Будь вільною!
 Згадайте, коли востаннє ви відчували себе вільною? Безумовно, свобода буває різною: фінансової, свобода від чиєїсь опіки, свобода дій, свобода від чужого нагляду, внутрішня свобода. Все це грані однієї сутності. І кожна ця грань приносить як плюси, так і мінуси. Свобода може запаморочити голову і погубити, але вона може і врятувати, повернувши до життя.

Наведу на ваш суд пару прикладів з життя, коли свобода воскрешає жінку.

Вона завжди була життєрадісною і досить вільної дівчинкою .  Я знаю її з дитинства .  Звичайно, батьківське виховання (швидше нагляд) мали зворотну сторону .  Назвіть хоч одного підлітка, який повністю згоден з батьками і розділяє їх думку, як своє? Але ось вона підросла, отримала освіту, роботу, вийшла заміж .  Ми не бачилися три роки, і що я побачила при нашій зустрічі? Опущені плечі, опущені куточки губ, тьмяні, абсолютно безрадісні очі .  Вона втратила свою свободу .  Чоловік, якого вона пристрасно любила, виявився диктором своїх інтересів, а батьки вимагали, щоб вона незмінно виконувала чоловікову волю .  При зустрічі ми довго розмовляли, і в кожному її реченні були слова: «я втомилася» .  Творчий, життєрадісна людина був психологічно осажен з тилу, людьми, які, здавалося б, повинні бути підтримкою .  Я порадила їй відвідати психолога і сексолога .  Ці фахівці допоможуть знайти ту саму двері, що веде до свободи .  Свободі, в першу чергу, внутрішньої .  Вона з часом її знайшла і ожила як жінка .

Деякі думають, як можуть допомогти психолог і сексолог в подібній ситуації. Ну, про психолога ще зрозуміло. А ось сексолог - фахівець більш вузького профілю. Взагалі, психологія та сексологія досить давні науки, і при цьому, вони вельми тісно переплітаються. Сексолог обов'язково допоможе розібратися у своєму сексуальному внутрішньому світі (що, в більшій чи меншій мірі, впливає на поведінку і розвиток внутрішнього конфлікту), правда, якщо фахівець попадеться досить грамотний у своєму напрямку.

Таких ситуацій в нашому світі багато. Можливо, і у вашій родині таке відбувається. Подумайте, хто ви - жінка або тільки її оболонка. Обов'язки, соціальні ролі і просто стереотипи значно звужують коло нашої свободи. Не можна сказати, що при цьому ми перебуваємо в деякого роду клітці. Хтось самостійно йде до цього, щоб не дуже відрізнятися від інших. Когось до цього штовхає близьке оточення шляхом виховання, слушних порад, напуттів та іншого. Найголовніше в боротьбі за свою свободу - не прийти до деструктивного внутрішнього конфлікту, який призведе до плачевних наслідків.

Навчитися говорити «ні»
Часом ми не можемо сказати «ні» найближчим людям. Але від цього «ні» частіше залежить наша воля. Що відбувається з людиною, якщо він, долаючи себе, погоджується з іншими лише з поваги, любові, залежності? Людина в'яне. Його біологічний годинник починають прискорений відлік відведених днів. Якщо людина старіє душею, то жодна косметична процедура не допоможе йому помолодіти тілом. Ефект буде занадто короткочасним і сліди безвілля повернуться на свої місця.

Вона не могла відмовити ні в чому, ні батькам, ні подругам .  У виконанні їхніх прохань вона не могла знайти час на себе, і врешті-решт, вже була готова втратити свою сутність .  Але випадок змусив її подивитися на своє життя з боку .  Навіть не випадок, а зустріч з однією дуже впливовою дамою бальзаківського віку, дослідної і впевненою в собі і своїх силах, яка змогла розкрити їй очі на все, що є навколо .  Тоді героїня цього прикладу усвідомила, що своїм життям так і не жила .  Вона тривалий час шукала вихід зі свого внутрішнього конфлікту, бажання бути всім корисної (хорошою для всіх) і, нарешті, знайти свободу від навішеній на неї собою ж ярлика «палички-виручалочки» .  А адже ця внутрішня свобода закладена в кожному з нас .  У когось вона виявляється раніше і яскравіше, а комусь необхідно її розбудити .  При черговій прохання подруги посидіти з її дитиною, поки вона сходить по магазинах, наша героїня, зібравши всю свою волю в кулак, відповіла «ні» .  Коли ви відповідаєте відмовою на регулярні прохання, не треба виправдовуватися, це робить вас вразливою .  Краще, коментуючи свою відмову, повідомити про ваш намір присвятити цей час собі .  Принаймні, це буде правдою .

 Будь вільною!
Фото: www.tumblr.com


Що взагалі таке внутрішній конфлікт?
Зміст цього конфлікту виражається в гострих негативних переживаннях особистості, породжених її суперечливими прагненнями. У загальній формі внутрішньоособистісний конфлікт можна сформулювати як проблему між готівковим станом людини і його бажаним станом, між дійсністю і можливістю, актуальним і потенційним.

Свобода внутрішня доповнює інші свободи. Цінуйте її, і не варто йти на поводу у інших, бо це не принесе нічого, крім розчарування і постійної моральної втоми .

Відкрийте очі назустріч своєму благополуччю. І сійте тільки те, що хочете згодом потиснути .
Автор: Надія Лобанова


 Краса як основа успіху, або які професії висувають особливі вимоги до зовнішності
 Кожна дівчина в глибині душі прагне бути прекрасною, неповторною, досконалою. А погляд на красу у кожної людини свій, тому в більшості випадків ми прагнемо відповідати власним стереотипам і ідеалам краси. Але деякі професії висувають особливі вимоги до зовнішності.

Тому, вибираючи одну з таких професій, дівчина, насамперед, повинна розуміти, до яких умов роботи потрібно пристосовуватися і вирішити для себе, чи готова вона до таких кардинальних змін.

Про які саме зміни йдеться? Справа в тому, що кожна професія певним чином впливає на характер. І якщо говорити про представлених нижче професіях, тут зовнішній вигляд є основою на шляху до досягнення успіху, поетом у багатьох випадках краса стає стилем життя.

1) Актриса (або артистка театру).   Дівчина актриса повинна бути досконала завжди і у всьому. Адже від об'єктивів кінокамер не можна приховати навіть дрібні недоліки. У той же час, і актриси кіно, і артистки театру розуміють, що їхня професія - це постійні перевтілення. Грим, макіяж, зачіска, погляд - все повинно відповідати образу героїні. Тому над зовнішністю актриси перед зйомками довго працює гример, перукар, а в деяких випадках - й інші фахівці.

 Краса як основа успіху, або які професії висувають особливі вимоги до зовнішності
   Кожна актриса повинна розуміти, що в переважній більшості випадків не вона вирішує, як вона буде виглядати, і бути готова до того, що, можливо, сьогодні їй доведеться бути в образі скромної діви, а завтра - владної королеви і т. Д. Але головне при цьому - в звичайному житті залишатися собою - індивідуальною і неповторною.

2) Модель.   Для моделей краса - візитна картка в кар'єрі. Але тут важливо бути не тільки красивою, але і впевненою в собі і, до того ж, треба відповідати певним параметрам.

Наприклад, для подіумної моделі важливий високий ріст і відповідна фігура. Крім цього, у такої моделі повинна бути вироблена особлива витончена хода. І тільки довга і самовіддана робота над собою допоможе відчувати себе цілком упевнено на сцені, перед численними глядачами.

 Краса як основа успіху, або які професії висувають особливі вимоги до зовнішності
 Коли вибирають фотомоделей для зйомок, природно, також дивляться, перш за все, на зовнішні дані. Крім цього, тут більше звертають увагу на деталі - особа, фігуру, витонченість у рухах.

Тому початківцям моделям часто доводиться долати складний шлях, починаючи з навчання в модельному агентстві, де вони проходять, так би мовити, «школу краси», освоюють необхідні знання та вміння для досягнення успіху. Але навіть якщо дівчина засвоює все необхідне і постійно працює над самовдосконаленням, успіх і визнання можуть прийти не відразу.

Крім цього, навіть якщо вдається домогтися успіху, дівчина-модель повинна бути готова до того, що над її зовнішністю, як і у випадку з актрисою, працюватимуть різні фахівці, щоб домогтися певного ефекту. Адже перед моделями ставляться різні завдання. Наприклад, подіумні моделі повинні демонструвати одяг, а фото-моделі знімаються для глянцевих журналів, рекламних постерів і т. Д.

 Краса як основа успіху, або які професії висувають особливі вимоги до зовнішності
 3) Учасниця конкурсів краси.   Звичайно, це не професія, а скоріше підробіток, яка дає красуням шанс самореалізуватися і добитися успіху (адже участь і тим більше перемога в подібному конкурсі - це можливість підйому в кар'єрі, наприклад, для моделей, про які йшлося раніше). До того ж, на таких конкурсах якраз прігождаются навички моделей - адже потрібно вміти красиво пройти по сцені і зачарувати публіку. Такі конкурси, звичайно, також висувають певні вимоги до зовнішності, тому конкурсанткам доводиться довго і наполегливо працювати над собою.

Крім цього, конкурси краси - це ще й конкуренція. І, природно, намагаючись виглядати краще інших, дівчина-конкурсантка приділяє багато часу і сил турботі про зовнішність. Таким чином, тут, напевно, більш ніж у будь-який інший професії виникає ймовірність того, що краса може стати на певний час сенсом життя.

 Краса як основа успіху, або які професії висувають особливі вимоги до зовнішності
 Варто також додати, що красиві зовнішні дані можуть допомогти в роботі дівчатам інших спеціальностей, наприклад:

- Менеджерам будь-якого профілю (з продажу, по роботі з клієнтами, по роботі з персоналом);

- Продавцям-консультантам;

- Журналістам.

Представники деяких організацій часто звертають увагу на зовнішність і висувають певні вимоги до зовнішнього вигляду, коли беруть на роботу секретарів і промоутерів. Адже секретар, як і промоутер - це, свого роду, обличчя компанії або організації.

Фото: thenatalieportman.tumblr.com, souvenirstogo.tumblr.com, marylee31.blogspot.com, www.imonline.nl
Автор: Алла Пилипенко