Татуювання - спосіб самореалізації
 Сучасний світ пропонує масу варіантів і можливостей модифікувати власне тіло, зробити його красивішим, витонченіше, привабливіше, привернути увагу до певних його частинах. І татуювання - один з найпопулярніших способів добитися хорошого, ефектного результату.

Татуюваннями захоплюються чоловіки і жінки по всьому світу. Кольорові, чорно-білі, тимчасові і постійні - вони змінюють наш світ, наше сприйняття власного тіла, наше самовідчуття. Тату можуть вплинути на зовнішність, зробити її більш яскравою, або ж заховати те, що ми не хотіли б показувати іншим. Наприклад, шрами. Одним словом, татуювання дозволяють вирішити багато проблем зовнішності і самоідентифікації, чим і пояснюється їх популярність.

 Татуювання - спосіб самореалізації


Вплив татуювань на здоров'я

Татуювання - це малюнки, які наносяться на шкіру і, по факту, є контактом голки із захисним покривом нашого тіла. Відповідно, сама по собі процедура не може не торкатися питань безпеки. Існує певний ризик при зверненні до непрофесійному майстру заразитися певними шкірними захворюваннями, гепатитом і навіть ВІЛ. Правда, сьогодні тату користується великим попитом, розроблені універсальні методики захисту, все голки проходять особливу обробку, тому ризик заразитися чим-небудь в салоні мінімальний. Врахуйте, що при поганій згортання крові малюнок не радять набивати. В крайньому випадку, перед процедурою найкраще прийняти ліки, які сприяють підвищенню згортання крові.

Крім того, потрібно дуже уважно ставитися до питання тиску, особливо якщо воно буває підвищеним. Перед набиванням малюнка тиск краще нормалізувати або ж перенести процес на більш сприятливий час.

 Татуювання - спосіб самореалізації


Якщо у охочого нанести тату підвищена чутливість шкіри або ж алергічна реакція на певні речовини, то він повинен повідомити про це майстра. У кожному разі, не слід починати із зображення великого розміру, оскільки у вашого організму ще немає досвіду зіткнення з модифікаціями подібного роду. Тому, якщо побоюєтеся непередбачених реакцій і сюрпризів, можна спочатку спробувати нанести невеликий символ.

Що допомагають приховати татуювання?

Татуювання сьогодні можуть не тільки акцентувати увагу на якійсь частині тіла, підкреслити відтінок шкіри або ж накачані м'язи. Витончені і сміливі малюнки здатні красиво і елегантно приховувати певні недоліки. Наприклад, з їх допомогою можна досить-таки легко обіграти шрам. Неприваблива відмітина здатна перетворитися в красивий художній штрих. Однак треба мати на увазі - на самому шрамі тату не робиться. А ось навколо нього - скільки завгодно! Завдяки цьому ви зможете перетворити непривабливий рубець в відмінний фон, продовження абстрактного малюнка, клинок, краплю, бурульку, дим або ж елемент туману. Або навіть в частину фрази. Багато що залежить від розміру і форми рубця, багато чого - від його розташування або ж майстерності професіонала, до якого ви звернулися.

 Татуювання - спосіб самореалізації
  Татуювання - спосіб самореалізації


Однак шрами - це далеко не єдине, що можуть сьогодні приховати тату. Якщо не виходить з різних причин видалити родимку або ж пігментну пляму, то вони теж можуть стати частиною досить забавного і інтригуючого сюжету. Особливо красиво багато професіоналів можуть обіграти місця, де родимок - досить багато. Між ними акуратно проводяться різноманітні лінії і, таким чином, на тілі людини може з'явитися справжнісінька карта скарбів, візерунки або навіть щось на зразок геральдичної в'язі.

Багато дівчат щиро переживають, коли виявляють у себе на шиї нерівну лінію росту волосся. Однак для досвідченого татуировщика і це не є великою проблемою. Саме тут можна зобразити хвилі, загадкові символи, написати зізнання в любові хлопцю або ж зробити з цієї особливості своєрідну родзинку, яка підкреслить унікальність такої молодої леді.

 Татуювання - спосіб самореалізації
  Татуювання - спосіб самореалізації


Сила краси татуювань

Причин нанесення тату може бути названа маса - починаючи психологічними і закінчуючи статусними. Ні для кого не є секретом, що певні зображення дуже часто в певному середовищі можуть видати члена конкретного угруповання, вказати на «свого» або підкреслити особливий статус. Однак, в першу чергу, такі малюнки наносяться на шкіру з естетичних причин. Принаймні, сьогодні. Уявіть собі - ваша спина, шия, плечі і ноги можуть стати фоном для справжнього витвору мистецтва! Багатьох приваблює така ідея, хтось поспішає привернути до себе увагу, а кому просто подобається різноманітність. Одним словом, причин для набивання малюнка дійсно може бути багато. Але результат практично завжди один і той же, точніше, дуже різний - креативний, незвичайний, що притягає увагу.

 Татуювання - спосіб самореалізації
  Татуювання - спосіб самореалізації


При цьому сьогодні можливості тату-майстра такі, що можна попросити набити малюнок там, де він нікому не буде видно, крім тих осіб, яким ви самі вирішите його показати. Це хороший аргумент для тих, хто побоюється за свою кар'єру або ж репутацію. Одним словом, тату в сьогоденні міцно входить у наш світ і в сферу краси.

 Татуювання - спосіб самореалізації

Автор: Марина Сонячна


 Що важливіше: мода або смак
 «Мода, як і архітектура - це питання пропорції»
(Коко Шанель)


Напевно, мало на світі знайдеться жінок, які не хотіли б одягатися модно. Деякі гумористи стверджують, що перші модниці з'явилися ще тоді, коли наші предки жили на деревах. Насправді ж, у багатьох стародавніх цивілізаціях моди як такої не існувало ...

Наприклад, протягом півтори тисячі років одяг древніх єгиптян, і для жінок, і для чоловіків, мала один і той же характер. Ймовірно, це те, що зараз називають «унісекс».

Як правило, зміни в одязі відбувалися в результаті завойовницьких походів, і тоді одяг одного народу переймати іншими націями. Людей, які придумували нові фасони і пропонували їх іншим людям, не існувало аж до середини XIV століття. Старий одяг, як правило, носилася доти, пора не зношувалися зовсім. І лише починаючи з середини XIV століття, кравці стали розділятися на різні професії. А в XVI сторіччі з'явилися люди, які стали міняти старий одяг, що знаходиться в хорошому стані, на нову, тільки тому, що вона здавалася їм більш цікавою.

 Що важливіше: мода або смак


В кінці XVI століття з'явилися перші книги для модниць. А в 1672 році у Франції почав виходити журнал «Галантний Меркурій» - «Mercure galant». Це був не журнал мод, а скоріше - літературно-критичний вісник, але в журналі був розділ з описом і картинками модного одягу. Через що журнал користувався величезною популярністю.

Але, незважаючи на те, що стало модно носити нове, дизайном одягу займалися самі модниці, а кравець втілював їх моделі в реальність, тобто шив. В кінці XVII століття з'явилися видання з гравюрами, які зображують модний одяг, але перші справжні журнали про моду з'явилися тільки в другій половині XVIII століття, і відразу знайшли мільйони палких прихильниць.

Можливо, Париж тому й нарекли столицею моди, що саме там виходило найбільше журналів мод. Пізніше модні журнали з'явилися у Великобританії (у Лондоні) і в Німеччині (у Веймарі), а також Італії та Іспанії. А пошиття одягу на промисловій основі з'явився в 1820-х роках в Англії. У Росії перший модний журнал «Модне щомісячне видання, або Бібліотека для дамського туалету» вийшов у світ в 1779 році.

Найцікавіше, мабуть, те, що до XIX століття головними модниками були чоловіки, і лише згодом жінки відняли у них пальму першості.

 Що важливіше: мода або смак
   Професія «кутюр'є» як художника, що створює ескізи модного одягу, з'явилася в XIX столітті. Перше ательє, магазин і театр мод відкрив у Парижі восени 1857 англійська кравець Чарльз-Фредерік Уорт.

У 1892 році вийшов перший номер тепер всесвітньо відомого журналу Vogue. Слідом за ним появлись такі журнали як Cosmopolitan, Elle, L'Officiel та інші.

Мода - це, звичайно, непогано, але іноді деякі жінки в гонитві за модою доходять до абсурду. Мало того, що спустошують кишені своїх благовірних, ще й купують одяг, яка, як кажуть у народі, йде їм як «корові сідло».

І ось тут, як кажуть фахівці, потрібно закликати на допомогу розсудливість і постаратися створити свій власний стиль, орієнтуючись на свій смак і думка близьких людей, які розбираються в одязі.

 Що важливіше: мода або смак
 Далеко не завжди жінку робить прекрасної саме найдорожчий одяг від відомого бренду. Можна згадати радянський фільм про Попелюшку, де зведені сестри і мачуха буквально зчепилися через квітки, зробленого руками Попелюшки. Часом і в реальності плаття, зшите мамою, сестрою, подругою, підкреслює достоїнства фігури і обличчя і приховує їхні недоліки в тисячу разів вправнішим, ніж одяг з дорогого бутіка.

Не слід забувати, що в сучасній індустрії моди трудиться величезна кількість художників, модельєрів, закрійників, кравців, манекенниць, рекламників та інших людей, основне завдання яких продати свій товар і заробити гроші. І, як правило, це величезні гроші, а дістаються вони з гаманців покупців.

Сучасна мода це великомасштабний бізнес, який практично не думає про індивідуальність кожної окремо взятої жінки, і наше завдання не в тому, щоб його фінансувати, а в тому, щоб виглядати чарівно. Чого не дає сліпий фанатизм.

 Що важливіше: мода або смак
 Мода модою, але кожна жінка прекрасна по-своєму. І щоб «костюмчик сидів», він в першу чергу повинен підкреслити родзинку саме даної жінки. І що найцікавіше, виявляється, 99, 9% чоловіків не дивляться на бирку і не цікавляться ціною жіночого вбрання, вони орієнтуються виключно на власне сприйняття образу жінки. І за результатами проведеного дослідження перше місце зайняли наряди, зшиті для себе самими жінками, друге - зшиті на замовлення мамами, подругами, третє місце посіли наряди, зшиті майстрами в ательє відповідно до бажання замовниці. А одяг з бутиків взагалі не увійшла до списку ...

Тобто виходить, що смак і стиль важливіший моди . Хоча, яка жінка не хоче бути модною, просто у всьому потрібна поміркованість, і тоді можна одягатися красиво і стильно, не витрачаючи величезних грошей і ... нервів.
Автор: Наталя Алексєєва