Міс Світу - уроки істинної краси
 Нещодавно всі ми мали можливість спостерігати неповторний феєрверк жіночої краси і витонченості - інтернаціональний конкурс краси «Міс Світу-2010». Оскільки цей конкур був ювілейним - 60-м, його оформлення було по-справжньому чарівним і казковим. Було помітно, що китайські організатори (а захід проходив у Китайській Народній Республіці) продумали все до деталей, тому, навіть сидячи перед екранами телевізорів, можна було помітити, що в залі панує атмосфера радості, свята, чарівництва.

Думаю, конкурс зачарував глядачів з самого початку, оскільки традиційний етап представлення національних нарядів проходив як карнавал. Звичайно, такий організаторський хід вимагав від учасниць великих старань і хорошої підготовки, але всім було приємно бачити справжній колорит краси, неповторності, талантів. Адже вся кар'єра конкурсантки, на мій погляд, має полягати в безперервній роботі над самовдосконаленням, розвитком здібностей, оскільки справжня королева краси повинна бути завжди прекрасною, вміти підкорювати оточуючих поглядом, словом, танцем, витонченістю.

Можна з упевненістю сказати, що такі конкурси допомагають дівчатам розкритися, самореалізуватися, зробити важливі кроки в кар'єрі. Але нам усім ці конкурси показують неймовірну силу і чарівництво краси. Переглянувши подібні заходи, деякі починають замислюватися над тим, якою має бути краса. Комусь це дарує впевненість у собі, когось підштовхує працювати над собою. Але головне те, що справжня краса здатна змінити світ навколо.

Чудово те, що міжнародні конкурси краси сьогодні - це не тільки змагання найкрасивіших фігур та осіб. Адже поняття зовнішньої краси серед представників різних країн може істотно відрізнятися. Тому всі конкурсантки по-своєму неповторні. Але суть в тому, що такі конкурси змушують замислитися над ідеалами добра і вносять певний внесок у вирішення глобальних світових проблем.

 Міс Світу - уроки істинної краси


Наприклад, цього року на конкурсі «Міс Світу» було п'ять проміжних конкурсів, переможниці яких, разом з 20 конкурсантками, яких відібрали члени журі, вийшли до півфіналу. Думаю, найважливіші з них - Міс Благодійність і конкурс талантів. Оскільки уміння творити і дарувати добро є основою внутрішньої краси, то якщо у дівчини чиста душа і добре серце, вона красива зовні. Конкур талантів - це також певний крок у самореалізації. Адже для конкурсанток важливо не тільки бути красивими, а й уміти розвивати свої здібності, мислити творчо. Адже якщо жінка не має ніяких талантів або не бажає працювати над їх розвитком, вона з часом перестає бути цікавою для чоловіків.

До речі, важливо те, що на конкурсі «Міс Світу» велике значення приділяється питанню моральності. Адже правильні моральні підвалини - це ще одна важлива складова справжньої краси.

 Міс Світу - уроки істинної краси


Глядачі повинні розуміти, що перед ними не тільки дівчата з красивими фігурами, неповторним макіяжем і модельної ходою. Адже, напевно, кожна учасниця конкурсу має важливі цілі і мрії, розсудлива і цілеспрямована. Розуміючи це, стає ще цікавіше спостерігати за їх поведінкою і за ходом конкурсу.

Звичайним дівчатам, які не прагнуть підкорювати публіку красою і талантами, важливо просто залишатися прекрасними для коханих та близьких людей. Бути прекрасною внутрішньо - це означає мати внутрішню гармонію, вміти любити і бути коханою, мудро і спокійно підходити до вирішення проблем. Зовнішнє чарівність - це щира посмішка, блиск в очах, природна краса.

Гармонія душі і тіла, внутрішньої і зовнішньої краси, прагнення до миру завжди, у відносинах з усіма (тобто складові істинної мудрості) дозволить кожній з нас відчувати себе справжньою королевою вдома, на роботі і скрізь. Будь такою, і тоді ТВІЙ чоловік завжди буде впевнений, що ти для нього - прекрасніше будь з учасниць конкурсів краси.

 Міс Світу - уроки істинної краси


Але дуже хотілося б, щоб подібні конкурси нагадували всім дівчатам планети про те, що наше покликання як прекрасної половини людства - підтримувати мир у всьому світі. Адже якщо краса служить ідеалам добра, вона стає більш досконалою і більш помітною для сильної половини.
Автор: Алла Пилипенко


 Жінка загадка
 ... Така жінка з'являється раптово в житті чоловіка і назавжди залишає слід в його серці. Вона загадкова і ніжна, лагідна і неповторна. Вона приходить непомітно, як кішка, вміє бути завжди прекрасною, як лань, і не розкривається до кінця. Вона за кілька миттєвостей здатна запалити в душі чоловіки іскру, з якої розгориться полум'я.

Але зникає вона також непомітно, як з'являється. Саме тому вона змушує чоловіків постійно, з хвилюванням в душі думати про неї. І кожен прагне зберегти її образ в пам'яті. У чому ж її секрет?

Особливий «рецепт чарівності» - наявність внутрішньої гармонії і тепла. Внутрішню красу можна не помітити. Але щирий блиск в очах з'являється тільки тоді, коли жінка щаслива, а щира посмішка - ознака добродушного ставлення до оточуючих.

Але крім цього, така жінка може раптово вразити чоловіка розумом і неординарністю мислення. Адже мистецтво зваблювання - це ще й уміння вчасно вставити потрібне слово, блиснути кмітливістю.

Це простий опис жінки-загадки, або жінки-кішки може взяти на озброєння кожна. Адже в житті бувають моменти, коли раптово (за столиком в кафе або на вечірці) з'являється, здавалося б, той самий, єдиний і неповторний чоловік, про якого ти все життя мріяла. Просто підходити знайомитися - незручно, але так хочеться справити враження і зробити так, щоб він звернув на тебе увагу. А в розпорядженні всього лише кілька хвилин (або, в кращому випадку, якщо ви на вечірці - пара годин), які потрібно використовувати по максимуму. З чого ж почати?

 Жінка загадка
   Якщо принц твоєї мрії сидить за столиком навпроти, знайомство почати нескладно - можна просто підійти і запитати, чи можна присісти випити кави поруч. Причина може бути будь-яка - інші столики зайняті, за цим краще освітлення ... Дивись в очі і будь собою - доброю, чарівною, ніжною. І будь-який чоловік погодиться провести кілька хвилин у твоїй компанії.

Далі - можна пускати в хід маленькі жіночі хитрощі. Згадай про щось хороше, що викликає приємні емоції і налаштовує на позитивний лад - і тоді в очах буде видно твоє життєлюбність і доброзичливість. Адже очі, як то кажуть - це дзеркало душі. Твоя посмішка також повинна бути теплою і доброю. Не варто змушувати себе посміхатися, коли на душі сумно. Але якщо навіть щось не ладиться, краще на час, хоча б на ці кілька хвилин, відігнати від себе погані думки. Скажи собі, що зараз у тебе інше завдання, а про погане краще подумати потім.

Звичайно, зовнішня привабливість - це твоя «візитна картка». Коли дивишся в очі, чоловік обов'язково почне розглядати твої риси обличчя. І, можливо, він оцінить твій чудовий макіяж, неповторний і стильний образ, добру посмішку і щирий сміх. Але мистецтво зваблювання полягає не тільки в цьому.

Серед чоловіків ходять чутки, що рідко можна зустріти дівчину красиву і розумну. Доведи їм, що це не так. Перш, ніж починати розмову, згадай одну деталь - чоловікам в основному не подобається спілкуватися на ті теми, які обговорюються в жіночому колі. Тому намагайся не тільки красиво посміхатися, але бути меткої і кмітливою, зумій підтримати будь-яку розмову. Тоді чоловік з інтересом буде дивитися на тебе, і в тебе з'явиться більше шансів проявити себе у вигідному світлі. Намагайся загадково посміхатися при розмові і щиро цікавитися темою. Тоді чоловік швидше оцінить і твій стиль і смак, і помітить, що в справжньому королеві чудово поєднується зовнішня і внутрішня краса, розум, вишукані манери і винахідливість.

А потім - непомітно «зникни», але залиш про себе слід спогади (приємний аромат парфумів на його шкірі від «випадкового» дотики). Але дай чоловікові можливість знайти тебе - «забудь» випадково на столику, де ви разом сиділи, пили каву або просто слухали музику в гостях, візитку з твоїм ім'ям і телефоном, або встав в розмові випадкову фразу «я люблю гуляти по вихідних у парку на вулиці ... ». Якщо це твоя доля - він обов'язково буде тебе шукати, якщо ні - ти зможеш його легко забути. Але він назавжди запам'ятає образ жінки-загадки, або чудесній жінки-кішки.
Автор: Алла Пилипенко


 7 знаків віку - тест
 Тест, який допоможе Вам розрахувати вікове враження, вироблене на оточуючих Вашим особою.

Сім міток віку

1. Поява зморшок і зморшок
2. Зміна структури шкіри - вона стає все більш шорсткою
3. Колір шкіри стає нерівномірним.
4. Шкіра стає тьмяною, явно випробовуючи необхідність у зовнішній підживленні
5. З'являються дуже помітні пори
6. З'являються пігментні плями
7. Шкіра стає все більш і більш сухийЯкий реальний вік вашої шкіри?

За допомогою доктора Майкла Роузена, автора бестселера "Real Age: Ар You As Young As You Can Be?" ("Реальний вік: чи так Ви молоді, як могли б бути?") Ми пропонуємо Вам тест, який, ми сподіваємося, наведе Вас на серйозні роздуми про те, як ми самі іноді "допомагаємо" постаріти своїй шкірі.

Задайте собі наступні питання, відповідаючи на них чесно, перед дзеркалом:

1.По порівнянні з іншими людьми вашого віку, ваша шкіра знаходиться:

-в чудовому стані
-Між середнім і хорошим станом
-не дуже в хорошому стані
-в сумному

2.Среді 7 знаків старіння, описаних вище, проявляються один або декілька з них на вашій шкірі?

-жодного
-одного або два
-три або чотири
-все одночасно

3.Сколько порцій (при розрахунку: порція - 10 грам) фруктів і овочів ви їсте кожен день?

-9 Порцій
-6 - 8
-3 - 6
-менш 2

4.Сколько порцій риби в тиждень?

-2 - 3
-1 - 2
-нісколько

5. споживає Ви "погані" жири?

-я вибираю переважно насичені рослинні жири
-я звертаю увагу на своє харчування, але не можу опиратися смаженій картоплі, булочкам і чіпсам 1 або 2 рази на тиждень
-я обожнюю м'ясо і їм його багато разів в тиждень
-саме моє обжерливість диктує мої прийоми їжі

6.Сколько часу ви присвячуєте фізичним заняттям в день, включаючи ходьбу?

-90 Хвилин
-60 Хвилин
-30 хвилин
-менш 30 хвилин

7.Пріменяете Ви засоби сонячної захисту щодня?

-я завжди з таким захистом
-тільки коли я йду на сонці
-так, іноді я застосовую одне з них
-ніколи

8.Ваш звичайний щоденний догляд за шкірою включає:

-Я Використовую засоби, що утримують вологу, щодня на обличчі, на тілі і руках
-так, я зазвичай використовую крем для обличчя
-так, коли я про це згадую
-ніколи

9.Гоммаж або пілінг

-Я Проводжу процедури для м'якого злущення верхнього шару шкіри всього тіла 1 або 2 рази на тиждень
-1 Або 2 рази на тиждень і тільки для тих зон, які цього потребують
-так, коли я про це згадую
-ніколи

10.Скільки сигарет ви курите в день?

-Я Не курила ніколи
-Я -колишні Курильщиця, але кинула палити до 30 років
- "громадська" курильщиця - тобто, курю на людях
-ежедневная курильщиця


-Якщо У Ваших відповідях багато перших варіантів, то Ваша шкіра, швидше за все приховує Ваш справжній вік, віднімаючи від нього від 4 до 7 років.

-Якщо Ви частіше вибирали останні варіанти з числа запропонованих відповідей, значить Ваша шкіра "накидає" Вам 2-3 зайвих року.

-середні Варіанти відповідей допомагають визначити тенденцію Вашого ставлення до власної зовнішності: якщо відповіді "тягнуться" до верхніх рядках, значить Ви намагаєтеся серйозно доглядати за собою час від часу;

Якщо Ваші відповіді повзуть вниз, значить у Вас зараз настрій махнути на все рукою, в тому числі і на себе.

Доглядати за собою - значить любити себе, балувати і плекати.
Що ж у цьому поганого!

Доглянута жінка навіть з середньою зовнішністю виглядає краще, ніж гарна, приваблива дама, у якої шкіра забула, що таке крем, а волосся просяться в перукарню!

Будьте доглянуті, а значить - прекрасні! - Ваш MyCharm