Мезотерапія - це не машина часу, а її сучасний камуфляж.
 У мезотерапії багато своїх тонкощів і секретів: потрібно знати, який медикамент кому вводити, куди, в якій кількості, як глибоко, скільки разів і інш. Якщо фахівець поганий, то замість неземної краси можна нажити проблеми - алергію, наприклад.

Історія відкриття

Мезотерапія з'явилася в Європі приблизно 50 років тому. Як кажуть, не було б щастя, та нещастя допомогло: в 1952 році в однієї пацієнтки, якій Мішель Пістор - лікар однієї з французьких клінік - призначив знеболюючі уколи, застосувавши принципово новий склад ін'єкції, в околоушную область, несподівано покращився слух і розглядалися зморшки на обличчі і шиї.

Фахівці зацікавилися таким несподіваним побічним ефектом. Роки пішли на серйозні дослідження та експерименти, в результаті яких в 80-90 роки в естетичній медицині стали широко застосовуватися так звані «щеплення краси».

Сьогодні більше 20 тисяч лікарів планети володіють секретами мезотерапії, яка користується все більшим попитом у тих, кому за 30. За 50 років в мезотерапії не з'явилося нічого принципово нового. Лікарі раніше використовують метод підшкірних ін'єкцій, винайдений коли - то французом Пістор. Змінюється лише склад цих самих ін'єкцій. У багатьох великих косметологів свій власний рецепт, який зберігається в секреті. (На питання майже всі вони ухильно говорять про вітаміни і необхідних амінокислотах.)

Суть методу

Лікувальний коктейль (склад якого залежить від проблеми шкіри і від поставленого завдання) мікроскопічними дозами вводиться в потрібну зону. Іншими словами, мезотерапія - це уколи. На глибину 3-4 мм. Ліки діє безпосередньо на потрібну точку.

У мезотерапії багато своїх тонкощів і секретів: потрібно знати, який медикамент кому вводити, куди, в якій кількості, як глибоко, скільки разів і інш. Якщо фахівець поганий, то замість неземної краси можна нажити проблеми - алергію, наприклад.
Тому перед початком процедури рекомендується зробити пробний тест міні укол з невеликою кількістю препарату.

Мезотерапія зробить шкіру юною, як у 18 років. Це не машина часу, а сучасний віртуозний камуфляж. Чарівні уколи усувають зморшки (іноді стираючи їх начисто). На скільки років візуально молодіє людина після курсу мезотерапії? Ефект індивідуальний і залежить від безлічі факторів.
Звичайно, в 80 років мезотерапія вже безсила. Але якщо проводити сеанси з 30 років, то косметологи обіцяють реальне уповільнення процесів старіння.

Більше за інших мезотерапію поважають італійці та іспанці А от американці частіше воліють пластичну хірургію


 Лазерне омолодження шкіри
 Лазерна шліфовка шкіри (відома також як вапорізація, лазерний пілінг, лазабразія) використовує лазер для лікування нерівного тону шкіри, зменшення зморшок навколо рота і очей, видалення шрамів від вугрової висипки і темних плям на шкірі від гіперпігментації.

Коли ми говоримо про лазерному омолодження шкіри обличчя, то, як правило, мова йде про лазерній шліфовці шкіри (або лазерному пилинге). Її часто порівнюють з хімічним пілінгом. Але хімічний пілінг передбачає використання хімічних речовин, які «спалюють» кілька верхніх шарів клітин шкіри. При лазерній шліфовці пошкодження тканин не відбувається, шари клітин шкіри як би випаровуються під дією лазера.

Вибір між хімічним пілінгом і лазерним варто робити, виходячи з типу шкіри, товщини шкіри, тони, віку і навіть пори року і способу життя. Самостійно прийняти рішення досить складно, потрібно вивчити чимало фахової літератури, тому краще всього порадитися з фахівцями клініки або салону.

Лазерна шліфовка

Розрізняють три види лазерної шліфовки шкіри: карбон діоксид, N-Lite, ербію.

- Карбон діоксид лазерне шліфування - найбільш поширена процедура, і має найбільший довгостроковий ефект. Цей тип омолодження шкіри включає в себе сесії від 15 до 90 хвилин. Його також називають CO2 лазерне шліфування шкіри або вуглекислий газ лазерне шліфування. Використовується для зменшення зморшок, видалення шрамів від вугрової висипки за допомогою безперервних променів лазера.

- Ербію лазерне шліфування - менш інвазивна. Рекомендується жінкам з темною шкірою.

- N-Lite лазерне шліфування - не така ефективна, як два попередніх види, але має явну перевагу - більш низька ціна. Як правило, N-Lite використовується дл видалення дрібних недоліків шкіри.

 Лазерне омолодження шкіри


Наскільки безпечний лазерний пілінг?

Лазерна шліфовка шкіри, пілінг, є безпечною процедурою, якщо виконується кваліфікованим фахівцем. Від професіонала потрібна висока точність всіх дій при виконанні процедури. Якщо процедуру робитиме недосвідчений співробітник клініки, то на шкірі можуть залишатися побічні, не дуже приємні наслідки: рубці, набряки, свербіж, вугри і навіть розвиток інфекції.

Лазерну шліфовку може проводити тільки кваліфікований дерматолог або пластичний хірург. Він повинен досить точно й акуратно направляти на потрібні ділянки шкіри промені лазера. Під час процедури пошкоджені клітини шкіри випаровуються, а після процедури необхідно спостереження лікарем до повного загоєння шкіри.

Найбезпечніший шлях - це дробове (фракціями, переривчастими променями лазера) лазерне омолодження. Після такого впливу шкіра заживає і відновлюється швидше, ризики і побічні ефекти зводяться до мінімуму. Фракційну лазерну шліфовку робила Кім Кардашьян, про що повідомляла своїм шанувальникам у своєму твіттері.

Який результат?

Лазерна шліфовка відноситься до хірургічних процедур, вона вимагає реабілітаційного періоду, тому не варто планувати лазерне омолодження безпосередньо перед важливими подіями (весіллям, ювілеєм та ін.), Це варто зробити як мінімум за кілька тижнів до них.

Для лікування пігментації достатньо 1-2 сесій, рубці після акне зажадають 3-5 сесій, для омолодження шкіри потрібно буде пройти 1-3 сесії залежно від віку.

Основний вік, коли можна почати звертатися за лазерним омолодженням - від 30 років. Якщо потрібне лікування рубців після вугрів - то лазер можна застосовувати і на молодій шкірі.

 Лазерне омолодження шкіри


Сама процедура може займати до 2:00. Але піти з клініки ви відразу не зможете. Після лазерної шліфовки майстер покладе на оброблені ділянки шкіри пов'язку. Пов'язки видаляються через 24 години після процедури. Особа очищається і наноситься вазелін. Взагалі, головне завдання після лазерної шліфовки - тримати шкіру добре зволоженою, щоб уникнути утворення кірки.

Протягом перших 72 годин після процедури деякі пацієнтки можуть відчувати свербіж. Після глибокого і обширного лазерного омолодження шкіри процес повного загоєння шкіри може зайняти 21 день. А до цього часу доведеться використовувати косметичні продукти, щоб приховати почервоніння шкіри. Причому, косметика повинна бути рідкою (ніякої пудри або порошкових продуктів, а кремові і гелеві текстури).

Після шліфування оброблена шкіра буде виглядати світліше, тому лікар попередить вас про хороший захист від сонця, для цього потрібно буде запастися сонцезахисним кремом з фільтром SPF 50 і вище.

Але головний результат - це більш рівна по тону, молода і гладка шкіра. Самі дрібні зморшки зникають, великі стають помітно менше.

Скільки коштує

Ціна залежить від розміру ділянки шкіри, на який впливає лазер. Але, як будь-яка лазерна процедура, лазерне шліфування - задоволення не дешеве. Повний лазерне омолодження всього обличчя може коштувати від 30 до 60 000 рублів. Лазерна шліфовка відноситься до косметичних процедур, тому медичні страховки тут не діють, доведеться розлучатися з власними коштами, навіть якщо процедуру будуть робити в поліклініці.

 Лазерне омолодження шкіри


Зірки і лазер

Кейт Бланшетт, Марайя Керрі, Кім Кетролл, Гвінет Пелтроу, Меріл Стріп і навіть Брюс Вілліс і Бред Пітт - лазерне шліфування є популярною процедурою в Голлівуді. Багато зірок, яким потрібна кардинальна омолодження, проходять 3-5 сесія за місяць по лазерній шліфовці, і це вже коштує кілька тисяч доларів на місяць. І хоча в теорії результат може триматися до 15 років, зірки ніколи не зупиняються на досягнутому, і роблять лазерне омолодження кожні два роки.

У Голлівуді найбільшою популярністю користується лазерні процедури від Fraxel. Це марка лазера, що використовує фракційні промені, найбільш безпечні для шкіри.
Автор: Василина Кузіна


 Інструменти краси
 Процес нанесення косметики - один з тих моментів, коли відчуваєш себе справжнім художником, а який же майстер обійдеться без кисті?

Для виконання хорошого make-up'а важлива не тільки правильно підібрана гама і якісна косметика, а й уміння всім цим правильно скористатися, тобто володіти повною мірою мистецтвом нанесення макіяжу. Саме з цієї причини кожна жінка повинна віртуозно володіти всіма косметичними інструментами: спонжами, Пухівка, пензликами, аплікаторами.

Спонжи

Спонжи бувають різних розмірів і форми: квадратні, овальні і трикутні. Вибір форми залежить від того, яким функціям служитиме губка. Так, наприклад, трикутна губка дозволяє дістатися до дрібних складочок на шкірі, особливо біля носа і біля очей.

Sponge tips

• У роботі спонжи повинні бути злегка вологими.

• Спонж розподіляє тон рівномірно і гладко, вирівнюючи колір обличчя і коригуючи його недоліки.

• Оскільки на спонж швидко скупчуються бактерії, які можуть стати причиною подразнення та запалення шкірі, то після декількох використань необхідно випрати його з милом і гарненько висушити.

Цікаво!   Більшість професійних візажистів накладають тон за допомогою і кінчиків пальців.

Кисті

 Інструменти краси
 Кисті для пудри - великі і округлі за формою. М'які пухнасті пензлика з натурального волоса (наприклад, поні) дозволяють легко розподілити розсипчасту і компактну пудру, зробити макіяж натуральним.

Пензлик для рум'ян повинна бути щільною і пружною - нею, як правило, проводять чіткий контур. Її ширина - 3 см. Є великі пухнасті «круглі» пензля для широких мазків.

Контурні пензлика використовують для того, щоб виділити або підкоригувати риси обличчя залежно від потреби і бажання.

Аплікатори для нанесення тіней з губкою на кінцях дозволяють зробити колір тіней більш глибоким. Якщо їх попередньо змочити, колір виходить більш темний і насичений.

Пензлики для нанесення помади додадуть вашому гриму професійний вигляд, особливо якщо доводитися наносити помаду темних тонів. Кисть повинна бути м'якою, чи не пружною і трохи загостреною. Вона дозволяє акуратно і точно наносити губну помаду, перламутр і блиск для губ.

Brush tips

• Занурте кисть в пудреницю і рясно наберіть на неї пудру. Легкими рухами нанесіть пудру на обличчя.

• Всі «мазки» повинні йти зверху вниз, так як тонкий пушок на обличчі росте в цьому напрямку, і шкіра буде виглядати гладкою і шовковистою.

• Кисті використовують і для того, щоб змахнути зайву пудру після користування пушком.

• контурна кистями напилюють пудру на ніжну шкіру під очима або розтушовують кордону рум'ян і тіней для очей.

• Найбільш великими пензликами наносять тіні на великі поверхні - повіки, лоб або змішують кольору, щоб вони «перетікали» один в іншій.

• Найменшими і тонкими пензлями акуратно підкреслюють контур навколо очей.

• Наносьте рум'яна висхідними рухами пензля від середини вилиці до скроні.

• Спочатку проведіть лінію губ контурним олівцем, підкресливши їх форму так, щоб вони виглядали більш повними. Щільною пензликом візьміть невелику кількість помади і обведіть контур губ, потім густим шаром помади зафарбуйте всю їхню поверхню.

Пуховки

 Інструменти краси
 Пухівка рівномірно розподіляє суху пудру і легко змахує її надлишки. Проте час від часу пуховки необхідно дезінфікувати, щоб не виникло подразнення шкіри.

Стругачки

Стругачки для косметичних олівців пропонуються двох розмірів: тонкі - для контурних олівців (для губ, очей і брів), і великі - для олівців-тіней. За точила потрібно уважно доглядати, зчищаючи стружки і залишки м'якого стрижня, інакше вони швидко сточуються.

Щипці для завивки

Щипці для завивки вій, на думку фахівців, відкривають погляд.

 Інструменти краси


Lash tips

• Щоб завиток вийшов крутим, спочатку накладіть щипці біля коріння вій, потім у середині і після на кінцях. М'якими рухами стискайте щипці і тримайте, рахуючи до 20, потім відпускайте.

• Процедуру можна проробити або перед нанесенням туші, або - після. У цьому випадку переконайтеся, що туш добре висохла, і несильно натисніть на щипчики.
Автор: Інна Сєдих