Щастя материнства та кар'єра
 Часом нам доводиться робити вибір між спокійним сімейним життям і роботою. І в цьому питанні ми часто забуваємо про те, що дає нам відчуття гармонії і радості - про щастя материнства.

Як до ролі дружини, матері, берегині сімейного вогнища належать відомі мами? Що важливіше для них? Пропоную розглянути секрети особистого життя деяких улюблениць публіки, які дозволять зрозуміти, як діти впливають на наше життя.

Уміння поєднувати кар'єру і виховання
Багато хто вважає, що діти можуть стати перепоною на шляху до успіху. Однак екс-учасниця гурту Spice Girls Вікторія Бекхем змогла довести всьому світові протилежну істину.

Троє улюблених дітей не завадили їй з чоловіком Девідом успішно розвивати бізнес у сфері дизайну одягу. І ось Вікторія вже няньчить четверту малу.

 Щастя материнства та кар'єра
 До того ж, активна і цілеспрямована Вікторія випустила книгу-путівник по світу моди і стилю, в якій, крім іншого, є цінні рекомендації для молодих мам в питаннях вибору деталей гардеробу.

І, що важливо, навіть після поповнення в родині світська левиця Бекхем продовжує залишатися ідеалом краси для багатьох жінок.

Все це підтверджує той факт, що геніальна людина залишиться геніальним завжди, а діти будуть для нього не перешкодою, а стимулом.

Діти вчать дивитися на світ інакше
І історія Анжеліни Джолі є прекрасним підтвердженням цього.

 Щастя материнства та кар'єра


Після того, як актриса усиновила двох малюків (якою вона, слід зауважити, врятувала життя) і народила рідну дитину, публіка побачила ексцентричну Анжеліну в новому образі ... і абсолютно новій ролі посла доброї волі ООН.

 Щастя материнства та кар'єра
 До речі, гроші, які подружжя Джолі отримали за участь у фотосесії з новонародженою дочкою, були спрямовані на благодійність.

Маленька дочка також змінила життя актриси Джесіки Альби. Хоча Джессіка і продовжує трудитися на знімальному майданчику, але стверджує, що дочка і чоловік для неї на першому місці. І заради них одна з найпривабливіших жінок Голлівуду змогла б відмовитися від успішної кар'єри.

 Щастя материнства та кар'єра
   До того ж, за її словами, дитина дозволяє не помічати проблем, уникати стресу, ставитися до життя простіше.

До слова, Альба також бере участь у благодійній компанії - допомагає дати освіту дітям з бідних країн.

Ось як діти вчать нас шляхетності і розумінню!

Працювати не всупереч, а заради дітей
Саме так змогла почати кар'єру засновниця великої косметичної компанії Мері Кей Еш. Залишившись з трьома дітьми на руках і мінімальним бюджетом, Мері наполегливо домагалася успіху в бізнесі. І в момент заснування власної «ділової імперії» старший син Мері став її головним помічником.

 Щастя материнства та кар'єра
 У своїй книзі «Мрії збуваються» Мері Кей дає важливе повчання для всіх жінок - як слід розставляти пріоритети. Отже, на першому місці у неї була віра, на другому - сім'я і тільки на третьому - кар'єра.

Тільки такий шлях, на думку Кей Еш, веде до успіху. І з цим важко не погодитися. Посудіть самі - істинна віра дозволяє нам зберігати тепло, ніжність, жіночність у важких ситуаціях, а сім'я є хорошою опорою і оазисом, в який хочеться повертатися після напруженої роботи.

Звичайно, можна будувати кар'єру і без перших двох "ступенів". І домагатися успіху в бізнесі самостійно. Але навряд чи цей успіх дасть відчуття спокою і щастя.

 Щастя материнства та кар'єра
 А для нашої відомої співачки, піснями якою захоплюється не одне покоління людей - Софії Ротару - улюблений син став не просто помічником, але і відмінним продюсером, з яким вони спільно вирішують важливі питання.

В інтерв'ю журналістам Софія стверджує, що син перейняв від неї і чоловіка працьовитість і любов до музики.

 Щастя материнства та кар'єра
 Але найголовніше те, що, незважаючи на регулярні гастролі, подружжя змогли виробити в ньому позитивні риси (чесність, повага до старших) і виховати його гарною людиною.

Всі ці приклади говорять про одне: материнство - це не тільки море обов'язків і турбот. Це ще й величезне щастя і стимул. Стимул для нових звершень, який допомагає досягати успіху.

Але в той же час, дітям просто необхідна наша увага і тепло. Воно для них дорожче найшикарніших подарунків. Тому, яким би напруженим ні ваш графік, в ньому обов'язково має бути час для спілкування з сім'єю.

Пам'ятайте про це на кожному життєвому етапі.
Автор: Алла Пилипенко


 2011 - рік екостилю
 Екостиль - повернення в минуле чи прагнення до кращого майбутнього?

Науково-технічний прогрес, безумовно, відкрив нові можливості в області створення нових текстильних матеріалів. Численні штучні тканини дають можливість дизайнерам впроваджувати оригінальні рішення і постійно розширювати колекції. Завдяки цьому, в століття інновацій та експериментів на світовому ринку з'являються унікальні стильні речі, які дозволяють виділитися, підкреслити імідж.

Але в той же час, при величезній різноманітності вибору споживачі почали більш вимогливо ставитися до нових товарів. За довгі роки ми на власному досвіді переконалися, що практична на перший погляд синтетика викликає неприємні відчуття, а деякі штучні добавки провокують алергічні реакції.

І зараз вже цінується не тільки зовнішній вигляд нового одягу, але і її натуральність, вплив на організм. Тому, взявши за основу екологічність і комфорт, цього року дизайнери пропонують нам абсолютно нове рішення - ексклюзивний і модний екостиль .

Історія виникнення і розвитку нового стилю
З історичної точки зору екологічна одяг існує з часів появи першої людини. Але стиль з такою назвою як модна течія виник відносно недавно.

Ідея екостилю була навіяна прагненням захисників природи зробити екологічність нормою життя. І багато модниць переконалися в тому, що природні відтінки і природні мотиви викликають приємні асоціації, піднімають настрій і дозволяють виглядати мило і чарівно і в «міських джунглях», і на лоні природи.

Вперше впровадила таку тенденцію у своїх колекціях дизайнер Лінда Лаудермік. Створивши у 2002 році першого сукні з нестандартних матеріалів (бамбука, морських водоростей та інших рослинних компонентів), Лінда заклала основи еко-лінії, нагадавши світу про принципах екологічної безпеки (до речі, в той час також йшлося про захист прав тварин, тому прихильники традиційної форми екостилю є противниками натуральних хутра).

Засновники інших популярних брендів також підхопили нову ідею. Наприклад, Стелла Маккартні створила ексклюзивну колекцію нижньої білизни з натуральної бавовни, а деякі відомі марки (Nike, H & M, Gap) виробляють спеціальні лінії одягу з екотканей.

Сьогодні екостиль в різних варіаціях вітається і в молодіжній моді, і особливо в розкішних речах для впевнених леді з вищого суспільства.

Екостиль 2011. Що в моді сьогодні?
Оскільки головною ідеєю нового віяння є використання виключно натуральних матеріалів , Користь яких підтверджена багатовіковими швейними традиціями, екостиль сьогодні здатний зміцнити здоров'я нації. І оскільки в цьому році він на піку моди, розберемося докладніше, що ж пропонують нам дизайнери, впроваджуючи таке нововведення.

Еко-підхід передбачає переважно прості і лаконічні рішення в питаннях крою. На думку законодавців моди, настав час згадати про стриманою і елегантної класики.

Крім цього, екостиль заохочує доповнення одягу аксесуарами ручної роботи. Природа пропонує велику різноманітність матеріалів (дерево, скло, камінь, черепашки, натуральна тканина), з яких можна самостійно створювати неповторні прикраси. І ці дрібниці дозволять підкреслити ваш гармонійний природний образ.

 2011 - рік екостилю


Етнічні мотиви в еко-дизайні
Деякі дизайнери грунтуються на історичних традиціях різних народів, створюючи шедеври з бавовни, льону, шовку та інших матеріалів. Такий своєрідний підхід наділяє кожну річ особливою енергетикою. Адже етнічний крій і візерунків самі по собі передають дух минулого.

 2011 - рік екостилю
На конкурсі Міс Всесвіт демонстрація традиційного народного костюма стала обов'язковим етапом. На фото - міс Україна


До того ж, вони дозволяють власницям нових нарядів створювати образ скромних і милих дівчат.

Разом з тим, такий одяг дозволяє не тільки виділитися, підкреслити риси характеру і виглядати неповторно. Повернення до мотивів минулого може бути пов'язано з патріотичними мотивами, з бажанням відійти від стандартних стереотипів.

 2011 - рік екостилю


А в деяких випадках такі мотиви виглядають особливо розкішно.

Перехід на екостиль - крок у майбутнє
Наостанок хочеться зазначити, що одяг з екологічно чистих тканин дозволяє не тільки відчувати себе комфортно і уникнути проблем зі здоров'ям. Вона також дає можливість відчути гармонію природи.

 2011 - рік екостилю
   Науково доведено, що натуральні матеріали заспокоюють нерви, запобігають стрес, нормалізують самопочуття.

Таким чином, впровадження екостилю в сучасному дизайні одягу - це не повернення назад, а впевнений крок вперед. Адже в епоху порушення екологічного балансу одяг майбутнього повинна бути в першу чергу корисною.
Автор: Алла Пилипенко