|
Провести весь день на пляжі і залишатися при цьому красивою? Майже все про це знають дівчата, що займаються серфінгом. Їм доводиться півжиття проводити на пляжі, залишаючись при цьому сексуальними і яскравими. Дізнаємося їхні секрети краси.
Стійкий сексуальний аромат
Як пахне людина, яка весь день провів у морі і на піску? Не поспішайте відповідати, що «солоною водою і пітною шкірою», бо є сучасні продукти, що дозволяють уникнути неприємних ароматів.
Серфингистки не користуються парфумами, але прагнуть до приємному запаху від тіла. Вони застосовують для цього ароматні масла для тіла. Такі масла в спреї є майже в кожній бронзової колекції макіяжу. Яскравими прикладами можна назвати ESTEE LAUDER BRONZE GODDESS Body Oil Spray, Silky Body Oil Chanel Chance, Дорогоцінний масло краси Garnier Body.
Аромати на масляній основі є більш стійкими, тримаються на тілі дуже довго. У складі - ефірні масла, плюс вітаміни (Е і С), які пом'якшують, живлять і зволожують шкіру під палючим сонцем. І головне - масло для тіла не вимивається при купанні, його майже не треба оновлювати. Але можна це зробити, продукт наноситься легко, усмоктується швидко і не залишає відчуття липкості.
Пляжна хвиля - «візитна картка» серфингистки
Серфингистки не ходять до стиліста майже все літо, але в таке спекотне час їх волосся завжди мають сексуальну хвилястість, що не сплутані пасма і природні прояснені прядки. За все це можна сказати спасибі океану.
І якщо ви будете багато часу проводити в морській воді, то зумієте побачити, як змінюються ваші волосся і стають як у дівчатах на серфінг-дошках.
Всі інші можуть не переживати, що їм не вдасться створити пляжну хвилю, спеціально для цього є особливий продукт, створений саме для такого завдання. Це текстуруючий спрей або соляної спрей. Продукт з'явився на ринку на початку 2000-х років, і спочатку був дорогим і малодоступним. А зараз текстуруючий спрей можна купити за ціною, що не перевищує 400-500 рублів (люксові марки пропонують спреї дорожче 1000 рублів).
Потрібно збризкувати текстуріруют спреєм волосся протягом дня (хоч кожні 15 хвилин) і все! Цього достатньо, щоб домогтися пляжної хвилі. Доступні текстуріруют спреї є у L'Oréal (L'Oréal EverStyle Texture Series Beach Spray) і Шварцкопф (GOT 2B Beach Trippin 'Salt Solution Waving Spray).
Бронзовий макіяж
Красиві засмаглі обличчя серфингистки можуть ввести вас в оману, що потрібно підставляти обличчя сонечку якомога більше. Насправді, захист від сонця - така ж обов'язкова річ як вміння триматися на хвилі. Сонцезахисний крем з високим ступенем захисту завжди присутній в арсеналі засобів серферів. А рівного бронзового кольору обличчя можна досягти за допомогою бронзатори.
Якщо ви хочете створити максимально натуральний макіяж з ефектом «свого» засмаги, вам буде потрібно декілька засобів, а краще мати цілу палітру з кількома відтінками бронзаторами. Це можуть бути відразу відтінки з різною обробкою: мерехтливі, матові, сатинові. Змішуйте їх, розтушовуйте, накладайте один на інший, домагаючись природності. Перенісся, лоб, щоки - ці ділянки обличчя загоряють найпершими. І потрібно їх виділити бронзатором, щоб імітувати вигляд натурального засмаги.
Зволожені губи
Серфери і гірськолижники - ці люди найбільші знавці у справі захисту та зволоження губ від розтріскування, сухості, лущення. Тому що їх губи піддаються дуже великим випробуванням. А без соковитих і пухких губ ніякого сексуального образу не вийде! Що ж роблять серфингистки для захисту та зволоження шкіри губ?
Бальзам для губ - найкращий засіб. Дівчата-серфери витрачають щотижня по стику бальзаму, користуються їм дуже щедро. А якщо вам потрібен відтінок, то не поспішайте запасатися ще й помадою, а виберіть продукт 2-в-1: зволоження + колір. Це відтінкові або тонують бальзами для губ colored balm або tinted balm. Переконайтеся, що продукт має SPF, антиоксиданти, вітамін Е. такий склад бальзаму для губ зараз є обов'язковим і є навіть у продуктів мас-маркету.
Ідеальні стопи і педикюр
Це ще одна яскрава складова образу серфингистки. Піщаний масаж дозволяє завжди мати отшелушенного шкіру п'ят і кутикул. Але якщо виникають проблеми (потертості, тріщини), то виправляють ситуацію звичайні зволожуючі засоби і пляжне взуття.
Для більшості з нас взуття на пляжі просто необхідна. По-перше, це захист від грибка, адже грибок нігтів має здатність зберігати життєздатність на піску або гальці. По-друге, пляжні сандалії необхідні тим, чия шкіра не терпить високу температуру піску, щоб уникнути опіків. Третій аргумент: запобігання травм і порізів. І до того ж, красива пляжне взуття допоможе додати в свій образ більше шарму і чарівності.
Інший обов'язковий прийом для захисту нігтів від жовтизни і розтріскувань (солона вода у великій кількості не зміцнює нігті, а навпаки) - це лак для нігтів. Необов'язково кольоровий, достатньо 1-2 шарів захисного прозорого покриття. Це і профілактика грибка, і запобігання травм нігтів.
|
Коли нарешті приходить довгоочікуване літо, ми негайно кидаємося на пляж з метою поніжитися під сонячними променями і придбати бронзовий загар. Однак часом у своїх прагненнях стати красивішим ми не бачимо кордонів і поводимося вкрай безтурботно, наражаючи на небезпеку своє фізичне і психологічне здоров'я. До нещастя, багато любителів засмаги навіть не підозрюють про те, що можуть бути схильні до такого захворювання як танорексія, яке дуже нагадує алкоголізм чи наркотичну залежність. Що ж таке танорексія, ніж вона страшна і як захиститися від цієї проблеми?
У чому суть?
Танорексія - психологічна залежність людини від ультрафіолетових променів або, іншими словами, бажання володіти засмаглим тілом в будь-який час року. В основному цією хворобою страждають дівчата-підлітки у віці 13-16 років, проте може вона зустрічатися і серед дорослих жінок і чоловіків.
Любителі смаглявої шкіри можуть бути настільки одержимі ідеєю засмагнути, що готові витрачати необмежені кошти і час на купівлю різних кремів і лосьйонів для засмаги, а також відвідування соляріїв.
До речі, у зв'язку з появою салонів засмаги та їх інтенсивної рекламою проблема стала дуже актуальною, адже саме за допомогою соляріїв загаромани підтримують колір шкіри протягом цілого року. І їх не зупиняє загальновідомий факт, що ультрафіолетові промені шкодять шкірних покривів, змушуючи їх швидше старіти, втрачати еластичність і покриватися пігментними плямами. До того ж танорексія підвищує можливість виникнення раку шкіри, а надмірне перебування під прямими сонячними променями нерідко призводить до порушення зору і катаракті. Проблема досягла таких масштабів, що в деяких країнах (наприклад, у Великобританії, Німеччині та країнах Балтії) соляріям заборонили надавати послуги особам молодше 16 років.
Виникає танорексія, як і будь-яка інша залежність, з малого. Спершу людина хоче отримати легкий шоколадний відтінок, але з кожним прийняттям сонячних ванн йому здається, що засмага недостатньо хороший. І тоді починається справжня божевільна гонитва за бажаним кольором шкіри - і вона не знає кордонів.
Так чи шкідливий засмагу?
Як відомо, хорошого повинно бути потрошку. Те ж саме можна сказати і про засмагу. Необмежена перебування на сонці може сильно нашкодити, однак кидатися в іншу крайність - зовсім відмовлятися від ультрафіолетових променів - не найкраща ідея. Ці промені дуже важливі для синтезу вітаміну D, який необхідний для наших кісток і зубів, а також для метаболізму кальцію в організмі. Сонячні промені покращують кровообіг, активізують обмін речовин, зміцнюють імунну систему. До того ж, вони служить хорошою профілактикою від депресії і хронічної втоми.
Як розпізнати і усунути хвороба?
Звичайно, поставити діагноз і вилікувати вас може тільки психолог або психотерапевт. А про відвідування хоча б одного з цих фахівців варто задуматися, якщо ви:
• відвідуєте солярій більше двох разів на тиждень, і при цьому час сеансів перевищує 10 хвилин;
• серйозно замислюєтеся про те, щоб придбати домашній солярій;
• після сеансу в солярії або після прийняття сонячних ванн відчуваєте себе впевненіше;
• настрій підвищується під час відвідування солярію і думках про нього;
• солярій для вас - засіб від депресії.
Якщо ви помітили у себе ці ознаки, негайно скоротіть перебування на сонці та в солярії і зверніться до лікаря. Він зуміє розібратися з вашою проблемою, адже самостійно, на жаль, ви навряд чи це зробите.
Засмага став не просто модою, а чимось необхідним в сучасному світі, атрибутом успішності і впевненості в собі. З рекламних щитів і екранів телевізорів на нас дивляться засмаглі красені і красуні, примушуючи і нас відповідати заданим стандартам. Проте варто пам'ятати про те, що сильний загар, як і всяка інша новинка, не варто вашого здоров'я, не є ознакою благополуччя, а дана модна тенденція скоро зміниться чимось новим. У гонитві за модою головне - не діяти в утрату самому собі і не розгубити здоров'я. Для отримання потрібної порції вітаміну D достатньо буде просто регулярно прогулюватися під відкритим сонцем в будь-який час року або виключно заради профілактики зрідка відвідувати солярій. Пам'ятайте: краса не повинна вимагати занадто великих жертв.
|
|
|
|
|
|