і призначатися вона повинна фахівцем. Тільки в цьому випадку вам зможуть призначити курс, при якому будуть розраховані інтенсивність і тривалість індивідуально для вас, залежно від показань.
|
Чи здатний звичайна людина витримати температуру -140 градусів? Звичайний - ні! А ось сучасній жінці по плечу всі, особливо, якщо це допоможе їй придбати красу і молодість. Так, так, обтирання холодною водою, купання в зимові морози в ополонці та інші «крижані» процедури залишилися в минулому столітті. На зміну їм прийшла кріотерапія.
Кріотерапія
- Процедура, яка проводиться в спеціальній камері (криосауне).
Там шкіра піддається невеликому стресу, протягом декількох хвилин (звичайно не більше 3 хв.) На неї впливає рідкий азот, температура якого становить -140 градусів і це ще не межа.
Кріотерапія дозволяє позбутися від таких хвороб як артрит, гіпертонія. Відбувається це за рахунок того, що в цій камері під дією рідкого азоту наші судини звужуються і розширюються. Крім цього, кріотерапія - справжнє відкриття в косметології. Вона впливає на весь організм. Шкіра омолоджується, підтягується, зникають ознаки целюліту. Ще, що дуже важливо, під час цієї процедури можна втратити кілограм ваги. Для 3 хвилин не поганий результат!
Сеанс кріотерапії не складно, але вимагає деяких умов - ваш зріст повинен бути не менше 155см, а вага не менше 35кг. Сеанс можна проходити не менш, ніж за годину до їди або через годину після. Якщо всі вимоги виконані, ви заходите в кабіну, куди подається рідкий азот і повітря, після чого він починає впливати на все тіло, але тільки до рівня плечей. Не варто забувати, що азот все-таки не безпечний, і дихати ним не можна. Проходить 15 секунд, і ось вже температура в кріосауні перетинає позначку -100 градусів за Цельсієм.
Звичайно, може виникнути страх обмороження, але лікарі запевняють, що така процедура абсолютно безпечна, і відчуття ви випробуєте тільки найприємніші. Хтось після кріотерапії відчуває такий приплив бадьорості, що хочеться підкорити весь світ, а хтось віддає перевагу розслабитися в затишному кріслі.
Ще один дуже важливий момент. Кріотерапія - це ще й чудова можливість загартувати свій організм на довгий час. Не у багатьох виходить систематично обливатися холодною водою, а для деяких такі процедури чреваті простудними захворюваннями, не кажучи вже про наслідки.
Також кріотерапія допомагає позбутися бородавок, рубців, вугрової висипки. Відбувається це за рахунок того, що протягом 30 секунд певну ділянку шкіри піддається великому тиску і глибокому заморожуванню. Далі на цьому місці може утворитися суха скоринка, яка потім отторгнется, і від проблеми залишаться лише спогади.
Є ще один різновид кріотерапії - кріомасаж. Ця процедура націлена на омолодження шкіри як особи, так і всього тіла. Проблемні ділянки шкіри обробляються ватним тампоном, який попередньо занурюється в ємність з рідким азотом.
Також для цих цілей активно використовують криогенну газовий струмінь, яку направляють за допомогою спеціального приладу. Ефект після такої процедури не змусить себе довго чекати.
Кріоелектрофорез і кріопілінг
також входять в програму омолодження. Ви помітите, що після цих курсів зморшки помітно розгладяться, шкіра підтягнеться, покращиться колір обличчя.
Тепер поговоримо про тривалість курсу кріотерапія. Тут все індивідуально і залежить від того, в якій області застосовується курс. Якщо вам ця процедура показана в лікувальних цілях, то тут все залежить від розпорядження лікаря. Якщо кріотерапія використовується вами в косметичних цілях, то кількість процедур коливається від 10 до 15.
Протипоказанням до кріотерапії є
вагітність і післяпологовий період, гострі інфекційні захворювання, туберкульоз, діабет, серцево-судинна недостатність, індивідуальна непереносимість холоду.
Перед процедурою необхідно проконсультуватися з лікарем.
|
Слова про те, що потрібно полюбити себе такою, яка ти є, вже давно ніхто не сприймає всерйоз. У нашому сучасному світі існує безліч технологій, які допомагають підправити той, чи інший вада. Це не погано. Хтось потребує кардинальних заходи, наприклад, пластична хірургія, а комусь достатньо відвідувань салону краси. Послуги салонів постійно розширюються, з'являються все більш сучасні технології, матеріали. Однією з таких новинок виявився шовк.
Його досить часто використовують для створення засобів по догляду за волоссям, нігтями і шкірою. Вже нікого не здивуєш шампунями з протеїнами шовку для гладкості і блиску волосся. Також шовк має властивість запобігати несприятливий вплив навколишнього середовища на нашу шкіру, тому його активно використовують у різних кремах, сироватках і т.д.
Шовку знайшлося й інше застосування. Тепер кожна з нас може стати володаркою
шовкових вій
. Особливо технологія нарощування шовкових вій припаде до смаку тим, кого природа не нагородила пишними і довгими віями.
Наростити шовкові вії можна пучками і пореснично. Для тих, хто ще ніколи не користувався подібною послугою в салонах, скажу, що нарощування вій пучками, безумовно, дешевше, і займає не так багато часу, як поресничное нарощування. Але ви повинні розуміти, що і випадають такі вії теж пучками, до того ж і виглядають менш природними.
Поресничное наращивание вимагає майстерності і часу, так як ця робота кшталт ювелірної.
В даний час матеріали для шовкового нарощування виробляються в Японії, Німеччини, США, Швейцарії, Кореї і т.д. Для їх створення використовуються мікроволокна природного походження, до складу яких входить шовк.
Технологія нарощування шовкових вій не відрізняється від стандартної. Війки підклеюють з внутрішнього куточка уздовж верхньої повіки. Для цього використовують чорну смолу, яка в результаті нарощування створює ефект підводки.
Також вії можна вибрати залежно від того, якого ефекту ви хочете досягти. Шовкові вії бувають не тільки кольорові, але й такі, які збільшують об'єм, роблять вії більш вигнутими. Також можна вибрати довжину. Це можуть бути як вії природної довжини (Trim-тип), що не перевищують довжину ваших власних, так і вії, довжина яких становить 1, 5 - 2 см, так звані long-вії. Тут все залежить тільки від ваших уподобань.
Найголовніше, щоб домогтися дійсно хороших результатів, необхідно звернутися до справжніх фахівців. Провести подібну процедуру самостійно дуже складно. Потрібні знання і досвід. Тому краще звернутися до фахівців, але перш ніж погодитися на дану процедуру, грунтовно розпитайте майстра про даної технології, про те, які матеріали він використовує, і чи володіє достатнім досвідом, особливо, в Поресничное наращивание. Як говориться - раз на раз не доводиться.
Після того, як салон і майстер обрані, необхідно грунтовно підготується до даної процедури. Не використовуйте косметику за добу до нарощування. Якщо є необхідність, пофарбуйте вії професійними засобами в салоні, краще в тому, де будете робити нарощування. І пам'ятайте, що смола, яку використовують при нарощуванні, застигає протягом доби, тому постарайтеся уникнути контакту з водою.
В цілому, нарощені вії не створюють для своїх власниць ніякого дискомфорту. Можна, не боячись, що вії відпадуть, проводити час на пляжі, відвідувати басейни, використовувати косметику. Звичайно, не варто забувати, що, так чи інакше, але шовкові вії не довговічні. Термін їх служби складає від двох тижнів до трьох місяців. Все залежить від, так би мовити, правильної експлуатації. Продовжити термін служби допоможе вчасно зроблена корекція і запобіжні заходи. Не варто активно терти очі і користуватися занадто жирними засобами для зняття макіяжу.
Далі буде…
|
|
|
|
|
|