Як алкоголь, куріння і прийняття сонячних ванн впливають на ваше обличчя. Частина 3. Звичка прийняття сонячних ванн
 Відбитком сонця на вашій шкірі може служити не тільки загар, але і веснянки, різні пігментні плями, зміна природного кольору шкіри, відкриті пори та пошкоджені вени, і це не завжди можливо виправити.

Ультрафіолетове випромінювання руйнує еластин і колаген, які захищають шкіру від появи різних зморшок (особливо навколо очей, на лобі і біля рота). «Старіння шкіри - це невипадковий процес», - говорить професор Брайан Діффі, фахівець в області захисту від сонячного впливу та запобігання раку, викликаного ультрафіолетовими променями. «Якщо ви проводите час на сонці, ви будете виглядати старше».

Глибокий шкоду

«В однієї з дванадцяти жінок протягом життя розвивається рак шкіри», - говорить професор Діффі. «Злоякісна меланома (чорний рак) - найнебезпечніша форма раку шкіри, вона викликана надмірним перебуванням на сонці, найпоширеніші форми раку шкіри викликані саме зловживанням засмаги». Для захисту та збереження здоров'я, потрібно відмовитися від маніакальної залежності від засмаги, який заподіює шкоду здоров'ю.   Професор Діффі прогнозує збільшення раку шкіри в наступні 30 років, це пов'язано з тим, що нове покоління тільки й робить, що знаходиться на сонці (наші предки набагато рідше приймали сонячні ванни). Жінки, захворюють раком шкіри, все молодше: тепер вік їх від 15 до 30.

Гарні новини

Чим раніше ви скоротите вплив сонця на вашу шкіру, тим молодше і здоровіше вона буде виглядати. Статистика, що підтверджує, що сонячний вплив найбільш небезпечно у віці до 21 року, невірна. Слідуючи їй, багато жінок 30-40 років не побоюються за своє здоров'я. Але дослідження професора Діффі показали, що дітям потрібно більше часу проводити на свіжому повітрі. Дітям, які дитинство провели в приміщенні, наступні виїзди на природу і прийняття сонячних ванн будуть набагато небезпечніше. Чим раніше ви почнете контролювати своє знаходження на сонці, тим корисніше для вашого здоров'я. Час назад ви, звичайно, не повернете, але ваша шкіра буде більш м'яка, гладка і ви уникнете неминучий шкоду.

Що робити зараз

Захищайте себе, чи не прибуваючи на сонці з 11-15 годин, що намагаються не згоряти і використовувати сонцезахисний крем SPF15. Цього літа розроблені засоби з антиоксидантами, максимально захищають шкіру. Багаторічні дослідження показали, що антиоксиданти запобігають шкоду вільних радикалів. Але не поспішайте пробувати невідомий продукт. «Їжа запобігає деякі види раку, але це не відноситься до раку шкіри», - говорить професор Діффі. Вживання антиоксидантів повинно поєднуватися зі скороченням сонячного впливу,   не забувайте також, що продукти не вилікують вас, якщо ваша шкіра змучена постійним засмагою. Багато експертів згодні з тим, що скорочення сонячного впливу уповільнює процес старіння шкіри.