У салоні і вдома: чим побалувати нігтики?
 Класичний і SPA-манікюр, різноманітні поживні та зміцнюють ванночки, креативний нейл-дизайн - далеко не повний список настільки популярних сьогодні процедур і рішень для нігтів, які приносять задоволення сучасним жінкам. Так чим же ще можна побалувати свої ручки, щоб вони виглядали ідеально доглянутими і радували око вимогливих модниць?

Гарячий манікюр

Ця салонна послуга є різновидом класичного або європейського манікюру, точніше - може бути їх частиною або проводитися як самостійна процедура. Як вона робиться? Персонально для вас майстер підігріває в спеціальній ванні (електричному нагрівачі) суміш масел, бальзам або кремоподібний лосьйон, в яких містяться вітаміни (найчастіше A, D, E) та інші корисні для нігтів компоненти (екстракт женьшеню, фруктові кислоти і т.д. ).

Приміром, часто в салонах використовується лосьйон Warm O Lotion від Adios або бальзам Vita Nail Lotion від Supernail. Коли засіб розігрівається до 36-45 ° С, в нього на кілька хвилин опускаються кінчики пальців. Потім майстер, злегка промокнувши ваші руки тканинною серветкою, масажними рухами втирає в кутикулу і нігті залишки доглядає кошти. Така процедура не тільки приємна, але й корисна, адже гарячий манікюр чудово живить суху шкіру рук, відновлює пошкоджену кутикулу і зміцнює нігті, запобігаючи їх розшарування і ламкість.

Парафінотерапія

У центрі дійства знову-таки електронагрівач, але на цей раз розтоплюється в ньому косметичний парафін, що містить цілий комплекс необхідних шкірі і нігтям речовин. Перед тим, як опустити кисті рук в ванночку, їх очищають, проводять пілінг і наносять на них крем або масло, які не дають парафину прилипнути до шкіри. Потім 2-3 рази кисті занурюються в підігрітий склад і залишають ці «рукавички» на 15 хвилин. Потім парафінову плівку знімають і змащують руки зволожуючим кремом.

 У салоні і вдома: чим побалувати нігтики?
   Процедура усуває лущення і мікротріщини шкіри і кутикули, мінералізує нігті і запобігає їх деформацію. Так що навіть якщо один раз на місяць робити парафінову ванночку, ваші рук і нігтики будуть виглядати просто бездоганно. До речі, якщо не хочеться періодично відвідувати салон і витрачати пристойну суму на процедуру, можна придбати прилад для парафінотерапії (наприклад, Gezatone або Wax Spa Hands) і балувати себе вдома. Тільки звичайний парафін для процедури не підійде, так що бажаючим провести курс парафінотерапії вдома все одно доведеться купувати професійні витратні матеріали в спеціалізованих магазинах.

Щоденний догляд

Безумовно, часто відвідувати салонні процедури по догляду за нігтями і кутикулою досить накладно. Але не поспішайте засмучуватися, адже є і менш витратні методи, що дозволяють нігтиками виглядати розкішно. Дуже простий і одночасно ефективний спосіб зробити собі приємне - щодня приділяти турботі про ручках 1-2 хвилини. А саме - користуватися спеціальним маслом для нігтів і кутикули .

 У салоні і вдома: чим побалувати нігтики?
   Асортимент подібної продукції зараз досить широкий, але зверніть увагу на ті варіанти, рецептура яких включає збалансовану суміш відразу декількох натуральних олій. Зокрема, до складу засобу Premium Cuticle Oil від INM входять масла алое вера, бавовни, жожоба і мигдалю. Ця ретельно підібрана композиція інгредієнтів чудово розгладжує кутикулу і зміцнює нігті, перешкоджаючи їх расслаиванию, запобігаючи появі тріщин і сколів. Важливо й те, що використання таких засобів чудово готує нігті до базового і декоративному покриттю, які лягають ідеально рівно.

Тільки пам'ятайте: перед їх нанесенням нігтьову пластину рекомендується знежирити за допомогою рідини для зняття лаку.

Запечатування нігтьової пластини

Якщо у вас тендітні або тонкі нігті, ця процедура - якраз те, що вам потрібно, щоб підтримати їх природне здоров'я і інтенсивно зміцнити. Її тривалість становить близько 30 хвилин, а ефект, безсумнівно, порадує навіть найвимогливіших леді. Технологія приблизно наступна: спочатку нігтьова пластина очищається, потім майстер втирає в неї спеціальний засіб (крем або гель) з вітамінами, протеїнами і мінералами на основі бджолиного воску, а завершальним етапом стає надання нігтям глянцю за допомогою шару спеціального масла. У результаті всіх цих маніпуляцій утворюється захисна плівка, яка оберігатиме ваші нігтики від пошкоджень протягом трьох тижнів! При цьому ви можете скільки завгодно часто міняти колір декоративного лаку або возитися у воді - результат салонної процедури залишиться незмінним!

Фотодизайн на нігтях

 У салоні і вдома: чим побалувати нігтики?
   Трудомістка, тривала, але така притягальна авторська розпис нігтів навряд чи коли-небудь залишиться в минулому. Але відносно недавно на ринку з'явилася більш економічна в усіх відношеннях альтернатива цієї послуги - фотодізайн на нігтях на основі технології Uni-Nail. Тепер, завершуючи манікюр, ви можете прямо на моніторі комп'ютера вибрати сподобався вам малюнок, який за допомогою так званого аерографа (спеціального принтера) буде в лічені хвилини нанесений на ваші нігті.

Різноманітна колірна гамма, прості і складні зображення або фотографії - майстер з цього виду дизайну виконає будь-який ваш каприз за першою вимогою! Погодьтеся, іноді так приємно побалувати нігтики і, звичайно, себе-кохану оригінальним покриттям.
Автор: Ольга Ларсен


 Генеральне прибирання ... шкіри. Заглянемо в салон?
 Як стати володаркою ніжною сяючої шкіри? Відповідь проста - потрібно регулярно її чистити.

Як би не ломилися полки спеціалізованих магазинів від очищувальних засобів, вони повністю не справляються зі своїми функціями, особливо, в умовах поганої екологічної обстановки в мегаполісах. Регулярне очищення купленими або приготованими в домашніх умовах складами прибирають лише «поверхневу» бруд, а щоб глибоко очистити шкіру, потрібна, як не крути, найпопулярніша процедура радянських перукарень - чистка обличчя. Крім того, зима - сама по собі прекрасна пора року для проведення різних очисних процедур для шкіри. Холодний морозне повітря знімає запалення і не дає розвинутися інфекції.

На даний момент існує кілька типів чисток шкіри. Розрізняються вони по ряду факторів - рівню травматичності шкірного покриву, ступеня ефективності видалення глибоких забруднень і самому методу проведення чистки. Самі косметологи і дерматологи сперечаються про плюси і мінуси добрих старих і нових новаторських методів «збирання» особи.

Важливо!   Чистка обличчя будь-яким способом протипоказана при запалених вуграх, фурункулах, екземі та інших захворюваннях шкіри.

Мануальна чистка

Мануальна або ручна чистка - найпоширеніший спосіб видалення глибоко в'ївся бруду в шкіру вашого обличчя. Майстер-косметолог лише за допомогою пальців рук розкриває пори і видаляє їх вміст. Першим етапом мануальної чистки є розпарювання шкіри. Для цього використовується спеціальний прилад - вапоризатор. Однак зараз дуже популярні спеціальні розпарювальні маски, які відмінно розкривають пори. Далі слід - дезінкрустація, тобто саме видалення комедонов. Завершальним етапом є звужує пори і заспокоює шкіру маска. Основним мінусом даної процедури є її хворобливість і роздратована шкіра після процедури, тому її краще проводити мінімум за тиждень до урочистого заходу.

Показання.   Така чистка ідеальна для сильно забрудненої або жирної шкіри.

Протипоказання.   Розширені судини на обличчі, гнійно-вірусні захворювання в стадії загострення, епілепсія, гіпертонія, бронхіальна астма, онкологічні захворювання.

 Генеральне прибирання ... шкіри. Заглянемо в салон?
   Підтипом мануальної чистки є механічна , Відмінністю якої є використання в процесі дезинкрустации спеціальної косметичної лопатки або «ложечки». Очевидним плюсом такого способу є більш глибоке очищення. Однак у цьому випадку великий ризик пов'язаний з відсутністю майстерності майстра - один невірний рух, і на шкірі може залишитися шрам або малоприємна ямка.

Частка ультразвуком

 Генеральне прибирання ... шкіри. Заглянемо в салон?
   Частка ультразвуком також дозволяє очистити шкіру від забруднень, ороговілих клітин, шкірного сала і комедонов. У процесі чистки, яка триває 15-20 хвилин, косметолог проводить по шкірі ультразвукової лопаткою (ультразвуковий скрабер) під кутом в 45 градусів, а ультразвукова хвиля, проникнувши в глибинні шари шкіри, виштовхує звідти забруднення. Такий вид чистки є менш травматичним і практично безболісним порівняно з мануальним способом. Крім того, на шкірі не залишається ні почервонінь, ні яких-небудь припухлостей. Однак чистка ультразвуком не спроможна видалити дуже глибокі забруднення, тут допоможе тільки ручний спосіб.

Показання.   Середньо-забруднена шкіра, нормальна і суха шкіра.

Протипоказання.   Параліч лицьового нерва, пластичні та інші операції на обличчі, невралгія очноямкового і трійчастого нервів, нещодавно проведені хімічні пілінги, ін'єкції ботокса.

Хімічний пілінг

Хімічний пілінг - це не тільки чищення як така, а й корекція дрібних дефектів і навіть омолодження. Хімічний пілінг шкіри проводиться тільки в салонах, здійснюється за рахунок взаємодії ряду активних речовин - альфа-гідроксильних кислот - на епідерміс. При впливі кислоти на поверхневі (поверхневий пілінг) і глибинні (серединний і глибокий пілінги) шари шкіри відбувається рівномірне відлущування відмерлих клітин шкіри, що стимулює синтез колагену і еластину, в результаті чого виникають молоді клітини і спостерігається загальне очищення й омолодження шкіри.

 Генеральне прибирання ... шкіри. Заглянемо в салон?


Однак таку процедуру можна проводити тільки в холодну пору року, щоб уберегти шкіру від сильного впливу ультрафіолету, так як «оновлена» шкіра буде вразлива. Сама процедура хімічного пілінгу безболісна, але наслідки можуть нагадувати про себе протягом 1 місяця: буде лущитися шкіра.

Показання.   Акне і жирна проблемна шкіра, профілактика старіння і корекція вікових косметологічних дефектів, усунення гіперпігментацій, кератом.

Протипоказання.   Вагітність, лактація, гнійно-вірусні захворювання шкіри, в тому числі герпес, лихоманка, онкологічні захворювання.
Автор: Інна Сєдих