Бездоганний шовк волосся
 Гладке, блискуче волосся - недосяжний ідеал? Аж ніяк ні, просто правильна укладка!

Красиві гладке волосся - предмет мрій багатьох дівчат. Але як же бути тим, кого природа наділили кучерявими і неслухняним волоссям. Спеціально для такого типу волосся існують різні види прасуванням або випрямлячів волосся. Утюжки не тільки випрямляють волосся, але і полірують їх. Вони стали необхідним пристосуванням для завершення зачіски для багатьох сучасних жінок. Роблячи волосся гладкими і шовковистим, вони особливо популярні у молодих дівчат і підлітків. Але чи так безпечно застосування прасування для випрямлення волосся? Адже занадто часте його використання призводить до того, що волосся стає сухим, ламким і розшаровуються на кінцях. Що потрібно робити, щоб гарне волосся залишалися ще й здоровими?

Першим золотим правилом безпечного використання випрямляча є дозоване його застосування: тільки час від часу і ні в якому разі не щодня! Друге правило: перед його застосуванням волосся повинні бути підготовлені. Обов'язкове використання для миття голови і для догляду за волоссям після нього косметичних засобів, що мають вираженими зволожуючими і живильними властивостями. Промокнув волосся рушником, висушіть волосся природним чином, або за допомогою фена, але тільки в режимі теплого повітря. Намагайтеся уникати високих температур хоча б під час сушіння волосся. Після цього нанесіть по всій довжині волосся спеціальне косметичний засіб для термозахисту, яке можна придбати в будь-якому салоні краси і яке входить практично в кожну професійну лінію по догляду за волоссям. Тільки після цього можна використовувати випрямляч.

Важливо пам'ятати, що волосся перед застосуванням прасування для випрямлення волосся повинні бути вимиті в обов'язковому порядку. Присутність на волоссі залишків таких косметичних продуктів як лак або гель для волосся можуть завдати волоссю відчутної шкоди, при їх зіткненні з гарячим випрямлячем. Як правило, в інструкції вказується ступінь розігріву випрямляча для того чи іншого типу волосся. Для тонких і сухого волосся температура прасування не повинна перевищувати 130 ° С, а для більш густих і неслухняних - 180 ° С. І хоча сучасні моделі можуть розігріватися до 200 ° С, перевищувати температуру в 180 ° С не слід, оскільки в іншому випадку волосся буду помітно пересушені, а капілярний волокно буде серйозно пошкоджено.

Розігрітий випрямляч можна використовувати тільки на ретельно розплутати і розчесати волосся. Якщо на волоссі залишаються вузлики або вони не до кінця розчесані, то розплутати їх після застосування випрямляча буде неможливо без явного пошкодження волосся. Щоб отримати бездоганний шовк волосся, секрет полягає в тому, що випрямляч повинен пройтися по кожній пасма волосся всього один раз, але повільно - від коренів до самих кінчиків. Марно робити це із зусиллям або проходити прядку праскою кілька разів - так ви тільки пересушите волосся. Терпіння і розміреність рухів - ось секрет досконалого і тривалого результату.

Для успішного випрямлення волосся не менше значення відіграє ширина пасма волосся, яку ви проходите праскою за один раз. Чим тонше пасмо, тим більш помітним буде результат. Незважаючи на всі нововведення в сфері випрямлячів волосся, основним елементом гідного результату все ж є терпіння і витримка. Однак не варто вдаватися в крайнощі, інакше випрямлення волосся ризикує затягнутися надовго.

Якщо до застосування прасування волосся вже були пересушені або посічені на кінцях, то не слід затримуватися випрямлячем на кінцях волосся - так ви їх пошкодите ще сильніше. Після застосування прасування, волосся необхідно розчесати гребінцем з широкими зубцями, що ще більше збільшить поліруючий ефект, а вам залишиться тільки захоплюватися результатом!
Автор: Наталя Біатова


 Яка ви блондинка?
 Модний торік гламурний стиль продовжує завойовувати і хвилювати не тільки зірок кіно, а й простих людей. Одне з основоположних вимог цього стилю - бути блондинкою. У цьому сезоні модні всі золотисті відтінки, м'які, світяться і вражають своєю красою. Вони ніби висвітлюють обличчя, роблять його молодше. Відтінок, на якому варто зупинити свій вибір, залежить від віку та стилю, якого ви дотримуєтеся в одязі, зачісці, макіяжі.

 Яка ви блондинка?
 Блондинки випромінюють сяйво, притягають погляди оточуючих і є втіленням жіночності і привабливості. Не випадково в усі часи велика кількість жінок міняли колір свого волосся і ставали блондинками. Що вже говорити про зірок кіно, зовнішність яких багато в чому впливає на їх популярність. Назвемо лише деяких з них: Кірстен Данст, Скарлетт Йохансон, Камерон Діаз.

Щоб вдало підібрати відтінок, необхідно слідувати золотому правилу - підбирати його залежно від кольору шкіри і очей. Це дозволить зберегти загальну гармонію образу. Якщо ж ви вирішили вибрати кілька ексцентричний колір, далекий від вашої природної палітри, то не варто забувати про зміні кольорів для макіяжу, що дозволить зробити новий образ закінченим. Світлошкірим більше підійде попелястий колір, людям з блідою шкірою, зі світлими очима - платиновий колір, тим, у кого шкіра темніше - золотисті відтінки.

 Яка ви блондинка?
Попелястий відтінок

Глибокий і світиться попелястий відтінок надає шкірі обличчя яскравий, свіжий колір. Але не варто забувати, що занадто інтенсивний і контрастний попелястий колір має здатність «обважнювати» риси обличчя, роблячи їх більш різкими. Так як попелястий колір найчастіше має холодний відтінок, подумайте про те, щоб використовувати більш теплий тон для обличчя. Для макіяжу очей підійдуть сірий і білий кольори, для губ - колір рожевого вина або прозорий блиск, який додасть сяйво і завершеність образу.

 Яка ви блондинка?
Золотистий відтінок

Светящийся і дуже жіночний, він як би притягує до себе світло. Цей результат досягається за допомогою техніки балаяж, під час якої чергуються різні світлі відтінки. Золотистий відтінок висвітлює і пом'якшує риси обличчя і підходить великій кількості жінок. Єдине, кому варто обережно ставитися до цього відтінку, так це тим, у кого матова шкіра. Їм не можна вибирати дуже світлі відтінки золотистого кольору, так як це додасть шкірі жовтизну. При такому відтінку для макіяжу очей краще використовувати металеві холодні кольори, які підкреслять ваш погляд і зроблять його виразним. Для обличчя можна вибрати матовий бежевий тон. Для губ - колір рожевого вина або карміновий.

 Яка ви блондинка?
Платиновий відтінок

Це найпопулярніший відтінок серед зірок і знаменитостей. У цьому сезоні його вибирають власниці волосся будь-якої довжини: від самої короткої до найдовшою. Волосся при цьому обов'язково повинні бути доглянутими і мати здоровий вигляд. Цей відтінок більше підходить молодим жінкам з яскравим і свіжим кольором обличчя. Якщо платиновий відтінок постійно не оновлювати, то він втрачає ефект шику і гламуру. Щоб уникнути прісності, потрібно використовувати фарби, які здатні «розбудити» обличчя. У той же час, потрібно привнести за допомогою макіяжу м'якість, так як платиновий відтінок робить риси обличчя більш жорсткими. Для губної помади підійдуть яскраві кольори: бурштиновий, яскраво-червоний, а для тіней - кольори, що повторюють колір очей.
Автор: Наталя Біатова


 Що таке пудра-бронзатор?
 Пудра-бронзатор - незамінний засіб для тих, хто хоче мати гарний колір обличчя в будь-який час року. Даний засіб декоративної косметики дозволяє надати навіть блідою або дуже світлій шкірі ідеальний відтінок засмаги. Також пудра-бронзатор допомагає підсилити ефект засмаги на злегка засмаглою шкірі.

Яку ж пудру варто вибрати і як правильно наносити її на шкіру? Існує два основних типи пудри-бронзаторами - з матовим або перламутровим відтінком. Для світлої шкіри підійдуть відтінки карамелі або лісового горіха, а для матового ефекту - пудра-бронзатор кольору кави, мідного або позолоченого відтінку. Навіть якщо ваше обличчя має природний загар, уникайте занадто темних відтінків.

Вибір текстури залежить тільки від вашого смаку і типу шкіри. Слід пам'ятати, що матові текстури дають більш натуральний тон шкіри, у той час як перламутрова текстура надає шкірі світиться ефект. Тому якщо пудра світлого відтінку, то краще вибирати перламутрову текстуру і навпаки, якщо відтінок пудри - бронзаторами темний, то краще вибирати матову текстуру. Перевагою пудри - бронзаторами є те, що вона дозволяє шкірі виглядати засмаглою, що не прискорюючи при цьому процесу старіння шкіри і не провокуючи розвиток раку шкіри, як це роблять ультрафіолетові промені.

Перед нанесенням пудри-бронзаторами шкіру необхідно підготувати, а саме, звільнити від мертвих лусочок .  Для цих цілей проводять пілінг обличчя .  Уникайте використання пудри-бронзаторами після нанесення на нього зволожуючого або живильного крему, оскільки наявність жирних або вологих ділянок буде перешкоджати однорідному кольору обличчя, і може призвести до появи плям .  Найкраще після пілінгу просто промокнути обличчя вологою серветкою і дочекатися поки шкіра стане зовсім сухий .  За допомогою кисті нанесіть на все обличчя світлу пудру, після цього застосуйте пудру-бронзатор до тих ділянок особи, на яких ви хотіли б підсилити ефект засмаги .  У завершенні процесу, для додання обличчю загального природного вигляду, широку кисть занурюють в пудру-бронзатор, потім трохи обтрушують про тильну сторону долоні і широкими жестами наносять на все обличчя і шию .  Пудру-бронзатор можна наносити на все обличчя, а також на плечі або на улоговинку між грудей для блискучого акценту .

Poudre Duo Glam Bronze L'Oréal Paris

Ця пудра-бронзатор складається з двох гармонічних відтінків, позолочені і мідні частинки перламутру яких надають шкірі світиться загар. Легка текстура цієї пудри добре лягає на шкіру і забезпечує стійкий макіяж протягом всього дня. Пудра-бронзатор від L'Oréal пристосовується до природного кольору шкіри і дарує їй ідеальних відтінок.

 Що таке пудра-бронзатор?

Palette Mauresque Ligne YSL Sun Yves Saint Laurent

Пудра від Yves Saint Laurent створює справжню ілюзію променистого засмаги за допомогою чотирьох сонячних квітів і надає шкірі позолочений відтінок. Даний засіб декоративної косметики збагачене зволожуючими частками, які утримують вологу, а також сонячним фільтром SPF 10, що захищає обличчя від негативної дії ультрафіолетових променів. Рожевий відтінок, який присутній в палітрі, може бути використаний для акценту на скронях, спинці носа і декольте. А красивий малюнок, виконаний на пудрі, приносить справжнє естетичне задоволення і перетворює використання цієї косметики в істинний ритуал краси.

 Що таке пудра-бронзатор?

Logo Sunkissed Powder n ° 41 Sunset Givenchy

Ця пудра-бронзатор спеціально призначена для природного засмаги. Її дорогоцінна текстура складається з мікрочастинок, які покривають шкіру ідеальним шаром і надають їй перламутрово-золотисте сяйво. Бездоганний комфорт і стійкість є відмінними рисами пудри від Givenchy. Приємною несподіванкою є те, що класичний малюнок Givenchy, виконаний на пудрі, жевріє навіть після кількох помахів кисті.

 Що таке пудра-бронзатор?

Star Bronzer Poudre Bambou Bronze Tropiques Lancôme

Краща пудра для засмаглої шкіри від Lancôme сублімує ідеальний відтінок і допомагає продовжити ефект засмаги. Справжній витвір мистецтва, навіяне мотивами Азії: заходом сонця на тлі бамбуків в рожевих, вохристих тонах і відтінку кориці. Ця вишукана палітра допомагає завершити макіяж, а за допомогою тонкої кисті, рожевих і золотистих тонів може створити фокус на вилицях або погляді.

 Що таке пудра-бронзатор?

Poudre compacte Carrousel Infinité Bronze Lancaster

Пудра-бронзатор від Lancaster - це гра протилежностей: світлих і темних відтінків, матових і перламутрових тонів. Все це дозволяє створити гармонійний, ідеальний макіяж. Рельєфно вирізані зображення дорогоцінних каменів представляють теплі, світлі і темні тони, які роблять макіяж рельєфним, створюючи темні і світлі зони. Палітра, виконана у вигляді різноманітних граней, допомагає створювати справжній сонячний макіяж.

 Що таке пудра-бронзатор?

Poudre Multicompacte SPF 15 Sephora Bronzed

Ультра-ніжна пудра-бронзатор у вигляді мозаїки від Sephora висвітлює всі ділянки обличчя, навіть найбільш засмаглі. Легка текстура ідеально лягає за допомогою великої кисті. При цьому використовуються одночасно три відтінки, що надає шкірі обличчя свіжість і ідеальний тон.

 Що таке пудра-бронзатор?

Автор: Наталя Біатова