Прокидаємося: свіжість щоранку!
 Як не хочеться вставати вранці. Як складно відчути бадьорість, і до обіду намагаємося здригнутися і сконцентруватися на невідкладних справах. Слухайте, якщо так далі піде - то і до неврозу недалеко, а з ним разом зазвичай сусідять почуття провини, апатія, невпевненість і взагалі пессимистичное сприйняття світу.

Ні, давайте знайдемо прості способи, як з самого ранку бути свіжою і націленої на справи.

Горнятко кави?
Випий кофейку, - радять близькі, коли ви скаржитеся на відсутність сил і сонливість. А ми - проти! Кава ви встигнете випити, можливо, на роботі або в кафе в обідню перерву. Тоді він допоможе підбадьоритися. А ранок починаємо по-новому. Ніякого кофеїну! Кава має сечогінну дію, ваш організм відразу втратить багато рідини. А після сну, навпаки, тілу потрібно поповнювати і поповнювати запаси вологи. Органи почнуть краще функціонувати, коли вони зволожені.

Уникнути регідратації вранці допоможе чиста питна вода, а краще - свіжовичавлений апельсиновий або грейпфрутовий сік.

 Прокидаємося: свіжість щоранку!
   А якщо на вулиці поки нежарко, і ви не хочете споживати холодне питво, то приготуйте з ранку такий зміцнює імунітет теплий напій: гаряча вода + мед + лимон або імбир. Відразу відчуєте прилив сил і бадьорість. І мікроби не страшні!

Підвищуємо рівень серотоніну
Тільки не морозивом і шоколадом, у них окрім серотоніну (гормону задоволення) є ряд не потрібних нам поки побічних властивостей, таких як високий рівень цукру, наприклад. Скибочку шоколаду залишимо на п'ятигодинне чаювання. А для ранкової бадьорості потрібен рух і правильне дихання. Тільки ви встали з ліжка - зробіть глибокий вдих, а видих повинен бути ще довше, в два рази довше за часом, ніж вдих. Таке дихання добре готує до напруженого дня, воно розслабляє мозок і прибирає почуття тривожності або навіть паніки, які присутні вранці у багатьох працюючих жінок. Зробіть хоча б десять таких вдихів і видихів.

Фізичну активність вибирайте самі. Звичайно, найкраще - невелика пробіжка. Але починати можна і просто з широких махів руками і ногами. Коли тіло рухається, кров починає «бігати», це відразу активізує обмін речовин, покращує розумові здібності, підвищує рівень серотоніну.

Реорганізація в спальні
Досить важливо не тільки, як ви прокидаєтеся, але і де. Якщо навколо безлад, розкидані речі, неприбрані журнали і завалений паперами стіл - то тут не до бадьорості вранці. Ваш мозок буде також засмічений, як обстановка навколо. Тому подбайте, щоб не тягнути в спальню справи. А якщо квартира цього не дозволяє, то перед сном обов'язково прибирайте сліди попередньої діяльності (роботи, захоплень, перекусів).

 Прокидаємося: свіжість щоранку!
 Крім цього, на настрій вранці впливає і колірне рішення спальні. Жовтий відтінок, наприклад, піднімає настрій. Чому б не пофарбувати хоча б одну стіну в жовтий або теплий кораловий? Вранці він буде відображатися в багатьох предметах і оточить вас теплом і сонячним світлом, а ввечері м'яко «зігріє» перед сном.

Якість сну впливає на бадьорість вранці
Це аксіома. Не менше восьми годин і не пізніше 23-00 - це ми знаємо, але навряд чи сучасний темп життя дозволяє це дотримуватися. Але навіть якщо вам не вдається поспати покладені 8:00, це не біда. Важливо, який сон. Постава уві сні тут відіграє значну роль. Хороший матрац і низька подушка - звикнете хоча б до цього, тоді недосип не буде так на вас «тиснути».

 Прокидаємося: свіжість щоранку!
 Якщо вранці ви відчуваєте, що потрібно довго розминатися, трохи болять м'язи - то це поганий сигнал. Можливо, все виправиться хорошим, рівним матрацом і підходящої по довжині ліжком, але якщо ні - то час відвідати лікаря, може бути викривлення хребта.

Ранок буде бадьорим!
Не варто впускати в свій ранок лінь. Краще полінуватися ввечері, лежачи з цікавим журналом або в Аромаванна. А вранці не втрачаємо ні хвилини. Раджу не ставити будильник на відстані витягнутої руки. Мені допомогло не чекати другого або третього дзвінка будильника, коли я його відправила прямо на кухню. Навіть коли я поставила будильник на стіл, то, зробивши крок з теплого ліжка, після знову норовила туди пірнути. А от, коли доходиш до кухні, бачиш фрукти на столі або графин з чистою водою, то плани різко змінюються, і ні про яку ліжка і не згадуєш.

А ще добре б заіметь яке-небудь ранкове хобі. Якщо це біг підтюпцем, то здорово. Але це можуть бути і акваріумні рибки, і кімнатні рослини, і шиття, і перегляд стрічки новин на якому-небудь Інтернет-ресурсі. Тоді захочеться вставати і швидше займатися улюбленою справою, і кожного разу вставати якомога раніше.

Бадьорості і свіжості вранці!
Автор: Василина Кузіна


 Робота над собою перед працевлаштуванням, або Яким чином зовнішність допоможе досягти успіху
 Всім відомо, що при влаштуванні на нове місце роботи (особливо якщо мова йде про престижної професії) потрібно вміло підкреслити власні професійні якості, ініціативність і організованість. Але не менш важливо справити позитивне перше враження, залежно від якого може сформуватися думка про людину і подальший хід співбесіди.

Отже, розберемо по пунктах основні типи «зброї», які в умілих жіночих руках дають значні переваги, а в багатьох випадках допомагають здобути перемогу в конкурентній боротьбі за престижне місце в солідній фірмі.

Зброя № 1. Позитивна аура
Є чудова теорія про те, що людей з позитивною харизмою супроводжує гармонія, щастя і успіх у всіх життєвих сферах. Таким жінкам, відповідно, легше добиватися успіхів в кар'єрі і просуватися вгору по службових сходах.

Але для того, щоб оточуючі завжди відчували тільки позитивну енергію, яка виходить від тебе, потрібно працювати над удосконаленням особистих якостей. Позбутися негативних емоцій і зняти нервову напругу допоможе кілька сеансів аутотренінгу (особливо в комплексі з розслаблюючій музикою). Описи різновидів і особливостей протікання даного виду тренінгу можна знайти сьогодні на психологічних сайтах. Але це - тільки перші кроки на шляху до внутрішньої гармонії.

Слід також виробити в собі позитивне ставлення до світу і людям, і спокійно ставитися до помилок і недоліків оточуючих, а у власних недоліках потрібно відверто зізнаватися собі і працювати над ними.

Якщо дівчина випромінює гармонію і тепло зсередини - це обов'язково проявляється зовні і навіть обеззброює оточуючих (також і роботодавця), якому складніше сказати такій дівчині «ні».

Зброя № 2. Впевненість у собі
Якщо дівчина впевнена в тому, що вона - справжня королева, а її помилки - всього лише порошинки поряд з численними достоїнствами, то вона здатна переконати в цьому всіх оточуючих, в тому числі і потенційного начальника. Допоможе в цьому «улюблений образ». Підготуйте для важливої ​​співбесіди головні секрети жіночої привабливості: природний макіяж, діловий костюм (який дозволить почувати себе впевненою бізнес-леді), відпрацьовану до досконалості ходу і сяючу усмішку.

Але якщо природна невпевненість «змушує» заїкатися і ти забуваєш сказати щось головне і розкрити свої кращі сторони через постійне хвилювання, рекомендується відвідати попередньо відповідні тренінги для розвитку самоконтролю і професіоналізму (наприклад, існують спеціальні тренінги для менеджерів, директорів та ін. ).

Головне - впевненість повинна бути не тільки зовнішньої, але й внутрішньої, оскільки якщо всередині ти відчуваєш себе незатишно, твої жести і міміка тебе обов'язково видадуть. Тому якщо за день до важливої ​​бесіди ти відчуваєш хвилювання і страх, краще провести час у приємному спілкуванні з кращими друзями, послухати улюблену музику, згадати свої минулі хобі - тобто робити все, щоб зняти напругу і запобігти легкий стрес.

Зброя № 3. «Входження в потрібний образ»
Цей образ залежить від характеру та специфіки роботи. Якщо ти влаштовуєшся на творчу посаду, роботодавець обов'язково повинен помітити (навіть за зовнішнім виглядом та поведінкою) те, що ти талановита, мислиш креативно, постійно працюєш над удосконаленням і розвитком своїх здібностей.

Якщо ж нова сфера діяльності пов'язана з важливими діловими проектами, начальник повинен побачити в тобі серйозну ділову жінку, рішучу і цілеспрямовану, організовану, здатну вести важливі переговори і завжди бути націленої на успіх.

Якою б не була твоя нова роль - імпровізуй, але при цьому старайся бути собою - природною і неповторною. Однак всі перераховані вище пункти - це, іншими словами, ази теоретичної підготовки.

 Робота над собою перед працевлаштуванням, або Яким чином зовнішність допоможе досягти успіху
   Якщо говорити про практику, при важливому співбесіді значно допоможуть такі незначні, на перший погляд, але значні «дрібниці»:

- Погляд в очі - може підкреслити впевненість і позитивну харизму і обеззброїти співрозмовника;

- Впевнений голос. Відпрацювати чітку і правильну мову допоможуть щоденні тренування перед дзеркалом;

- Відпрацьовані до автоматизму кроки, рухи і дії. В якості попередньої підготовки можна змоделювати з подругою хід співбесіди, зняти це на телефон або відеокамеру, проаналізувати недоліки і попрацювати над собою. Але потрібно залишатися впевненою, навіть якщо в реальній ситуації все піде не так, як заплановано;

- В результаті психологічних досліджень було встановлено, що люди стають більш поступливими під час їжі (а солодке взагалі викликає позитивні емоції). Тому у тебе більше шансів на успіх, якщо бесіда протікає за чашкою кави з тістечками або кексами.

ТРИ «НЕ МОЖНА» при працевлаштуванні:

• не можна відверто кокетувати. Це подобається далеко не всім, а начальник може просто неправильно зрозуміти натяки (інакше кажучи, не треба протягом всієї бесіди тільки будувати вічка, якщо хочеш отримати місце на фірмі);

• не можна відходити від теми. Якщо не знаєш, що відповісти, краще відкрито зізнатися в цьому. Також пам'ятай, що довгі історії і спогади не по темі віднімають час, який високо цінується зайнятими людьми;

• не можна вести себе так, ніби ти вже працюєш там, де намагаєшся влаштуватися. Це може викликати роздратування.

Але навіть якщо, враховуючи всі ці рекомендації, тобі не вдається отримати бажану посаду - не впадайте у відчай. Невдале співбесіду може стати прекрасною «репетицією» і підготовкою до наступного, яке обов'язково буде більш вдалим.
Автор: Алла Пилипенко