Мистецтво першого побачення з продовженням
 Перша зустріч з чоловіком твоєї мрії може статися по-різному - на захоплюючому вечорі або дружній вечірці, в галасливій компанії або в інтимній обстановці ресторану. І під час цієї зустрічі дуже важливо зробити правильне враження, яке визначить подальший хід подій.

У більшості випадків тут не обходиться без флірту. Можна дати приблизне визначення, що флірт при першому побаченні - це своєрідна гра з вогнем, яка має неоднозначне продовження - це можуть бути і романтичні відносини надалі, і короткочасні зустрічі, і проста дружба, і розчарування. Але хоч би якого розвитку подій ви не очікували, слід пам'ятати деякі прості речі.

По перше , У кожній жінці повинна бути якась загадка. Не варто при першій зустрічі повністю відкриватися малознайомій чоловікові. Створити ареол таємничості можна за допомогою загадкової посмішки, оригінального макіяжу, захоплюючої історії зі свого життя з незавершеним закінченням.

По-друге , Ні в якому разі не можна з першого погляду справляти враження легкодоступною дівчини. Відверто сексуальні натяки (занадто відкритий одяг, погладжування пальцем круглого склянки) свідчать виключно про наміри провести разом ніч. Але якщо ви бажаєте тривалих і серйозних відносин, не можна вести себе таким чином. А якщо хлопець неодноразово під час розмови дає такі натяки - задумайся - можливо, варто дати йому зрозуміти, що вам краще зупинитися на дружніх відносинах.

По-третє , Негативне враження може призвести відкрите кокетство з усіма підряд (якщо мова йде про вечірці або дискотеці, де зібрана велика компанія друзів або знайомих). Пам'ятай, для чоловіків це може служити ознакою легковажності або дурості.

 Мистецтво першого побачення з продовженням
   Але ж значно «вигідніше» справити враження мудрої і стриманою дівчини, яка готова до серйозних стосунків, а не тільки до легкого флірту. До речі, щоб уникнути грубих помилок, про які ти згодом будеш шкодувати, краще не здаватися, а бути такою. У такому випадку, з'являється більше шансів знайти свою справжню другу половинку, а не просто спокусити чарівного мачо, який, можливо, всього лише шукає подружку на вечір. Іншими словами, перша зустріч матиме серйозне продовження, якщо ти зможеш показати свої найкращі якості (не тільки продемонструвати гарну зовнішність, а також блеснёшь розумом і кмітливістю).

Крім цього, у флірт потрібно грати з легкістю. І щоб така гра не ставала напруженою і виснажливою, краще в будь-якому випадку залишатися собою, не намагаючись надягати чужу маску, яка, на твій погляд, подобається тому, кого ти намагаєшся завоювати. А якщо ти помічаєш, що твоє справжнє обличчя (тобто «ти» з усіма твоїми достоїнствами і недоліками), м'яко кажучи, «не його тип», або «героїня не його роману», раціональніше вчасно закінчити боротьбу за завоювання чоловічої серця і просто відійти вбік. Головне - віра в те, що в тебе ще все попереду, і ти обов'язково зустрінеш свого героя.

Деякі стверджують, що свою половинку можна певним чином відчути - з першої зустрічі, першої розмови або навіть погляду. Однак багатьом знайома ситуація, коли потрібно проходити через ряд проб і помилок, перш ніж зробити вірний вибір. А для того, щоб уникнути серйозних неприємностей із з'ясуванням відносин і знову-таки не справити оманливе враження легкодоступності, ніколи не стоїть на першому побаченні показувати готовність до сексуального контакту.

 Мистецтво першого побачення з продовженням
 Слід знову повернутися до питання про те, як продемонструвати свої найкращі якості. Думаєте, ідеальний макіяж і прекрасно підібраний наряд змусять чоловіка втратити голову? Не тіште себе ілюзіями - кожен чоловік, який бажає продовження зустрічей і романтичних відносин, хоче «заглянути» у твій внутрішній світ і, можливо, розгадати твої секрети (якщо ти, згідно з першим пунктом плану, зможеш створити таємничий ареол). Тому замість того, щоб весь вечір говорити про безглуздих речах, краще згадати щось таке, що дійсно може його торкнутися і заінтригувати. Наприклад, ти маєш більше шансів на успіх, якщо у вас є спільні захоплення і ти хоч трохи розбираєшся в тому, про що люблять говорити між собою чоловіки (тобто в темах «техніка», «спорт», «автомобілі» та ін.) .

І головне - забувай про невдачі і розчарування. Якщо навіть твої перші побачення поки не мають продовжень, постався до них як до своєрідної підготовчої грі, яка надалі допоможе виробити правильні стереотипи поведінки.
Автор: Алла Пилипенко


 Чи варто ставати жертвою модних тенденцій
 Не секрет, що, прагнучи відповідати модним стереотипам, ми ризикуємо втратити власну індивідуальність. Нам ясно, чому не слід гнатися за модою і тим більше ставати її жертвою. Але в наш час у підліткових колах відзначається інша популярна тенденція - наслідування кумирам. До речі, цей ефект іноді поширюється і серед представників старшого покоління.

З психологічної точки зору пояснити таке явище досить просто. Улюблені співаки чи актори стають для підлітків авторитетами. До того ж, навіть ми, дорослі, підсвідомо любимо зірок, які виконують наші улюблені пісні, знімаються в популярних фільмах і т. Д. Іноді ми цікавимося фактами їхнього життя, приймаємо їх такими, які вони є - з усіма їх недоліками.

Відкрита форма наслідування в молодіжних групах проявляється у створенні фан-клубів, у прагненні одягатися і фарбуватися як улюблена співачка (до речі, цим активно користуються косметичні та інші компанії, які запрошують відомих зірок для зйомок у рекламі).

Якщо ж ви помічаєте, що таке наслідування стає нав'язливою ідеєю (наприклад, для вашої дитини), можна просто пояснити йому, що зірки вибирають собі образ не самі і, відповідно до вимог своєї професії і покликання, зобов'язані виглядати так, щоб привертати увагу широкої публіки. А їх оригінальний стиль і химерні манери йдуть далеко не всім.

 Чи варто ставати жертвою модних тенденцій
   Однак бажання відповідати своєму ідеалу (який іноді здається нам зразком досконалості) може виявлятися і непомітно для нас самих. Наприклад, ми шукаємо в джерелах інформації цікаві моменти біографії своїх кумирів, намагаємося відстежити їх вчинки в різних ситуаціях, виділити риси характеру, які допомагають їм досягти популярності і поваги.

Така допитливість саме по собі не небезпечно. Але суть в тому, що ми переймаємо їх особливості, манери поведінки і проектуємо їх життя на свою. Тим більше, коли улюблена зірка успішна і щаслива, на час може здатися, що це - короткий шлях до досягнення серйозних цілей.

 Чи варто ставати жертвою модних тенденцій
 Ми пропонуємо «викрити» подібні ілюзії і подивитися правді в очі.

- По перше , Зірки - це публічні люди. У розмові з журналістами вони в більшості випадків придумують або прикрашають факти з метою зробити фурор. І під такими масками досконалості найчастіше неможливо розглянути справжнє обличчя людини. Тому подумайте - чи варто наслідувати придуманому образу.

- По-друге , Кожна зірка (як і будь-який з нас) має свій неповторний характер і свій життєвий шлях. І ніхто з відомих особистостей не може розкрити перед вами точний рецепт щастя і успіху. І, плануючи своє життя, найкраще спиратися на власний досвід, який стане ідеальним путівником.

- По-третє , Хочеться додати, що в житті зірок не все так гладко, як здається. Звичайно, перед об'єктивами камер вони завжди виглядають щасливими. Але ні для кого не секрет, що їм часто доводиться робити вибір між кар'єрою і особистим життям, кардинально змінюватися з метою створення оригінального і привабливого іміджу. Тому не варто думати, що життя зірки - це добра казка, в яку так хочеться потрапити.

 Чи варто ставати жертвою модних тенденцій
 Це цікаво

- Популярні зірки в різні часи так чи інакше ставали «жертвами моди». І не дивно - їм також притаманні людські слабкості і недоліки. Тим більше, на публіці вони завжди повинні виглядати ідеально. Так, наприклад, найвідомішою жертвою індустрії моди і шопоголизма стала Вікторія Бекхем.

 Чи варто ставати жертвою модних тенденцій
 - Наслідування властиве й у світі шоу-бізнесу. Це проявляється не тільки в тому, що початківці вокалісти, бажаючи знайти популярність, переспівують пісні, які для багатьох стали улюбленими. Деякі співачки і актриси навіть переймають манери і риси інших. А адже найбільше, звичайно, цінується неповторність.

- Оскільки іноді зірки наслідують кумирам минулих часів, при професійному підході це виглядає як «класика в сучасному аранжуванні». Але якщо зірка не вміє показати себе з кращого боку, наслідування виглядає як просте копіювання хорошого оригіналу.
Автор: Алла Пилипенко