Жіноча краса очима чоловіків
 Яка б жінка не хотіла знати відповідь на питання: як подобатися чоловікам? На жаль, універсального секрету немає. Одним чоловікам подобаються худенькі, іншим - повненькі, третім - стрункі, але з пишними формами, а четверті взагалі воліють блондинок з кирпатим носом і абсолютно будь-якою фігурою.

Звичайно, ви мені можете заперечити: а як же Мерилін Монро, Нефертіті, Венера Мілоська або, врешті-решт, секс-символ сучасності Анджеліна Джолі, адже мало який чоловік зумів би їх назвати непривабливими? Так, всі ці жінки, безумовно, свого часу підкорили або продовжують підкорювати чоловічі серця, і причина їх привабливості далеко не тільки в зовнішності, а й, насамперед, в неповторній енергетиці, флюїдах, якщо хочете. Ну і в певних випадках не обійшлося без піару. Ми не плануємо віднімати їх лаври і завойовувати серця чоловіків всього світу, нашою метою є лише поглянути на жіночу красу очима чоловіків і зрозуміти, що приваблює в нас представників сильної статі.

 Жіноча краса очима чоловіків


Загальний вигляд і перше враження

На що звертає увагу чоловік в першу чергу? На те, як в цілому виглядає жінка, наскільки гармонійний її образ, пропорційна фігура, наскільки охайна одяг. Багато жінок помиляються, вважаючи, що чоловіки абсолютно не розуміються на жіночому стилі. Може, деталей чоловік і не помітить, але він інтуїтивно відчує наскільки поєднуються речі і кольору, чи присутній гармонія, і вже точно помітить пом'яту блузку, катишки (навіть якщо не знає, як це називається!) Або пляма на спідниці. Тому якщо хочете бути привабливою для чоловіків, стежте за охайністю гардероба, а також майте власний стиль. Причому краще, якщо стиль буде більш жіночним, що включає в себе спідниці та сукні з акцентом на талії, тонкі, хвилясті тканини, туфлі на підборах. А от від кілька екстравагантних образів, смотрящим неприродно або не в кращу сторону міняючи пропорції фігури, краще відмовитися.

Також перше, що кидається в очі чоловікам - це хода і постава. Розправлені плечі, рівна спина, втягнутий живіт і летить, витончена хода - це вірні супутники кожної жінки. До того ж правильна постава може значно поліпшити фігуру і приховати кілька зайвих кілограмів.

 Жіноча краса очима чоловіків


Погляд ближче

Перше враження, безумовно, важливо, але одного його мало. Зруйнувати власні чари жінка може за лічені секунди, при перших же хвилинах спілкуванні. І виною цьому може стати неприємний тембр голосу, за статистикою чоловіків приваблюють або низькі, або мелодійні голосу, а також неправильна мова, перекручування слів, неграмотне побудова речень і мізерна мова. Так що, дівчата, читаємо не лише модний глянець, але й вічну класику!

Привабливою для чоловіка також є жінка, яка вміє себе вести, з хорошими манерами. Яка знає, як і де посміхнутися, в яких випадках промовчати, а також точно не станцює канкан на столі в ресторані, попередньо «передегустіровав» всі алкогольні напої.
Думаю, про свіжий подих, акуратний манікюр, чисте волосся, відсутність запаху поту, епіляцію та інше нагадувати не треба?

 Жіноча краса очима чоловіків


Трохи конкретики

І все ж у кожного часу є свій секс-символ, так би мовити, задаючий напрямок привабливості. Які ж жінки на сьогоднішній день здаються найбільш привабливими для чоловіків? Перш за все, природні, без тонни макіяжу, але з хорошим тоном шкіри і виразними очима.

Що ж стосується волосся, то кращої укладанням чоловіки вважають розпущене доглянуте волосся, без великої кількості укладань. І якщо в останні роки велося запекле протистояння блондинок і брюнеток, то сьогодні, безперечно, лідирують шатенки. Що вдієш, природність!
А втім, чи варто подобатися всім чоловікам? Головне адже здобути одну перемогу, над серцем того самого «принца на білому коні», ну або на худий кінець, на залізному представника німецького автопрому.
Автор: Яна Колосовська


 Як мережевий маркетинг підвищує самооцінку і якість життя
 З приходом на наш ринок таких марок, як Mary Kay, Oriflame, Avon, Faberlic і багатьох інших, ми дізналися про мережевому маркетингу. Причому, не просто дізналися - багато жінок оформили передплату, щоб зі знижкою купувати косметику і (або) продавати її іншим. Як це відбилося на їх життя? ..

До мережному маркетингу можна ставитися по-різному - можна звинувачувати його в «пірамідних», можна звинувачувати в інших огріхах. Проте факт залишається фактом - жінки, які хоч одного разу спробували себе в якості продавців-консультантів косметики, в більшій чи меншій мірі перетворилися. І навіть якщо їм не вдалося заробити на продажі косметичних засобів, для себе вони зробили дуже багато. І, насамперед, підвищили свою самооцінку і знову відчули себе Жінками. Для багатьох це стало відповідним хобі.

Некомерційні плюси участі в мережевому маркетингу

Очевидні плюси участі в мережевому маркетингу (наприклад, можливість купувати косметику та парфумерію зі знижкою) ми опустимо. Можливість не тільки заощадити, але і заробити взагалі залежить від багатьох факторів - кола спілкування жінок, їх ділової активності і т.д. Про це ми теж говоримо не будемо. Мова піде про безперечних некомерційних плюсах участі в роботі мережевих компаній, які може отримати абсолютна кожна жінка, навіть якщо за весь час роботи вона продасть всього пару тюбиків помади або кремів.

Навчання

Крім власне продажів у всіх поважаючих себе компаніях проводяться навчальні семінари та майстер-класи, де жінок навчають не тільки продавати, а й бути особою продукту. Це абсолютно вірний підхід з довгостроковою перспективою. Навряд чи жінка, яка приділяє мало часу догляду за собою, зможе добре продавати косметику. Сетевик є обличчям марки, а тому сам повинен користуватися засобами і бути в змозі продемонструвати ефект від їх використання.

На семінарах і майстер-класах жінок навчають, як доглядати за своєю шкірою, підбирати колірну гамму декоративної косметики, наносити макіяж. Тому навіть якщо ви не станете заробляти, ви почерпнете для себе багато нової та корисної інформації. І хоча інформації сьогодні і так багато в журналах та інтернеті, як кажуть, краще один раз побачити, як це робиться, ніж сто разів прочитати в онлайн-журналі. Майстер-класи запам'ятовуються краще статей - це факт.

Свято кожен день

Вміти продавати - це означає вміти радіти кожному дню. Всі ми знаємо, що продається не тільки продукт, а й настрій, який супроводжує продаж. Саме тому компанії витрачають мільйони доларів на рекламу - щоб створити картинку, образ, які запам'ятаються, і які покупці захочуть зробити частиною свого життя.

Тому мережевики роблять все можливе, щоб культивувати в жінках оптимізм, вміння бути щасливими, радіти навіть незначним успіхам.

На тих же семінарах і майстер-класах панує затишна атмосфера - жінки говорять один одному компліменти, фахівці вказують на плюси в зовнішності, які можна підкреслити за допомогою косметичних засобів. Такі заходи дарують жінці впевненість у собі, можливість насолодитися перевагами, якими вони володіють (однак можуть забувати, ігнорувати або сприймати як належне). Яку десять колег по цеху скажуть, яка у вас чудова лінія губ, ви не тільки про це згадаєте, а й порадієте. А враховуючи, що ви й самі це знали, просто чомусь забули, у вас не буде ніякого недовіри до компліментів оточуючих.

 Як мережевий маркетинг підвищує самооцінку і якість життя


Надихаючий коло спілкування

Пік товариськості у людини припадає на юність і молодість. У цей час у більшості людей найбільш велике коло знайомств - завдяки навчанню, позанавчальної активності (участь у змаганнях, культурних заходах), студентським вечіркам. Згодом коло спілкування неминуче звужується. Найчастіше ми спілкуємося з родичами, самими найближчими подругами (пара чоловік) і колегами.

Участь у роботі мережевої компанії - це можливість розширити коло своїх знайомств, познайомитися з цікавими і цілеспрямованими людьми, надихнутися, отримати можливість під іншим кутом поглянути на своє життя і свої проблеми.

Це також унікальна можливість поліпшити або повернути свої навички спілкування з людьми, які багато хто також, на жаль, частково втрачають, особливо якщо їх робота не пов'язана з людьми, а, наприклад, має відношення до комп'ютерів, паперам, технологіям і т.д.

Самореалізація

Чого приховувати, деякі люди знаходять себе в мережевому маркетингу, особливо якщо їм щиро подобається продукція, яку вони продають. Вони із задоволенням вивчають нові продукти, воодушевляюще розповідають про них оточуючим і, звичайно, радісно вводять в курс про акції і знижки, яких удосталь у кожної мережевої компанії.

Події

Мережі, як і всі інші, теж влаштовують свята, корпоративи, вшановують кращих. Для кожної жінки це ще один привід вийти в світ, поспілкуватися на цікаву тему (а косметика - якраз одна з таких тем). Найбільш активні підрозділи компаній влаштовують виїзди для відпочинку за кордон, беруть участь у міжрегіональних змаганнях - словом, ведуть, насичену, цікаву життя.

Так що мережевий маркетинг - це звучить весело і вдохновляюще! Головне, щоб продукт дійсно подобався!
Автор: Марина Тумовская