7 заповідей пірсингу
 Її посмішка з гайкою на губі
Мене зовсім, ніяк в захват не приводила.
Комусь здається, що виглядає все мило,
Але як із залізякою цілуватися? Бе-е ...
(Ігор Істратов)


Заповідь перша   голосують про те, що пірсинг - це не засіб змінити світ навколо або ставлення до нього. Пірсинг, в більшості випадків, це віяння моди і бажання шокувати, виділитися серед оточуючих. А вже щоб напевно, то і місця треба вибирати особливі. Пірсинг пупка або вуха в цьому напрямку давно став не винятком, а швидше правилом. А ось пірсинг язика, куприка або пальця на нозі це щось новеньке, хоча скоріше, орігінальненькое!

Заповідь друга   знайомить нас із застосуваннями цього самого пірсингу. Про проколах вух, носа, язика і брів говорити не будемо. Більш докладно зупинимося на пірсингу пупка. Традиційно його називають дівочим пірсингом. Це не дивує, адже в світі у 54% жінок присутній це мистецтво на тілі.

Пірсинг пупка прийшов до нас із стародавнього Єгипту, позначаючи, що його власник володіє общинними правами. У сучасному ж світі такий прокол, звичайно, символізує красу дівочого тіла, а зокрема живота. Види пірсингу в цьому напрямку особливою різноманітністю не відрізняються. Хіба що проколів може бути декілька і саме прикраса може бути вельми оригінальним.

А ось пирсингу інтимних частин тіла відводитися особливе місце, а тому заповідь третю . Не дивуйтеся і такі проколи існують! Соски, наприклад, прийнято проколювати, як ознака мужності тіла і духу. Хоча є думки і про те, що це збільшує яскравість сексуальних відчуттів володаря цих проколів. C іншого боку, з'являється деяка проблема при виборі і носінні одягу, як у чоловіків, так і у жінок. Погодьтеся, адже не кожен керівник захоче бачити свого заступника в кипельно білій сорочці і виділяється сережкою в області соска. Якось не по-офісному це! Та й не будь бюстгальтер буде зручний при точно такому ж проколі у жінки. А вже у молодої мами так і взагалі інші проблеми виникають, навіть якщо вона і не збирається годувати дитину грудьми.

Ну а все ж, якщо захотілося нових відчуттів і емоцій в сексуальних відносинах з партнером, то тоді варто зробити пірсинг геніталій. Напрямок зараз це дуже затребуване і модно! Нові сексуальні відчуття вам гарантовані. Правда, позитивні чи не дуже приємні - це справа випадку. Поле вибору тут особливо велике. Прокол клітора, статевих губ або крайньої плоті, головки статевого члена або яєчок у чоловіків. Головне правило, якого необхідно суворо дотримуватися при такому пірсингу, це утримання від статевого життя до повного загоєння проколу. Зазвичай на це потрібно місяць-півтора.

Наступна заповідь   голосують про адаптаційний періоді .  Ваше тіло було розрізано і місце розрізу прикрасили металевим атрибутом, як ви думаєте, йому це сподобалося? Відповідь очевидна .  Саме тому необхідно правильно поводитися в перші кілька днів після проколу .  І знати, що жовтувата рідина, активно виділяється з проколу, це не гній, а лімфа .  Її необхідно видаляти ватним тампоном, змоченим у водному або спиртовому розчині хлоргексидину .  Само прикраса також необхідно протирати, ворушачи в різні боки, і по можливості не виймати з проколу до повного загоєння рани .  Сам прокол слід тримати в сухості і по можливості відкритим, т . е .  без одягу, так процес загоєння буде походити трохи швидше .  Весь період загоєння, а це місяць-півтора, намагайтеся носити тільки бавовняні вироби, хоча б у тому місці, де одяг стикається з проколом .  А на ніч необхідно прикладати до пошкодженої області стерильну серветку .  Ну і звичайно, менше травмуйте місце проколу, обмежте вживання алкоголю, сигарет, а так само відвідування басейну і сауни .

 7 заповідей пірсингу


Якщо вже точно вирішили прикрасити своє тіло цим мистецтвом, то давайте виберемо, чим конкретно ми будемо прикрашати. Заповідь п'ята , Або вибір прикраси. До уваги треба приймати місце пірсингу, розмір тіла і товщину проколу. Щоб не прогадати в цьому питанні, настійно рекомендую вам звернутися до фахівця. Принаймні, перші пару прикрас він вибере для вас сам і підкаже, як надалі самій вибирати ці чудові брюлики. Для загальної обізнаності можна відзначити, що рекомендується вибирати прикраси, зроблені з хірургічної сталі, золота або титану. Форма може бути різноманітною.

- Гвоздик , Найпростіше і зрозуміле прикрасу.
- Лабрета , Той же саами гзоздік, тільки з ніжкою.
- Штанга , Ніжка з двома кульками по краях.
- Банан , Трохи вигнута штанга.
- Кільце , Прикраса у формі кільця з вирізаним ділянкою, замість якого присутній кулька, кубик або циліндр.

Як бачите, все не так вже й складно.

Окрему заповідь   слід присвятити найбільш важливою і дорогою складової пірсингу - вибору салону. Тут, як не можна до речі, слід згадати приказку: «Скупий платить ...». Наявність ліцензії на здійснення подібного роду послуг населенню та диплом про кваліфікацію фахівця - це, вибачте за порівняння, як Отче наш, для даної процедури. І найголовніше. Не полінуйтеся не тільки уточнити по телефону, а особисто подивитися всі ці документи. Пам'ятайте, потім вийде собі дорожче!

На що ще варто звернути увагу? Звичайно, на чистоту та нове обладнання в салоні. Все вищеперелічене повинно відповідати європейським ГОСТам. Майстер повинен розповісти вам, як слід доглядати за місцем проколу, для його якнайшвидшого загоєння та профілактики можливих ускладнень надалі. Обов'язково уточнити ваш вік, хронічні захворювання і пороки. Пам'ятайте, що в цьому запорука успішного загоєння проколу, відсутності інфекцій, побічних ефектів і неприємних відчуттів.

Заповідь остання, вона ж сьома   розповість вам декілька рекомендацій і цікавих фактів про пірсингу. Ніколи не забувайте ЩО:

- Перед відвідуванням пірсинг-салону рекомендується поїсти, щоб уникнути запаморочення та слабкість
- Вартість пірсингу починається з 50 $ і коливається в середньому до 150 $. Лікування ускладнень і необдуманих наслідків коштує набагато дорожче!
- Якщо на даний момент у вас є прогалини зі здоров'ям, то процедуру проколу слід відкласти до повного одужання
- Назва пірсингу завжди залежить від місця розташування проколу: Монро - над губою праворуч, Мадонна - пірсинг над губою зліва
- Рейтинг місць для пірсингу на чільне п'єдесталу ставить проколи вух, на друге - будь проколи на обличчі, далі йде прокол пупка і геніталій.
Автор: Валентина Пятиго


 Новинки салонів краси
 Щоліта ми зустрічаємо по-новому. У новій сукні, з новою зачіскою, з переліком нових подій і задоволенням від нових відчуттів. Кожен день, як нова сторінка непрочитаного роману, вносить у наше життя щось особливе, повне яскравих фарб і сонячного світла.

Для вдосконалення нашої краси солона міста надають нові види послуг і косметологічних процедур, дозволяючи нам знаходити, вибирати, експериментувати і перетворюватися. Що ми можемо отримати сьогодні?

Новинка №1. Косметологічна процедура естетичної медицини - Дермароллер-терапія
У науковій літературі повна назва процедури - колаген-індукують терапія, або КИТ. Коли дермароллер тільки створювався, його призначенням була доставка активних речовин в найглибші шари шкіри з мінімальною хворобливістю. На сьогоднішній день його функції значно розширилися. Процедури дермароллер-терапії ефективні проти старіння, акне, хірургічних шрамів, целюліту і розтяжок.

Як це працює?   Дермароллер у формі барабана при русі проколює шкіру на одній ділянці до 20 разів. Відбувається реакція шкіри на подібні мікротравми і стимуляцію тканинних покривів, в ході чого вивільняються різні фактори росту. Всі маніпуляції призводять до утворення нових колагенових і еластинових волокон і нових капілярів. Вони поступово вбудовуються в вищерозміщені шари дерми, внаслідок чого відбувається утворення нової тканини, яка заповнює атрофічний рубець.

 Новинки салонів краси
   Утворилися нові капіляри допомагають поліпшенню кровотоку, внаслідок чого відбувається відновлення пігментації. Також важливо, що фактори росту, які вивільняються з клітин і проколотих капілярів, сприяють стимуляції стовбурових клітин.

Що ми знаємо про стовбурові клітини в шкірі?   Функція стовбурової клітини - відтворення тисячі нових клітин. І якщо перші пошкоджені, то процес відтворення може припинитися. При зникненні стовбурових клітин на шкірі з'являються зморшки, і вона стає більш млявою і в'ялою. На сьогоднішній день медицина зробила великий крок вперед, створюючи креми на основі стовбурових клітин натурального походження, щоб допомагати шкірі отримати бракуючі елементи.

Особливості дермароллер:   застосування на всіх ділянках тіла, відсутність постійного ушкодження шкірних покривів, відсутність болю і кровотеч на оброблюваній ділянці шкіри, відсутність інших побічних ефектів.

Які результати процедур дермароллер-терапії?   Шкіра стає більш молодою та свіжою на вигляд, поліпшується її стан, зменшується вираженість зморшок і рубців (і пост-акне в тому числі), пігментні плями зникають зовсім або стають світлішими.

А чи можна вдома?   Такі процедури можна проводити і в домашніх умовах, купивши дермароллер, який найчастіше продається під назвою - мезороллер. Важливий нюанс: довжина голок дермароллер повинна не перевищувати 0, 25 мм. В інших випадках може знадобитися місцева анестезія і процедура повинна проводитися тільки професійним дерматологом. Необхідно пам'ятати, що подібні інструменти не можна передавати для використання іншим особам. Ціна мезороллер в Інтернет-магазинах від 1800 рублів.

 Новинки салонів краси


Перед відвідуванням салонів краси або виконанням процедури в домашніх умовах проконсультуйтеся з дерматологом.

 Новинки салонів краси
 Новинка №2. Японський манікюр MASURA
Кожній жінці, та й чоловікові, хочеться, щоб нігті виглядали доглянутими і здоровими. Адже саме вони створюють враження про наші руках і нашому способі в цілому. Погляньте на ваші нігті! Вони, як «живий» елемент нашого організму також схильні стресових факторів (наприклад, впливу побутової хімії), нестачі вітамінів і мікроелементів, неправильного догляду. Їм потрібні ваші турбота і увага!

Японський манікюр - це не просто естетичний догляд за нігтями, це повний комплекс відновлювальних процедур, у тому числі і для рук. Всі препарати MASURA включають в себе різні елементи, так необхідні нігтям: ефірні олії, бджолиний віск, перлова крихта, натуральне жирне масло жожоба, екстракти водоростей, огірка, червоного чаю і бамбука.

Показання:   рекомендується для ослаблених нігтів і після зняття штучних нігтів, коли нігтьова пластина частково пошкоджена і потребує відновлення.

Як проводиться японський манікюр?   Процедура зазвичай включає в себе ряд підготовчих і основних етапів: діагностика стану ваших нігтів, індивідуальний підбір засобів для процедури, підготовка нігтьової пластини, втирання лікувальної основи і шліфовка нігтів, полірування пудрою, масаж пальців і кистей спеціальними шовковими мішечками, наповненими лікувальними травами.

Який ефект у даної процедури?   Японський манікюр допомагає рукам повернути свою молодість і доглянутість, нігтям - здоровий вигляд, гладкість, перловий блиск і міцність. Нігті швидше ростуть, менше розшаровуються і ламаються. 4-5 процедур допоможуть відновити навіть самі пошкоджені і дуже ослаблені нігті.

Питання - ціна?   Вартість процедур: японський манікюр - від 1400 рублів, японський педикюр - від 3000 рублів.

Здивуйте себе - подаруйте своїй шкірі і нігтям незабутні подарунки настав літа.
Автор: Alesya Marchenko