Міняємо ... тіло!
 Бодімодифікації ... Що криється за цим іноземним словом? Якщо перевести «бодімодифікації» з англійської на російську мову ми отримаємо «зміна, удосконалення тіла». Багато хто здивується, але деякі бодімодифікації давно і міцно увійшли в наше життя і стали невід'ємною частиною щотижневого і навіть щоденного догляду за собою. Сьогодні ми поговоримо про різні види бодімодифікації, їх недоліки та переваги, а також трохи поміркуємо - краса це або ж потворність?

Ми такі різні

Так, ми такі різні і різною мірою використовуємо бодімодифікації. Одні з нас обмежуються депіляцією, нарощуванням вій, зміцненням гелем нігтів, збільшенням об'єму волосся за рахунок нарощування або вплетення штучних пасом та іншими, що стали звичними нам, бодімодифікації.

Інші воліють трохи більше травматичні способи поліпшити свою зовнішність: пластична хірургія, нанесення татуювань і пірсинг.

 Міняємо ... тіло!


Треті йдуть ще далі, краса їх бодімодифікації для більшості людей є спірною, однак це їх спосіб самовираження, хай і дуже екстравагантний. Йдеться про людей, хто покриває все своє тіло татуюваннями, робить ельфійські вуха допомогою пластичних операцій, носить контактні лінзи з лякаючим малюнком, вживляет під шкіру металеві пластини і силіконові імпланти, робить шрамування і багато іншого. Зрозуміло, навіть такі бодімодифікації в малій дозуванні можуть тільки додати зовнішності шарму і родзинки, однак більшість прихильників таких змін мало знайомі з почуттям міри. Давайте розберемося в екстремальних бодімодифікації та їх основних напрямках.

 Міняємо ... тіло!


Шрамування

Шрамування частково нагадує татуювання, тобто після проведення даної процедури на тілі також залишається бажаний малюнок або візерунок, але без пігменту, а у вигляді шраму. В даний час популярно як увігнуте, так і опукле шрамування. Для першого відповідно до узору скальпелем зрізається ділянку шкіри, в результаті чого, візерунок на шкірі виходить поглибленим. Що ж стосується опуклого шрамування, то для його отримання надріз скальпелем виробляють під певним кутом.

Імплантації

Імплантація під шкіру різних елементів стає все більш популярним, особливо у представників деяких субкультур. При імплантації під шкіру через невеликий розріз поміщується предмет з титану, сталі, твердого силікону, який утворює під шкірою опуклість цікавої форми, наприклад у вигляді серця або зірки. Часто за допомогою імплантації змінюють риси обличчя і контури черепа, наприклад, створюють демонічні образи, роблять роги і т.д.

 Міняємо ... тіло!


Мікродермали

У помірній кількості мікродермали можуть виглядати навіть мило і цікаво. Мікродермали - це вживлення під шкіру невеликої металевої пластинки з різьбленням виходить назовні. Після загоєння на різьблення можна накручувати будь-яке прикраса. Таким чином, мікродермали є чимось середнім між пірсингом та імплантацією.

Ельфійські вуха і роздвоєний язик

Ці бодімодифікації стали популярними завдяки любові молоді до жанру фентезі. Все частіше в певних колах можна побачити дівчат з ельфійськими загостреними вухами і хлопців зі зміїним роздвоєним язиком. Ці бодімодифікації вимагають від людини чимало рішучості, до того ж це досить болюча процедура. У разі якщо бодімодифікації набридне повернути все «як було» буде непросто.

 Міняємо ... тіло!


Тунелі

Даним видом бодімодифікації в мочках вух вже нікого не здивуєш, інша справа, якщо ви вирішили зробити тунель в щоці, підборідді, мовою і т.д. Існує два методи розтягування тунелів. При першому способі вирізують ділянку шкіри і вставляють в отвір прикраса, часто з прозорою серединкою. Або розтягують тунель за допомогою спеціальних розширюються металевих паличок. В результаті чого в шкірі з'являється досить широкою отвір, в який вставляють прикрасу.

 Міняємо ... тіло!


Бодімодифікації - справа смаку, але багато з них є дуже екстравагантними і відверто спотворюють людини. До того ж екстремальні бодімодифікації можуть ускладнити життя і негативно вплинути на кар'єру. Не варто також забувати, що будь-яке порушення цілісності шкірного покриву цей ризик занести інфекцію, і деколи дуже серйозну. А чим для вас є подібні екстремальні модифікації тіла - прикрасою або нівечення себе?
Автор: Яна Колосовська


 Без права на помилку: 5 звичок, які забирають нашу красу
 Найчастіше найдорожча косметика, відвідування салонів краси і регулярний догляд за собою в домашніх умовах не дають бажаного результату у вигляді чудового зовнішнього вигляду. Мимоволі можна засумніватися в доброякісності обираних засобів і послуг або власної привабливості. А спадало вам на думку, що корінь зла може ховатися в нешкідливих зовні повсякденних звичках? Давайте познайомимося з тим, що може істотно знизити наше чарівність:

1. Любов до «горизонтальному» читання

Ми з дитинства чули про шкоду читання лежачи: мовляв, можна зіпсувати зір. Однак у цієї звички є і ще одна неприємна особливість, яка виражається в утворенні зморшок в області шиї через специфічного положення голови. Додайте до цього природні особливості шкіри в цій делікатній зоні (тонка, суха, вразлива), і ми отримуємо сумні наслідки у вигляді зморшкуватою шиї, яка відразу ж візуально додає нам зайвих років. Єдине рішення - припинити читати лежачи.

 Без права на помилку: 5 звичок, які забирають нашу красу


2. Положення «нога на ногу»

Подібна поза відрізняється якимсь піжонським шиком і особливо улюблена тими, чия робота передбачає сидяче положення. Але за уявним зручністю непомітно криються майбутні проблеми зі здоров'ям. Постійне перебування ніг один на одному викликає пережати кровоносних судин, що веде до порушення кровообігу і утворення судинної сіточки на ногах. Крім косметичного дефекту, незабаром ви відчуєте всю «принадність» варикозної хвороби: набряки, біль, важкість у кінцівках.

 Без права на помилку: 5 звичок, які забирають нашу красу


3. Пристрасть до відбілювання зубів

Прагнення до досконалості часто штовхає нас на необдумані вчинки, в тому числі і зловживання отбеливающими процедурами у стоматолога. Але як би ми не старалися встигнути за білосніжною посмішкою, поступово отриманий відтінок знову перетвориться на природний. Зате зубам може бути заподіяна непоправної шкоди: під дією перекисів зубна емаль стоншується, втрачає свій блиск, з'являються мікротріщини на поверхні зубів, в рази підвищується ймовірність ураження карієсом.

 Без права на помилку: 5 звичок, які забирають нашу красу


4. Носіння зачіски «кінський хвіст»

Можливо, для вас це буде відкриттям, але улюблена багатьма зачіска а-ля кінський хвіст є однією з найбільш блюзнірських процедур по відношенню до свого волосся. Справа в тому, що його часте носіння загрожує порушенням кровообігу в шкірі голови, випаданням волосся, їх ламкістю і тьмяністю і навіть є причиною виникнення болісних головних болів і часткового облисіння. Якщо ви не в силах відмовитися від улюбленої зачіски, не носіть її занадто часто і чергуйте з іншими можливостями укладання волосся.

 Без права на помилку: 5 звичок, які забирають нашу красу


5. Схильність хмуритися, жмуритися або морщитися

Ми тим і відрізняється один від одного, що по-різному висловлюємо свої емоції, у тому числі і за допомогою міміки. Хтось морщить лоб, а інший підтискає губи, третій хмурить брови, а четвертий перебуває в стані постійної посмішки. Всі цих людей об'єднує загальний момент: наявність мімічних зморшок незалежно від віку в паспорті. Позбутися від подібної звички дуже важко, тому що здійснюється вона на рівні рефлексів. Однак жорсткий самоконтроль або ін'єкції ботокса допоможуть побороти пристрасть до надмірної міміці. Але у випадку останнього потрібна періодичне повторення процедур.

 Без права на помилку: 5 звичок, які забирають нашу красу


Шкідливі звички - це не тільки згубні пристрасті до нікотину або алкоголю. У жіночої краси багато й інших прихованих ворогів, які не видають себе до пори-до часу. Своєчасно отримані відомості про ці недругах не дозволять їм виконати місію по зменшенню вашої привабливості, молодості та здоров'я. Якщо ж вам довелося дізнатися себе в деяких звичках, не турбуйтеся: вчасно вжиті заходи щодо їх викорінення більше не дадуть скривдити вашу зовнішність.
Автор: Анна Ходченкова