5 довгограючих методик салонної епіляції
 Шовковиста шкіра жінки без натяку на природну рослинність заводить 90% чоловіків - говорять дослідження. Але як же проблематично деколи підтримувати її бездоганний вигляд! Салонні процедури значно полегшують догляд за тілом, одночасно гарантуючи тривалий ефект.

Салонні методи епіляції сьогодні на слуху. Багато жінок віддають перевагу саме їм, адже одного разу виконана процедура дозволить забути про небажаної рослинності на тривалий період або назавжди! Головне, зробити правильний вибір!

Ензимна епіляція

Під час процедури лікар-дерматолог проводить термохимическое вплив на волосяні цибулини. Використовуються спеціальні засоби з рослинними ензимами, які руйнують клітини волосся, надовго зупиняючи їх зростання.

Порядок проведення:   на обрану область, якою може бути навіть зона бікіні, наноситься ензімосодержащій крем. Далі це місце обертається силіконовими стрічками, які називають ще термобандажем. Відбувається опромінення інфрочервона променями, що викликають активацію ферментів. Їх дія таке, що після зняття стрічок ви виявите волосся з ослабленими країнами, які майстер потім видалить за допомогою воску.

Переваги процедури:   ензимна епіляція - безболісний щадний процес, який може проводитися навіть тоді, коли фотоепіляція або лазерна епіляція зважаючи на особливості шкіри не рекомендовані. Додатковим бонусом процедури є зволоження шкіри, оскільки застосовувані засоби сприяють збереженню вологи.

Запобіжні заходи:   щоб попередити можливі ускладнення процедури, їй повинні передувати тести на чутливість до використовуваних хімічних речовин. Після цього виду епіляції протягом тижня строго заборонено перебування на пляжі і відвідування солярію. В іншому випадку появи пігментних плям майже закономірно.

 5 довгограючих методик салонної епіляції


Ультразвукова епіляція

Ультразвукову епіляцію можна назвати аналогом ензимної, з тією лише різницею, що в першому випадку речовини руйнують фолікул волосся надходять в шкіру за допомогою ультразвуку, а в другому - за допомогою термовоздействія.

Порядок проведення:   на ділянку шкіри (обличчя, гомілка, зона бікіні) наноситься гель з активними речовинами. Далі проводиться обробка ультразвуком, що порушує процес ділення клітин волоса.

Переваги процедури:   її можна проводити безпосередньо після засмаги в солярії, або після перебування на сонці. Волосся легко видаляються навіть у важкодоступних місцях, як ніс або вуха. Проводиться ультразвукова епіляція швидко і майже безболісно.

Запобіжні заходи:   на жаль, під час процедури руйнуються не тільки коріння волосся, а й прилеглі клітини шкіри, тому можливі почервоніння.

Лазерна епіляція

На необхідну ділянку шкіри направляється лазерний промінь, який впливає на меланін, що міститься в темних волосках. У результаті волосся знебарвлюється, а волосяні цибулини руйнуються.

Порядок проведення:   За допомогою лазера впливають на шкіру з невеликими перервами, щоб уникнути перегрівання шкірного покриву. Процедура проводиться тільки на темному волоссі, для Пушкова або світлого волосся переважні інші методи.

Переваги процедури:   за один сеанс можна обробити великі ділянки тіла, наприклад, зону сідниць або руки.

Запобіжні заходи:   метод підходить тільки тим жінкам, у яких контраст між шкірою і кольором волоса яскраво виражений. Якщо ж шкіра і волосся темні, лазер буде впливати на всі ферменти, що утворює в кінцевому підсумку білясті плями на поверхні шкірного покриву.

 5 довгограючих методик салонної епіляції


Електроепіляція

Процедура, яка пройшла перевірку часом, оскільки знаходиться на озброєнні лікарів-дерматологів не одне десятиліття. Вважається одним з найбільш доступних методів. Зона видалення небажаної рослинності - будь-яка, за винятком шиї.

Порядок проведення:   спеціальна голка вводиться у волосяний фолікул, який руйнується за допомогою впливу струму хвиль високої частоти. Результат залежить від точності введення голки фахівцем.

Переваги процедури:   вдала електроепіляція позбавляє від небажаної рослинності назавжди.

Запобіжні заходи:   це хворобливий вигляд епіляції, який не завжди гарантує руйнування волосяного фолікула. У постпроцедурном періоді можливі набряки і роздратування.

Фотоепіляція

Це досить молодий метод, який заснований на суміщенні впливу тепла і світла. Може здійснюватися на будь-яких ділянках тіла.

Порядок проведення:   вам надягають захисні окуляри. З боку процес епіляції нагадує світлові спалахи. Лікар наносить на проблемну область охолоджуючий гель, який зменшує больові відчуття і направляє на нього лампу, що дає імпульсний світло.

Переваги процедури:   видаленню підлягають всі види волосся - Пушкова або жорсткі темної колірної забарвлення. Сам процес досить болючий. Але після його проведення жінки помічають поліпшення стану шкіри, і навіть омолодження.

Запобіжні заходи:   слід утриматися від даного методу власницям природної рослинності, світліше тону шкіри.

5 довгограючих методик епіляції - ваш путівник у світ жіночої чарівності та сексуальності. Будьте бажаними!
Автор: Наталя Бартукова


 Сім разів відміряй, або як підготуватися до ринопластики?
 «Немає межі досконалості», - упевнені багато з нас. Якщо вже природа в чомусь підкачала, жінки прагнуть виправити недолік якими можливими способами, в тому числі і хірургічним шляхом. Не останнє місце в «реставрації» найчастіше уявних вад займають операції по корекції носа, або, науковими словами, ринопластика. Припустимо, ви на 100% впевнені, що далі жити з таким носом, даними природою, більше не можна. Які зробити наступні кроки на шляху до ідеального носику?

1 етап: вибираємо клініку і хірурга

Ласка, вкладіть зусилля і час в цей процес, адже від нього залежить кінцевий відмінний результат. Поцікавтеся статутними документами клініки і її ліцензією, почитайте відгуки в інтернеті про роботу персоналу та результати процедур, ознайомтеся з портфоліо цікавить вас лікаря.

2 етап: обстеження хірурга

Огляд лікаря необхідний для огляду «поля дій» - вашого носа; призначення аналізів - для виявлення загального стану організму перед хірургічним втручанням і можливих ускладнень, які можуть виникнути в процесі, щоб звести їх до мінімуму. Можливо, вам попередньо можуть знадобитися додаткові косметичні процедури або курс лікування для запобігання проблем у майбутньому. Скажімо, вилікуватися від ГРЗ, зробити чистку обличчя при проблемній шкірі і т.д.

3 етап: підготовка до операції

Зверніть особливу увагу на рекомендації нижче. Благополучний результат операції багато в чому залежить від того, як відповідально ви будете виконувати передопераційну підготовку.

 Сім разів відміряй, або як підготуватися до ринопластики?


За пару тижнів до хірургічного втручання слід:

* Припинити прийом ліків, що знижують згортання крові і перешкоджають утворенню тромбів. Вони можуть ускладнити ринопластику сильною кровотечею. Зокрема, подібним ефектом володіє аспірин;

* Відмовитися від куріння і алкоголю. Токсини, якими так багаті шкідливі звички, погіршують процеси загоєння тканин;

* Забудьте про солярії і засмагу під відкритим сонцем, тому це загрожує розвитком сильних набряків в процесі операції.

За тиждень до ринопластики:

* Саме час вирушити в аптеку зі списком медикаментів, які вам рекомендував лікар, що проводить операцію;

* Почати прийом полівітамінів, які зміцнюватимуть весь організм і, зокрема стінки судин;

* Намагатися мінімізувати наносимую на обличчя косметику або зовсім відмовитися від неї;

* «Очкариків» рекомендується замінити окуляри в масивній оправі на більш легкі або перейти на лінзи;

* Подбає про створення сприятливої ​​психологічної обстановки, щоб ніякі домашні і робочі проблеми вас не відволікали від підготовки до операції та реабілітаційного періоду.

 Сім разів відміряй, або як підготуватися до ринопластики?


Безпосередньо перед процедурою слід:

* За 8:00 до операції відмовитися від їжі та напоїв, інакше вихід з-під наркозу буде чреватий для вас сильною блювотою;

* Відмовитися нанесення будь-яких косметичних і парфумерних засобів;

* Підготувати зручну і вільний одяг для післяопераційної палати, яку не потрібно знімати або одягати через голову;

* Переконатися в наявності під рукою всіх необхідних медикаментів;

* Залишити вдома всі прикраси, годинники, лінзи, пірсінгових сережки, штучні вії.

При підготовці до операції по корекції носа не забудьте документально закріпити всі права та обов'язки сторін, ознайомтеся уважно з вашими гарантіями в разі незадовільного результату ринопластики. Тим самим ви захистите себе від можливих неприємностей, які хоч і нечасто, але зустрічаються. Коли всі нюанси враховані, ще раз зважте прийняте рішення. Якщо ви впевнені, що придбання нового носа зробить щасливішим, то тільки вперед!

 Сім разів відміряй, або як підготуватися до ринопластики?

Автор: Яна Колосовська