Модні тенденції в макіяжі. Створюємо образ будинку. Частина 1
 Осінь внесла свої корективи в образи жінок, визначивши нові тенденції майже у всьому. У тому числі і в макіяжі. Тому для тих, хто прагне бути в перших модних рядах, пропоную невеликі поради, як втілити запропоновані дизайнерами ідеї в життя.

У цьому осінньо-зимовому сезоні дуже модно мати бліду матову шкіру. Так Так. Якщо ви не можете похвалитися світлою шкірою, тоді зосередьтеся на тому, щоб тон обличчя був рівним і матовим. Це можна зробити за допомогою пудри і тонального крему. Але це далеко не все. Отже, ось кілька ідей і порад.

Макіяж в стилі а-ля Натюрель

Незважаючи на назву, втілити його в життя куди складніше, ніж все інше. Адже тут можуть бути видно всі недоліки шкіри. Крім того, потрібно відчувати межу, коли косметика стає занадто помітною. Такий макіяж відмінно підходить для денного часу доби. Скористаємося порадами професіоналів:

• Найголовніше - шкіра. Вона повинна бути ідеальною. Якщо природа не нагородила вас такий, тоді доведеться постаратися.

• Як завжди починаємо з очищення та зволоження. Без цього результат може бути не ідеальним.

• Далі слід замаскувати круги під очима. Інакше замість світиться здоров'ям, оптимізмом і красою погляду, ви будете виглядати втомленою.

 Модні тенденції в макіяжі. Створюємо образ будинку. Частина 1


• Тепер потрібно скористатися або тональним, або зволожуючим кремом з світловідбиваючими частинками. Тут все залежить від стану шкіри. Ідея природного макіяжу зводиться до того, щоб змусити ваш лик сяяти здоров'ям. Саме тому, в даному виді макіяжі рідко використовують матирующую пудру і важкі тональні основи. Для нанесення засобів на шкіру краще використовувати пензлик, так косметика буде краще лягати.

• Далі переходимо до щік. Тут можна кілька варіантів. Перший - рум'яна. Візьміть ніжно рожеві, коралові, коричневі. Одним словом ті, які вам підійдуть, і нанесіть їх відповідно до вашим типом обличчя. Можна підкреслити скули, а можна підкреслити овал обличчя.

• Якщо ви не відносите себе до любителів матовості, тоді нанесіть на щоки трохи блиску для губ. Тільки пам'ятайте, що він повинен бути досить яскравим, наприклад, червоним, так як при гарній розтушовуванні він буде прозорим.

 Модні тенденції в макіяжі. Створюємо образ будинку. Частина 1


• Для вибору кольору рум'ян деякі стилісти пропонують подивитися на свої дитячі фотографії або злегка вщипнути себе за щоку, тоді ви зможете визначитися з вибором.

• Макіяж очей слід виконувати з використання нейтральних кольорів. Відмінно підійдуть коричневі, бежеві, рожеві тіні. Краще всього, якщо відтінки рум'ян, тіней і помади будуть близькими, тоді у вас вийде добитися ідеального результату.

• Для вій найкраще використовувати коричневу або безбарвну туш. Остання просто витягне вії і додасть трохи об'єму.

• Помада або блиск повинні бути максимально наближені до вашого природного кольору губ.

Ось такий він, макіяж а-ля «Натюрель». Можна створити такий образ в чистому вигляді, а можна - додати до нього кілька трендових ідей. Таких як, ілюзія губ без макіяжу, або матова шкіра.

Макіяж очей «Smoky eyes»

Існує декілька технік створення такого макіяжу. Розповімо про декілька.

У сезоні осінь-зима 2009/2010 одним з фаворитів став золотий колір. Тому спробуйте створити макіяж «Smoky eyes» в золотому виконанні. Для цього вам будуть потрібні:
- Золотисті розсипчасті або спресовані тіні середнього або темного відтінку;
- Кремові тіні світло-бежевого кольору;
- Чорний олівець і чорна туш.

• Нанесіть золотисті тіні на всю верхню повіку, при цьому, ви можете варіювати інтенсивність. Розтушуйте тіні майже до брів.

• Підведіть верхню повіку чорним олівцем.

• На нижню повіку також нанесіть золотисті тіні і розтушуйте.

• І завершіть макіяж очей нанесенням кремових світлих тіней на нижню повіку. А також на внутрішній куточок ока.

 Модні тенденції в макіяжі. Створюємо образ будинку. Частина 1


Але на піку популярності все-таки макіяж, виконаний з використанням чорних тіней. Це класичний варіант «Smoky eyes». Якщо хочете, то можете нанести на внутрішній куточок очей білі, сірі або бежеві тіні. Погляд буде здаватися виразніше, а очі - більше.

Блискучі тіні для повік

Використання в макіяжі тіней з блискітками - чудовий спосіб додати в свій образ трохи гламуру і блиску, не перетворюючись при цьому в диско-куля. У новому модному сезоні це один із трендів в макіяжі. Тому вчимося працювати з такою косметикою.

Отже, нам знадобляться:
- Тіні для повік на основі гелю (деякі наносять на повіки вазелін);
- Власне самі тіні з блискітками;
- тональна основа;
- Лосьйон для обличчя та ганчірочка.

 Модні тенденції в макіяжі. Створюємо образ будинку. Частина 1


• Почнемо з того, що підготуємо обличчя. Для цього необхідно його очистити за допомогою лосьйону.

• Потім наносимо на обличчя тон, робити це треба до того як приступимо до роботи з тінями, інакше згодом все обличчя буде покрито блискітками.

• Тепер візьміть вазелін або тіні на гелевою основі (або гель). Краще використовувати світлі або безбарвні тіні. Наносимо будь-яке з запропонованих засобів на верхню повіку і трохи вище надбрівної кісточки.

• Якщо ви використовували гелеві тіні, дайте їм підсохнути. Це займе не більше хвилини. Не нехтуйте цим етапом, інакше блискітки будуть нерівно лягати.

• Тепер беремо розсипчасті тіні з блискітками. Візьміть пензлик і опустіть в тіні. Почніть з середини століття. Легкими поплескували (Не розмазують!) Рухами розподіліть блискітки спочатку від центру до зовнішнього кута ока, потім від внутрішнього до середини. Запам'ятайте, що такі тіні наносяться тільки на поверхню століття, і ні в якому разі не за його межі.

• До речі, такі тіні можна наносити в тандемі з пресованими або розсипчастими матовими або перламутровими тінями. Як, наприклад це зробив Дерек Лем.

 Модні тенденції в макіяжі. Створюємо образ будинку. Частина 1


Беручи ідеї з журналів або з показів, пам'ятайте, що там макіяж робиться дуже яскравим і інтенсивним, щоб було добре видно. У повсякденному житті таке буде зайвим. Тому не забувайте про здоровий глузд.
Автор: Віра Карабутове


 Парафінотерапія - панацея для сухої шкіри
 Парафінотерапія - одна з найпопулярніших салонних процедур в наш час. Якщо раніше парафін використовували переважно у післяопераційний період, при розтягуванні м'язів, для профілактики артритів, для оздоровчого масажу, то зараз він практично незамінний в естетичної косметології.

Якщо ви відчуваєте, що ваша шкіра суха, зневоднена, і є необхідність розгладити не надто глибокі зморшки, то парафінолікування ідеальний варіант позбавиться від подібних проблем. За допомогою косметичних процедур із застосуванням парафіну відбувається зволоження і пом'якшення шкіри. В загальному, парафін не тільки зволожує, живить, пом'якшує, але і омолоджує шкіру . Відбувається це за рахунок того, що розплавлений парафін, покриваючи шкіру, не пропускає повітря, дуже повільно віддає тепло і, більше того, його обсяг зменшується при охолодженні.

Що це дає?

Перше . Шкіра не обпалюється, так як її температура при Парафінолікування піднімається не більше ніж на 1, 5 -2 градуси. У міру охолодження парафін значно зменшується в об'ємі, що створює «сдавливающий» ефект. Саме за рахунок цієї властивості парафіну зморшки розгладжуються. Звичайно, від глибоких зморшок парафін не врятує, але от дрібні зморшки обов'язково розгладяться, але за умови, що процедуру потрібно буде виконувати регулярно.

Друге.   Верхній шар шкірного покриву дуже добре розм'якшується, пори розкриваються, парафін створює «парниковий ефект», в результаті чого виділяється піт. Але так як парафін не пропускає вологу, то вона знову вбирається в шкіру, а виділилися разом з потом токсичні продукти залишаться на поверхні через великого розміру молекул. Завдяки цьому парафінотерапія має зволожуючі і оздоровчими властивостями.

Третє . Так як температура збільшується, то приплив крові прискорюється, а як результат - шкіра виглядає боле пружною і еластичною.

Парафінотерапію можна проводити як в салонах, так і у себе вдома. Для цього нам знадобиться близько 3 кг парафіну, купленого в аптеці, на одну процедуру. Далі, потрібно буде розтопити його на водяній бані в емальованому посуді. Перед тим, як виконувати процедури, робимо тест на зап'ясті, перевіряємо температуру, а так само готуємо шкіру. Для цього необхідно очистити її за допомогою скрабу і нанести крем. Саме крем буде основою для терапії.

Парафінотерапія для рук.   Парафінові ванночки відмінно підійдуть в холодну пору року, адже так чи інакше, але наша шкіра на руках взимку тріскається, лущиться, стає більш чутливою. У чашку з розплавленим парафіном руку занурюємо до зап'ястя, через кілька секунд виймаємо руку, потім знову занурюємо, і так до 8 разів, поки руки не покриються досить щільним шаром парафіну. Після цього необхідно «заховати» руку в поліетиленовий пакет. А потім в махрову рукавицю.

 Парафінотерапія - панацея для сухої шкіри


Тривалість процедури становить 25 хвилин. Далі рукавиці знімаються, а парафін віддаляється від зап'ястя до кінчиків пальців. Після кількох процедур шкіра стає більш гладкою, ніжною. Такого ефекту звичайними кремами домогтися вкрай складно. Також такі ванночки надають релаксуючий ефект, для цього можна використовувати парафін з додаванням екстрактів різних трав і ароматів.

Парафінотерапія для ніг.   Для наших ніжок додатковий догляд просто необхідний. Досить рідко можна підібрати для себе зручне взуття, стійкий каблук, і як наслідок, ноги знаходяться в постійній напрузі, шкіра піддається грубому впливу, шкіра тріскається, запалюється. Багато жінок страждають від мозолів і натоптишів. У таких випадках парафінові ванночки для ніг стають незамінними, виконуються вони аналогічно ванночка для рук.

 Парафінотерапія - панацея для сухої шкіри


Усього кілька процедур, і шкіра стає м'якою і доглянутою. Також можна використовувати парафін з додаванням аромамасел для розслабляючого ефекту.

Парафінові аплікації на обличчя.   Підходять для всіх типів шкіри. Аплікація виконується аналогічним чином. Різниця лише в тому, що після нанесення першого шару кладеться марлева серветка, вона допоможе потім без проблем видалити маску з обличчя.

 Парафінотерапія - панацея для сухої шкіри


Після цього на обличчя наноситься ще близько 6 шарів, знову ж таки для утворення щільного шару. Тривалість процедури - 20 хвилин, після чого маска знімається в напрямку від шиї до чола. Варто попередити, що через кілька хвилин після нанесення ви відчуєте стягує ефект, з кожною хвилиною він буде збільшуватися, тому, якщо ви страждаєте на клаустрофобію, від цієї процедури варто утриматися.

Також парафінотерапія застосовують для профілактики усунення проблем шкіри на животі та стегнах.

Як і будь-яка косметична процедура, парафінотерапія має ряд медичних протипоказань , Якими не варто нехтувати. Такими протипоказаннями є:

- підвищений тиск,
- інфекційні захворювання,
- серцево-судинні захворювання,
- Діабет.

Необхідно проконсультуватися у фахівця.
Автор: MIRovaya