Записки спостерігача: які жінки нам подобаються
 Сайти, присвячені косметиці, відвідують в основному жінки. Але myCharm
можна назвати винятком. Серед наших авторів є чоловік, редактор одного регіонального видання. Почавши писати матеріали на теми, яким присвячений наш сайт: стиль, краса, Петер всерйоз задумався над питанням: А все-таки які жінки подобаються мені більше: доглянуті або красиві?


- Любові немає! - Заявив мій знайомий, ввалився до полутрезвом стані до мене додому.
- Ну ні, так ні, - знизав я плечима. Що-небудь доводити не мало сенсу. Друг явно втомився. Або просто у всьому розчарувався. Хоча, після двох чашок міцної кави став менш категоричним: «А чи не піти нам відпочити в найближче кафе? »

Найближчою за маршрутом була піцерія. Канеллоні з білим соусом і кілька келихів світлого пива зробили свою справу - друг почав приходити до тями і явно подобрішав. Та й публіка цьому сприяла - молодь, в основному. А на вулиці адже - весна! І настрій, відповідно, весняне адже! А навколо стільки жінок красивих ... Про що ще говорити двом розведеним чоловікам за келихом пива? Звичайно, про них, про жінок!

- Все одно, щоб ми не робили, ми робимо заради них! - Філософськи зауважив знайомий, докурюючи чергову сигарету. З ним було важко не погодиться.

Повз нашого столика миготіли брюнетки, блондинки, шатенки ... Ще через півгодини один заявив, що він просто ще не знайшов свою любов.

- Ось тобі який тип жінок подобається? - Запитав знайомий і багатозначно втупився на мене. Як мовиться, питання просте, а в тупик поставив. - Які? - Перепитав я, мимоволі моргнувши. - Не знаю ... Красиві, напевно.

- І що в твоєму розумінні означає «красиві»? - Запитував один, переводячи важкий погляд з сусіднього столика, де, судячи з усього, відзначали дівич-вечір, знову на мене.

Загалом, наступні півгодини пішли на з'ясування визначення терміна «красива».

Думки розділилися. Що, в принципі, не дивно - у кожного свій смак, і, як кажуть, в кожній хатинці свої іграшки ...

А вранці у мене була оперативка - звичайне робочу нараду. Тільки пройшла вона не зовсім звичайно.
- Ось вам який тип жінок подобається? - Запитав я у своїх підлеглих.
Співробітники неодмінно подивилися на мене, а потім один на одного.
- Будемо вважати, що це питання - ключова тема найближчого номера нашого видання, - продовжував я.
- Моєму синові подобаються в міні-спідницях! - Заявила начальник рекламного відділу (чого, зізнаюся, від неї не очікував).
- Якщо чоловік дивиться тільки на міні-спідниці, це ні що інше, як тільки «фізіологічні» стосунки! - Заперечував дизайнер Олександр.

Незабаром до діалогу підключилися і журналісти, і відділ реалізації. Ще та була дискусія! У підсумку ми визначилися, що: ми закохуємося не в частини жіночого тіла, а в саму жінку. Тим не менш, при першій зустрічі звертаємо увагу саме на перше. Саме тому для жінки так важливо підкреслити свої достоїнства, будь то класна груди, ноги, фігура або гарне волосся. При сучасних методах косметології зробити це не становить особливої ​​проблеми. Причому у кожної жінки без винятку є що підкреслити.

Друге: жінка повинна бути внутрішньо природною. Не важливо - повна вона чи ні, високого зросту або не дуже, коротка у неї стрижка або довге волосся. Головне - бути самою собою (банально, чи не так? Але на нашу спільну думку це саме так). Третє: в жінці повинен бути тільки їй одній властивий шарм і стиль. Без цього - нікуди! Причому краса і шарм - це абсолютно різні речі. Досконала краса, як виявилося, чоловіків тільки відштовхує. А ось шарм і стиль ...

Стильні жінки подобаються всім без винятку чоловікам (принаймні, чоловікам нашої редакції - точно!). А стиль - це догляд за собою. Зачіска, макіяж, одяг ... Все має бути гармонійно!

Висновки:
Підкреслені гідності залучають у першу чергу.
Природність дозволяє сконцентруватися на об'єкті уваги.
Стиль і шарм - те, що полонить остаточно!

Увечері знову прийшов друг. У нормальному стані. На цей раз наші думки співпали - любов все-таки є. Її просто треба знайти ...
Автор: Peter News


 Як впоратися з осінньою нудьгою?
 Осінь зазвичай супроводжується у багатьох поганим настроєм, дратівливістю, поганим самопочуттям. При цьому, ми самі навіть не помічаємо, як вганяємо себе в такий плачевний стан.

Звичайно, бути в піднесеному настрої постійно не завжди виходить, але прагнути до цього треба! Навіщо? - Запитаєте Ви. Та потім, що ви і відчувати себе будете краще, і з'явиться блиск в очах, а значить, і виглядати ви будете теж добре.

Постає питання: як? - Якщо з усіх боків на вас тисне стрес. Можна поміняти все своє життя, але сміливості відразу змінитися рідко у кого вистачає. Тому почнемо поступово рухатися в потрібному напрямку, щоб наступна осінь була в радість.

Ми не будемо давати якихось глобальних порад про те, де знайти роботу, як впоратися з дітьми і чоловіком, а просто кілька легких у виконанні пропозицій про те, як зменшити рівень стресу в житті і розфарбувати свої будні яскравими фарбами.

Боремося зі стресом

Стрес проявляється по-різному в нашому житті: від метання по квартирі перед роботою в спробі знайти ключі до бажання розбити тарілку, ну, хоча б об стіну. Щоб ранок починався без авралу треба внести деяку впорядкованість у своє життя.

1. Збирайтеся з вечора : Начищайте взуття, наглажівать брюки та спідниці, збирайте сумку. Так ви заощадите до 30 хвилин з ранку. І зможете спокійно поснідати.

2. Ставте будильник на 15 хвилин раніше , Щоб можна було не поспішаючи встати.

3.   є гарний вислів, що всякий іржавий олівець краще гарної голови. А значить, записуємо все, що важливо , Або майже все.

 Як впоратися з осінньою нудьгою?


4. Робимо копії необхідних документів , І зберігаємо всі документи в строгому порядку. До речі, варто зробити копії ключів.

5. Намагайтеся носити зручний одяг.   Це не означає, що міні-спідниці і каблуки - погано. Якщо зручно в них, то добре. Адже, якщо ви некомфортно почуваєте себе в одязі, значить, ви починаєте нервувати, менше впевнені в собі, весь час поправляєтеся, і, рано чи пізно, починаєте дратуватися.

6. Вчимося розставляти пріоритети . Навіть у дрібницях. А також необхідно розбивати великі завдання на більш дрібні, щоб знати куди рухатися і скільки зроблено.

7. Ставте для себе цілі .

8. Делегуйте повноваження . Замикаючи коло всіх обов'язків на собі, ви робите з себе жертву. А жертви нікому не цікаві. А домовиться про допомогу, і мотивувати - це можна завжди. Навіть якщо у вас двоє дітей і чоловік.

9. Регулярно їжте. Відмова від їжі провокує стрес. Так навіщо воно вам! Навіть якщо ви худнете, то завжди можна знайти час для того, що перекусити. Дієтичних рецептів, так само як і продуктів, предостатньо.

 Як впоратися з осінньою нудьгою?


10. Доглядайте за собою.   Адже так приємно дивитися в дзеркало, коли відображення вас влаштовує. А, крім того, доглянутий людина - впевнена людина, а значить, зростають шанси домогтися чогось у житті.

11. Прикрасьте житло.   Зазвичай влітку і навесні пропонують прикрашати квартири яскравими тканинами, картинами і т.п. Так збережіть цей настрій і восени. Завжди можна додати крапельку сонця і кольору в життя. Регулярно робіть покупки для дому. Адже так приємно, коли вас оточують гарні речі.

12. Порядок в квартирі, сумці, робочому столі   - Один з варіантів зниження стресу.

 Як впоратися з осінньою нудьгою?


13. Проводьте ревізію фінансів хоча б раз на тиждень . Щоб 0 на кредитці і мухи в гаманці не стали неприємним сюрпризом. Вже давно доведено, що вести сімейний бюджет корисно. А способів існує достатня кількість, щоб вибрати той, який влаштовує саме вас.

 Як впоратися з осінньою нудьгою?


14. Не лінуйтеся . Адже лінь - головний ворог щасливого життя.

15. Відпочивайте.   Навіть якщо на роботі аврал, і вдома мільйон справ. Знайдіть хоча б пару годин на вихідних, щоб зайнятися своєю улюбленою справою.


Піднімаємо настрій . Як ви піднімаєте собі настрій? І часто ви це робите? А адже радість можна знайти в дрібницях! Отже, ось кілька пропозицій з підняття настрою!

Займаємося спортом . Давно доведено, що заняття спортом змушують наш організм виробляти гормон радості. Але відмовок, щоб не ходити в спортзал, бігати, або тренуватися вдома менше не стало. А даремно! Мало того, що настрій підійміть, так ще обзаведетеся новими знайомствами, поліпшите самопочуття, і підтягніть м'язи.

 Як впоратися з осінньою нудьгою?


Прощаємо собі помилки і вчимося балувати себе . Скільки разів таке було, що купили нову спідницю, плаття, сумку і т.д. за списком, а потім ходимо і шкодуємо гроші, які були витрачені. Навіщо? Гроші заробляємо для того, щоб витрачати. Могла витратити на чоловіка, дітей і т.п., витратите, але потім. У дітей все є: одяг, іграшки та інше, чоловік, а що чоловік, це він повинен вас балувати. Наступного разу побалуєте ви його. Збираєте на машину, ну і що ... У житті дрібниць не буває, і вдало куплений костюм може призвести до цілій низці приємних змін у житті. Зрештою, відмовляючи собі у всьому, ви рано чи пізно почнете відчувати себе жертвою. А далі депресія ...

Балуємо себе делікатесами.   Раз на місяць можна побалувати себе чимось смачненьким і зовсім не бюджетним. Можна сходити в ресторан, кафе, або купити продуктів і приготувати що-небудь самій.

Напишіть або зателефонуйте друзям, або родичам . Скажений ритм життя змушує нас забувати про близьких людей. Регулярно зустрічайтеся з друзями, і з сім'єю. Обмін враженнями і можливість побачитися з дорогими людьми допоможуть підняти настрій.

 Як впоратися з осінньою нудьгою?


Спостерігайте . Скільки дивовижних речей навколо нас. Жовте листя, що відбиваються в мокрому асфальті фари, вогні вікон, оточуючі люди, будівлі, та інше. Так просто побачити дивовижні речі навколо нас.

Намагайтеся частіше сміятися . Жартуєте, читайте, слухайте, дивіться. Сміх подовжує життя.

Оточуйте себе яскравими речами . Яскрава чашка, апельсини у вазі, незвичайний органайзер і багато іншого роблять звичайний день яскравим. А яке задоволення приносить вибір таких речей!

 Як впоратися з осінньою нудьгою?


Регулярно влаштовуйте спа-процедури . Хоча б вдома. Ось кілька рецептів, які сміливо можна випробувати будинку. Зараз величезний вибір всіляких засобів по догляду за собою. Так чого ви чекаєте! Можете навіть деякі приготувати самі. Для цього вам знадобляться сіль, сухе молоко, ефірні олії, сухі трави. Поєднань безліч. Не бійтеся експериментувати і шукати ті рецепти, які сподобаються саме вам.

 Як впоратися з осінньою нудьгою?


Допомагайте!   Ми живемо в часи байдужих людей. А адже так приємно, як ми можемо на кого-небудь покластися. Але і ми можемо підставити плече. Другу, родичу, і просто нужденному. Ви навіть не повірите, але коли допомагаєш діткам з дитячих будинків, або кішечки-песикам, або береш участь у діяльності благодійних фондів, відчуваєш себе справжньою людиною, і настрій від того, що ти допоміг різко йде в гору.

 Як впоратися з осінньою нудьгою?


У стан депресії та нудьги ми самі себе штучно вганяємо, списуючи на обставини. Звичайно, є моменти в житті, коли радіти нічому. Але й таке проходить. І найчастіше, ми самі заганяємо себе в цей стан, тому що нам не вистачає вражень у житті. А хто може подарувати нам ці самі враження? Звичайно ж, ми сами !!! Іноді посумувати корисно, але тільки для того, щоб потім з новими силами почати жити.
Автор: Віра Карабутове