Характер, обставини і вибір стилю
 Для нас, сучасних жінок, часто дуже важливо виглядати стильно і неповторно. Адже, згідно з численними психологічним дослідженням, перша думка про людину складається за її зовнішнім виглядом і характером поведінки в перші хвилини розмови. А нам так необхідно робити гарне враження в будь-якій ситуації! Тому розберемо по порядку маленькі жіночі секрети, які допомагають досягати успіху завжди і у всьому.

Насамперед, якщо тобі належить важлива ділова зустріч, головне - знайти упевненість в собі і внутрішній спокій. У працях багатьох аналітиків, які займалися проблемами вивчення жіночої психології, є одна важлива думка - для того, аби віднайти внутрішню впевненість, жінці важливо знати, що її зовнішній вигляд відповідає обставинам. Тому велике значення має стиль одягу і, звичайно ж, додаткові аксесуари і макіяж.

Так про що ж слід пам'ятати, відкриваючи з ранку гардероб і вибираючи той тип одежі, який задасть настрій на весь день? І на що варто орієнтуватися, підбираючи косметику і біжутерію? Розглянемо різні ситуації по порядку.

Співбесіда або ділові переговори   вимагають насамперед внутрішньої організованості, рішучості та цілеспрямованості. Тому для таких випадків створені ділові костюми. Строгий крій і однотонна забарвлення даної форми одягу сприяють формуванню необхідних якостей. Існує думка, що діловий одяг змінює жіночий характер. Так, якщо жінка звикає до ділового піджака, починає відчувати себе в ньому комфортно, їй легше проявити комунікабельність, ділову хватку, знайти потрібні слова в розмові, контролювати міміку і жести і уникати помилок. Звичайно, має значення не тільки форма одягу, але і навички ведення переговорів. Але в кожному разі, в такому одязі можна почувати себе впевненіше в складній ситуації, сконцентруватися на головному.

 Характер, обставини і вибір стилю


А якщо йде мова, наприклад, про працевлаштування в жіночий журнал або іншу організацію, де важливо підкреслити кращі жіночі риси, більш доцільно буде підібрати ділової піджак в комплекті зі спідницею середньої довжини.

 Характер, обставини і вибір стилю


Варто додати, що при підготовці до таких зустрічей можна зловживати додатковими аксесуарами та біжутерією, використовувати яскраві тони косметики. Прикраси повинні гармонійно поєднуватися з одягом, м'яко доповнювати образ, але не відволікати увагу. А оптимальний макіяж для такого випадку - скромний, натуральний.

Дружня зустріч   - Це прекрасна можливість розслабитися, згадати хороші моменти, поділитися враженнями. І часто так хочеться справити хороше враження і якимось чином виділитися в компанії друзів, правда? Отже, розглядаємо гардероб далі - в якому одязі легше весь день (або вечір) залишатися активною, веселою, товариською.

 Характер, обставини і вибір стилю


Тут допоможе одяг з яскравим забарвленням, улюбленими малюнками і візерунками. На додаток до них чудово підійдуть неординарні аксесуари, які не тільки допомагають виділитися серед оточуючих, але й викликають хороші спогади і налаштовують на позитивний лад. Що ж допоможе згадати про кращі моменти життя? Це може бути браслет з черепашок, куплений в якості сувеніра під час поїздки на море, або подароване близькою людиною кольє з оригінальних камінчиків. Щодо макіяжу - при підготовці до зустрічі з близькими друзями можна дозволити собі невеликі експерименти. Я маю на увазі, що тут найбільш доречно випробувати нову кольорову туш, помаду або крем з мерехтливим блиском, і перевірити, яке враження справляють ці інновації.

Вбрання та аксесуари для романтичного вечора   або для особливого випадку, коли надається можливість підкорити серце вподобаного чоловіка, можуть мати безліч модифікацій. Але головне - вони повинні підкреслювати жіночі гідності, бути підібраними зі смаком і, звичайно ж, поєднуватися зі стилем поведінки власниці.

У гардеробі сучасних дам зазвичай є і облягаючі вечірні сукні, і підходящі спідниці, і блузки з ефектним вирізом і ніжною забарвленням. Тому вибирати одяг для того, щоб провести враження на бой-френда, слід в залежності від настрою і обставин.

Але варто зазначити, що кожна жінка виглядає жіночно і привабливо у сукні або спідниці. Адже не дарма спідниці привертали увагу чоловіків у всі часи. Тому, брюки і джинси краще відкласти для інших випадків. Макіяж також повинен м'яко і ненав'язливо підкреслювати твої найкращі риси - ніжний погляд, відкриту посмішку, природну красу шкіри.

 Характер, обставини і вибір стилю


Але в кожному разі, обрані речі повинні подобатися тобі, налаштовувати на потрібний лад. А якщо вміст гардероба вже не налаштовує на позитив і виникає непереборне бажання придбати обновки, які здатні змінити твій образ, тут варто орієнтуватися на те, як новий стиль може перетворити характер.
Автор: Алла Пилипенко


 Чому ви не відчуваєте себе щасливою?
 Якщо ви часто відчуваєте себе не в дусі, щось постійно не виконується вами, плани так і залишаються планами, навіть перемоги не радують ... - продовжуйте читати, цей матеріал написаний вам на допомогу.

Колесо життя
Пропонуємо вам прийом, який психологи називають «колесо життя», і він допомагає оцінити, наскільки ви задоволені всіма сторонами свого життя. Основна ідея Колеса життя в тому, щоб показати, що ми повинні розвивати всі сторони нашого життя в рівній мірі. Тобто, для повного щастя абсолютно недостатньо віддаватися цілком роботі (хай і коханої) або відносинам із чоловіком. Коли ми фокусуємося на чомусь більше, це, безумовно, веде до великих успіхів у цій області, але у цього є й інша сторона. Ми при цьому забираємо час у інших областей нашого життя, а часто і зовсім нехтуємо ними. Колесо життя допомагає подивитися на ситуацію більш об'єктивно.

Чому шкідливий дисбаланс
Коли ми концентруємо свою увагу, наприклад, тільки на кар'єрі та сім'ї, то це чомусь не призводить до відчуття повного щастя. Накопичується почуття розчарування і відчуття порожнечі. У кожної з нас є багато прикладів навколо. Ми часто бачимо людей, які працюють по 20 годин на день і начебто захоплені своєю справою, але абсолютно не здаються нам щасливими. Чому так?

Те ж саме ми зустрічаємо і серед своїх подруг, які йдуть з головою в материнство. В результаті вони від такої бажаної для більшості жінок життя скаржаться на розчарування і відсутність повноти життя.

Виявляється, вся справа в тому, що для відчуття повного щастя людині необхідно розвивати всі сторони свого життя. І це є ключем до досягнення щастя. Тому що істина в тому, що ми відчуваємо себе щасливими не тоді, коли досягаємо чогось у якійсь одній області, а коли у всіх областях у нас все спокійно і добре.

Відчувати щастя можна, відчувши його в цілому, а не в чомусь конкретно. А відчуття нещастя - це свідомість того, що вам чогось не вистачає. І навіть часом важко сказати, чого саме. А з'ясувати це допоможе те саме «Колесо життя», до якого ми й підійшли.

Малюємо своє Колесо життя
Є кілька різних моделей цього прийому, але я вам представлю ту, яка допомогла мені і яка мені найбільше сподобалася. Її склала психолог, тренер особистого розвитку Селестина Чуа.

Найкраще буде, якщо ви цей малюнок (нижче) роздрукуєте і будете тримати перед собою на своєму робочому столі. Або намалюєте це Колесо самі, для себе.

 Чому ви не відчуваєте себе щасливою?


Подивіться на цю схему. У ній відбиваються всі сторони вашого життя. Усередині кожного сектора ви бачите лінії, які допоможуть намалювати вам Колесо свого життя. Оцініть кожен сектор (кожну сферу вашого життя) за 10-бальною шкалою. 10 - задоволені повністю, 0 - не задоволені. Ставте всередині кожного сектора точку або хрестик, що позначає рівень вашої задоволеності цією областю. Пам'ятайте, тут немає правильних і неправильних відповідей. Будьте чесні - ви робите це для себе.

Наскільки збалансована і гармонійна ваше життя?
Тепер з'єднаємо отримані точки (або хрестики). Це відповідь на питання, наскільки збалансована ваше життя на даний момент. В ідеалі Колесо життя повинно бути колесом, тобто великим і круглим. До цього треба прагнути. Що вийшло у вас? Чи зможе ваше колесо легко котитися по життю? І що йому заважає зробити це?

Якщо ваша фігура вийшла хоч і пропорційна колу, але маленька, то це вказує на загальну незадоволеність життям, а також на відсутність цілей і бажань. Ви майже не знаєте зараз, чого хочете від життя. Потрібно терміново почати знову мріяти, дати собі новий імпульс для життя і натхнення.

Малі форми з одним або декількома піками говорять про те, що ви зациклені на декількох областях, на шкоду іншим сторонам свого життя. Обов'язково потрібно запитати себе, що заважає вам звертатися до тих сторонам життя, якими ви не задоволені. Можливо, низька самооцінка або недостатня життєва сміливість призвели до того, що зараз у вас такий стан справ.

Практично будь-які неправильні форми означають, що в житті у вас дисбаланс, який заважає відчути себе щасливою.

Вправа з Колесом життя дозволяє об'єктивно оцінити, яка ваша життя зараз і чого їй не вистачає. Це не вирок і не остаточний вердикт. Це корисна передишка перед новою, більш щасливою, а значить і більш гармонійним, життям. Тепер ви бачите, що не можна отримати гармонію і знайти щастя, віддаючись чогось одного. Не забувайте про такі важливі дрібниці у вашому житті як відпочинок, сміх, розваги, зустріч з друзями та подругами, найчастіше ці області нами недооцінені, і ми за рахунок них намагаємося вирішити свої щоденні проблеми. А виявляється, забуваючи про щось, ми ризикуємо залишитися незадоволеними життям і нещасними.
Автор: Василина Кузіна