Флай Леді: встигнути все і залишитися красивою!
 У всіх зараз найбільша проблема - брак часу. Чим більше з'являється нових технологій, телефонів, планшетів, автомобілів, тим більше ми стаємо зайнятими, і так катастрофічно не залишається часу для самих себе. А адже бути красивою потрібно завжди, інакше ми не зможемо бути повноцінними членами суспільства. Люди ж завжди сприймають нас, насамперед, через нашу зовнішність. Крім того, те, як ми виглядаємо, багато що говорить про нас самих. Але виникає питання: як же, маючи стільки турбот і клопотів, відвідувати салони краси? Адже після роботи жінку зазвичай чекає голодний чоловік, розпещені діти і купа прибирання в будинку. Як змінити свій розпорядок дня, щоб залишився час на макіяж і манікюр?

Методика Флай Леді (Fly Lady)

Система Флай Леді стає все більш популярною, адже зараз безліч жінок-кар'єристок. Дана методика допомагає поєднувати роботу і господарство.

Американка Марла Сітлі   - Автор методу літаючої леді (Fly Lady). Ось уже більше десяти років багато хто використовує цю систему. Її принцип зовсім простий - треба звертати увагу на дрібниці!

Отже, розглянемо докладніше.

1.   Потрібно завжди бути красивою! Домашній дрес-код - це перший крок до привабливості. Хіба чоловікові буде подобається жінка з розпатланим волоссям і брудним фартухом, від якої пахне не духами, а свіжомороженої рибою? Завжди чистий одяг - зовсім не проблема.

І напевно, десь на полиці валяється політиці, про який ви зовсім забули, а воно лежить собі і порошиться, замість того, щоб радувати око коханому чоловікові. Категорично забороняється носити вдома розтоптані тапочки, «вбиратися» в дірявий халат і будь безформні речі. Навіть на кухні ви повинні бути принцесою!

2.   Годинники - річ, яка повинна нагадувати про те, що і коли ви повинні зробити. Вони необхідні для правильної організації розпорядку дня і для боротьби з лінню. Наприклад: підйом о 7 ранку, зарядка в 7.30, сніданок у 8:00, і т.д.

3.   А ось домашні клопоти потрібно виконувати порціями, не треба всю прибирання в квартирі залишати на цілий день. Для цього можна виділяти щодня всього по 15 хвилин. Наприклад: понеділок - чищення килимів, вівторок - миття підлоги, середа - чищення газової плити, четвер - миття каструль і т.д. Якщо робити все поетапно, то можна, зовсім не втому, підтримувати постійний порядок в домі.

4.   Потрібно виділити «гарячі точки» - це те, що в першу чергу вимагає прибирання, а інше може трішки почекати. Наприклад, полички в передпокої, кухонна раковина, диван та ін. Якщо щодня виконувати по одному важливого пункту, то таким способом можна швидко привести в ідеальний вигляд всю квартиру.

5.   Слід розлучитися зі старими непотрібними речами, адже вони тільки займають зайве місце і ваш дорогоцінний час. У будинку повинно бути простір для придбання чогось нового. Перш ніж йти в магазин за наступною покупкою, потрібно позбутися від старого мотлоху.

6.   Ежедневник - помічник у всьому. Обов'язково записуйте все, що плануєте зробити. А ввечері проаналізуйте, що змогли зробити, а що не встигли. Складайте графік так, щоб укластися в нього.

Дотримуючись простих правил, ви з легкістю можете полегшити своє життя.

 Флай Леді: встигнути все і залишитися красивою!


Знайдіть час для себе!

Є мінімальний набір процедур, який повинна виконувати кожна поважаюча себе жінка. Вони займуть, всього на все, не більше години.

1.   Депіляція, догляд за руками, ногами, особою (використовуючи поживні, зволожуючу маски і креми), пілінг, вищипування і моделювання брів.

2.   Манікюр та педикюр ще й покращують настрій господині. Руки повинні бути доглянутими. Регулярно приділяючи увагу красу нігтів, можна відчути себе справжньою леді.

3.   Немає нічого кращого фруктової або ягідної ванни для омолоджування і розслаблення. Перед нею слід очистити шкіру, прийняти душ для розкриття пор. Для ванни потрібно взяти будь-яке пюре зі свіжої полуниці, малини, яблук, бананів, ківі або будь-яких інших фруктів або ягід, на ваш розсуд. Розбавити молоком або оливковою олією, а потім додати у воду. Процедура триває 40 хвилин при температурі + 36º С градусів. Вона відмінно знімає стрес і піднімає настрій. А ще, після неї немає необхідності використовувати лосьйони, масла або креми. Адже фрукти мають аналогічну дію і, при цьому, ніякої хімії! Але таке купання протипоказано алергікам і при підвищеній температурі.

4.   Догляд за волоссям. Ще бабусі говорили: «дівоча краса - довга коса». Ось чому так важливо плекати свої локони. Якщо ж ви використовуєте різні муси, лаки для волосся, то доведеться мити голову щодня. Якщо ні, то мити волосся 1-2 рази на тиждень є нормою. Вода повинна бути теплою, не гарячою і не холодною, щоб не травмувати шкіру голови. Оптимальна температура 35-45º С градусів.

5.   Не лінуйтеся, займайтеся фізкультурою. Всього 15 хвилин гімнастики зроблять вас подвижнее і сильні. За допомогою неї можна прибрати жир в певних місцях, зміцнити опорно-руховий апарат. Нікому також не завадить профілактика остеохондрозу. Підбирайте вправи для свого організму. Ви адже краще знаєте, що саме потрібно підкоригувати: поставу або гнучкість ніг.

  Якщо ж розподілити все правильно, використовуючи методику Флай Леді, то обов'язково залишиться хоча б годину в день для себе. Сподіваюся, прочитавши всі ці рекомендації, ви знайдете час і для кар'єри, і для родини, і для прибирання в будинку і, що найголовніше, - для краси!
Автор: Світлана Доскоч


 Душевний біль
 Жінки більш ніжні істоти, ніж чоловіки, і, по своїй натурі, дуже вразливі. Не секрет, що прекрасній половині людства завжди доводиться терпіти багато болю і випробовувати ще більше хвилювань. Так, страждання - це частина нашого життя, яку неможливо уникнути. Вони бувають різними: втрата близької людини, хвороба дитини, насильство та ін. В результаті чого виникає душевний мука, біль, яка характеризується емоційно-неприємним відчуттям. Вона як би гризе людину зсередини, що може призвести до серйозних захворювань.

  Чому виникають хвороби

Пригноблений чимось людина більш відкритий для будь-яких захворювань, ніж життєрадісний. Насправді, фізично, здається, що він втрачає якусь тканину, орган. Але, на жаль, справжня причина криється в його душі. Життєва втрата, хвилювання тягнуть за собою хвороба. Будь-який психолог скаже, що, якщо людині не вистачає чогось, він просто відчуває себе неповноцінним. Людина як би втрачає бажання жити. У підсвідомості виникає біль, яка проявляється якимось захворюванням, але, насправді, страждає душа, а згодом і тіло.

  Виявляється, що такий стан може бути дуже небезпечним, виснажувати організм. Є ще й підступні хвороби, які на самому початку можуть себе не показувати. А потім їх лікувати виявляється занадто пізно, а то й неможливо. Важливо при перших симптомах прояви захворювання звертатися до лікаря, щоб надалі уникнути негативних наслідків. Діагностика - це завжди добре, але, працюючи над зціленням тіла, паралельно потрібно ходити і до психолога, щоб з'ясувати, що заважає на шляху до одужання. Слід постаратися позбутися тих страждань, які не дають спокою.

  Неправильне душевне розташування може виникнути ще з раннього дитинства, коли формуються психіка і характер людини. Маленька дитина не в силах змінити діючої ситуації навколо нього, наприклад, не дасть здачі, якщо батьки його б'ють. За своєю ж природі він потребує любові, а не в насильстві. Дівчата, які не відчували любові батьків, подорослішавши, легко піддаються чоловічому обману, їх легко використовувати, а потім викинути. У підсумку, у жінки ще більше жорстоким серце, виникає розчарування і душевний біль, що може спричинити за собою стрес, випадання волосся, поява зморшок і ін. Її розум програмує себе: «Всі чоловіки брешуть, я нікому не потрібна, мене більше ніхто не полюбить, все погано, я не можу нічого змінити ».

 Душевний біль


Як подолати душевний біль?

  Перш за все, людина з хворою душею страждає безсонням, що в першу чергу робить його ще більш слабким. Звичайно, для поліпшення сну можна використовувати снодійні засоби: донорміл, сомнол, Анданте, бромизовал, гіпогей, зольсана, івадал, Релаксон, еуноктін. Їх дія триває близько 7 - 8:00. Якраз такий період часу вважається нормальним здоровим сном.

  Такі ліки легко призводять до забуття, але від них може бути і шкоду. Постійне вживання снодійних діє на організм як наркотик. Може статися так, що без них людина вже ніколи не зможе сам заснути. Тому важливо пройти тільки один курс лікування снодійними. А ще краще відкинути ліки в сторону і використовувати нові прості методики.

Вправа для спокійного сну

  Потрібно лягти на спину, зігнути руки в ліктях, стиснути кисті в кулак і дорахувати до шести. Після, розслабити руки. Те ж саме повторити з ногами. Зігнути їх в колінах, підтягнути вгору і дорахувати до шести. Знову розслабитися. Так зробити три рази.

  Відразу ж після цього вправи відчується зняття напруги. Воно заспокоює нерви. Бажано робити до тих пір, поки безсоння природним чином не опустить, поступившись місцем солодким снам.

Дихальна методика

  Вчені вже давно виявили, що важливим фактором у боротьбі з хворобами є дихання. Адже часто доводилося чути: «Ви хвилюєтеся? Дихайте глибше ». Дихальними вправами можна зняти хвилювання, яке, саме по собі, вимагає більше кисню, адже число скорочень серця посилюється, коли ми нервуємо.

  Отже, слід максимально розслабитися, сісти зручніше (можна і лежачи). Ці вправи рекомендується робити вранці, відразу ж після сну.

1. Потрібно закрити очі, подумки пробігтися по всьому тілу, відчути, як мурашки гуляють по м'язах. Особливо важливо це робити в області обличчя, адже воно завжди є показником душевного стану людини. А обличчя завжди має виглядати бадьорим і красивим.

2. Спокійно і глибоко вдихнути і вимовляти (бажано вголос): «Я спокійна, я здорова, мене нічого не турбує».

3. Повільно видихнути і сказати: «Я розслабляюся».

Так слід повторювати кілька разів на день.

 Душевний біль


  Далі можна просто прилягти і спробувати спокійно і повільно дихати, при цьому звернувши увагу, як піднімаються й опускаються діафрагма і живіт. Подумки уявити, що і на серце так само стає спокійніше.

  І ще, у всіх людей є дуже хороший рефлекс - зевание. Таким способом кров насичується киснем, позбавляючись від непотрібної вуглекислоти. Природним чином ми позіхаємо, коли відчуваємо втому. М'язи, що беруть участь в цьому процесі, більш інтенсивно переносять кров у мозок, що перешкоджає виникненню головного болю. Збільшується тонус організму і з'являється бадьорість.

1. Закрийте очі і широко відкрийте рот.

2. Напружте нижню щелепу (буде відчуття, що вона просто валиться вниз).

3. позіхніть, і як слід розтягніть спину.

  Виконуючи всі вправи правильно і регулярно, можна домогтися гарних результатів і вилікувати свій душевний біль. Вдихи і видихи надають оздоровчий ефект як на психіку, так і на організм в цілому, тому що всі у людини взаємопов'язане.
Автор: Світлана Доскоч